11 סוגים של עובדי אור – איזה סוג אתם?

מלאני בקלר

מאי 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

canstockphoto19059754

בכל הקשור לעובדי אור ולניסיון לזהות לאיזה סוג אתם שייכים, דעו שקרוב לוודאי שאתם מגלמים רבות  מהתכונות הללו. הקשיבו להדרכה הפנימית שלכם. ביטחו באינטואיציה שלכם לגבי השאלה: ״כיצד אוכל להעניק שירות?״

אני אוהבת לשאול ללא הרף: ״כיצד אוכל להעניק שירות?״ כאשר אתם שואלים שאלה זו, אתם מקבלים תשובה. הקשיבו להדרכה הפנימית שלכם, נקטו בפעולה, המשיכו להאיר באורכם וחוללו שינוי חיובי בעולם בכל דרך שאתם יכולים.

זו מהות עובד האור. אין זה אומר שאתם צריכים להתייצב מול מצלמות, אינכם צריכים לעמוד על במה, אינכם צריכים אפילו להיות מורים רוחניים. אתם יכולים להיות ״עובדי אור במסווה״, אם לכך אתם נקראים או אם זהו מקומכם עכשיו. אתם יכולים לחיות חיים רגילים לכאורה, לעבוד במשרד, להיות אנשי עסקים, או לשחק בתחום מציאות רגיל לגמרי. אך בו-זמנית אתם זוהרים באור גדול; אוהבים אחרים ותומכים בהם; מעניקים שירות, בוראים דבר מה חיובי בעולם.

כיוון שהשירות כה מהותי לעובדי האור, סיווגתי את הדרכים הרבות שבהן עובדי אור מעניקים שירות ל-11 תחומים שונים. עבודת אור נעשית בצורות רבות מאוד, במאמר זה אתאר 11 מהן.

11 סוגים של עובדי האור

  1. עובדי רשת ושומרי שער

אלה הם עובדי אור שעובדים על הרשתות של גאיה. זו יכולה להיות רשת הלבבות האנושיים שמחברת את לבבות כל בני האדם הערים, אלה יכולות להיות הרשתות של כדור הארץ שמחברות את האתרים המקודשים באמצעות הקווים המגנטיים, והן יכולות להיות גם הרשתות האנרגטיות הגבוהות, כגון רשת הקריסטל.

שמירת שער היא צורה מפותחת יותר של עבודת רשת, אשר בה אתם עובדים עם הצוות שלכם כדי לפתוח שערים בין-ממדים, כדי לאפשר לרמות אור ואהבה גבוהות יותר להיכנס.

2. שומרי אור אלוהיים

אלה הם עובדי אור שהמשימה העיקרית שלהם (או חלק גדול מאוד מהמשימה שלהם) היא לגלם את האור. הם כאן כדי לשמר נוכחות, תדר ורטט גבוהים יותר למרות כל מה שמתרחש בעולם החיצון.

בזמנים של תוהו ובוהו ובעת אירועים כאוטיים, שומרי אור אלה מתמקדים במודע בגילום האור ומרחיבים אותו אל מעבר לעצמם, כדי לנטרל אתגרים ודחיסות. הם מרוממים את האנושות ותומכים בה בתהליך ההתעוררות המתהווה.

3. מתמירים

מתמירים צוללים אל תוך השליליות כדי להתמיר אותה ולשחרר אותה אל האור. הדבר משיב את השליליות למצבה הניטרלי האלוהי, מחזיר אותה לנוכחות ולאיזון. מתמירים עשויים לפעול עבור התודעה הקולקטיבית והאנושות כולה על ידי התמרת קרמה מן העבר.

בנוסף, ישנם עובדי אור רבים שעושים עבודת התמרה על השושלת שלהם. ייתכן ובחרתם להיוולד לשושלת משפחתית שיש בה קרמה שלילית רבה, וכך אתם יכולים לשחרר, לפוגג, לרפא ולעזור לכל השושלת שלכם לעלות לרמת רטט גבוהה יותר. דבר זה בתורו משרת את האנושות.

4. מרפאים

מרפאים משרתים את האנושות, את כדור הארץ, את בעלי החיים, את כל הנשמות וכל הישויות. לריפוי אופנים רבים ושונים. הוא יכול להיות מנטלי, רגשי, פיזי או רוחני. יש צורות ריפוי רבות כל כך.

אם אתם מרפאים, הקשיבו להדרכה הפנימית שלכם בכל הקשור לצורת הריפוי, לטכניקות הריפוי ולדרכים שבהן אתם יכולים להעניק שירות בעזרת יכולת הריפוי שלכם. עבודת הריפוי, כעובדי אור, כוללת גם את עצמכם. אתם מעלים את הרטט שלכם וממלאים את עצמכם באור כדי שתוכלו לרפא, לשרת, לאהוב ולהדריך אנשים אחרים ולתמוך בהם.

5. יכולת ראייה וחיזוי על-חושית

אלה הם עובדי אור שפתחו את העין השלישית שלהם או את הראייה העל-חושית שלהם כדי לראות מעבר לפיזי; מעבר לצעיף האשליה. ליכולת זו צורות רבות. אתם יכולים לתקשר עבורם או להעניק השראה, עוצמה והדרכה. אתם יכולים גם לראות תחומים הזקוקים לריפוי, לטרנספורמציה או לשחרור ולמקד בהם את האנרגיה שלכם. זה המקום שבו האור, העוצמה והנוכחות שלכם מחוללים את השינוי הרב ביותר.

6 מחזיקי התרשים האלוהי

לכולנו יש תרשים אלוהי ייחודי; תבנית להתעוררות העצמי המלאה שלכם. לכל עובדי האור יש תרשים שכזה, אך מחזיקי התרשים האלוהי מתכווננים אל תוכה באופן פעיל ומחלצים ממנה את הקודים להתעוררות שייחודיים להם.

בדרך זו הם מגלמים את הקודים שלהם ושולחים אותם לרשת הקריסטלית, לרשת הלבבות האנושיים, באמצעות שירות, או אהבה בכל צורה שהיא.

מחזיקי התרשים האלוהי מתכווננים אל ההוויה הערה לחלוטין שלהם ומקרינים אותה החוצה. יכולת זו כוללת גם את התרשים האלוהי של התעוררות כדור הארץ והאנושות. הם מתכווננים לתבנית התעוררות זו ומזמנים אותה כדי להביא את ההתעלות לרגע ההווה, לכאן ועכשיו.

7. חולמים

חלימה, התמרה באמצעות חלומות, מסעות בין-ממדים וכניסה אל מרחב החלום מאפשרים לכם גישה לממדי התנסות חלופיים. חלימה היא אמיתית, לכן שימו לב!

מה הם הסמלים בחלומות שלכם? כתבו אותם. מדטו עמם. בכל פעם שאתם זוכרים חלום, הקדישו זמן להרהר בו ולחלץ ממנו אמיתות. מה עשויה להיות ההתגשמות הממדית הגבוהה של אותו חלום? אם אתם חולמים שאתם הולכים לבית הספר, ההתאמה הממדית הגבוהה יותר אומרת שאתם לומדים במצב החלום שלכם. כנשמה, אתם לומדים מיומנויות ויכולות חדשות, כדי שתוכלו להעניק שירות רב יותר.

עבודת אור רבה מתרחשת בזמן החלום. לפני שאתם הולכים לישון, הביעו כוונה לבצע עבודת אור ולהתחבר לעצמי הגבוה שלכם. בקשו מהמלאכים שלכם לגלות לכם מה עליכם לדעת ואז שימו לב! חלימה היא הזדמנות מדהימה לגדול וללמוד.

8. מקבלי מסרים

עובד אור שמקבל הדרכה ומסרים מהאלוהות, מהמלאכים, מהמאסטרים הנעלים, מהמאסטרים הגלקטיים ומהעצמי הגבוה שלו, הוא מקבל מסרים או מבשר.

חלקו מסרים אלה באמצעות סרטוני וידאו, בלוג, הוראה או כתיבה. תהיה המדיה אשר תהיה, תהיה הצורה אשר תהיה, מקבלי מסרים מקבלים הדרכה מהרוח ומעבירים אותה הלאה כדי לשרת את האנושות ואת תהליך ההתעוררות.

9. בוראים ומגשימים של התבנית האלוהית

אלה הם עובדי אור שמעורבים באופן פעיל בטוויית אור במטרה להגשים שינויים חיוביים על כדור הארץ. עבודה זו יכולה להיעשות בצורת התכוונות והגשמה של קווי זמן חיוביים.

עבודה זו יכולה להיות הגשמת אירועים חיוביים או בריאה של תבנית לאהבה גדולה יותר, לאור גדול יותר או לבריאה-משותפת הרמונית. בוראי התבנית האלוהית מגשימים לא רק למען עניין ורווח אישיים, אלא גם למען טובתם הגבוהה ביותר של כל הישויות, של גאיה, של בעלי החיים וכלל האנושות.

זוהי הגשמה בצורתה הנעלה ביותר. עובדי אור אלה מגשימים קולקטיבית לטובתו הגבוהה ביותר של הכלל. זוהי עבודה עוצמתית.

10. מדריכי התעלות

אלה הם אנשים אשר מתעלים. הם נכנסים לרמות האור הגבוהות יותר וחולקים את מה שהם לומדים על תהליך ההתעלות. הם מראים לנו כיצד להתגבר על כמה מהמכשולים וכיצד להתכוונן לברכות כדי לעזור לכל מי שיש לו הזדמנות להתעלות.

11. מראי הדרך

מראי הדרך הם עובדי אור שאומרים וגם עושים. הם מראים את הדרך! אולי הם לא מלמדים במודע כמו מדריכי ההתעלות, אלא מגלמים את תהליך ההתעלות וחיים באופן האותנטי ביותר. הם חיים חיים ערים ומלאי השראה, מחזיקים בלבם את הרווחה הגבוהה ביותר של כל הישויות.

 blueheart

~ מלאני בקלר היא סופרת, מתקשרת ומייסדת אתר www.Ask-Angels.com
http://theangelsolution.com/