השראה

השראה

מאנגלית: סמדר ברגמן

איננו מאמצים עוד אמונות של אחרים ולא את הדפוסים המצטברים של אמונות שעברו אלינו בירושה. אנו מחליטים בעצמנו, באמצעות הדהוד העולם האנרגטי שלנו ותחושה עמוקה של הרוח שנעה במניעים ובכוונות, של עצמנו ושל הסובבים אותנו.

ההיבטים האינטואיטיביים והמחשבתיים של העצמי נערכים ומתמזגים יחד כדי להאיר את הנתיב. אנו הופכים לרועים של עצמנו, מטפלים בלהקת המחשבות והרגשות האישית שלנו. קולקטיבית, אנו עוברים מבעד ללהבות הטיהור וסוללים את הדרך לכתיבת פרקים חדשים.

ככל שאנו מעמיקים אל תוך העצמי, אנו מפנים מקום לכניסת רמות גבוהות יותר של אור וחוכמה ולחיבור אליהן. בו בזמן, אנו הופכים מיומנים בשימוש ברצון החופשי שלנו, בעת שאנו נעים אל תוך הרצון האלוהי ושואלים את השאלה: ״כיצד אוכל להעניק שירות באופן הטוב ביותר?״

טרי מורהו

התרומה הקולקטיבית שלנו יכולה לבצע מהפך בכל הקשור לדרך הפעולה הישנה אשר נטלה חיים במקום לעודד את החיים. אם נוכל להתחיל לחשוב על עצמנו כעל חלק מכפר גלובלי ולדעת בלבנו שזרעי השינוי נזרעים על ידי השתתפות כל אחד מאיתנו וכולנו יחד, נוכל אז לחיות לאור עקרונות וערכים מקודשים ומשותפים.

ההרס והחורבן שכולנו עדים להם ברורים. דפוסי מזג אוויר קיצוניים, זיהום הפלנטה, העוני והרעב של עם אחד בעוד שעם אחר סובל ממגפת השמנה, וברחבי העולם האחים והאחיות שלנו צמאים ומתים ממחלות וממים מזוהמים, הכחדה של זנים רבים בשל הבחירות שלנו. זהו סימן ברור להיעדר המוסר והכבוד שלנו, כיוון שבשם הקידמה, הזזנו הצדה כל דבר שעמד בדרכנו.

המסע יכול להיות מדהים, אך העוני הרוחני הקולקטיבי שלנו ימנע מאיתנו לפעול על פי קוד מוסרי נעלה יותר ולאור ערכים מקודשים, אם לא נכיר בדרך הלב. אספקה שופעת של כל שאנו צריכים חיה בתוכנו, ממתינה רק שנפיל את קירות המגבלות שלנו ושנתגבר על הפחד מפני יכולת הבריאה המופלאה שלנו. אנו יכולים לחולל שינוי ואנו יכולים להיות השינוי, כיוון שאנו השינוי שממתין להתחולל.

טרי מורהועידן האחדות

רבים כל כך שמעו את הקריאה להיערך מחדש עם כל החלקים של עצמנו ולהזמין את המקודש חזרה אל חיינו, לחיות חיים בריאים ולקבל החלטות חכמות. זה הזמן שבו אנו חייבים לשים סוף לבלבול שלנו. אנו חייבים להפסיק להקטין את עצמנו. זה הזמן להפסיק להעמיד פנים שאנו מה שאחרים רוצים שנהיה ולהתחיל לחיות את המהות האותנטית שלנו.

דרושים אומץ ומשמעת כדי לממש את העצמי הרוחני בצורה, כמו גם לדבוק באמונה שאחרים לא דבקים בה, ללא קשר לסוג האמונה שאליה קרא לכם האלוהי. אך זה מה שאנו נמצאים כאן כדי לעשות, ואיננו יכולים לעשות זאת אם התגרשנו מעצמנו ברמה הבסיסית ביותר. היסודות שלנו חייבים להיות חזקים.

מבחינה היסטורית סגרנו את הלבבות שלנו ואפשרנו לצלקות שעל לבנו להעלות מוגלה. זהו סימן של המחלה הקולקטיבית שלנו, ואף על פי כן, כאשר אנו מזמנים את אהבת האלוהים ומאפשרים לעצמנו לראות את התמימות אלה של אלה, דבר מה מקודש ויפהפה מתרחש. כאב הירידה שלנו עולה והופך להתעלות המקודשת שלנו, ובאותם רגעים, אנו משתחררים ממאסר  הבגידה האישית שלנו שכפינו על עצמנו.

טרי מורהוקטע מתוך ״עידן האחדות״

הנשמות האמיצות הן אלו שממשיכות להגיע לאחר טראומה. הנשמות האמיצות הן אלה שלבן עדיין פתוח. הנשמות האמיצות הן אלו שמבינות שבהיותן פגיעות הן מוצאות את כוחן, ואלה הן הנשמות האמיצות שיובילו אותנו אל מחוץ לצללים ויעזרו לנו למצוא את דרכנו חזרה לצד המואר של הווייתנו.

באמצעות האומץ אנו מוצאים את דרכנו חזרה למהות שלנו ובעזרת אומץ אנו מפסיקים את ההתנכרות ומתחברים חזרה לביטחון האותנטי שלנו.

כל אחד מאיתנו הוא בריאה ייחודית ויפהפייה של אלוהים. אם נוכל לכבד את עצמנו, את כל ההתנסויות שלנו ולא לנזוף בעצמנו בעודנו מהלכים בנתיבי הקרמה שלנו, אז לא נלך לאיבוד בפינות החשוכות של העולם הזה. נוכל לזכור שאנו עדיין מקודשים, גם כאשר אנו ״מפשלים״. נוכל להתמסר לאמתשאנו תמיד ראויים לאהבה.

טרי מורהו

זמן זה על כדור הארץ עוסק בהפיכתנו למאסטרים של המצב האנושי; הוא עוסק בשילוב ובהשלמה של מחזור ארוך. הוא עוסק באיחוד כל הניגודים שלנו לכדי הרמוניה. כולנו קרניים של אותו אור. אנו כאן כדי לטוות מחדש את כל הקרעים שהם הגורם לעצמיים המפוצלים הרבים שלנו ולרפא את כל הטראומות הרבות שחווינו.

כל היבטי העצמי שמעו את הקריאה. הם קמים וחוזרים הביתהלקבל ריפוילקבל אהבהלהיראות. להתחבר יחד בחוטי האורלטוות מארג משותף של הארה. עלינו לתבוע לעצמנו מחדש את כל ההיבטים שלנוהעולם זקוק לכך נואשות. הוא זקוק לכישורים הייחודיים שלנו, שקברנו בצללי השתיקה. עלינו להפסיק להעמיד פני קטנים ולהתחיל להיראות. אנו זוכים לסבוב במסילות העולמות הייחודיים אלה של אלה במשך זמן קצר כל כך; בואו נשאיר עקבות יפהפיות ונחגוג אלה את אלה.

טרי מורהו

בעת שאנו מתעלים מעל לדפוסי האמונה העצומים של הקולקטיב, אנו מתכווננים לתודעה הקוסמית ולהיבטים הרבים של הנשמה הייחודית שלנו. גבולות והגבלות נעלמים ומאפשרים לנשמה שלנו לברוא כוח מאוחד, באמצעותו יכולה להיוולד מציאות חדשה של אהבה, הרמוניה, איזון ושלום. במציאות הזאת, תודעת הנשמה שלנו מסוגלת להתרחב ולהתחבר מחדש לפוטנציאל המלא שלה.

אתם נקראים עתה לצעוד צעדים גדולים ואמיצים אל הלאידוע. להשאיר את העבר מאחור ולהחליט מהן העדיפויות שלכם. פחדים נסתרים ורגשות מודחקים עלולים עדיין לצוץ. היו חביבים, עדינים וחומלים כלפי עצמכם, אבל אל תאפשרו לספקות שלכם להרתיע אתכם או לכבול אתכם. שחררו אזורי נוחות ישנים. עכשיו הוא הזמן להרחיק לכת אל מעבר למכשולים ולאתגרים. החובה שלכם היא לזכור את הנשמה הזקנה והחכמה שלכם, לחשוף את האמת שלה ולפרוץ מבעד למה שממשיך לערפל את האור האלוהי הפנימי שלכם. נקטו בפעולה מתאימה. תרגלו משמעת רגשית ומנטלית ושאפו להפוך למאסטרים של העצמי שלכם. אל תפנו את גבכם אל העולם. התמודדו עמו פנים אל פנים ותצליחו לראות ולהבין עד כמה אתם מחוברים, ממוקדים ומלאים בתכלית.

קייט ספרקלי

האנרגיות של הירח החדש שחל היום מבקשות מאיתנו להעריך מחדש את האופן שבו אנו מאזנים את חיינו. זהו זמן שבו הכול מתגלה, הופך אותנו מודעים יותר לצורך לרפא ולשנות את חיינו. האנרגיות הנכנסות מציתות כל היבט של חיינו, את כל הקרמה שלנו, את כל הכאב הבלתי פתור שלנו ואת פצעי הנשמה העמוקים שנשאנו מזה עידנים. בו בזמן, חיוני שנרומם את רוחנו ושנכניס תחושת פלא, סקרנות וקסם אל תוך חיינו.

זהו רגע של פריצת דרך שבה אתם משחררים את דפוסי העבר שלכם ומוצאים דרך הוויה שונה. שוב אינכם יכולים להתעלם ואף לא להכחיש את הריפוי הדרוש ואת השינויים שצריכים להתחולל. הירח החדש מציע לכם הזדמנות לראות את חייכם דרך עיניים חדשות. לראות את הפוטנציאל האינסופי של נסים וקסם. הקדישו זמן בסוף השבוע הזה כדי לצעוד אל תוך החיבור המתמשך עם האלוהי על ידי שהייה בטבע. התעוררות ליופיו של כדור הארץ ולנסים של החיים על הפלנטה, תצית מחדש את האנרגיה וההשראה הדרושות לכם כדי לנוע קדימה.

קייט ספרקלי 

4.5.19

מאי 2019: זמן של הגשמה
קחו את הכוח שלכם בחזרה 

מאת: אלין

למאי 2019 יש פוטנציאל להביא רמות הגשמה אדירות אל חייכםחשבו על הדברים המדהימים השוכנים בתוככם שאתם רוצים להגשים, הם שם, בעבעו מידי פעם ותססו ועכשיו מסוגלים לעלות מעל לפני השטח בקלות ולסייע לכם להשיגם בהנאה, ללא מאמץ מיותר

חודש זה ממוזל ביותר ומשלב אמונה שלכם בעצמכם ואמון של אחרים בכם, וזהו כוח מפתח נהדר, גל אדיר ומחזק שיש לרכוב עליו.

זה הזמן לקחת את הכוח שלכם בחזרה. תמיד היתה בכם אסרטיביות במידה נכונה, תמיד ידעתם למה אתם מסוגלים, כמה מגיע לכם עוד, כמה רב המרחק בין מה שרציתם והיכן שאתם עכשיו

זהו זמן מופלא, עד יולי 2021 בעצם, להשלים את הפערים ולעלות על דרך שסללתם במחשבה שלכם, להשקיע באדם המופלא שאתם עומדים להיות. תמיד ידעתם שאתם מסוגלים ליותר, תמיד היה לכם אמון בעצמם אי שם מתחת לפני השטח, ידעתם שמשהו מופלא מחכה לכם. שאלתם שנים רבות היכן הוא, אז זהו, שהוא כאן, נוכח, זוהר ומחייך. כבר לא מחכה לכם, אלא שלכם.

הזדמנויות יופיעו, אנשים יגיעו משום מקום, היקום יעבוד במסווה מופלא שיראה לכם שהחודש שחיכיתם לו לצאת לדרך, נמצא כאן. יש סיוע קוסמי בהגשמת מטרות. שימו לב למיילים מאנשים חדשים, להצעות, למפגשים, למוזיקה עם מלל ספציפי המתנגן פתאוםהמכוון אליכם. ספרים ומאמרים ש״פתאום״ עיניכם מסתכלות עליהם. לא רק שהדרך פתוחה אלא שסימני הדרך ברורים, נהירים; חייכו וצעדו בביטחון אל השלב הבא

זהו הזמן שכל מה ששמתם בצד, תחזרו אליו ותגרמו לו לעבוד, משום שהאנרגיה מאפשרת, מעניקה בהירות, כוח, רפואה עצמית לנפש ולמחשבה. יש מעטה מחזק של תקשורת נכונה ביניכם לבין עצמכם, וביניכם עם היקום שמעניק לכם עתה כוחות נפש יחודיים לחיות את החיים שתמיד חלמתם עליהם

מאי (5) + 2019 = 8 ויש החודש סיכוי להגשמה כלכלית אדירה, שינוי בדרך שבה אתם מארגנים את השנתיים הקרובות. זה הזמן להגשים כלכלית את החלומות. אפשרו לאנרגיה להפעיל אתכם. אתם זוכרים שאתם בוראים של מציאות וכל מה שאחרים יכולים, גם אתם תמיד יכולתם. עכשיו אתם באמת יכולים והדרך פתוחה, השמים בהירים וכחולים, השמש מנצנצת

קחו נשימה עמוקה. הכול יתחיל עכשיו

בהצלחה אהובים!

(נכתב במקור בעברית).

אני צריך שתבינו, לא כולם חברים שלכם.

רק בגלל שהם עומדים לצדכם, לא אומר שהם רוצים את הטוב ביותר עבורכם.

רק בגלל שהם מחייכים אליכם, לא אומר שהם נאמנים מאחורי גבכם.

תבינו, מצבים אמיתיים חושפים אנשים מזוייפים.

כשיש מצב אמיתי, אתם תראו מי אדם אמיתי.

כשאתם מתקשים, אתם תראו מי נמצא שם בשבילכם.

אני חייב לדבר ישירות, לא כל מי שנמצא במעגל שלכם, נמצא שם בשבילכם.

לא כל מי שאתם מכנים בשם חבר, הוא בהכרח חבר.

אנשים מעמידים פנים היטב.

לפעמים אלה האנשים שצועדים אתכם, אבל לא תומכים בכם.

לפעמים אלה האנשים הקרובים אליכם ביותר, שבסתר מתחרים בכם.

רק כיוון שהם ״החברים הכי טובים שלכם״, אין משמעות הדבר שהם רוצים את הטוב ביותר עבורכם.

הקשיבו לי. אל תבלבלו בין משך החברות, לבין עוצמת החברות.

אל תאפשרו להיסטוריה להותיר אתכם בסבל.

רק בגלל שהם גדלו אתכם, לא אומר שהם רוצים לראות אתכם גדלים.

מה הטעם להיות בקשר עם אנשים שאינם בעדכם; מה הטעם באנשים שעומדים לצדכם, אבל לא ״שומרים על הגב שלכם״.

משום שאתם אמיתיים?

כיוון שאתם נאמנים?

זו לא נאמנות, זו טיפשות.

אל תאפשרו לנאמנות שלכם להפוך לעבדות.

קודם כל, תהיו נאמנים לעצמכם.

תהיו נאמנים לאנשים שמביאים לחייכם שלווה, לא בעיות.

תהיו נאמנים לאנשים שמביאים לחייכם חלומות, לא דרמה; מטרות, לא רכילות.

תהיו נאמנים למישהו שיתמוך בכם, כאשר אתם לא מסוגלים לתמוך בעצמכם.

תפסיקו להיות נאמנים לאנשים הלא נכונים.

אתם לא יכולים לשלוט בנאמנות של מישהו אחר.

לא משנה כמה טוב היחס שלכם אליהם, אין משמעות הדבר שהם יחזירו לכם יחס שווה.

לא משנה כמה הם חשובים לכם, אין משמעות הדבר שהם יעריכו אתכם במידה שווה.

לפעמים האנשים שאתם אוהבים יותר מכול, מתבררים כאנשים שבהם אסור לכם לבטוח יותר מכול.

אנשים מזוייפים תמיד יתנו לכם סיבות אמיתיות להתנתק מהם.

אני חושב שהגיע הזמן ״לחתוך״ את האנשים הללו מחייכם.

הקשיבו לי, אם האנשים שסביבכם לא רוצים שתנצחו, אם האנשים שסביבכם לא רוצים לראות את הגרסה הטובה ביותר שלכם, אם הם לא רוצים להביא לכם השראה ולמלא אתכם במוטיבציה, עצוב לי לומר לכם, אבל זה נכוןאין לכם מעגל, יש לכם כלוב

ולפעמים הדרך הטובה ביותר להוסיף לחייכם, היא לא להוסיף, אלא להחסיר.

אבל כמו שאני תמיד אומר, הכול מתחיל בכם

הגיע הזמן להתחיל.

מאת: טרנט שלטון

הטכנולוגיה יכולה להציע לנו הרבה כל כך ולקדם אותנו בדרכים שעדיין לא חלמנו עליהן כלל. אנו חייבים ללמוד ליישם אותה מתוך בגרות רגשית ופסיכולוגית ולכבד את החוקים האוניברסליים שקושרים את כל החיים יחד.

בעתיד יופיעו כמה טכנולוגיות מדהימות ואנו חייבים להיות בוגרים מספיק כדי להיות מסוגלים לבצע את ההבחנה בין טכנולוגיה שיכולה לסייע לבין טכנולוגיה שההשלכות שהיא יכולה להפיק יגבו מחיר גבוה מדי. אנו חייבים לשאול בעת הצורך: ״רק משום שאנו יכולים לברוא דבר מה, האם עלינו לעשות זאת?״ בעת שאנו צועדים בנתיבים מדעיים שהם הרסניים מבחינה אתית ומוסרית אנו חייבים לפקפק ולקרוא תגר.

אם נוכל להשתמש ביצירות ובטכנולוגיה שלנו באופן אחראי, נוכל להגשים דברים מדהימים. בשנים הבאות, יציפו את העולם המצאות ורעיונות הכוללים פתרונות נעלים לבעיות הקולקטיביות של העולם. הם מתוזמנים באופן אלוהי לטובת תיקון הנזק שנעשה. האם נאמץ אותם בשתי ידיים ונתבע לעצמנו את השיטות והטכנולוגיות שיכולות לתקן את חוסר האיזון שלנו? או האם נעמוד ללא מעש, כפי שעשינו בעבר בכל הקשור למכוניות המונעות במים, ונאפשר לתאוות הבצע של התאגידים לחסום הכול רק כדי לרפד את כיסיהם

השתיקה הופכת אותנו לחלק מהבעיה ואנו גם תורמים לבעיה באמצעות חוסר המעש שלנו. היינו כלואים מספיק זמן; אנו חייבים להפסיק לפקפק בדחפים ובקולות שלנו בעת שהם קוראים לנו. אנו חיים על פלנטה בעלת ״רצון חופשי״אף אחד לא יתערב ויתקן זאת עבורנוזו המסיבה שלנו.

כילדי האלוהים יש לנו אחריות אלוהית. אנו חייבים לתמוך אלה באלה ובבריאות הפלנטה וכל החיים המצויים עליה.

מאת: טרי מורהו, קטע מתוך סדרת ״עידן האחדות״.