תקשור עם העצמי הרב-ממדי


מאת: שירלי  גוטמן

תקשור זה מהווה המשך לטכניקה "פגישה עם עצמכם" המופיעה בתקשור "טכניקות עבודה".

יש לכם עצמיים רבים, אשר לאחר מפגש ראשוני מדיטטיבי, ימשיכו לשוחח עמכם שבועות רבים. דעו כי הקשר שלכם הוא נצחי. גם כשאתם עסוקים וממוקדים בחייכם בממד זה, אתם מחוברים ונגישים אליהם בכל רגע.

לעתים תקבלו סמל רב-ממדי או מידע חדש שמגיע כתובנה פתאומית. רטט מידע שקשה להסבירו במילים.

במקרה זה, כדאי ליטול עט ונייר ולצייר את הסמל או לתאר אותו במילים.

אם אתם מקבלים מידע כרצף מילולי, אתם יכולים לחזור על הדברים בקול.
בקשו מחבר יקר לכתוב את שאתם מתקשרים או הקליטו את הנאמר.

אם אתם מעדיפים לתקשר בכתיבה, האזינו פנימה וכתבו מילה אחר מילה.
אנו מציעים שתכתבו באופן בו לא תצטרכו להתבונן בכתב ידכם במהלך הכתיבה.

האם ניסיתם פעם לכתוב את המידע לאור הנר, או כמעט באפלה?
אינכם רואים מה כתוב, רק מתמקדים בקשב פנימי עמוק ומלא טוהר בנאמר.

בטחו יקרים ואהובים בכל המוכתב לכם.

אם אתם מעדיפים לתקשר תוך כדי הקלדה במחשב, אנו ממליצים לכם להקליד באופן בו לא תראו כלל מה כתוב. הקטינו את גודל הכתב ככל האפשר. כאשר אינכם רואים את מה שאתם מקלידים, אתם ממוקדים ברטט.
אל תשימו לב לתוכנו של המשפט והאם הוא קריא או נהיר. המשיכו תוך מיקוד פנימי בכל מילה. אתם תגלו פתאום כי הוכתבו לכם סעיפים שלמים.
לעתים תקבלו קטעי משפטים. לכאורה אין קשר ביניהם. המשיכו באמון מלא ובתחושת אהבה לנאמר. חושו ברטט, בעוצמה.
לאחר שתסיימו, הגדילו את הכתב וקראו להנאתכם.

שאלו את העצמי העליון שלכם: "בסולם שמ-1 עד 12, עד כמה נקי התקשור שלי? עד כמה הוא משקף את המידע האמיתי שהועבר אליי? או עד כמה שימשתי צינור נקי בתקשור זה?"
אתם יכולים לבחור גם בסולם אחוזים שמאחד עד מאה.

האזינו פנימה למספר שהתקבל. לעתים יקפוץ מספר בלבת אש לנגד עינכם ממש.

עם הזמן, לאחר תקשורים שונים, אתם תגלו כי סולם התקשור עולה ועולה. בתקשור נקי אתם תהיו שותפים בכתיבה בפחות משלושה אחוזים. מידע נקי יעורר בכם רטט עז בעמוד השדרה בעת שתתבוננו בו. אינכם צריכים לקרוא. רק להתבונן. אתם חשים ברטט. הוא הוכתב לכם באהבה רבה. הוא חלק בלתי נפרד מכם, השתקפות מופלאה של מי שאתם. יקרים, מופלאים. אתם רב-ממדיים ומקושרים בכל רגע.

אמון מופלא יתעורר בכתוב לאחר שכחה מוחלטת של כל המוכתב לכם.

לפתע תמצאו כתב זה ברגע יקר שסונכרן לתובנה פנימית חדשה.
אתם תרעדו כעלה נידף מן העוצמה במסרים שנמסרו למענכם בלבד.

יש מתקשרים אשר זקוקים להגדיר לעצמם מהו הנושא עליו הם רוצים לקבל מידע. כל מה שהם צריכים הוא להתמקד בנושא או להעלות שאלה בעל פה או בכתב, והמידע יתחיל לזרום.
אנו ממליצים לכם, כי לאחר שפיתחתם מיומנות זו, היו אמיצים להתנתק מנושא או מתחום תוכן. ככל שתשתחררו יותר, כך תפתחו למידע חדש יותר, עמוק יותר.

כדי לקבל מידע חדש אתם צריכים לרוקן את המחשבות, הציפיות, הרצונות. פתחו את עצמכם ככלי ריק ותנו לנו למלא אתכם באור זהוב, במידע מרטטים חדשים שאינם מוכרים לכם.

אתם חיים בתקופה מיוחדת, בה ככל שאתם מתכננים יותר, אתם מתרחקים יותר מעצמכם. שחרור מוחלט, ספונטניות ופתיחות מחשבתית הם שם המשחק בתקשור אמין. 

כדי לכתוב את דברינו, אנו ממליצים להתחבר לרטט מוזיקלי אשר יסייע לכם להיות מכווננים למילה המתאימה ביותר. המוזיקה תחדד את רטט המידע שיורד מהממד הקוונטי של הצליל, לממד המילה הכתובה.

אנו יודעים שקשה לכם להבין כרגע כיצד המוזיקה מחדדת את הדיוק, את הבחירה במילה הנכונה ביותר.
הרטט המוזיקלי מוצב מעל לרטט המילים.
רטט הצורות הגרפיות מוצב מעל לכל ומעליו מצוי רטט האור שהוא מעבר לצליל מידע או תוכן.
האור הוא המידע המדויק והטהור ביותר של עצמו.

כדאי לכם מאוד להיעזר באומנות או בריקוד בעת קבלת מידע.

יש מתוככם אנשים רבים אשר זקוקים לתנועה, לריקוד או לשירה.
יש כאלה הזקוקים לצבע או ליצירה חדשה כדי להעביר את המידע.
בעת שתתבוננו ביצירתו של המתקשר, רטט מידע זה ותובנותיו יתחברו למקור הגבוה של תודעתכם הנצחית כצורה גרפית.

כאשר תפתחו אמון, אתם תראו שהמידע יזרום אליכם בכל רגע, גם אם עשיתם הערכות מיוחדת וכוונון לצורך קבלתו וגם אם לא.
הגוף לכם משדר מידע בכל רגע. אתם הורגלתם לחשוב שרק מתוך שלווה ומיקוד מיוחד, או באמצעות מדיטציה אתם מתחברים פנימה ומקבלים מסרים.
ובכן יקרים, מה שאתם מאמינים בו הוא מה שמתגשם.

אתם חייבים להאמין בזה אהובים. אתם חיים בתקופה מיוחדת בה עבדתם על עצמכם די והותר. אתם כבר מחוברים בכל רגע.
עליכם להבין כי זרימת מידע זו אינה תלויה לא ברעש ולא בהמולה. זהו מיקוד פנימי פשוט אשר מאפשר לכם להקשיב לכל מידע, להאזין לכל אשר אתם רוצים לקבל.

אתם תמצאו כי פעמים רבות יש לכם שאלות רבות במהלך חייכם. אתם זקוקים להכוונה, לעזרה מישות חכמה. אתם תתפלאו כיצד פתאום ברגע אחד תמצאו תשובות לשאלות שהעסיקו אתכם שנים רבות. לפתע תדעו מי אתם. מי הייתם בגלגולים קודמים/מקבילים. מדוע אתם כאן. מהי מטרתכם ותכליתכם הגבוהה. הכול יהיה ברור כל-כך. אתם תצעדו בבטחה, מתוך שלווה פנימית ואמון מוחלט בעצמכם. קיבלתם מידע מישות רב-ממדית נאורה, טהורה וזכה והיא מוכרת לכם,
העצמי הרב-ממדי שלכם.

זוהי תקופה בה אתם צריכים לקבל את עצמכם במלוא המובן האלוהי של המילה.  הימנעו מלשפוט את עצמכם או לבקר את עצמכם, כי גופכם עובר בניה מחודשת של תאי אור וסיבי אור מרמת רטט חדשה.

הנכם יצורים ובוראים אלוהיים, תמיד הייתם כאלה ותמיד תהיו. אשליית קיומכם בשדה הרטט הנמוך כבר כמעט ואינה משפיעה עליכם.

תהיו, אהבו, נשמו אור, זרמו עם עצמכם. תכנון ברמת הרטט שלכם בא תמיד ממקור שפיטה בו אתם רואים את פני הדברים וחותרים אליהם, כי כך אתם רוצים להיות או כך אתם רוצים שחייכם ייראו. ואנחנו אומרים לכם: אל תתכננו דבר. פשוט תהיו, תזרמו עם עצמכם. כאשר אתם מסירים שיפוט, תכנון או מחשבה מוקדמת אתם דומים לתינוק אשר מתבונן באימו באהבה רבה בתוך זרועותיה, מתוך אמון מוחלט. בטחו באמא אדמה כי היא תשמור עליכם מכל משמר ותוביל אתכם למקורות אור, אהבה ושמחה. בטחו כי כל אדם מסביכם, אפילו זה המעיק עליכם ביותר, הוצב שם למענם, לצמיחתכם ובשבילכם.

באופן מעורר תמיהה, בתקופה מיוחדת זו, ככל שתתכננו יותר וככל שתיישמו שליטה רבה יותר במתרחש, כך חייכם ייעצרו יותר. פשוט תהיו ותחוו את הרגע.

אתם בוודאי חשים שהחיים שלכם בחודשים האחרונים השתנו מן הקצה לקצה וללא הסבר. זאת משום שככל שאתם משיחיים יותר, אתם נישאים על גל גדול יותר של שינויים.

המטרה שלנו היא שתתחילו לא רק לדבר או לקרוא על אושר אלא שתחוו אותו במלוא מובן המילה. אושר זה יציף אתכם באהבה ויסייע לכם מאוד.
אנו חיים בעידן בו אתם מחוברים אל מרכזי הלב, עליכם להיות מחוברים בכל רגע למה שיגרום לכם לטוב ולא למה שצריך לעשות. מחשבה של "מה צריך" נוגדת את אנרגיית תקופה זו ואת האור האלוהי.

לבת האש מחוברת ללב. הלב מחובר לנשמתכם ולתמצית מאווייכם ומהותכם. אתם צריכים לזרום איתו.

כאשר אנו מתכוונים לשינוי אנו מתכוונים לחיבור הפנימי שלכם עם עצמכם אשר נובע מאהבה אמיתית אל עצמכם, אל דמכם ואל מהותכם הפנימית.
האהבה הרבה שלנו אליכם היא אהבה עצומה שאיננו יכולים לתאר במילים.

אתם ראויים לאהבה ולחמלה בכל רגע.

אנחנו מחכים לשוחח עמכם.

היו ברוכים!