תקנון

האתר "סמדר ברגמן – כיווני הרוח" הכולל את "הוצאת אהבה" הנו אתר ברשת האינטרנט המשמש כחנות ספרים, כמקור למאמרים מתורגמים ומאמרי מקור, כולל לוח מודעות בתשלום, וחנות תכשיטים. האתר מתופעל ע"י סמדר ברגמן. כל הזכויות לתרגומים המופיעים באתר זה שמורות לסמדר ברגמן, אלא אם נכתב אחרת.

אופן הקנייה או מתן התמורה עבור התרגומים: רשאי לקנות באתר כל אדם שמחזיק בכרטיס אשראי בר תוקף אשר הונפק בישראל, בהמחאה או באמצעות העברה בנקאית. באתר רשומים מחירי המוצרים בשקלים, המחיר כולל מע"מ ודמי משלוח, והמשלוח יתבצע עד תוך שבוע מיום אישור העסקה ו/או הפקדת ההמחאה ו/או ההעברה הבנקאית. בנוסף יכול הקונה להעניק תמורה עבור המאמרים המתורגמים בסכום שיקבע על ידו.

תשלום: התשלום דרך האתר מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי, באמצעות אתר PayPal. פרטי כרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

זיכוי: לאחר ביצוע תשלום בכרטיס אשראי, במידה והלקוח מבקש לבטל את העסקה בתוך 3 ימים ללא סיבה מוצדקת (סיבה מוצדקת: שילם עבור ספר, אך הספר לא קיים בהוצאה) – הלקוח יחוייב בגובה עמלת הזיכוי שגובה "PayPal". במידה והתשלום בוצע באמצעות המחאה שהופקדה – יוחזר הסכום שיוותר לאחר הוצאות העסק.

החזרת ספרים: ניתן להחזיר ספר תקין כשהוא שלם ובאריזתו המקורית תוך 14 יום והקונה יזכה בהחזר כספי למעט עמלת זיכוי ו/או הוצאות ההוצאה לאור. את הספר יש לשלוח לכתובת: הוצאת אהבה, ת"ד 1139, כוכב יאיר 4486400. ספר פגום יוחלף בספר תקין ללא תמורה נוספת, מיד עם הגעת הספר הפגום לכתובת המצוינת למעלה.

הצהרת פרטיות: על מנת להשלים את הקנייה/התשלום על הלקוח למסור את פרטיו האישיים: שם, מספר תעודת זהות, כתובתו, כתובת הדוא"ל ומספר כרטיס האשראי שברשותו. מובהר כי כל הפרטים הנמסרים מועברים כשהם מוצפנים והם דרושים כדי להשלים את הליך הקנייה/התשלום וחיוב כרטיס האשראי, והם אינם מועברים לצד שלישי, להוציא חברת האשראי.

דין וסמכות שיפוט: התקנון וסמכות השיפוט הן לפי דיני מדינת ישראל בלבד.