תחזיות לשנת 2018

ג׳ניפר הופמן

1 בינואר, 2018

תרגום מאנגלית: סמדר ברגמן

 

מאז שנת 2005, בכל שנה אני כותבת תחזיות ובכל שנה אני אומרת את אותו הדבר: ״אני כותבת תחזיות אף על פי שאני לא אוהבת לכתוב אותן״. אני מהססת לכתוב תחזיות, בייחוד לגבי אירועים עולמיים, כיוון שאני לא רוצה להשפיע על חשיבה של אף אדם או להזיז את האנרגיה לכיוון מסוים. כוחות ההגשמה שלנו חזקים עכשיו ואנו בוראים באמצעות המחשבות שלנו, ולכן הדברים עליהם אנו חושבים יהפכו למציאות שבה אנו חיים. ואנו יכולים להשתמש באנרגיה בכל דרך שנרצה, ולכן חשוב להתמקד בהתרחבות לתדר גבוה ובעולם שבו אנו רוצים לחיות, ולא להניח לדברים שאנו רואים, המצביעים על כך ״שהעולם השתגע״, להסיח את דעתנו.

עכשיו יותר מתמיד, יש עוצמה אדירה במודעות הקולקטיבית, כיוון שמשפחת האנושות הקולקטיבית מודעת לעצמה, לעוצמתה, לקשרים ההדדיים שלה ולמקום שלה ביקום, במידה גדולה הרבה יותר מאי פעם. הדבר הופך אותנו למגשימים עוצמתיים וחזקים יותר. אם קודם לכן המחשבות היו בעלות עוצמה, עכשיו הן עוצמתיות פי כמה.

כיוון שאת התחזיות שלי קוראים מיליוני אנשים בעשרות מדינות, שיכולים לתרגם ולפרש אותן בדרכים שונות רבות, שיתוף התחזיות הללו הוא משימה שאליה אני מתייחסת ברצינות רבה ואני כותבת אותן במידת זהירות גדולה מאוד. וגיליתי שהן מדוייקות מאוד, כאשר אני בוחנת אותן במהלך השנה, דבר שאני ממליצה לכם לעשות גם כן.

הפרטים שמתארים ״בדיוק מה יקרה״ אינם תמיד חלק מהמידע שאני חולקת עמכם, כיוון שאני מתמקדת יותר בדברים הפוטנציאלים שעשויים להתרחש או בדברים שערוכים אנרגטית באופן שיאפשר התרחשות של אירועים מסוימים בדרכים מסוימות. כיוון שהתפתחנו במידה רבה כל כך מאז תחילת המאה, אם נהיה מודעים לנגישותם של פוטנציאלים מסוימים, הדבר יעזור לנו לקבל החלטות, להבדיל מאזהרות מפחידות לאירועי השנה הבאה.

בעודכם קוראים את התחזיות הללו, אל תחפשו אישור ״לדברים שיתרחשו בעתיד״ ואל תחפשו תרחישים נוראיים, כיוון שאני מסרבת להחשיב אותם כאפשרות. במקום זאת, השתמשו במידע ככלי שיעזור לכם לנהל את החיים והאנרגיה האישיים שלכם, בעת שאתם מתחילים שנה חדשה מלאה בפוטנציאל, בעוצמה ובאפשרויות. אני נמנעת בכוונה מתחזיות ״קטסטרופליות״ או ״מתקתקות״ שאחרים חוזים, באופן חלקי כיוון שאני מאמינה שאין טעם לחזות אירועים רעים, משום שאני יודעת שאנו שולטים במציאויות האינדיבידואליות והקולקטיביות שלנו.

ואני לא מאמינה בהפצה של מתיקות ואור, אני סבורה שהאמונה שהיקום יסדר הכול לטובה ושמישהו ידאג לנו (מבלי שנשתתף באופן פעיל), היא פשוט לא מציאותית. דברים אלה אינם תואמים לתפקיד שלנו כבוראים-שותפים ביקום ואי לכך מהווים גם מידע מטעה, שתכליתו לקדם את האמונה שהחיים מתממשים בדרך שנקבעה מראש, שאנו חסרי אונים ביחס אליה ולא מסוגלים לעצור ולשנות אותה או לשלוט בה.

האם אתם מוכנים להאיר באור גדול שנה נוספת? השנה תהיה שונה, כיוון שאנו נושאים תדר אנרגיה גבוה הרבה יותר ואנו מלווים באנשים רבים הרבה יותר. אני יודעת שהמסע היה ארוך מאוד ומאתגר לעתים, אנו עושים זאת כבר כמה עשורים. אבל ספירלת ההתעלות המתפתחת לא מתגשמת ביום אחד ואיננו יכולים למדוד את ההצלחה המושגת במסע של תקופות חיים רבות על פי מה שקורה בתקופת חיים אחת.

השנה אנו יכולים לצפות לאישורים רבים (שלא יהיו בהכרח מה שאתם חושבים), לחיבורים חזקים עם אנשים רבים יותר, למספר גדל והולך של אנשים ערים ומתעוררים, ולאתגר עבורנו (לאלה שמחזיקים באור מזה זמן ממושך מאוד) לחקור נתיבים חדשים.

שנת 2018 היא השנה שבה תתבעו לעצמכם את הכנפיים שלכם, תנסקו מעל למגבלות שאולי כפיתם על עצמכם, תכוונו מבטכם גבוה ותיהנו. שנה זו דורשת שתראו את עצמכם כמשואות של אור, שתכירו במאסטריות שלכם, שתהיו יצירתיים מבחינה אנרגטית וריבונים אנרגטיים בחייכם. גבולות חזקים יעזרו, כמו גם כוונות גדולות ועוצמתיות. מוכנים להתחלה חדשה? אנו נמצאים עתה ב״סופו״ של מסע משמעותי מאוד ומתחילים במסע הבא. זכרו שלאמתו של דבר, אין סוף, יש צמתים ותחנות מעבר ואנו ניצבים באחת שכזו עכשיו.

לאן נלך מכאן? זו הרפתקה חדשה ואנו יכולים ללכת לכל מקום שנרצה, אז בואו נבחן את העוצמה והפוטנציאלים של שנת 2018.

שנת 2018 – שנת המאסטריות

בנומרולוגיה, לשנת 2018 יש רטט של ״11״ (2+0+1+8) שהוא מספר מאסטר. שנת המאסטר הקודמת שלנו הייתה 2009 ומאז התקדמנו מאוד בנתיב ההתעלות שלנו, ביצענו צעדים גדולים מאוד בשילוב הממדים השלישי והחמישי ובמסע ההתעלות, ולכן אף על פי שייתכן ושנת 2009 לא הייתה שנה נהדרת עבורכם, שנת 2018 היא שער לרמה שונה לגמרי של מאסטריות. יש גם אנרגיה של ״2״ בשנה זו כיוון ש-11 הוא גם 1+1 ומדובר בשילוב של שתי אנרגיות שוות ערך – אנו יכולים להתחבר עם אנשים הדומים לנו עתה, וזהו מספר של שותפות וקהילה. אך עם ה-1+1, הדגש הוא על שיוויון, דימיון ואיזון. תם זמנן של מערכות יחסים לא שוות ולא מאוזנות, אשר בהן אדם אחד מעניק את כל האנרגיה ולא מקבל דבר בתמורה. הדבר עשוי להיות שינוי עבור כמה אנשים ותדרש התאמה מסוימת.

מאסטריות לא מדברת על היות אדם כלשהו הטוב ביותר או טוב יותר מאנשים אחרים, מדובר במאסטריות עצמית, במאסטריות הקשורה לאנרגיה האישית שלכם, למשימת הנשמה ולתכלית החיים שלכם, ללמידה כיצד לשלב את האלוהות שלכם אל תוך האנושיות שלכם, לנוע מריפוי לשלמות, לברוא מציאות הולמת שמשקפת את הפוטנציאל הגדול ביותר שלכם ואת מלוא התדר והרטט האנרגטיים שלכם. רק אתם יכולים להגשים זאת בחייכם, הפוטנציאל קיים וממתין לפקודתכם.

נושאי מפתח

לכל שנה יש ארבעה נושאי מפתח (נושאים מהותיים), אנרגיות דומיננטיות שיהיו המיקוד של מה שנחווה באותה שנה. נושא מהותי בשנת 2017 היה ״הולמות אלוהית״ ואנו ראינו את הדבר בא לידי ביטוי בדרכים רבות, באופן אינדיבידואלי וקולקטיבי. באופן אינדיבידואלי, היה עלינו להביע כוונות ואז לשחרר כל דבר וכל אדם שלא היה ערוך עם הכוונות שלנו. ברמה הקולקטיבית, בייחוד בשלושת החודשים האחרונים של 2017, היינו עדים להתעוררות עצומה ולהצטרפות יחד של אנשים רבים מתוך כוונה, מטרה ותכלית משותפות. נהיה עדים לכך גם בשנת 2018.

הנושא הראשון של שנת 2018 הוא חירות ולפני שתגידו ״נהדר, אקבל את כל מה שיאפשר לי להיות חופשי״, המשיכו לקרוא, כיוון שלא זו בדיוק היא המשמעות. חירות היא ״מצב של היות האדם חופשי״ שהוא מצב הוויה אנרגטי – אתם חייבים להגדיר את אנרגיית החירות האישית שלכם ולדעת מה המשמעות שלה לפני שתוכלו להיות חופשיים. והמשמעות היא גם שאתם חיים במצב של חירות, שאתם חופשיים בחייכם שלכם – חופשיים ממגבלות, מהסחות דעת, מפחד, מחרטה, מכעס ומכל אנרגיה או רגש אחרים שמגבילים את היכולת שלכם לאפשר לאנרגיה לזרום באופן חופשי בחייכם.

ההפך מחירות הוא עבדות או שִׁעְבּוּד, שמתרחשים כאשר אנו חוסמים את זרימת האנרגיה על ידי הצבת מגבלות והסחות דעת בנתיב שלנו.

הנושא השני של שנת 2018 הוא הִתְכַּנְּסוּת, והדבר מייצג ״התכנסות יחד״ או הצטרפות להן נהיה עדים כל השנה. היא החלה בשנת 2017, והופכת חשובה יותר בשנת 2018. אך אין משמעות הדבר שכולם מצטרפים יחד לאור אותו מיקוד ובאותו הזמן. התכנסות תתרחש בין אנשים בעלי אנרגיות וכוונות דומות ואנו נהיה עדים לכך שהפער האנרגטי שבין הממד השלישי והממד החמישי יהפוך חזק וברור הרבה יותר. משמעות הדבר היא שאתם תפרדו או תופרדו מאנשים שאינם תואמים לכם אנרגטית, ובה בשעה תצרו קשר ותתחברו עם אנשים שתואמים לכם אנרגטית.

ההפך מהתכנסות היא דחייה, כיוון שדברים שלא מסוגלים להתכנס או להצטרף יחד דוחים זה את זה. אין זה דבר רע; טוב מאוד לדעת עם מה אתם יכולים או לא יכולים להתכנס יחדיו. יש ערך רב לידיעה מה לא תואם לאנרגיה שלכם, והכוונה לאנשים ולמצבים גם יחד.

תקופות עוצמתיות

בואו נעבור לתקופות העוצמתיות של שנת 2018. אלה הן תקופות של אנרגיות גבוהות ותדרים גבוהים, אשר בהן תמיכה אנרגטית רבה נגישה לטובת שינוי, מעברים וטרנספורמציה.

כל השנה היא תקופה עוצמתית בשל אנרגיית המאסטר של הספרה 11. לכן כל הדברים בשנת 2018 יתרחשו עם ״נצנוץ״ רב יותר, מעט מהר יותר, עם מעט יותר עוצמה והשפעה רבה הרבה יותר. נקודות השיא תהיינה גבוהות יותר ותמשכנה אולי זמן רב יותר; ונקודות השפל תהיינה נמוכות יותר ואולי קצרות מעט מהרגיל. פערי אנרגיה בין הממד השלישי והממד החמישי יהיו ברורים יותר, ויהיה הבדל גדול בין אנשים ערים ומודעים לבין אלה שאינם.

שנת 2018 מתחילה עם רטט של 1-1-11, כפי שעשתה שנת 2017, מרקורי סיים את הנסיגה, ולכן יש התקדמות באופן שבו השנה החדשה מתחילה. בשנתיים האחרונות השנה החדשה החלה עם היערכויות ואנרגיות פלנטריות זהות כמו בתחילת השנה שקדמה לה, והציבה אותנו במעגל חוזר במשך חודשים. בנוסף, יש לנו סופר-ירח מלא ב-1 וב-2 בינואר, בציר של השנתיים הבאות, משנת 2018 לתחילת שנת 2020, במזלות סרטן/גדי.

ינואר עד מארס הוא תקופה עוצמתית שכוללת שני חודשים של ירח מלא כפול, שני ליקויים ומה שנראה כהתחלות חדשות אך למעשה הוא השלמה של דברים שנותרו משנת 2017. יש אנרגיה רבה שנעה במהירות בתקופה זו, ולכן אל תמהרו לשפוט את מה שנראה כאיום ונורא, רבים מהדברים הללו יתגלו כברכות במסווה.

אז אנו ממשיכים למאי וליוני, תקופה עוצמתית נוספת. אני מרגישה שיהיה אי-שקט חברתי ופוליטי רב כיוון שהנוף השתנה. אנשים לא רוצים עוד את הפרדיגמה התלת-ממדית של הפיקוח והשליטה, הם רוצים חופש (המילה והאנרגיה הללו יהיו חשובות כל השנה), ולהיות בעלי ריבונות עצמית, שהיא השתקפות של הצורך להיות יצירתיים יותר, בעלי מודעות עצמית וריבונות עצמית (אנרגיות של הממד החמישי) והרבה פחות תחת שליטה ופיקוח (אנרגיות של הממד השלישי).

חודשי הקיץ (יולי ואוגוסט) יהיו רגועים יותר, על אף שלושה ליקויים, וקיים פוטנציאל גדול יותר להנאה השנה, בעת שאנו מתחילים להרגיש כמות רבה יותר מהאנרגיות המתמזגות של הממדים השלישי והחמישי ומביאים אותן אל תוך חיינו. ייתכן שמשמעות הדבר תהיה גם שינוי במבנה המשפחה, מעבר מקשרים ביולוגים לקשרים אנרגטיים, ואתם מוכנים לכך, הדבר כבר מתרחש מזה זמן מה. הניחו לדברים ששוב לא משרתים את הכוונה האנרגטית שלכם או ששוב לא תואמים לתדר האנרגטי שלכם.

בספטמבר ובאוקטובר נתחיל באמת לבצע אינטגרציה של ההבטחה של 2018, משום שנהיה עדים למספר גדול בהרבה של אנשים שלא רק מתעוררים, דבר שאירע מאז אמצע 2017, אלא הופכים מודעים יותר, שואלים שאלות, מחפשים פוטנציאלים חדשים לחייהם, מפקפקים באמת במגבלות הממד השלישי ורוצים חיים בעלי אינטגרציה רוחנית רבה יותר. לכן אני תמיד אומרת ״המשיכו להאיר״, כיוון שהאור שהם מחפשים הוא האור שאתם מקרינים כמשואות של אור.

בנובמבר, דרקוני הירח עוברים למזלות סרטן וגדי, דבר שמחזק את הסופר-ירח המלא של ה-1 בינואר במזלות סרטן וגדי ומכין את הקרקע לצמידות במזל גדי שתחול בשנת 2020. דרקוני הירח פועלים במחזור של 19 שנה ולכן היזכרו באפריל 2000, הזמן שבו חווינו בעבר את הראש הדרקון במזל סרטן. מה עשיתם אז שחוזר עכשיו לעירוי של אנרגיה חדשה? היכן היה העולם אז ומה שונה היום? אנו סוללים את הדרך להתגשמות שלנו כמשפחת האנושות והאנרגיה נבנית לטובת פרדיגמה חדשה אותה יאמצו אל חיקם מספר גדול יותר של אנשים.

מדצמבר 2018 ועד תחילת מארס 2019 אורנוס נסוג למזל טלה ממזל שור, ואז חוזר למזל שור ונשאר שם. הדבר משמעותי כיוון שבמזל טלה, המיקום שלו מאז מארס 2011, אורנוס היה אחראי להרבה מהתהפוכות הגלובליות להן היינו עדים בשבע השנים האחרונות, שהתמקדו בתיקון עוולות שנעשו לאנשי העולם על ידי קבוצה קטנה של אֶלִיטִיסְטִים, בחיזוק הקשר שלנו, וכמו כן, העירו את העולם לפוטנציאלים החדשים שלא כרוכים בכוח, בשליטה ובפיקוח תלת ממדיים.

כעת הוא עובר ממזל האש טלה למזל האדמה שור, שם הוא יישאר עד 2025. בעבר הוא שהה במזל שור בשנת 1934 (הסיבוב של אורנוס סביב גלגל המזלות נמשך 84 שנים), זמן של אי-שקט רב בעולם עם תקופת השפל הכלכלי, עליית הפאשיזם ומלחמת העולם. אבל העולם היום הוא מקום שונה ואני מאמינה שאנו נמשיך לראות עלייה בהתעוררות, בחיבור ובהתייצבות של הטרנספורמציה של אורנוס במזל טלה, לזרימת אנרגיה מקורקעת יותר במזל שור. בנוסף, מזל טלה נשלט על ידי מאדים היוקד שיכול להפוך את אורנוס לבעייתי ביותר. מזל שור נשלט על ידי נגה, שעשויה להרגיע קצת את האנרגיה המרדנית של אורנוס ולהפכה לביטוי מכובד ומעודן יותר.

תחזיות גלובליות

הנה כמה מהתחזיות הגלובליות שלי לשנה זו:

מזג אוויר ושינויים גלובליים בכדור הארץ

נמשיך להיות עדים למזג אוויר מוזר השנה, אך לא במידת החומרה שראינו, אף על פי שהריסוסים מהווים עדיין בעיה גדולה וכיצד נעשה בהם שימוש בשינוי מזג האוויר. אני מאמינה שהפלנטה שלנו מקבלת עזרה מדי פעם בתחום זה ושהדבר יהיה בולט יותר בשנת 2018. ישנם שימושים רעים ליוֹנִיזַצְיָה של האטמוספירה, כפי שנוכחנו לראות בשריפות שבקליפורניה, שבהן קרקע ספוגת אלומיניום, וננו-תרמיות כתוצאה מריסוסים, שרפו בתים עד עפר. חקרתי את הנושא ואני יכולה להבטיח לכם שבתים לא נשרפים באופן זה, וכמו כן, ששריפות ״טבעיות״ לא ״חמות״ מספיק כדי לכלות כל דבר הנמצא בתוך הבית. הדבר ייחקר ועוד מידע יתגלה השנה. אני חושבת שנהיה עדים לתמיכה שתגן עלינו מהטכנולוגיות הללו שמקורן במקורות חוצניים ושנעשה בהן שימוש כנגד האנשים.

השנה, גם ההכחשות ביחס לאג׳נדת השינוי באקלים המזוייפת ימשכו ויאבדו אנרגיה בסופו של דבר. בארצות הברית, הנשיא טראמפ פרש בחוכמה מהסכם פריז ואני מאמינה שמדינות נוספות יעשו זאת גם כן, כאשר הן יגלו כמה מהממון הלאומי שלהן הן יאלצו לתת וכאשר עוד אזרחים ידחו את התנאים האחרים של ההסכמים הללו שאינם אלא אג׳נדה נוספת שמטרתה להשמיד ריבונות לאומית ובעלות קרקע פרטית.

יהיו גם רעידות אדמה רבות יותר, בייחוד בחודשי אפריל ומאי וכמה רעידות אדמה מוזרות שיראו כמי שנגרמו על ידי טכנולוגיית H.A.A.R.P. אמצעי התקשורת לא יידווחו על חלקן אבל המידע יהיה נגיש ממקורות חדשות אלטרנטיביים. כמו כן, שימו לב לנוכחות של בולענים גדולים, הקשורים לסדיקה הידראולית, ששוב לא יידווחו עליהם באמצעי התקשורת. אני מאמינה שהם מתרחשים עכשיו, אך לא מספרים לנו על כך.

השנה עלינו לשים לב לאוקיינוסים ולגופי המים הגדולים, הם עוברים שנה נוספת של לחץ גדול אבל אנחנו יכולים לבטל זאת, באמצעות הכוונה שלנו לאוקיינוסים, לנהרות, לאגמים ולנחלים בריאים ונקיים. המים הם אלמנט מנקה והם ספגו הרבה מהאנרגיה של השחיתות שפגעה בכדור הארץ ובאנושות במאה השנים האחרונות. התמקדו בכל יום במים בריאים ונקיים, כדי שנוכל לתמוך בחלק חשוב זה של גוף האנרגיה הפלנטרי.

כלכלה ופוליטיקה

בכל שנת 2018, הפוליטיקה והכלכלה יהיו מקור של תשומת לב ומקור של התעוררות גדולה בעת שהשחיתות, העסקאות הנלוזות, ההתעשרות העצמית והקנוניות שהיו חלק מהפוליטיקה במשך מאות שנים, יעברו סוף סוף ״מהפך״.

כל העיניים נעוצות בנשיא טראמפ אשר, כמצופה ממנו או לא, הוא הכוח העוצמתי ביותר בערעור המשמר הישן והחזרת הממשלה הייצוגית – ממשלה שמגשימה את רצונות בוחריה ולא את רצונות התאגידים שמשלמים לפוליטיקאים כדי שיעשו כרצונם. חתרו תחתינו זמן רב מדי והמטוטלת הזאת נעה רחוק כל כך שכמעט נפלה, אך עכשיו היא נעה לצד השני, למרכז בַּר-קַיָּמָא יותר. שחיתות פוליטית זו נמצאת בכל מקום, ולכן אל תופתעו מכל מה שתשמעו ביחס לפוליטיקה מושחתת. הכרחי להראות זאת כדי שאנשים יוכלו להתעורר לאמת, לחבור יחד ולתבוע את האמת, השקיפות והסחר ההוגן. זהו היבט נוסף של אינטגרציית הממדים השלישי והחמישי שמתממשת בעולם החומרי.

חברתי ורוחני

אם תהיתם מתי אנשים ״יתעוררו״, התכוננו, כיוון שהדבר החל בשנת 2017 וימשיך השנה. ההתעוררות תמשך עד 2020 ולאחריה גם כן, כיוון שברגע שאנשים מתעוררים למציאות שלהם, הם לא יכולים לחזור לישון. אנשים מסוימים יזדעזעו מהמידע שיצוץ השנה, על טבעם האמיתי של הטקסים של האליטיסטים, על הריסוסים ועל המעשים, אבל הדברים הללו נמשכו זמן רב מאוד. אני מאמינה שככל שההתעוררות האנושית מתגברת, כך מצטמצמת כמות האנרגיה הנגישה להם. לכן, בייאושם, הם מחפשים קורבנות צעירים יותר אשר יזינו אותם וזאת בשל הצורך שלהם באנרגיה. תהיה זו אמת קשה לעיכול, כיוון שהיא קשורה בילדים צעירים מאוד, חסרי אונים ותמימים וזה יהיה ״הקש״ שיעיר רבים. יהיה קשה מאוד לגלות את הדברים הללו, לכן הכינו את עצמכם.

אנו נעים מתודעת המשיח למודעות המשיח, כתבתי על כך מאז שנת 2013. תודעת המשיח היא המרפא שהוא קדוש מעונה, ישוע על הצלב, הסיפור שהותיר אותנו בכבלים אנרגטיים במשך מאות שנים. ישוע אמר על הנסים שלו: ״הַמַּאֲמִין בִּי יַעֲשֶׂה גַם־הוּא אֶת־הַמַּעֲשִׂים אֲשֶׁר אָנֹכִי עֹשֶׂה וּגְדֹלוֹת מֵאֵלֶּה יַעֲשֶׂה״. עלינו לאמץ את החלק האומר ״וּגְדֹלוֹת מֵאֵלֶּה יַעֲשֶׂה״ ולעטות את מודעות המשיח שלנו ואת ההתעצמות המתלווה אליה.

אנו הופכים לבני אנוש אלוהיים, ממזגים לחלוטין את האנושיות שלנו עם האלוהות שלנו. עשינו זאת במשך כמה שנים, עכשיו נזכה לחוות זאת בדרך מעשית ואנו נמצאים במציאות של ממד שלישי וממד חמישי משולבים שמאפשרת להרחיב לגמרי את אנרגיית הנסים ואת ההתגשמות המיידית שלה בחיינו. נראה הרבה מכך בתקופות העוצמתיות של 2018, כמו גם במשך השנה כולה. האירו באורכם כדי שאלה שמתעוררים יוכלו לראות את האור ולאמץ אותו. אתם משמשים להם דוגמה אישית, אתם לא המרפאים או התומכים שלהם. כל אדם הוא ריבון אנרגטי ובוחר את בחירותיו האישיות.

נהיה עדים לפעילות קהילתית רבה יותר גם כן ואם רציתם לעבור לקהילה שכזו ממקום מגוריכם, הדבר עשוי להתרחש בשנת 2018. למעשה, אם הדבר לא אירע עדיין, 2018 תהיה קרוב לוודאי השנה שלכם. היה עלינו לחכות שהקהילות יהיו באנרגיה הדרושה לנו, וכמו כן, לסיים את משימתנו במקום בו התגוררנו. עשינו עבודת אנרגיה חשובה מאז 2009 ואף קודם לכן, עכשיו היא הסתיימה ואיננו מבצעים אותה עוד לבד, אנשים רבים מאוד נושאים את האור יחד עמנו.

אם אינכם בטוחים לאן ברצונכם לעבור, התמקדו במה שאתם רוצים, באנרגיה שאתם רוצים לחוות, בסוג האנשים שאתם רוצים בחייכם, ובסגנון החיים שאתם רוצים. התחילו לשקול את האפשרויות שלכם במונחים של אנרגיה במקום במונחים של מקום מגורים פיזי, הדבר יעזור ליצור את ההתאמה המושלמת.

ההתעוררות הגדולה

האם שמתם לב לכך שאנשים מדברים על ״ההתעוררות הגדולה״ ומתארים את עצמם כ״מתעוררים״ או כ״ערים״? אנו נעים מהעידן החדש, תחילת מחזור ההתעלות הזה והטרנספורמציה האנרגטית האדירה, אל עידן האור, שבו האור מעוגן בחוזקה במציאות הממד השלישי שמתפרקת (מתפוררת) כדי לפנות מקום לאנרגיה של הממד החמישי.

אנשים דומים ברוחם ימשיכו להתחבר כפי שעשו בשנה שעברה. הדבר ייצור גם פערים אנרגטיים ברורים הרבה יותר, שבהם תראו את ההבדל בין אלה שערים לאלה שישנים. זכרו שאנו מתרחקים מדחיסות הממד השלישי ומתעוררים לגשר הממד הרביעי כאשר דברים הופכים קשים מספיק עבורנו וגורמים לנו לחשוב היכן היינו והיכן אנו רוצים למקם את האנרגיה שלנו. אצל אנשים מסוימים, מדובר בזמן ממושך מאוד, עבור אנשים אחרים הדבר מתרחש במהירות רבה. אבל המסה הקריטית של האנשים שמתעוררים תדחוף אחרים לכיוון גשר הממד הרביעי, ואלה שכבר חצו את הגשר, בדומה לכם, יזכירו להם שיש דבר מה שממתין להם כאשר יגיעו לצד השני.

חוצנים בקרבנו

כפי שכתבתי בתחזיות לשנת 2017, התחלנו לשמוע על חוצנים באוגוסט 2017. ומאז אוקטובר 2017 שמענו רבות על מסעות בחלל, מאדים, פלנטות חדשות, על תושבים פוטנציאלים אחרים של הגלקסיה והיקום שלנו ועל פלנטות מיושבות. לאחר שנים של הכחשה, מה מתרחש ועל מה מדברים? אני מאמינה שהם ידעו על חוצנים ועבדו עמם במשך עשורים ועכשיו הם לא יכולים עוד להסתיר עובדה זו מאיתנו.

בין אם הסיבה היא שאנו מודעים עתה יותר ובעלי הבחנה, או שהם הגיעו לנקודה שבה עליהם לחשוף קשרים אלה (אני חושבת שמדובר בשילוב של השניים), אנו מוכנים לכמה גילויים גדולים בנושא החוצנים, טכנולוגיה חוצנית וישויות שונות שעל ומחוץ לכדור הארץ, הוויות אנרגטיות והיבטים אחרים של חיים לא-פיזיים ואנרגטיים. אנו נתונים ל״חשיפות רכות״ כדי שכאשר תתרחש חשיפה גדולה, אנשים לא ״יתחרפנו״ (אף על פי שהם אכן ״יתחרפנו״).

מזה כמה שנים, אני מרגישה שהסיבה שאיננו ״רואים״ את צורות החיים האחרות שחיות על הפלנטה הזאת לצדנו, ויש הרבה כאלה, היא שאנו מנסים ״לראות״ אותן באמצעות הראייה התלת-ממדית שלנו ועלינו לשנות זאת ולהיות מסוגלים להשתמש בראייה ה-5 ממדית שלנו כדי להבחין בנוכחותן. בשנת 2017 ועד 2020 יהיו תצפיות רבות נוספות של עב״מים ונהיה מסוגלים ליצור קשר ולקיים אינטראקציה עם צורות החיים הללו. תהליך זה יתחיל לאט, אבל ברגע שנלמד לעשות זאת כהלכה, הקשרים הללו יווצרו בקלות. אין משמעות הדבר שהן יצילו או יושיעו אותנו, כיוון שלא כל צורות החיים הללו הן נדיבות, אבל יהיו לנו אינטראקציות תכופות וחזקות יותר עמן.

לשחרר את החושך כדי להרחיב את האור

מה תוכלו לעשות כדי להחליק בקלות אל התהליך הזה ולהפוך את שנת 2018 לשנה נפלאה? הכנתי עבורכם את סרטון הוידיאו הזה והוא מדבר על אחד ההיבטים החשובים ביותר בתקופת חיינו – חוזי המקור שערכנו, להחזיק בנאמנות באנרגיה דחוסה כדי שההתעלות תוכל להתרחש. היה זה משהו שהיינו חייבים לעשות כדי להתחיל בתהליך, אך עתה, לאחר שהשגנו מסה קריטית ויותר מכך ואנו נמצאים עתה הרבה מעבר למומנטום הקריטי, עלינו לשחרר אנרגיה זו כדי שנוכל לנוע להתרחבות גדולה יותר של אור ופוטנציאל האנרגיה שלנו.

בואו נהפוך את שנת 2018 לשנה נהדרת!

אנו נלחמים בקרב אדיר של העידנים, בין החושך והאור, הרע והטוב, ואף על פי שאנו מנצחים ״בגדול״, המלחמה לא הסתיימה עדיין. כל אחד מאיתנו ממלא תפקיד חשוב בקרב הזה, שהוא קרב בין אנרגיות מנוגדות בקוטביות הממד השלישי. בכל פעם שאנו מאירים בחוזקה, מביעים כוונות עוצמתיות, מכוננים את גבולות האנרגיה שלנו, מאמצים רטט גבוה, מעצימים את חזוננו, תובעים לעצמנו את ריבונותנו האנרגטית, אנו כובשים טריטוריה חדשה של הממד החמישי, באינטגרציה המתמשכת של הממד השלישי עם הממד החמישי, ומתקרבים צעד אחד נוסף לדואליות רב-ממדית. זה הקרב שיביא גן עדן עליי אדמות ואנו נלחמים כאינדיבידואלים וכקולקטיב. זהו קרב שנלחמנו בו במשך עידנים אבל עכשיו אנחנו מוכנים לקחת את ההתעלות לרמה חדשה.

כל אור חשוב וכל אור זוהר בחוזקה למען הכלל. כן, הקרב חשוב, נלחמנו בו בעבר, והפסדנו. אך הפעם לא נפסיד ועכשיו מצטרפים אלינו רבים מהקולקטיב אשר מתעוררים, מודעים, נערכים עם אמת חדשה ושרוצים בכל זאת למען עצמם. חגגו את הניצחון שלכם בעת שאתם ממשיכים להרחיב את האנרגיה שלכם, לעלות את התדר שלכם, ולאמץ את אנרגיית השמחה של הממד החמישי. יצרנו קהילת אור ולכן יש לכם תמיכה רבה במסעכם. בקשו ותקבלו, היו ריבונים מבחינה אנרגטית, וזכרו שאתם ניצוץ של אור אלוהי הנושא את מלוא עוצמת האור של המקור.

מחשבות אחרונות

אני עורכת תחזיות אלה בזהירות, כיוון ששום דבר לא חקוק בסלע ויש לנו עוצמת בריאה ביחס לכל המציאויות האינדיבידואליות והקולקטיביות שלנו. אף על פי שהן האור והן החושך הם פוטנציאלים, התשוקה שלנו לאנרגיות השלווה, האהבה, השמחה והשפע לכול הן שיאפשרו לאנרגיות הללו להיות האנרגיות הדומיננטיות על הפלנטה.

אם ברצוננו עולם שונה, עלינו להביע כוונות לקיום עולם זה. הוא יכול להתקיים, אם נעשה זאת ונעשה זאת כמשפחת האנושות הקולקטיבית. תם זמנו של עידן האינטרסים האישיים; הגיע זמנו של עידן האינטרס החברתי הקולקטיבי.

עברנו מהעידן החדש לעידן האור. דחינו את הכוח, תאוות הבצע, התחרות והשליטה של פרדיגמות הממד השלישי כדי לאמץ את החיבור, שיתוף הפעולה, הקהילתיות והיצירתיות של פרדיגמות הממד החמישי. אנו נמצאים עכשיו במוד אינטגרציה מלא, פנים וחוץ.

המשיכו להאיר, משואות של אור, היו נועזות, הביעו כוונות עוצמתיות והציבו גבולות אנרגטיים חזקים ובואו נהפוך שנה זו לשנה נהדרת עבורנו ועבור האנושות כולה. באהבה רבה לנוכחות ולתמיכה המתמשכות שלכם בנתיב ההתעלות הזה, אני מאחלת לכם את הברכות הגדולות, הזוהרות והטובות ביותר לשנה החדשה. כבוד הוא לי להיות לכם למדריכה ולזכות באמונכם ובאהבתכם.

שפע ברכות,

ג׳ניפר הופמן

***

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. מצד שני, כדי להמשיך בעבודת התרגום אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר