תחזיות לשנת 2017 – הקדמה

תקציר בלבד

ג׳ניפר הופמן

ינואר 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

בכל שנה, מאז 2005, אני כותבת תחזיות שנתיות ובכל שנה אני אומרת את אותו הדבר: ״אני כותבת תחזיות אף על פי שאני לא אוהבת לכתוב אותן״. אני מהססת לתת תחזיות, בייחוד לגבי אירועים בעולם, כיוון שאני לא רוצה להשפיע על חשיבה של אף אחד או להטות את האנרגיה לכיוון מסוים כלשהו. כוחות ההגשמה שלנו חזקים עכשיו ואנו בוראים באמצעות המחשבות שלנו. ואנו יכולים להשתמש באנרגיה בכל דרך שאנו רוצים, לכן חשוב לשמור את המיקוד על התרחבות של תדר גבוה, ועל העולם שאנו רוצים לחיות בו, בניגוד למצב שבו אנו מתייאשים בגלל מה שאנו תופסים כ״עולם שהשתגע״.

עכשיו יותר מאי פעם קיימת עוצמה אדירה במודעות הקולקטיבית המשותפת, משום שמשפחת האנושות הקולקטיבית מודעת הרבה יותר לעצמה, לכוחה ולמקומה ביקום, מכפי שהייתה אי פעם בעבר. הדבר הופך אותנו לבוראים (מגשימים) עוצמתיים וחזקים יותר. אם המחשבות היו עוצמתיות קודם לכן, עכשיו הן עוצמתיות הרבה יותר. משום שאת התחזיות שלי קוראים מיליוני אנשים מעשרות ארצות, שיכולים לתרגם ולפרש את שהם קוראים בדרכים שונות רבות, שיתוף התחזיות הללו היא משימה אליה אני מתייחסת ברצינות רבה מאוד ואני כותבת אותן בזהירות רבה מאוד. וגיליתי שהן מדויקות מאוד, כאשר אני עוברת עליהן במהלך השנה, ואני מעודדת אתכם לעשות זאת גם כן.

הפרטים של ״מה יקרה בדיוק״ אינם תמיד חלק מהמידע שאני חולקת אתכם, כיוון שהוא ממוקד יותר בפוטנציאלים של מה שעשוי להתרחש או מה שערוך אנרגטית באופן שיאפשר לאירועים מסוימים להתממש בדרכים מסוימות. כיוון שהתפתחנו כל כך מאז תחילת המאה הזאת, כאשר אנו מודעים לנגישותם של פוטנציאלים שונים, הדבר מאפשר לנו להשתמש בידיעה זו כבמדריך לקבלת החלטות, במקום כאזהרה מאיימת לאירועי השנה הקרובה.

בעודכם קוראים את התחזיות הללו (שהתקציר שלהן יוגש להלן, והמידע המלא מוצע למכירה בשפה האנגלית כקובץ pdf), הימנעו מלחפש אחר אישור ל״מה שיתרחש״ ואל תחפשו אחר תרחישי צרה ואסון, משום שאני מסרבת להחשיב אותם כאפשרות. במקום זאת, השתמשו במידע הזה ככלי כדי לנהל את החיים והאנרגיה שלכם בעת שאתם מתחילים שנה חדשה מלאה בפוטנציאלים, בעוצמה ובאפשרויות. אני נמנעת בכוונה מתחזיות אסון שאחרים מגישים, חלקית כיוון שאני מאמינה שאין כל תכלית מועילה לחזות אירועים רעים, משום שאני יודעת שיש לנו שליטה במציאויות האישיות והקולקטיביות שלנו.

ואני לא מאמינה בהפצת מילים מתוקות ומוארות, וחושבת שהאמונה שהיקום ישנה הכול לטובה ושמישהו ידאג לנו (ללא ההשתתפות הפעילה שלנו) היא פשוט לא מציאותית. היא לא עולה בקנה אחד עם התפקיד שלנו כבוראים-שותפים ביקום ואי לכך מהווה גם מידע שבא להטעות, שמכוון לקדם את האמונה שהחיים שלנו מתהווים בדרך שנקבעה מראש, אותה איננו יכולים לעצור, לשנות, או לשלוט בה.

האם אתם מוכנים להחזיק באורכם שנה נוספת? אני יודעת שמסע היה ארוך ומאתגר מאוד לפעמים, אנו עושים זאת במשך כמה מאות שנים. אך ספירלת ההתעלות המתפתחת לא מושגת ביום ואנו לא יכולים למדוד את ההצלחה שמושגת במשך מסע של תקופות חיים רבות באמצעות מה שקורה בתקופת חיים אחת. השנה הזאת זקוקה לאורות זוהרים, לכוונות חזקות, לפעולה נועזת ולחשיבה מועצמת והיא יכולה להיות השנה שבה תגשימו את כל חלומותיכם ותהפכו ״עשירים, מאושרים ומצליחים״ אם תחזיקו זאת ככוונה שלכם. אנו קרובים יותר לסוף המסע הזה מכפי שהיינו אי פעם בעבר, כפי שתקראו כאן; אף על פי שאין ״סוף״, קיים צומת ברור ואנו ניצבים שם עכשיו.

לאן נלך מכאן? זו הרפתקה חדשה ואנו יכולים ללכת לכל מקום שנרצה.

שנת 2017 היא שנת ההתעוררות להולמות אלוהית. אנו מוכנים וכה קרובים לאמץ את הריבונות האנרגטית, את המאסטריות שלנו ולצעוד אל תוך שערי הממד החמישי. הגיע הזמן שנחייה את חיינו בצד השמחה. אני מוכנה, מה אתכם?

הנה קטע מתחזיות 2017 עבורכם, הספר הדיגיטלי המלא, בן 50 עמודים, ספר האודיו, וקורס ״ההתעוררות להולמות אלוהית״ בן שבעה שיעורים (בשפה האנגלית בלבד) ניתן לרכוש בקישור הזה.

בכל פעם שאני כותבת את התחזית השנתית, מילה אחת או מונח אחד בולטים כאנרגיה הדומיננטית לאותה שנה, ובשנת 2017 המילים הן ״הולמות אלוהית״, שמשמעותה אינטגרציה של האלוהות שלנו עם האנושיות שלנו והפיכתנו לבני אנוש אלוהיים. במשך שנים רבות כתבתי שההתעלות היא אינטגרציה, לא השתלטות. אנו לא משמידים את הממד השלישי כדי שהממד החמישי יוכל להשתלט, לא נפטרים מהאגו כדי שנוכל להיות ״רוחניים״ יותר, או מכחישים את האנושיות שלנו כיוון שהיא טובה או מקובלת פחות מהרוח שלנו.

אלה שלמדו שההתעלות היא צעד בודד שאנו צועדים אל גן העדן, אל פלנטה או ממד חדשים, או  שהידידים החוצנים שלנו יבואו ויטיסו אותנו מהפלנטה למקומות חדשים או מרוחקים, ואלה שהמתינו להתרחשויות שכאלה מאז 1999, התאכזבו.

לא בכך מדובר ביחס להתעלות. זהו תהליך רב-שלבי, רב-רובדים של שילוב תדרים ורטטים גבוהים יותר אל פרדיגמת הממד השלישי שלנו, בריאת פרדיגמה חדשה עבור כדור הארץ והאנושות שהיא מיזוג הרמוני של אנרגיות הממד השלישי ואנרגיות הממד החמישי. התהליך התרחב והתעצם בתשע השנים האחרונות (מאז 2007). ובשנה הזאת, שנת 2017, אנו נמצאים במקום שבו אנו יכולים לראות אינטגרציה 5-ממדית מלאה ולהתחיל לחוות את היותנו ואת חיינו במקום זה.

תקופות עוצמתיות

תקופות עוצמתיות הן זמנים במהלך השנה שבהם זרמי האנרגיה חזקים יותר וקיים פוטנציאל גדול בהרבה לטרנספורמציה. כמעט כל שנת 2017 היא תקופה עוצמתית, כיוון שהרבה כל כך קורה השנה.

תקופת ינואר עד מארס, מתחילה ב-1 לינואר שהוא רטט של 1-1-1. אנו חווים גם את הנסיגה של מרקורי ואז כל הפלנטות נכנסות להילוך ישר, התרחשות נדירה למדי.

נגה ומאדים, האוהבים הקוסמיים, יהיו יחד רוב פברואר 2017. זהו אירוע בלתי רגיל למדי ולכן ראוי לציין אותו. משום שקיים מיקוד במיזוג ובאיזון של האנרגיה הנשית האלוהית והאנרגיה הגברית האלוהית כחלק מההולמות האלוהית שלנו, מיקום שתי הפלנטות הללו יחד במזל הראשון, מזל טלה, בו גם שולט מאדים, הוא עניין חשוב למדי. אם לא הייתה לכם מערכת יחסים רומנטית, אוהבת ותומכת בשנת 2017, אולי השנה הדבר ישתנה.

הליקוי שבחודש פברואר מביא את אורנוס ונפטון לקדמת הבמה ואנו עדים לזווית ריבועית מתמשכת בין שבתאי לכירון, הפעילה כמעט כל השנה, שהיא קריאת השכמה לריפוי ולניקוי הקרמה הקולקטיבית שלנו. נושא זה יהיה מיקוד גדול עבור כולנו בשנת 2017, לכן שימו לב בעת שגלגל הקרמה מסתובב והחליטו האם הגיע זמנכם לרדת ממנו.

תקופות עוצמתיות אחרות הן מארס ואפריל, יולי ואוגוסט (ותחילת ספטמבר), ואוקטובר עד דצמבר. החודשים הרגועים יחסית יהיו יוני ונובמבר. הליקוי שיחול ב-21 באוגוסט במעלה 28 במזל אריה ישפיע על כל דור מזל אריה של מי שנולד בין השנים 1955 ל-1960. שינויי חיים גדולים עשויים להתרחש ולכן היו מודעים לכך שזה מגיע השנה.

הנושאים של 2017, בנוסף להולמות אלוהית, כוללים חיבור והוויה בקולקטיב, שקיפות הממד החמישי משחררת אותנו ממגבלות המסננים של הממד השלישי, מעבר מידוענות לקהילה (סוף הבלעדיות), הפיכתנו לרב-ממדיים, המעבר ממרפא שהוא קדוש מעונה למאסטר עוצמתי, שילוב האנרגיות הנשיות והגבריות האלוהיות שהופך אפשרי עם שילוב האנרגיה של הממד החמישי, מעבר מקוטביות לדואליות, אימוץ האלוהי בחומרי, והכרה ששמחה היא תכלית החיים שלנו.

הנה התחזיות הגלובליות שלי לשנה זו:

מזג אוויר ושינויים גלובליים

גם השנה נהיה עדים למזג אוויר מוזר אבל לא באותה חומרה לה היינו עדים בשנים 2014 ו-2015, תופעות שנגרמו על ידי ניסויים לשינוי מזג האוויר שהשתבשו – הם עדיין התאמנו. אלה ימשכו – כל עוד אתם רואים את השובלים הגדולים בשמים, דעו שמתרחש תפעול של מזג האוויר. יש בכוחנו לשבש סוג זה של תפעול על ידי החזקת התדרים הגבוהים שלנו ושליחת אנרגיה גבוהה רבה לכדור הארץ, כמו גם הבעת כוונות להפסקת הניסיון לשלוט במזג האוויר.

רעידות אדמה ורעידות משנה יהיו חזקות מתחילת האביב ועד הקיץ (מארס עד אוגוסט), עם כמה אירועים גדולים יותר באוגוסט, בסביבות זמן הליקוי. תשומת לב רבה יותר תנתן לאזורים שבהם יהיו רעידות אדמה הקשורות ל״פראקינג״ (סידוק הידראולי), בייחוד באולהומה, אזורים במרכז ומערב קנזס, אוהיו ופנסילבניה, ובחלקים הצפוניים של טקסס. אני רואה גם בולענים גדולים המופיעים באזורים הללו, בעיקר בטקסס ובקנזס, שיהיו קשורים ישירות ל״פראקינג״ ובדרכים שלא ניתן יהיה להסתיר או להכחיש. תתגלה אמת רבה לגבי הסכנות והסיכונים של ״פראקינג״ בסביבות יולי או אוגוסט, בצורת מזכרים או מיילים שיודלפו בטעות.

תשומת לב רבה יותר תנתן לאוקיינוסים, שסובלים מזיהום: פסולת רעילה, חומרים כימיים ואשפה, שמשמשים גם כ״בולמי זעזועים״ אנרגטיים עבור הפלנטה וסופגים אנרגיה דחוסה רבה. אני רואה אנשים רבים העוסקים במחקרים עצמאיים בתחום האוקיינוסים ובריאותם, כיוון שהרבה מהמידע שאנו צריכים לדעת מוסתר מאיתנו. העבודה העצמאית תוגש בחופשיות לכולם והדבר יעודד אנשים לדרוש שינויים. אף על פי שהם עשו זאת בעבר, ללא תוצאות, הם מתאחדים עתה בקבוצות גדולות, והדבר יביא להיענות לה הם מצפים. אנו יכולים לעזור על ידי שליחת אנרגיה גבוהה מאוד וכוונות עוצמתיות לאוקיינוסים, בייחוד לאוקיינוס השקט שסביב אורגון (להרגשתי, אזור זה נמצא במצוקה קשה עכשיו), וכמו כן, אל צדו השני, באזור יפן.

בנוסף לכך, גם אנרגיה קרמתית ועצב עולים מכדור הארץ באמצעות האוקיינוסים, אשר יבראו גלים גדולים ובלתי רגילים באזורים בהם דבר זה לא מתרחש בדרך כלל. הם יופיעו ללא אזהרה, לכן צפו לשמוע בחדשות על גלים גדולים בערי חוף רבות, בייחוד באזור דרום האוקיינוס השקט, אוסטרליה וערים משני צדי האוקיינוס האטלנטי.

כלכלה ופוליטיקה

מצב העניינים יהיה סוער מינואר ועד תחילת פברואר בעת שטראמפ יושבע לתפקיד ויתחיל בתקופת כהונתו כנשיא. כל העיניים יופנו אליו ולכן הוא יהיה זהיר במיוחד לגבי כל הדברים שיעשה. אני גם רואה אותו עושה מאמץ גדול לתקן בעיות בכלכלה בפלגים הפוליטיים ולעצור את הריבים הפנימיים. תהיה לו הצלחה מסוימת בנושאי כלכלה והוא יתאמץ מאוד לקיים את ההבטחות שלו. אני רואה אותו מצליח פחות בתחום הפוליטי, בעיקר כיוון שהוא לא זוכה בכבוד ויפעל כנגד הסטטוס קוו. אבל הוא יהיה קולני למדי לגבי המאמצים שלו ולא יהסס לומר מתי המאמצים שלו נחסמים. הדבר יביא למהלכי נגד פוליטיים מסוימים, אבל היעדר ההבנה הפוליטית שלו והיחס למנהל תקין יגרמו לו לצרות עם הפוליטיקאים רוב השנה. איני יכולה לראות אותו מכהן יותר משנתיים, ובנקודה זו, אני לא יודעת מה יקרה לאחר מכן.

הכלכלה משתנה למצב מאוזן יותר ואין לכך כל קשר עם הממשלה או השווקים הפיננסיים. אני רואה אותה מתפצלת לשתי ״כלכלות״, זו עליה מדווחים וזו שהאנשים לוקחים בה חלק. אנרגיית ההתעצמות של השנה החדשה תדחוף אנשים רבים יותר להיות עצמאיים, להתחיל במיזמים עסקיים כמשרה מלאה או כמשרה חלקית, ולהרוויח יותר כסף.

אני רואה ״בלגן״ פוליטי רב במקומות הרגילים שבהם סוג זה של פעילות מותיר את שערי הממד השלישי פתוחים, כגון המזרח התיכון, צפון אפריקה והאזור שסביב הפיליפינים ועוד תגובות חריפות כנגד ישראל מצד רוב ממשלות העולם. ישראל לא תהיה מרוצה אבל היא תאלץ להפסיק את הבנייה, משהו שיקרה בסביבות ספטמבר גם כן, ויהיה עליה לשוב לשולחן הדיונים עם פלשתין.

חברתי ורוחני

אנשים נוספים מתעוררים לרעיון של היותם רוחניים ושל הרוחניות והם מרגישים טוב מאוד בקשר לכך, כיוון שהם מוכנים לאמץ היבט זה של עצמם. אנו נהיה עדים להמוני אנשים עושים זאת ביוני עד אוגוסט ושוב באוקטובר עד דצמבר. הדבר יתרחש במהירות רבה מאוד, לא יהיה זה תהליך איטי ולכן הוא עשוי להפתיע בעת שאנשים ירצו לפתע ללמוד עוד על אינטואיציה, אנרגיה ונושאים רוחניים.

אנשים יקימו קהילות באינטרנט וישתמשו במגוון כלי מדיה קיימים וחדשים גם כן, אשר יהיו שילוב של כלים מקוונים ולא-מקוונים (אונליין ואוף-ליין). הרצון בקהילה ובחיבור יהיה חזק מאוד השנה וימשך גם בשנה הבאה.

עם תשוקה גדולה יותר לחיבור, לחמלה, לשיתוף פעולה ולהולמות, נתחיל לראות שינויים בעולם באמצעות פעולות של מהפכה והימנעות חברתיות לא-אלימות. בשל ממשלות שיפעלו לטובת תאגידים והפוליטיקה, אנשים יתחילו להבין שעליהם לברוא פתרונות משלהם ולנהל את ענייניהם. זו לא תהיה מהפכה אלימה, זה יהיה שיתוף פעולה ישיר יותר בין אנשים שרוצים את אותה התוצאה והם ינקטו בצעדים כדי להשיגה.

חוצנים בקרבנו

חשתי מזה כמה שנים שהסיבה מדוע איננו ״רואים״ צורות חיים אחרות ואת צורות החיים שמאכלסות את הפלנטה הזאת לצדנו, ויש רבות שכאלה, היא משום שאנו מנסים ״לראותן״ בעזרת הראייה התלת-ממדית שלנו ועלינו לשנות זאת ליכולת להשתמש בראייה ה-5-ממדית שלנו כדי להבחין בנוכחותן. בשנת 2017 ועד 2020 נשמע על יותר הופעות של עב״מים ונהיה מסוגלים לקיים חיבור ואינטראקציה עם צורות החיים הללו. התהליך יתחיל לאט אבל ככל שנהפוך מיומנים יותר, החיבורים הללו יהיו קלים יותר. אין משמעות הדבר שמישהו יגיע ויושיע או יציל אותנו, כיוון שלא כל צורות החיים הללו הן נדיבות, אבל יהיו לנו מפגשים תכופים וחזקים יותר עמן. בחודשים אוגוסט או ספטמבר, אני מאמינה שתהיה השתתפות מסוג כלשהו בניקוי מרכיבים רעילים מהקרקע והמים, בייחוד מהאוקיינוסים, טכנולוגיה שתגיע מחוץ לפלנטה והיא תחזיר במהרה את האוקיינוסים לחיים.

אני עורכת תחזיות אלה בזהירות משום שהן אינן חקוקות בסלע. אף על פי שזהו פוטנציאל, הרצון שלנו באנרגיות של שלווה, אהבה, שמחה ושגשוג הן שיבראו זאת על הפלנטה. אם אנו רוצים עולם מסוג שונה, עלינו להביע כוונות לקיומו של עולם שכזה. הוא יכול להתקיים, אם נעשה זאת ואם נעשה זאת כמשפחה אנושית קולקטיבית. עידן התועלת האישית האנוכית תם; עידן התועלת החברתית הקולקטיבית הגיע.