תחזיות לשנת 2016

ג׳ניפר הופמן

ינואר 2016

מאנגלית: סמדר ברגמן

בכל שנה, מאז שנת 2005, אני כותבת תחזיות שנתיות ובכל שנה אני חוזרת ואומרת ש״אני כותבת את התחזיות אף על פי שאני לא אוהבת לכתוב אותן״. אני מהססת לכתוב תחזיות, בייחוד בנוגע לאירועים עולמיים, כיוון שאני לא רוצה להשפיע על חשיבתו של מישהו או להסיט את האנרגיה בכיוון מסוים כלשהו.

עכשיו יותר מתמיד, יש עוצמה אדירה במודעות הקולקטיבית המשותפת, כיוון שמשפחת האנושות הקולקטיבית מודעת הרבה יותר לעצמה, לעוצמתה, ולמקומה ביקום מאשר אי פעם בעבר. הדבר הופך אותנו למגשימים חזקים ורבי עוצמה הרבה יותר. אם המחשבות היו עוצמתיות קודם לכן, עכשיו הן עוצמתיות אלפי מונים. כיוון שאת התחזיות שלי קוראים מיליוני אנשים מתריסר מדינות, שיכולים לתרגם ולפרש את מה שהם קוראים בדרכים שונות רבות, שיתוף התחזיות הללו הוא משימה שאליה אני מתייחסת ברצינות רבה מאוד ואני כותבת אותן מתוך תשומת לב רבה. וגיליתי שהן מדויקות מאוד, כאשר אני קוראת אותן שוב במהלך השנה, דבר שאני מעודדת אתכם לעשות גם כן.

הפרטים של ״מה יקרה״ בדיוק אינם תמיד חלק מהמידע שאני חולקת אתכם, כיוון שהן מתמקדות יותר בפוטנציאל של מה שעשוי להתרחש או מה שערוך אנרגטית באופן שיאפשר התרחשות של אירועים מסוימים בדרכים מסוימות. כיוון שהתפתחנו כל כך מאז תחילת המאה, ידיעת הנגישות של פוטנציאלים שונים משרתת אותנו בבואנו לקבל החלטות, במקום להיות אזהרה מבשרת רעות מפני אירועי השנה הבאה.

בעת שאתם קוראים את התחזיות (התקציר למטה, התוכן המלא ניתן לרכישה בקובץ PDF), הימנעו מלחפש אחר אישורים ל״דברים שיתרחשו״ ואל תחפשו אחר תרחישים של אסונות, משום שאני מסרבת להחשיב אותם כאפשרות. במקום זאת, השתמשו במידע כבכלי לנהל את החיים והאנרגיה שלכם בעת שאתם מתחילים שנה חדשה מלאה בפוטנציאל, בעוצמה ובאפשרויות. בכוונה תחילה אני נמנעת מתחזיות של ״תרחישי אסון״ שאחרים לא נמנעים מהן, חלקית משום שאני מאמינה שאין כל תכלית שימושית לחזות אירועים רעים, כיוון שאני יודעת שיש לנו שליטה במציאויות האינדיבידואליות והקולקטיביות שלנו.

ואני מאמינה שדברי מתיקות ואור, האמונה שהיקום יהפוך הכול לטוב יותר ושמישהו ידאג לנו (ללא השתתפות פעילה מצדנו) הם פשוט לא מציאותיים. הם לא עולים בקנה אחד עם התפקיד שלנו כבוראים-שותפים ביקום ואי לכך, מדובר בדיס-אינפורמציה, שכוונתה לעודד את האמונה שהחיים שלנו מתממשים בדרך שנקבעה מראש ושאותה איננו יכולים לעצור, לשנות או לשלוט בה.

האם אתם מוכנים להחזיק באורכם שנה נוספת? אני יודעת שהמסע היה ארוך ומאתגר מאוד לעתים, אנו עושים זאת כבר כמה עשורים. אבל ספירלת ההתעלות המתפתחת לא מוגשמת ביום אחד ואיננו יכולים למדוד מסע של תקופות חיים שלמות על ידי מה שמתרחש בתקופת חיים אחת. שנה זו מחייבת  אורות בהירים, כוונות עזות, פעולה נועזת וחשיבה רבת עוצמה וזו יכולה להיות השנה שבה תגשימו את כל חלומותיכם ותהפכו ״עשירים, מאושרים ומצליחים״ אם תחזיקו זאת ככוונה שלכם. אנו קרובים יותר ל״סוף״ המסע הזה מכפי שהיינו אי פעם בעבר, וכפי שתקראו כאן, אף על פי שאין לאמתו של דבר ״סוף״, יש בהחלט צמתים ואנו שם עכשיו.

לאן נלך מכאן? זו הרפתקה חדשה ואנו יכולים ללכת לכל מקום שנרצה. אני מאחלת לכם שפע ברכות, שלווה, שמחה ואהבה שיקום נדיב, אוהב ותומך ממתין לברוא במשותף יחד אתכם. ושנה חדשה שופעת, משגשגת ושמחה שבה תבראו את החיים ״העשירים, המאושרים והמצליחים״ שלכם.

ברכות רבות מלבי אל לבכם,

ג׳ניפר הופמן

31 בדצמבר, 2015

הנושא של שנת 2016 הוא הֲלִימוּת: בכל שנה בעודי כותבת תחזית שנתית, מילה אחת מתייצבת כאנרגיה הדומיננטית לאותה שנה ובשנת 2016 מילה זו היא הֲלִימוּת, שמשמעותה כאן היא שכל החלקים מתאימים יחד באופן מדויק ועובדים יחד בהרמוניה. הלימות היא החלק השלישי במסע הריפוי שלנו, שלקח אותנו מריפוי לשלמות ואז לשימוש בביטוי המלא והבלתי מוגבל של האנרגיה שלנו כדי לברוא מציאויות חדשות.

ביי ביי 2015: שנת 2015 הייתה נסיעה ממשית ברכבת הרים עם הורדות וניקויים של אנרגיה עוצמתית, תנועה רבה בכל כיוון, פעילות סולרית חזקה שהעניקה לנו את התמיכה לה נזקקנו לטרנספורמציה, שלעתים קרובות הייתה רבה מדי, מהירה מדי. לפעמים הרגשנו שאנו טובעים באנרגיה וקשה היה לשאת את המעמסה על הגופים הפיזיים שלנו. אני לא חושבת שאי פעם נמנמתי תנומות רבות כל כך, שהיו לי לילות נטולי שינה רבים כל כך, או שהרגשתי תשושה כל כך כמו בשנה שחלפה. אבל ההשפעות הללו אמורות להפוך קשות פחות ככל שאנו רוכשים ניסיון רב יותר בעבודה עם תדרים גבוהים ומסתגלים לעבודה זו.

איבדנו חברים רבים בשנת 2015, שעה שאנשים רבים החליטו שהתפקיד שלהם במסע זה שוב אינו דרוש. חלקם היו חלוצים מוקדמים במסע זה ושמותיהם הם שמות נרדפים להתעלות. לכל חיים יש תכלית וכאשר תכלית זו מתממשת, הם נעים הלאה, וכך גם אנו. זכרו אותם באהבה, בהודיה ובהערכה, אבל אל תרגישו כאילו ננטשתם כיוון שבעת שאנו מרחיקים אל תוך הרב-ממדיות, הפרדיגמות של הממד החמישי והמודעות האנרגטית, הקווים הופכים מטושטשים יותר ויותר בין הרוחני והפיזי. אדם אהוב עדיין נמצא במרחק מחשבה אחת, אפילו אם הנוכחות הפיזית שלו אינה נגישה.

העידן החדש של פוטנציאל ההלימות: שנת 2016 היא שנה בעלת פוטנציאל גדול ומשמעות הדבר היא שיש לה עוצמה רבה. אף על פי שלכל שנה יש עוצמה, שנה זו משלבת עוצמה עם מודעות גוברת כלפי העוצמה והיכולות שלנו. אנו נמצאים בשנה ה-17 של מאה זו (שנת 2000 הייתה השנה הראשונה) ולכן אנו נמצאים בתדר של 8, המתווסף ל-9 של 2016 ויחד מקבלים 8 נוסף, פוטנציאל אינסופי, איזון ושילוב של שני צדי המטבע לכדי שלם מאוחד תוך שמירה על שלמות שני החלקים האינדיבידואליים. הדבר מתאים לנושא של שנת 2016, הלימות, כל החלקים עובדים יחד בהרמוניה, מבלי להקריב את ההיבטים האינדיבידואליים שלהם או לוותר עליהם.

הכול קורה עכשיו: התחלות חדשות צומחות מתוך היסוד שבנינו עם הכלים שלמדנו מהתנסויות העבר שלנו. איננו מקבלים דף חלק השנה, אנו משתמשים במה שלמדנו עד לרגע זה כדי לשרטט את המסלול הבא. מחזורים ישנים מסתיימים וחדשים מתחילים בו-זמנית, כמו העברת המקל במרוץ שליחים. אם נמתין לתחילת המרוץ הבא כדי להותיר את חותמנו, אנו עלולים לפספס את הרגע שלנו. הכול קורה ברגע זה וכל שעלינו לעשות הוא להשתמש בכוונה שלנו כדי להניע את האנרגיה.

מחזורי אנרגיה חדשים: בספטמבר 2015 היינו עדים לסוף של מחזור שבתאי בן 33, 66, 99 שנים והתחלנו בנתיב חדש. ממרץ ועד יוני של 2016 מחזור זה חוזר לרגע בעת שמאדים נסוג על פני אותן מעלות של שבתאי. זו רמת פעולה אחרת, ברמה אישית יותר. מאדים הוא כוכב הפעולה, הכוח, העוצמה והתנועה. העבר תמיד יפתה אותנו בעת שאנו שוקלים אופקים חדשים. השנה נעמוד עם רגל אחת בשני העולמות בעת שפרדיגמות הדואליות הרב-ממדיות שלנו מתחילות להתגבש ואנו חייבים לבצע התאמות בגוף האנרגטי החדש שלנו. זהו תהליך בעל חלקים רבים, שכולל גם למידה כיצד לנווט במציאויות הממדיות הקלילות יותר, הזורמות בחופשיות רבה יותר שבהן האנרגיה נעה מהר יותר ואנו בוראים בקלות רבה יותר. האם אנו מוכנים לאמץ את הברכות והאחריות של הגשמה מיידית? זו אפשרות הקיימת במציאויות ההלימות החדשה שלנו.

מחזור ההתעוררות הרוחנית החדש: מחזור התעוררות רוחנית בן 12 שנים החל בחודש ספטמבר 2015, בעת שצדק נכנס למזל בתולה, מהדהד את המחזור הקודם שהחל בשנת 2003. אם אינכם מבינים אסטרולוגיה, הביטו בסמליות האנרגטית המשתקפת בטרנספורמציה, בהתפתחות ובהתעוררות שהתרחשו מאז 2003. מילים כגון הדהוד, רוחני, התפתחות, התעלות ואנרגיה מהוות עתה חלק מהשפה היום-יומית שלנו. אנו חלק מהתעוררות גלובלית שמתרחשת בכל מקום סביבנו, שהחלה לנוע בשנת 2003. זו השנה שבה האינטרנט הפך למיינסטרים, הפייסבוק נולד והתפיסה של עולם מחובר לחלוטין החלה ללבוש צורה. האם אתם יכולים לדמיין, בשנת 2016, עולם ללא אינטרנט, טלפונים ניידים, פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, פינטרסט ונקודות חיבור של רשתות חברתיות אחרות? עם כמה אנשים יש לכם מערכות יחסים עמוקות ומשמעותיות ברשת החברתית שאותם לא פגשתם מעולם פנים אל פנים?

מעבר מהממד השלישי לממד החמישי: המסע מהממד השלישי לממד החמישי צובר תנופה השנה ולא הכול מתיקות ואור. אלה שחשבו שחלליות ינחתו משמים ויקחו מכאן את המתעוררים יתאכזבו פעם נוספת, כמו גם אלה שמאמינים שהביאה השניה של ישו היא שתפתור את בעיות העולם. אנו זוכים בגישה למציאויות הממד החמישי כאשר אנו חוצים את גשר הממד הרביעי, שהוא המרחב שבו אנו מחליטים האם אנו מוכנים להותיר את הממד השלישי מאחורינו.

חיים מתוך הלימות בשנת 2016: האם נראה את שנת 2016 כמו סתם עוד שנה שבה שוב לא הגשמנו את המטרות שלנו? אני חושבת שלא. בשנים האחרונות חששנו מהשמדה גרעינית, עכשיו יש לנו ברברי גדול בהרבה בשער, כוחות שמבקשים לתפעל אותנו, לתפעל ולמשול בנו ברמת הנשמה, לשלוט במקור האנרגיה שלנו עצמו, המעניק לנו חיים, מאפשר את העוצמה היצירתית שלנו, ושהופך אותנו לאלוהיים.

חשיפה מיידית השנה? בעת שאנשים רבים חושדים בנוכחות חיים חוצניים על הפלנטה, תוכניות חלל של הממשלה הסודית, מושבות על מאדים והירח, איננו יודעים באמת וחיכינו לחשיפה, לממשלות העולם שיודו בכך, במשך עשורים. האם זו תהיה השנה? אני חושבת שזו תהיה השנה שבה נגלה אבל לא בגלל תכנית חשיפה גדולה כלשהי, אלא משום ששוב לא ניתן יהיה להסתיר זאת. ברגע שנצא מתוך הדחיסות התלת ממדית, נהיה מסוגלים ״לדעת״ על צורות חיים חוצניות כיוון שנהיה מסוגלים ״לראותן״. רבים מכם כבר רואים או מרגישים באנרגיה שלהם. במקום לחכות שיגידו לנו, עלינו לדעת שהם קיימים (כיוון שהם קיימים) ואז החשיפה לא תהיה הכרחית ומה שהיה לנגד עינינו במשך עשורים שוב לא יהיה סוד. הדבר יהיה מרגש אבל גם ישנה כהרף עין את הדרך שבה אנו תופסים את עצמנו ואת העולם. חשיפה תשנה לעד את העולם השאלה שעלינו לשאול היא לא ״מתי נדע״, אלא האם אנו מוכנים לדעת. אתם מוכנים?

~~~

הפעם ג׳ניפר הופמן לא מפרסמת את התחזיות לשנת 2016 במלואן. מי שרוצה לקרוא [באנגלית] את התחזיות במלואן, בקובץ PDF בן 35 עמודים, יכול להזמינו תמורת 11$ דרך האתר של ג׳ניפר. המחיר נכון עד ל-7 לינואר.