תחזיות לשנת 2015

ג׳ניפר הופמן

ינואר 2015

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

בכל שנה, מאז 2005, אני כותבת תחזיות שנתיות ובכל שנה אני אומרת את אותו הדבר: ״אני כותבת תחזיות אף על פי שאני לא אוהבת לכתוב אותן״. אני מהססת לחזות, בייחוד בנוגע לאירועים בעולם, כיוון שאני לא רוצה להשפיע על המחשבות של אף אחד או לכוון את האנרגיה בכיוון מסוים.

עכשיו, יותר מאי פעם, קיימת עוצמה אדירה במודעות הקולקטיבית המשותפת. כיוון שמיליוני אנשים בכל רחבי העולם ומעשרות ארצות קוראים את התחזיות שלי, שיכולים לתרגם ולפרש את מה שהם קוראים בדרכים שונות ורבות, שיתוף התחזיות הללו הוא משימה שאני לוקחת מאוד ברצינות ואני כותבת אותן בזהירות רבה מאוד. על אף הנאמר, בזמנים שונים במשך השנה אני מאזכרת את התחזיות שלי (שאיני משנה כלל לאחר שפורסמו), ואני מופתעת מהדיוק שלהן.

הפרטים של ״מה בדיוק יקרה״ אינם תמיד חלק מהמידע שאני חולקת אתכם, כיוון שהוא ממוקד יותר בפוטנציאל של מה שעשוי להתרחש או מה ערוך אנרגטית באופן שיאפשר לאירועים מסוימים להתפתח בדרכים מסוימות. כיוון שהתפתחנו כל כך בעשור האחרון, לפעמים ידע על הפוטנציאלים השונים משרת כמדריך לקבלת החלטות, במקום אזהרה מבשרת רעות על אירועי השנה המתקרבים.

שנת 2015 מאופיינת  בכמה היערכויות אנרגטיות עוצמתיות:

  • ירח מלא משיק את שנת 2015 ומפעיל את הזווית הריבועית בין אורנוס ופלוטו של דצמבר 2014.
  • מחזור ישן שהחל בשנת 2006 מסתיים, ומחזור חדש מתחיל.
  • הזווית הריבועית השביעית והאחרונה בין אורנוס לפלוטו תתרחש בחודש מארס.
  • ליקויי מאורות באפריל ובאוקטובר.
  • מחזור 30 שנים חדש מופעל בחודש מארס ובספטמבר וזה זמן לפעולה לכל ילדי האינדיגו והקריסטל המוקדמים.

אנו מתחילים שנה זו בסוף מחזור ממושך למדי של ריפוי וטרנספורמציה שהחל בשנת 1985. במשך 30 שנים הייתה לנו הזדמנות להתבונן בעצמנו, בחיינו, בקשרים האישיים ובמסע הריפוי שלנו מכל זווית אפשרית. בנקודה מסוימת, כל מסע חייב להסתיים, וכך גם המסע הזה. כעת לפני שנתחיל להתרגש יותר מדי, סיום אין משמעותו ״סוף״ כל השיעורים והלמידה, משמעותו סוף המחזור הזה ותחילת מחזור חדש. המחזור החדש עשוי להיות פחות מאתגר מקודמו, בהתחשב במקום שבו נמצא הפרט על נתיב הריפוי שלו/שלה. אם הם השלימו אותו ומוכנים לצאת לפעולה בכיוונים חדשים, אז מחזור חדש עשוי להיות קל יותר מכפי שיהיה עבור מישהו שרק מתחיל. פשוט זכרו ש״קל״ ו״קשה״ הם מושגים יחסיים, בהתחשב באדם ובנתיב שלו.

מאז 2012 ותחילת מחזור הזוויות הריבועיות בין אורנוס לפלוטו, ראינו היכן אנו מנותקים מעצמנו ומהעוצמה שלנו, כיצד אנו מרוממים או מגבילים את עצמנו באמצעות הבחירות והפחדים שלנו, ולמי אנו מאפשרים להתחבר אלינו, בהתבסס על הצרכים ועל הרצון שלנו לקבל אישור ותוקף. כל אלה הראו לנו היכן אנו מגבילים את העוצמה שלנו והאם אנו מפחדים להרחיב את בסיס העוצמה שלנו בגלל שאנו חושבים מי עשוי להיות לא מרוצה מהבחירות שלנו או מושפע על ידן, תהליך זה יתרחש מעצמו עכשיו.

2015 עשויה להיות שנת שיא של גירושים ופרידות, וסיומן של מערכות יחסים מסוגים רבים ושונים. לא משום שהאנשים לא יאהבו עוד אלה את אלה, אלא משום שההיערכויות והתהודה של החיבורים האישיים שלנו ברמה האנרגטית הן שיקבעו עם מי אנו יכולים לחיות ולהתראות, ועם מי לא. וזה עובד בשני הכיוונים, כך שהאדם ממנו אתם מרגישים נפרדים אנרגטית מרגיש זאת גם כן והוא עשוי להיות זה שמחליט שאינו יכול עוד לשהות במחיצתכם.

אל תופתעו משום דבר שקורה בתחום מערכות היחסים השנה, משום שהמיקוד הגדול יותר על האנרגיה של הקשרים האישיים ישחרר מערכות יחסים חסרות התאמה ויצור חיבורים אישיים עם אלה שכן. כך שבשעה שמערכות יחסים מיושנות מבחינה אנרגטית מסתיימות, הדבר קורה כדי שנוכל ליצור מערכות יחסים חדשות שמרגישות הרבה יותר טוב. כל מערכת יחסים שמבוססת על ריפוי וקרמה תעמוד למבחן השנה.

זו תהיה גם שנה של בחירות והחלטות וכמה מההחלטות הקשות ביותר יהיו אלה שחיכינו לקבל במשך זמן רב כל כך שלפתע אנו נאלצים להתמודד עמן. לרצות לעשות משהו הוא עניין אחד, אך ההזדמנות לעשות זאת ממש היא עניין אחר למדי. מה שדוחף אותנו אל מחוץ למחזור שלנו הן הבחירות שלנו להתקדם לביטויים גבוהים יותר של האנרגיה שלנו. יש לנו את מה שדרוש, ביצענו את העבודה, בואו נראה אם יש לנו את האומץ לעשות זאת. אני מאמינה שיש לנו, כיוון שניצחנו הן בקרב והן במלחמה, עכשיו כל שעלינו לעשות הוא לתבוע לעצמנו את ניצחוננו.

דומה ש״הורדות״ אנרגיה, אותם תמורות ושינויי תדר שחווינו מאז תחילת המאה ובייחוד ב-9 עד 12 השנים האחרונות, יפחתו – אך למעשה הם יתגברו בתדר וברטט שלהם. לא נרגיש בהם באותה דרך, כיוון שעיבדנו אנרגיה רבה כל כך ורוממנו את התדר שלנו גבוה כל כך שאיננו מושפעים עתה על ידי ה״הורדות״ באותה דרך. זה לא יהיה נכון לגבי כולם, אבל עבור אלה מכם שכבר חוו את הקשיים הכרוכים בהן וכבר חוו אינטגרציה של אנרגיות במשך מספר שנים, אתם לא תרגישו בכך השנה באותה דרך.

יושרה והיערכות מקבלות מיקוד חדש השנה – עכשיו הגיע הזמן להיות רציניים בנוגע להתעלות, לא מנקודת מבט של ריפוי, אלא מכיוון הפעולה. אנו חייבים לפעול כדי להעניק צורה לפרדיגמות החדשות ולאפשר אותן על כדור הארץ, כמכלי אנרגיה. הדרך היחידה להביא אנרגיה אל הפלנטה היא באמצעות החיבורים שמתחוללים דרכנו. זוהי פלנטה של למידה וריפוי, שחווה אף היא מחזור התעלות משל עצמה, יחד איתנו. אבל אנו שותפים של הפלנטה ולכן אם לא נברא את המכלים האנרגטיים עבור האנרגיות הללו, הן לא תוכלנה להתקיים או להתקרקע כאן.

הפיתוי להישאר במוד הריפוי קיים, והוא אזור הנוחות הלא-נוח למדי שלנו. אבל הוא גם המקום שבו אנו יודעים שאנו עוצמתיים ויעילים ותכופות האישור והתוקף שלנו נובעים מהאמונה שאנו יכולים לרפא או מרפאים אנשים אחרים. עכשיו אנחנו יכולים להיערך עם השלמות שלנו, במקום עם הריפוי שלנו, להיות ביושרה עם התדרים והרטטים הגבוהים יותר, להיערך עם האנרגיות ללא פחד, אשמה או חרטה, כדי שגן עדן עלי אדמות, שהוא גם חיים מתוך שמחה, יהפוך לפרדיגמה החדשה של כדור הארץ.

בשנת 2015 אנו יכולים, מנקודת מבט אנרגטית, להפנות גבנו לעולם. אין משמעות הדבר שנתעלם ממה שקורה, אלא שנפסיק פשוט להעניק אנרגיה למה שקורה. יש לנו את העוצמה לרומם הכול לפוטנציאל הגבוה ביותר, כפי שעשינו בשנת 2014, ולקחת זאת לרמות חדשות שקודם לכן לא היו ידועות. אם תכלית תקופות חיינו כאן הייתה להשלים את ההתעלות, מה חשבנו שנעשה כאשר נגיע לנקודה זו, שהיא המקום שבו אנו נמצאים עכשיו? הגענו ליעד והגיע הזמן לצאת מהרכב, אם אפשר להתבטא כך.

זה דומה להבדל בין להיות בהיריון והולדת התינוק. בזמן ההיריון התינוק נוצר והנוכחות שלו נסתרת, ואף על פי שאתן יודעות שהוא שם, אתן מתמקדות בטיפול הטוב ביותר בגופכן כדי שתוכלו להזין את התינוק ולתמוך בו. אז, ברגע שהתינוק נולד, זה סיפור אחר לגמרי. עדיין עליכן לטפל בגופכן, אך בדרך שונה, ויש לכן תינוק שדורש את תשומת הלב והטיפול שלכן. כאשר הייתן בהיריון, עדיין היו לכם חופש ושליטה בחייכם. הגעת התינוק משנה הכול.

ילדנו את התינוק וזה משנה הכול, אבל הפוך – עכשיו יש לנו שליטה בכל הדברים בדרך שלא הייתה לנו מעולם קודם לכן, הן משום שלא היינו מודעים לעוצמה וליכולת שלנו לבחור זאת למען עצמנו, והן משום שהקולקטיב של האנושות לא היה ערוך עם אותם תדרים במידה מספקת שתאפשר לשדה האנרגיה הקולקטיבית למקד אנרגיה באמצעות כוונה אחת.

קיים מיקוד גובר על החיבור בשנת 2015, וכיצד כולנו מחוברים: אלה לאלה, לכדור הארץ, ליקום, ולמקור. השלמתנו את מסע ההתעלות היא שמאפשרת לשאר היקום להתעלות. ולכן עלינו לעשות זאת עכשיו – בלי לחץ, איננו יכולים לטעות אבל אנו יכולים לעשות דברים שיאפשרו לו לנוע מעט מהר יותר ועכשיו משהשלמנו את השלב הראשון, אנחנו יכולים להתחיל לעבוד על השלב השני, לבחור ולהחליט כיצד נראה תהליך ההתעלות המושלם שלנו, כיצד אנו בוראים אנרגיות אלה על הפלנטה ומתחילים לחיות באמצעותן.

הנה כמה נושאים עיקריים לשנת 2015:

מריפוי לשלמות 

כל מסע חייב להסתיים משום שבנקודה מסוימת אנו מגיעים ליעד ומפסיקים לנדוד. אנו מקבלים זאת כאמת לגבי כל דבר חוץ מאשר לגבי מסע הריפוי של נתיב חיינו. במסע זה, אנו ממשיכים לחוג באותם מחזורי ריפוי, עם אותם חברי קבוצת הנשמה, רוקדים את אותו ריקוד קרמתי, ומוצאים סיבות וגורמים חדשים להמשיך להירפא. בנקודה מסוימת, עלינו להכיר בכך שנרפאנו, אבל אנו מחפשים אישור על ידי כך שאנו אומרים לעצמנו שכאשר לא יהיה אף אחד שיש לרפא, או שזקוק לריפוי שלנו, אז סיימנו.

האמת היא שסיימנו כאשר אנו מחליטים שסיימנו. בשנת 2015, הכרחי שנרד מסחרחרת הריפוי ושנתחיל לתבוע לעצמנו את שלמותנו וכוליותנו. אחרת, לא נהיה מסוגלים לברוא פרדיגמות חדשות, לצאת מהממד השלישי ולעבור לממדי הוויה גבוהים יותר, בהם מצויה עבודתנו החדשה. עבודת אור שייכת לעבר, משואות אור הן המציאות החדשה. אנחנו לא ״מרפאים״ אף אחד יותר ובוודאי שלא באמצעות האנרגיה שלנו. במקום זאת, אנו מאירים באורנו ומניחים להם לחצות את גשר הריפוי בעצמם; והם יעשו זאת, כאשר יהיו מוכנים לכך. עלינו לוודא שאורנו מאיר בעוצמה כדי שברגע שהם יהיו מוכנים, הגשר יופיע לנגד עיניהם.

להיות 360 ועוד 1

בשנת 2010 התחלתי לכתוב על הפיכתנו ל״בני אנוש של 360 מעלות״, על מסע הריפוי שמאפשר לנו לראות את עצמנו מכל זווית, מקדימה ומאחורה, מבפנים ומבחוץ, מעל ומתחת, עבר, הווה ועתיד פוטנציאלי. מחזורי, מסעות ונתיבי הריפוי שלנו מביאים אותנו לכדי סגירת מעגל שלם, לנקודה שבה קיבלנו את הבחירה הקרמתית הראשונה שלנו. זה ״מסע 360 המעלות״. אז, חזרה להיכן שהתחלנו ובאותו צומת, אנו חייבים להחליט מה הדבר הבא שברצוננו לעשות, לקפוץ שנית על מחזור הריפוי או להותיר את המחזור מאחור ולצעוד אל תוך היבט חדש, נרפא, שלם ומושלם של עצמנו. זה ה״ועוד 1״. מיקדנו את האנרגיה שלנו בהגעה למעלה ה-360, ולכן אנו רואים כל בחירה וסיבה לנתיבים ולחיבורים שלנו, כל דפוס ומחזור קרמתיים וכל מקור להתנתקות. ההחלטה שלנו, בשנת 2015, היא לרדת ממחזור זה ואל ה״ועוד 1״, לקחת את הריפוי לשלמות, את הקרמה לבריאה, התבוסה לנחישות, והניתוק ליושרה.

החלטות ותוצאות חדשות והתפתחות הפוטנציאלים החדשים כולם, אפשריות כאשר אנו מפסיקים לחוג על גבי המחזורים וצועדים צעד מתוך כוונה, שמשמעותו מתן אמון ואמונה בפעולה. הבריאה זורמת בעקבות מיקוד וכוונה אנרגטיים וכיוון שאמרנו שאנחנו רוצים להיות בעוצמה שלנו, זו ההזדמנות שלנו לאמץ אותה ולהשתמש בה, לראות כיצד היא יכולה לפעול בחיינו ובעולם. אנו יכולים לשנות את העולם כאשר אנו מוכנים להפוך תחילה לדוגמה של הטרנספורמציה שאנו יכולים לדמיין עבור העולם, כיוון שאנו מגלמים אותה בחיינו שלנו.

שנת הנחישות

אם יש לנו תשוקה לחיות בשמחה, אז אנו יכולים לברוא את הנחישות שתהפוך את כוונתנו לאפשרית. ללא נחישות, יש לנו אמונה אך לא אמון, כוונה ללא האמונות שתומכות בה, מוטיבציה אך ללא אנרגיית פעולה שתניע אותה קדימה. זה צעד גדול עבורנו, כיוון שאנחנו תמיד כה מפחדים שנותיר מישהו מאחור, שנעשה טעות, שנהיה האדם הלא נכון, או שנכשל במשימה שלנו בדרך כלשהי. כל אלה אינם אפשריים כיוון שביקום שום דבר אינו שגוי או מועטה. וכאשר מדובר באנשים אחרים והאפשרות להשאירם מאחור, זה בלתי אפשרי, כיוון שאם נדע שכולם עוצמתיים וריבוניים במידה שווה בחייהם, אז עלינו גם להכיר בכוחם לבחור את המציאויות שלהם, ואין זה מקומנו לשפוט את הבחירות שלהם.

אנו יכולים להיות חביבים ואוהבים שעה שאנו מאירים באורנו ולכוון אותם לאפשרויות העוצמתיות יותר שאנו חיים, מבלי להתעקש לדחוף, למשוך או לגרור אותם לשם. יש לנו מספיק לעשות השנה – לבנות יסודות לאנרגיות החדשות, ואם נתמקד בכך, לא יהיה לנו זמן לדאוג מי לא מגיע. האנשים שמוכנים יהיו שם, אלה שאינם מוכנים – יהיו שם כאשר יהיו מוכנים.

אהבה הופכת למודעות

תמיד האמנתי שהמילה ״אהבה״, שבה אנחנו משתמשים כדי לתאר אנרגיה אוניברסלית או את אנרגיית המקור, היא לא המילה הנכונה, או תרגום שגוי במכוון שמביא לפירושים שגויים  רבים ולציפיות. אני מאמינה שהמילה האמיתית שמתארת אנרגיה כול-יכולה, הזורמת ללא הרף, בלתי מוגבלת ונרחבת זו היא ״מודעות״.

כאשר אנו מרחיבים את היכולת שלנו להכיר את עצמנו מעבר לממד השלישי ואל ממדי הוויה גבוהים יותר, כאשר אנו מבינים שאנו מסוגלים לחיות מעבר לכל הגבולות שכפינו על עצמנו, אנו הופכים ״מודעים״ ומשיגים רמה של התרחבות אנרגטית שפותחת אותנו לכל פוטנציאל ואפשרות במסגרת שדה הפוטנציאל שלנו. זה מצב של מודעות נוספת או מודעות-על, המפעיל את כל היכולות שלנו בכל רמה, ואי לכך אנו מאמצים הוויה רחבה, חסרת זמן וגבולות. כאשר אהבה הופכת למודעות, השותפות הרוחנית-אנושית המועצמת נבראת.

אמת גלובלית חדשה

אם 2014 ייצגה רצון גלובלי בטרנספורמציה, כעת הגענו לשם. אנחנו מוכנים עכשיו לאמת, בדרכים שלא היינו מוכנים בעבר. אבל איננו צריכים ללמוד את סודות העולם העמוקים והחשוכים ביותר כיוון שהם כולם היסטוריה וזה באמת לא חשוב. מה שחשוב הוא שנברא אמת חדשה עבור העולם באמצעות הכוונה המשותפת שלנו, ואמת שמשקפת את הטוב הגדול יותר עבור כולנו. כן, יש כאלה שרוצים רק לפגוע באנושות, אבל כוחם מחוויר בהשוואה לאלה שרוצים בדברים הטובים ביותר עבור האנושות.

וישנם רבים נוספים שרוצים בטוב – וזו האמת החדשה שלנו. אנחנו צריכים להבין ולהוקיר את עוצמת המחשבה והחיבור הקולקטיביים, שבוראים באופן הולך וגובר. כאשר אנו חולקים כוונה לאמת, לשלום, לחיבור ולשמחה עבור האנושות עם מיליוני אנשים אחרים, אנו יכולים להתגבר על כל פחד או שליליות – אנרגיות גבוהות תמיד מנצחות אנרגיות נמוכות והאור תמיד גובר על החושך.

זו הסיבה מדוע דברים רבים כל כך שמתרחשים בעולם שוב לא מעניינים רבים מאיתנו, כיוון שאנו יודעים שהרבה ממה שאנו רואים ושומעים הוא גרסה של האמת, אבל לא האמת שלנו. התשוקה לאמת שאותה נחזיק בעצמנו ועבור העולם התרחבה עכשיו, וכאשר נוכל להרחיק לכת אל מעבר למצב שבו אנו רוצים שהאמת תנקום באלה שמפיצים שקרים, ולהפוך לבוראים של אמת גבוהה יותר, אז הכול יתגלה.

אנחנו עומדים לשמוע את האמת בשנת 2015, ולמעשה, אמיתות רבות תהיינה מזעזעות מאוד אבל כאשר נשמע זאת ממקום העוצמה שלנו, שום דבר לא ידהים אותנו, אף על פי שיהיה מזעזע למדי. חשבו על האמת בנוגע לסוכנות לביטחון לאומי המרגלת בכל העולם כפי שנחשפה על ידי אדוארד סנואודן אך בקנה מידה גדול הרבה יותר. אני מאמינה שנתעייף כל כך מהתגליות והסודות החדשים שיתגלו בכל שבוע שהדבר ימאס עלינו.

לכן חשוב לכבד את החלומות והתשוקות שלנו לנתיבי חיים חדשים עכשיו, להפסיק לרפא אחרים ולהתחיל לחיות מתוך העצמיים השלמים והמחוברים שלנו. זה המקום שבו אנו עוצמתיים ביותר והמקום שבו אנרגיות מרטט נמוך יותר שיכולות בקלות להסית אותנו מנתיבנו לא מסיחות את דעתנו או משפיעות עלינו. כל עוד אנו ניצבים איתן באמת שלנו, מה שמתרחש בעולם אינו משנה ולמעשה, אנו משפיעים על האמת שאפשר לברוא באמצעות אמונה, בטחון ואמון באמיתות הגבוהות ביותר עבור עצמנו ועבור האנושות.

מחזור תשע השנים החדש

התחלנו מחזור אנרגיה חדש בשנת 2006 וסיימנו אותו ב-2014. 2015 היא שנת 8 נוספת, מבחינה נומרולוגית, והיא מתחילה ב-1 לינואר. כל החוויות, השיעורים, האתגרים והברכות שחווינו בין 2006 ל-2014 הם הבסיס עליו נבנה את המחזור הבא. השימוש הטוב ביותר לאנרגיה הזאת הוא להרחיב את הלמידה לרמות תדר ורטט גבוהות יותר, לברוא שמחה ושגשוג מאפר כל עצב, כאב ופחד.

הדבר הגרוע ביותר שאנו יכולים לעשות לגבי אתגרים כלשהם עמם יהיה עלינו להתמודד בזמן הזה הוא לחשוב שדברים לא ישתנו לעולם, ש״תמיד״ יהיו אותו הדבר, או ש״לעולם״ לא נגשים את חלומותינו. כל מה ש״לא הצליח״ באופן שרציתם או קיוויתם שיצליח בתשע השנים האחרונות לא יכול היה להתגשם, ממגוון סיבות, ובכלל זה הימצאות במרחבים האנרגטיים, המנטליים, הרגשיים, הפיזיים והרוחניים ששירתו באופן הטוב ביותר את הלמידה, הריפוי, הצמיחה והטרנספורמציה שלכם.

אחת מהבטחות ההתעלות שלנו הייתה ריפוי הקרמה וכדי לעשות זאת היה עלינו להיות במקום שבו נוכל לחוות את הקרמה שלנו ואת כל האנרגיות שלה. רובנו עשינו זאת מאז 2006 ועם שחרור המחזור הזה, אנו נמצאים עכשיו באזורים חדשים, נטולי קרמה.

תדעו שהגשמתם זאת כאשר תתחילו להרגיש אי נוחות גובר והולך היכן שאתם, תרגישו גמורים ושאינכם מסוגלים להתקדם. הסיבה היא שאין שם אנרגיה נוספת עבורכם, והרטט והתדר של אותה אנרגיה אינם גבוהים דים כדי להתחבר אתכם ברמה לה אתם זקוקים כדי להתרחב. זה בסדר, לאחר שנעבור את שלושת החודשים הראשונים של 2015, פוטנציאל תנועה נוסף יפתח ואתם תרגישו כבולים פחות וחופשיים יותר לעשות כרצונכם. אולם לעת עתה, אנו נמצאים היכן שאנו חייבים להיות וצריכים להיות שעה שאנו משלימים מחזור התעלות זה ואולי, אין זה משנה עד כמה אתם רוצים לזוז או רוצים בשינוי, זה לא יתרחש. אם זה המקרה שלכם, הימנעו מכניסה לדיכאון או לחרדה והתמקדו במה שאתם תורמים בדרך גדולה יותר. כאשר יגיע זמן השינויים מבחינתכם, הם יתרחשו.

מחזור נוסף שמסתיים הוא מחזור 30 השנים של שבתאי שהחל בין 1985 ל-1988. אם אתם מצליחים להיזכר באותן שנים, מה התחלתם או סיימתם, מה ניסיתם לעשות או לברוא, היכן הרגשתם עוצמתיים או חסרי עוצמה, והיכן אתם עכשיו ביחס לכל הדברים הללו? עם סופו של המחזור הזה יש לנו עכשיו התחלה חדשה אינדיבידואלית, אבל העוצמה הגדולה יותר של מחזור שבתאי חדש זה כרוכה בילדי האינדיגו שנולדו בין 1955 ו-1961. זה הזמן שלהם לזהור, זה הזמן שלהם להתרחב, ולהתחיל לבחון את הכשרונות שלהם בדרך עוצמתית יותר ולהשתמש בהם. שבתאי מכונה המורה וזו פחות בחירה מאשר הסכמה לנקוט בפעולה. אם לא נעשה זאת מרצון, הדבר יוגש לנו בדרכים מהן לא נוכל להתעלם.

סוף שינת החורף, הבידוד וההשהייה

אם חשבתם מבודדים, בשינת חורף או בהשהייה מאז 2006, התעודדו כיוון שהם יסתיימו בשנת 2015. אני מקווה שאתם מוכנים כיוון שעבור כמה אנשים, דברים אלה הפכו להרגלים וההסתתרות הפכה למקור של הגנה וביטחון. אני מאמינה שעבור רבים מאיתנו האנרגיה שלנו צריכה הייתה להתמקד בריפוי במידה שהביאה אותנו להתבודד, לטובת העבודה שלנו ולטובתנו שלנו.

בשעה שנאבקנו והיינו פגיעים, ושעה שאנרגיה רבה כל כך תססה בעולם, לא היינו צריכים להיות שם בחוץ, היה עלינו להיות בדיוק היכן שהיינו. גם אם היינו בודדים ומתוסכלים מאוד לפעמים, התועלת והתכלית הגבוהות והטובות יותר ששירתנו עבדו עמנו ואנו הסכמנו להציב את הצרכים ואת התנועה שלנו בצד ולהתמקד בעבודה זו. אך הזמנים השתנו ועבודה זו הסתיימה, ולכן תרצו אולי להשקיע בבגדים ובנעלים חדשים, במזוודות חדשות ובמראה חדש כיוון שהגיע הזמן לצאת שוב אל העולם.

שינויים גלובליים

שינויים גלובליים ימשיכו להיות בעייתיים בזמנים שונים של השנה, בייחוד בזמן ימי השוויון של האביב והסתו (חצי כדור הארץ הצפוני). רעידות אדמה חזקות בהרבה בקנזס ובאוקלהומה במיוחד, כמו גם במדינות כמו קנטקי, טנסי, צפון וצפון-מזרח טקסס, אילינוי ודקוטה הדרומית, יאלצו את חברות הנפט והגז לגלות את האמת שמאחורי פעילויות הסדיקה ההידראולית שלהן, שמתרחשות באזורים רבים יותר מכפי שפורסם עד כה.

יהיו גם חדשות, סביב יולי, על היבט סודי כלשהו של סדיקה הידראולית שהוא הרסני הרבה יותר מכפי שדווח ושאחראי לזיהום מי תהום ולפעילות געשית נרחבים יותר מכפי שנאמר לנו. דומה שהוא מתרחש מתחת לקרקע, תוך שימוש בסוג של גלי מכ״מ וקול תת-קרקעיים כדי לסדוק את האדמה, וזו הסיבה ככל הנראה מדוע היו רעידות אדמה רבות כל כך באזורים בהם סוג זה של פעילות הוא נדיר ומעולם לא מתרחש. בנוסף לנפט ולגז, פעילות זו מחפשת ומחלצת זהב, כסף ומצבורים של מינרלים אחרים שלא ניתן לחלץ בקלות על ידי שימוש בשיטות כרייה קונבנציונליות.

המיקוד בהתחממות הגלובלית יצטמצם ככל שמרכיב הפחד סביב נושא זה יתגלה כלא נכון, אבל יהיה מיקוד רב יותר על זיהום סביבתי, בייחוד באוקיינוסים, שעה שאנשים ידרשו לקיחת אחריות ומאמץ רבים יותר מהמזהמים. תחול התגברות במודעות הקשורה לכדור הארץ, שמירת כדור הארץ נקי ותשומת לב לשיקולים ארוכי טווח הנוגעים לפלנטה.

תהיה דרישה לשקיפות סביב אסון הכור הגרעיני בפוקושימה ובנוגע לרמות קרינה אמיתיות באוקיינוס השקט שבין יפן והחוף המערבי של ארצות הברית, שהוצגו ודווחו באופן שגוי. מספרים אלה ידווחו וינוטרו על ידי אזרחים וקבוצות פרטיים, וטכנולוגיה חדשה ש״תאכל״ את הרדיואקטיביות והקרינה מהאוקיינוס תיושם באוגוסט או בספטמבר, ותסייע מאוד לנהל ולהפחית את רמות הקרינה באוקיינוס.

בשנת 2014 כתבתי שתהיה פעילות סביב הר הגעש של ילוסטון ואני מאמינה שהדבר יתרחש השנה. אני לא חוזה התפרצות חזקה, אבל אני רואה די פעילות שתפחיד אנשים לכדי מחשבה שהוא עומד להתפרץ. גייזרים חדשים יופיעו באזור, ויהיו הפגנה מדהימה למדי לעוצמת כדור הארץ. אחת מהסיבות מדוע הדבר מתרחש היא כדי להפנות את תשומת הלב והאנרגיה שלנו למקום זה, כיוון שהוא מערבולת פלנטרית חשובה. האנרגיה שאנו צריכים למקד שם אינה אנרגיה של פחד, אלא של תדרים גבוהים יותר שמרחיבים את השער – אנרגיית פחד תסגור ותגביל את הפוטנציאל שלו.

תקופות עוצמתיות

במהלך כל שנה מתרחשות תקופות עוצמתיות שבהן האיזון האנרגטי של כדור הארץ משתנה, שבהן אנו חווים שינויי אנרגיה חזקים, שבהן מתרחשות היערכויות אנרגטיות חדשות, מערבולות חדשות נפתחות וישנות נסגרות. אלה מתנגשות לעתים קרובות עם הרטטים האנרגטיים שלנו וגורמות לנו לחוסר נוחות רב ואפילו למחלה פיזית. אנו מכנים זאת ״תסמיני התעלות״ והם חלק ממסע ההתעלות שלנו, כיוון שעלינו להביא אנרגיה חדשה לכדור הארץ כחלק מהמשימה שלנו לברוא ״גן עדן עלי אדמות״.

במקביל לתקופות העוצמתיות הללו אנו עשויים לראות שינויים גלובליים, סערות חזקות, שטפונות, רעידות אדמה או מזג אוויר לא רגיל. בחיינו אנו יכולים לחוות סיומים פתאומיים, הפרעות, תמורות רגשיות ומנטליות או אפילו מחלה פיזית. בהיקף גלובלי אנו יכולים לשמוע על סודות, מזימות, שחיתות, סקנדלים ומשחקי כוח. תקופות עוצמתיות אלה מתארות כמה מהחלקים הפעילים או האינטנסיביים יותר של המחזורים הללו, והפעילות לא חייבת להתמקד רק בתקופות הללו.

בשנת 2015 תהיינה שלוש תקופות עוצמתיות גדולות ושתיים קטנות שיחפפו לתקופות הגדולות יותר:

מרקורי נסוג בינואר, במאי ובספטמבר, שהן גם תקופות עוצמתיות. יש לנו שתי תקופות ליקויים, באפריל ובאוקטובר.

הזווית הריבועית האחרונה בין שבתאי לפלוטו תחול ב-17 למארס, 2015 (אף על פי שההשפעות יורגשו כל השנה, עד ינואר 2016) ותהיה השלמת מחזור ייחודית, משמעותית ועוצמתית במיוחד ב-20 למארס.

מעבר שבתאי מחולל זווית של תשעים מעלות לפלוטו במפת הלידה ומתרחש מיוני עד ספטמבר, שעה ששבתאי חוזר למזל עקרב – הדבר משפיע על כל מי שנולד משנת 1956 ועד 1961.

השנה הזאת עוסקת בעיקר באנרגיה הנעה במהירות, בשינויים מהירים, בטרנספורמציה ברמת הליבה, ובצורך להיות גמישים ולהיכנע (משמע, להפסיק להילחם ולהתנגד, לא לוותר), כמו גם להרחיב את שדה האנרגיה האישי שלנו במידה מספקת כדי להכניס תדרים גבוהים מאוד שיניעו אותנו לשלב ההתעלות הבא.

ינואר עד ה-31 במארס, 2015 – זוהי התקופה העוצמתית המשמעותית הראשונה כיוון שהאנרגיה של הזווית הריבועית בין שבתאי לפלוטו שחלה בדצמבר עדיין פעילה והריבוע הממשי מתרחש ב-17 למארס, ולאחריו חל יום השיוויון והירח החדש ב-29 מעלות במזל דגים בתאריכים ה-20-21 במארס.

הירחים החדשים במעלה אפס בינואר ובפברואר (במזל דלי ובמזל דגים) משלימים את סדרת חמשת הירחים החדשים במעלה אפס שהחלה באוקטובר 2014. היבט בלתי רגיל זה משויך היסטורית לתקופות של שינוי גדול. בעקבות הירח החדש במעלה אפס במזל דגים של חודש פברואר מגיע ליקוי ירח חדש במארס ב-29 מעלות במזל דגים. זה המזל האחרון בגלגל המזלות, סיימנו הקפה מלאה, האלפא והאומגה, והוא מסמן את סופו של מחזור ההתעלות. זו גם התחלה של השנה האסטרולוגית ואסטרולוגיה היא האופן שבו אנו מתחברים עם האנרגיה של הפלנטות האחרות במערכת השמש שלנו ומשלבים אותה.

יוני ויולי – תקופה עוצמתית זו מביאה סערות חזקות, ימים סוערים, מזג אוויר לא רגיל, כגון שלג ביולי, ושינויים גדולים בטמפרטורות בהם יבחינו כולם. חלק ממטרת הדברים הללו הוא למשוך את תשומת הלב שלנו לכדור הארץ, והדבר יחייב שנשלח אנרגיה ברטט גבוה מאוד במקום פחד.

ספטמבר – תקופה עוצמתית זו מסמנת את סוף מחזור שבתאי בן 30 השנים ואת שלב ההתעלות הראשון, שעה ששבתאי נע לגמרי אל תוך מזל קשת ב-20 בספטמבר, שהוא גם תאריך יום השיוויון הסתווי. הדבר חשוב במספר רמות, אינדיבידואליות וקולקטיביות. בעוברו למזל קשת, שבתאי משלים את המחזור שהחל בשנת 1987, עם ההתכנסות ההרמונית הראשונה, כינוס המדיטציה הגלובלית הראשון שהביא לרמה של תודעה וחיבור משותפים שהאנושות לא חוותה מעולם. זו הייתה גם תחילת התפתחותו של האינטרנט, אמצעי תקשורת נוסף שחיבר את האנושות כפי שמעולם לא היה אפשרי קודם לכן. תקופה עוצמתית זו עשויה בהחלט להביא לחשיפות בנוגע לדתות, לתנ״ך ולאמונות רוחניות המקובלות בחברה. היא גם משלימה את האנרגיה שהחלה באוקטובר 2014 כאשר שבתאי הגיע למעלות האחרונות במזל עקרב. תקופה זו תהיה מלאה בבחירות משנות חיים, בטרנספורמציה ובדחף לעשות דברים חדשים ושונים, או לעשות דברים באופן שונה, בייחוד עבור אלה שנכנסים לשלב השני של חייהם, ושנמצאים עתה בשנות החמישים והשישים המוקדמות לחייהם.

דצמבר – 2015 מסתיימת בחודש שנועד להרהור ולבחינה, שמציינת אותו נגה, שעוברת על כל 30 המעלות של מזל עקרב לפני שהיא נכנסת למזל קשת ב-31 בדצמבר. אם לא חגגתם את סוף שנת 2014, קרוב לוודאי שתחגגו שנה חדשה זו בדרך חגיגית מאוד.

פעילות סולרית

הפעילות הסולרית לא תהיה כה אינטנסיבית במונחים של תדר השנה הזאת. תקופות הפעילות יהיו קצרות יותר אבל חזקות יותר. ולכן אף על פי שייתכן ונהיה עדים לפחות התפרצויות סולריות, יהיו התפרצויות גדולות ברמות גבוהות עם זריקות חומר (מסה) מעטרת השמש רבות יותר מכפי שהיו בעבר. כמו כן אני רואה גם כמה זריקות חומר מעטרת השמש שיהיו מכוונות לכדור הארץ ושיפריעו לשידורי הלווין ולתדרי הרדיו, בייחוד ביולי ובספטמבר, ושיהיו בולטות במיוחד. אני חושבת שנהיה מודעים יותר לפעילות של התפרצויות סולריות השנה כיוון שיהיו השפעות ברורות.

מערבולות, שערים ורשתות אנרגיה

מערבולות הן ריכוזי אנרגיה על כדור הארץ שמקבלות ושמקרקעות אנרגיה ושערי אנרגיה הם פתחים ברשת האלקטרומגנטית של כדור הארץ שמאפשרים לאנרגיה לזרום אל כדור הארץ מהיקום. שערים מסוימים מאפשרים לאנרגיה דחוסה לזרום אל תוך כדור הארץ, ואחרים הם קלים הרבה יותר והאנרגיה שלהם דחוסה פחות. אתם יכולים לדעת היכן נמצאים השערים העתיקים, החשוכים והדחוסים כיוון שאלה הם מקומות שבהם מתחוללת עדיין מלחמה, או שאלה הם מקומות שבהם מתרחשים מחאה ואי שקט חברתיים, כגון סוריה, מצרים ואזורים במזרח התיכון. כל אזור שבו האנרגיה הנשית מדוכאת או מוכחשת מכיל שער עתיק ודחוס.

אלה מנסים להיסגר וניסו להיסגר במשך מספר שנים, אבל ישנה התנגדות רבה לסגירתם, מצד האנשים שניזונים מהאנרגיה הזאת. בשנת 2015 נהיה עדים לשינוי גדול בשערים הללו כיוון שהם הותקפו קשות בשנת 2014. כל אזור של קונפליקט גדול ומלחמה הוא סימן לפעילות שער חזקה, שבה השערים הישנים מנסים להיסגר והקונפליקט מותיר אותם פתוחים.

מערבולות חדשות נפתחו בשנת 2014 והן מוכנות עתה לתמיכה ולמגורים אבל עלינו להיות באנרגיה שתתמוך בתדרים החדשים יותר של השער, ולכן עלינו לצאת ממוד הריפוי ולהיכנס למוד של השלמה ושלמות. השנה, שערים ומערבולות חדשים נפתחים באזור החוף הדרום-מזרחי של ארצות הברית, בנבאדה, סביב שיקגו, בניו מקסיקו. שינויים גדולים באנרגיה יחולו ברחבי מערב אירופה, בייחוד בספרד ובפורטוגל אשר יתגשמו כהגבלה על התרחבות מוסלמית אל תוך מדינות כגון צרפת, בריטניה, נורבגיה ושבדיה. אנשים רבים מאפריקה, שמהגרים עתה למערב אירופה, יעברו במקום זאת לאזור הפיליפינים.

תהיה פעילות נוספת בבריטניה, בסקוטלנד ובאירלנד, האנרגיה משתנה בשקט בשתי המדינות האחרונות הללו, שעה שהן מתכוננות בשקט לדרישה מחודשת לריבונות, שתצלח הפעם. עד שנת 2017 יחולו שינויים רבים באזור הידוע כבריטניה הגדולה, שהוא המשך של האימפריה הרומית. ככל שפרדיגמות השליטה התלת ממדיות מסתיימות, המקורות שלהן מסתיימים אף הם כיוון שאין עוד אנרגיה שתעצים אותם. ההיקף המלא של המידע בנושא זה יצא בסופו של דבר בסביבות שנת 2016. אזור זה הוא גם אתר אטלנטיס עיקרי ומחזיק ברבים מהסודות ומהמידע של אטלנטיס שהוסתר מן העולם, ואשר יתגלה ב-2016.

אני רואה פעילות רבה סביב הפיליפינים, סין, הודו, פקיסטן ודרום מזרח אסיה בשנת 2015, מתיחות חברתית ופוליטית רבה, בקשות נוספות לשינוי במדיניות הממשלה, סקנדלים חדשים וחשיפת שחיתויות בפוליטיקה ובחקלאות, וחשיפה של סוג פעילות חוצנים שם גם כן. למעשה, בנושא החוצנים, אני חושבת שיהיה אזכור ״מקרי״ אליהם שיהפוך את נוכחותם על הפלנטה ברורה מאוד השנה.

ואיננו יכולים לדבר על מערבולות ושערים מבלי להזכיר גם שינויים במקום המגורים, שעדיין לא התרחשו אצל רבים מאיתנו (ובכלל זה אצלי), אף על פי שחיכינו במשך שנתיים עד חמש שנים, או אף יותר, לעבור למקומות חדשים. יש לכך סיבה והיא מסתיימת ב-2015. המיקום הגיאוגרפי הנוכחי שלכם כויל בקפידה רבה מאוד כדי לאכסן את האנרגיה של השערים החדשים שנפתחים עכשיו, את האנרגיה שמשתקפת ברשתות כדור הארץ, את מחזור ההתעלות שלכם וכמות האנרגיה החדשה שאתם מסוגלים לקבל, ולהרחיב אל ולתוך כדור הארץ הפיזי והרשתות שלו.

למעשה, אומללים ככל שהייתם במקום הנוכחי שלכם, לא שייכים ככל שהרגשתם, לא מוערכים, לא מקובלים ובלתי נראים, כך הבאתם תועלת ואנרגיה רבות יותר אל אותו אזור, בין אם מדובר בפתיחת שער אנרגיה חדש או לא. הכרח זה מסתיים עד ה-31 במארס, לאחר הזווית הריבועית שבין שבתאי לפלוטו ושינויי המגורים יכולים להתחיל אפילו באמצע אפריל, ועד יוני או יולי. פתיחה אחרת לתנועה זו מתרחשת בספטבמר עד דצמבר.

ברגע שתתחיל, היא יכולה להתרחש במהירות רבה מאוד ולהתגשם בתוך ימים או שבועות. פשוט היו מוכנים אם אתם אומרים שאתם רוצים לעבור, החלטה זו תופיע ואז יהיה עליכם לפעול. המקום אליו תעברו הוא מקום שערוך עם האנרגיה שלכם עכשיו, ויעניק לכם סוג של חיים וסגנון חיים שאתם רוצים לחוות, את סוג החברים, הקהילה, הרשת החברתית וההתנסות שאתם רוצים במקומכם החדש. אלה הדברים שיקבעו לאן תעברו.

הנה אנחנו, מוכנים להתחיל שנה נוספת יחד, בואו נהפוך אותה לשנה טובה באמת. אני חושבת שכולנו יודעים, ברמה מסוימת, שהגענו לסופו של מסע עוצמתי. ועם מידה מסוימת של חרטה ואולי מעט היסוס שאנו מכירים בהצלחה שלנו ומתקדמים. ככלות הכול, אלה היו הסיבה והתכלית של כה רבות מתקופות חיינו שזה יהיה שינוי גדול, עבור אנשים מסוימים, לצאת ממוד הריפוי וההתעלות ולהיות בשלמות ובהתרחבות. הדחף להתעלות לקח לעתים את כל שהיה לנו, ועלה לנו בכול. עכשיו אנחנו יכולים להרחיב את האנרגיות הללו, בהן היה עלינו להתמקד כל כך, לדרכי הוויה חדשות.

במשך שנה זו כולה, הכוונה שלכם תשרת אתכם כתמרור וכזרקור מדריך לחייכם, ולכן הביעו כוונות עוצמתיות, משמעותיות ונשמתיות, כדי שהשנה הזאת תנצל את מלוא ההתחלות החדשות שלה. גורם חדש שאנו מביאים אליה, המתבסס על מה שלמדנו ב-2014, הוא היבט הנחישות ונקיטת הפעולה. יכולה להיות לנו מוטיבציה אבל אם אנו מפחדים מדי מכדי לנקוט בפעולה, המוטיבציה שלנו תהיה כמו מכונית ללא דלק. זוהי טריטוריה חדשה ואין מפה; אנו זוכים לברוא את הנתיב באמצעות הכוונה שלנו ולצעוד בו כאשר יש לנו די מוטיבציה לעשות את הצעד הראשון וכאשר אנו נחושים להשלימו. אנו חייבים להשתמש באותה רמת אנרגיה והתחייבות עכשיו כפי שהייתה לנו במחזור ההתעלות. רק משום שסיימנו את החלק הראשון אין משמעות הדבר שאנו יכולים לעצור – החלק השני פשוט כרוך בלקיחת מה שלמדנו והוספת מנה גדושה של שמחה.

עדיין יש לנו רצון חופשי בכל הדברים ושום דבר לעולם אינו ״חקוק בסלע״, אבל אנו גם חיים בזמנים של שינויים גדולים ועוד ועוד אנשים חולקים עתה תשוקה לשלווה, לאהבה, לקבלה ולקהילה. יש לכך עוצמה ממשית לברוא שינוי בעולם ולאפשר למציאויות האינדיבידואליות והקולקטיביות שלנו להפוך ל״גן עדן עלי אדמות״. כפי שאוריאל אומר לעתים קרובות: ״אין זו משימתנו להרוס את כדור הארץ כדי שגן העדן יתפוס את מקומו. משימתנו היא להעלות את תדרי האנושות וכדור הארץ כדי שהשותפות האנושית/אלוהית תוכל להיברא וכדי שנוכל להתפתח לכדי ׳בני אנוש רוחניים׳״.

שנה זו יכולה להיות קלה או קשה, אני חושבת שהיא תהיה איזון בין השניים והאתגרים יאוזנו על ידי הרגעים המופלאים של שמחה ואושר טהורים. אנחנו כאן, באמת שאין שום מקום שיש לברוח אליו ושום מקום שבו יש להתחבא מפני התהליך הזה. אל תניחו לתוהו ובוהו להסיח את דעתכם – השינוי בלתי נמנע, אבל התוהו ובוהו אופציונלי ותמיד יש לנו ברירה בעניין. הגיע הזמן לנער את האבק מעל לחלומות ולהאירם באור כדי שיוכלו להיטען מחדש, כיוון שעכשיו יש לנו את האנרגיה להפוך אותם למציאות.

אני מאחלת לכם את ברכות השפע, השלווה, השמחה והאהבה שהיקום הנדיב, האוהב והתומך ממתין כדי לברוא במשותף יחד אתכם, ושנה חדשה שופעת בשפע, בשגשוג ובשמחה.

ברכות חמות,

ג׳ניפר הופמן