תחזיות לשנת 2014 – שנת האהבה

מאת ג'ניפר הופמן

1 לינואר, 2014

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

בכל שנה מאז 2005, אני כותבת תחזיות שנתיות ובכל שנה אני אומרת את אותו הדבר: "אני כותבת תחזיות אף על פי שאני לא אוהבת לכתוב תחזיות". אני מהססת להגיש תחזיות, בייחוד לגבי אירועים עולמיים, כיוון שאני לא רוצה להשפיע על החשיבה של אדם כלשהו או לכוון את האנרגיה בכיוון מסוים. כיוון שמיליוני אנשים מתריסר מדינות קוראים אותן, אשר יכולים לתרגם ולפרש את מה שהם קוראים בדרכים שונות, שיתוף התחזיות הללו הוא משימה אליה אני מתייחסת ברצינות רבה מאוד ואני כותבת אותן בזהירות רבה. כמה פעמים במשך השנה אני מתייחסת לתחזיות (אותן איני משנה לאחר שפורסמו), ואני מופתעת עד כמה הן מדויקות.

הפרטים המדוייקים של "מה שיתרחש" אינם תמיד חלק מהמידע שאני חולקת אתכם, כיוון שהוא ממוקד יותר בפוטנציאל של מה שעשוי להתרחש או מה הכיוון האנרגטי שיאפשר לאירועים מסוימים להתרחש בדרכים מסוימות. משום שהתפתחנו כל כך בשנה האחרונה, לפעמים ידיעת הפוטנציאלים השונים משמשת כמדריך לקבלת החלטות, במקום אזהרה מפחידה מפני אירועי השנה הקרובה.

אני חושבת שהתחלנו את שנת 2013 בחסרון מסוים, משום שהתאכזבנו מכך ש"כלום לא קרה" ב-12.12.12, ועוד פחות קרה ב-21.12.12. ברמה מסוימת כולנו רצינו הוכחה לכוח עליון, לאלוהות כלשהי או להתערבות חוץ ארצית וכאשר לא קיבלנו אותן, כולנו היינו מאוכזבים. אבל דבר אחד שכן התרחש היה ההשתתפות הגלובלית בציפיה לקראת 12.12.12, שהייתה פתיחת הלב הגדולה ביותר שהאנושות חוותה אי פעם. סוג זה של חיבור ועניין משותפים ימשיך בשנה הקרובה, והוא אחד ההיבטים של בן האנוש החדש והפרדיגמה הארצית החדשה.

ברצוני להדגיש שבשנת 2014, שלא כמו בשנים הקודמות, תהיה לנו השפעה הולכת וגוברת על כל האירועים העולמיים ויכולת להעלות הכול לפוטנציאל הגבוה ביותר ולתוצאות האפשריות הטובות ביותר באמצעות הכוונה האישית והקולקטיבית שלנו. לכל מה שאנו עושים בחיינו יש השפעה מורחבת ומקיפה, הכול מחובר, בכל רמה. כולנו מחוברים לכדור הארץ ולאנרגיות שלו, אלה לאלה, ליקום ולמקור. הכול מצוי בתהליך התעלות גדול אחד ואנו במרכזו. השלמתנו את מסע ההתעלות היא שמאפשרת לשאר היקום להתעלות. לכן עלינו לעשות זאת עכשיו – בלי לחץ, איננו יכולים לטעות אבל אנו יכולים לעשות דברים שיאפשרו לו לנוע מעט מהר יותר.

אין זה משנה עד כמה "רעים" הדברים עלולים להיראות, קיימות תוצאות אפשריות שונות ורבות, אף על פי שיכול להיות שבתחילה אנו מודעים רק לתוצאה אחת, שתהיה זו שמהדהדת בתדר האנרגטי שלנו ושערוכה עם הרטט שלנו. היא גם ערוכה עם נתיב הריפוי האישי שלנו, שהוא המטרה הראשונית (אבל לא היחידה) של כל תקופת חיים. ברגע שנשלים את רמת הריפוי הזו, נהיה חופשיים להתקדם לשיעורים אחרים ולנתיב חיים ולמטרה חדשים.

הבריאה צועדת בעקבות מיקוד וכוונה אנרגטיים וכיוון שאמרנו שאנו רוצים את עוצמתנו, זו ההזדמנות שלנו לאמץ אותה ולהשתמש בה, לראות כיצד היא יכולה לפעול בחיינו ובעולם. אנו יכולים לשנות את העולם כאשר אנו מוכנים להפוך תחילה לדוגמה של הטרנספורמציה שאנו רוצים שתתרחש בעולם, שעה שאנו מגלמים אותה בחיינו.

זה לא אומר שאנו יכולים להפוך הכול למתיקות ולאור, ממש לא. משמעות הדבר שאנו יכולים לקצר את משך הזמן של התרחשות האירועים כדי שלא ידרשו עשרות שנים להתממשותם, כפי שהיה בעבר. אף על פי שיש לכך השלכות (האמרה: הזהרו בבקשותיכם, פן תקבלו אותן, צצה כעת בראשי), משמעות הדבר גם שאם אנו רוצים שהאמת תתגלה, היא תתגלה מהר מאוד. אז עלינו להחליט מה נעשה עם אותה אמת. כל נושא לגביו "ישבתם על הגדר", אם ניתן להתבטא כך, ולא הצלחתם לקבל החלטה לכאן או לכאן, יהפוך ברור כשמש עבורכם.

יכול להיות אפילו שתפלו מהגדר, אם תשאירו את התוצאות ביד המקרה או תחליטו שאינכם יכולים להחליט. בחירות מתקבלות על בסיס הכוונה המודעת או הלא מודעת שלכם (לפעמים יהיה עליכם לברר באיזו מהן אתם משתמשים) והן תתגשמנה עבורכם. אנו נעים עתה אל תוך חיבור אנרגטי מלא, והדברים יכולים לנוע במהירות רבה מאוד. כמו כן, יש לנו עבודה לעשות השנה, וחלקה הוא לסיים את העבודה כדי שנוכל ליהנות.

זוהי שנה שבה המשפט: "דבר לא חקוק בסלע", יהיה ברור, כיוון שהכול יכול ועשוי להשתנות. שום דבר מכל זה אינו מחוץ לשליטתנו, אך אנו אמרנו שאנו רוצים שמחה, אהבה, שלווה, שפע והצלחה במשך זמן רב ועכשיו הם יתממשו. החיים שלנו יתרחבו כדי להכיל את הדברים הללו, והדבר ידחוף את גבולות האנרגיה שלנו החוצה ויזמין את מרחיבי האנרגיה שלנו פנימה.

וזה נכון במיוחד עכשיו. כאשר אנו נכנסים לשנת 2014, אנו יוצאים ממה שהייתה, עבור רבים, שנה קשה מאוד, שאתגרה אותם "עד העצם". אתגרים מהותיים אלה אפשר שכללו אפשרות להחליט האם הם סיימו את הנתיב הארצי שלהם או לא. רבים בחרו לסיים, בעוד שאחרים בחרו להישאר. בשנת 2013, בייחוד לקראת סוף השנה, כבר לא הצלחתי לזכור כמה מכתבי תנחומים שלחתי לאנשים שאיבדו בעלים, נשים, בני זוג, ידידים, קרובי משפחה וחיות מחמד. זמנם הסתיים ואף על פי שזה לא קל להבין, המגמה תימשך בשנת 2014. אנשים רבים, בהיבטי הנשמה שלהם, מגשימים משימה מסוימת על כדור הארץ והם עוזבים כאשר היא מסתיימת. הדבר לא קל עבור הנותרים מאחור, אבל אחד השיעורים שעלינו ללמוד בשנת 2014 והלאה, הוא להתחיל להכיר בהיבטי הנשמה שלנו ובאנרגיה שלה, במקום פשוט לראות את עצמנו ואלה את אלה באמצעות ההיבטים האנושיים והרגשות.

הנה כמה מההיבטים העיקריים של שנת 2014:

שנת האהבה

שנת 2014 היא "שנת האהבה" וזה לא אומר שכולם יתאהבו השנה, אף על פי שרבים אכן יתאהבו. כאן אני מתייחסת לאהבה כאנרגיה, שאנו בני האדם מתרגמים לרגש האהבה. קל ללכת לאיבוד ולהתבלבל ברגש האהבה, להחליט מי כן או מי לא אוהב אותנו או כיצד אנו אהובים או לא אהובים על ידי אנשים, מצבים וחיבורים שיש לנו, ובכלל זה החיבור שלנו למקור. אבל זו לא אנרגיית האהבה, שהיא נטולת שיפוט, תמיד אוהבת, תמיד נוכחת ומתעקשת להביא הכול לכדי איזון עם האנרגיה שלה. היו מוכנים לכך, כיוון שהיא הולכת להצהיר הצהרה רבת עוצמה בשנת 2014, שתחילתה ב-1 בינואר, עם הירח החדש.

קוף המחט

"קוף המחט" שאליו התייחסתי פעמים רבות מוזכר בברית החדשה, מתי י"ט-24, שבו נאמר "נקל לגמל לעבור דרך קוף מחט מהיכנס עשיר אל מלכות האלוהים". אני מאמינה שההתייחסות ל"איש עשיר" היא תרגום קלוקל והמונח צריך להיות "איש הנושא נטל". הנטל כאן מתייחס פשוט לקרמה, לאשמה, לבושה ולכל דבר שאנו נושאים עמנו כנטל על כתפינו, שמתייחס גם לכאב העבר. איננו יכולים לעבור דרך השערים הצרים ואל ממדים גבוהים יותר, החופשיים מקרמה, כאשר אנו נושאים את נטל העבר. הקדשנו את רוב 2012 ו-2013 להשתחררות מהמשאות הללו. תהיה לנו עזרה נוספת השנה ואנו נוכל לשחרר אף יותר מהמגבלות שלנו כדי שנוכל לעבור דרך השערים הממדיים הללו.

דבר לא נעשה תוך פגיעה ברצון החופשי שלנו, שפועל תמיד, אף על פי שלפעמים התחושה היא שאין לנו ברירה. 2013 הייתה שנה שאתגרה אותנו להכיר בכמה משיעורי החיים הקשים ביותר שלנו, לחוות, לאמץ ולשנות אותם, כדי שנוכל להיכנס לנתיב רב-ממדי חופשיים ממשאות העבר. זהו תחום אחד בו נותרה לנו עבודה והיא תמשיך בשנת 2014. איננו צריכים לחוות במודע את כל הכאב שלנו, אף על פי שאנו יכולים לעשות זאת אם אנו רוצים, זהו נתיב קשה. הדרך הקלה יותר היא לבחור, ככל שהדברים מתרחשים, האם נאפשר לעצמנו לצעוד בנתיב זה או האם נבחר בנתיב אחר. 2014 היא שנה של דלתות מסתובבות, שבה דברים יעזבו ודברים אחרים יתפסו את מקומם. זכרו שהדבר שממנו אתם רוצים להיפטר, משתוקק לעזוב גם הוא. אור, אנרגיות, אנשים ומצבים חדשים מוכנים להיכנס למרחבים שאתם בוראים עבורם כאשר אתם משחררים אנרגיה דחוסה מחייכם.

התרחבות נוכחות האני הנני

בשנת 2014 מוענקת לנו מתנה חדשה לגמרי, שמתאימה לנושא ההתרחבות של שנה זו והיא התרחבות נוכחות האני הנני שלנו. זה מה שתמיד החשבנו לחיבור שלנו למקור, אבל עכשיו הוא הפך לדבר מה חשוב הרבה יותר, רלוונטי יותר לפרדיגמות החדשות ולמעבר שלנו אל ממדי הוויה חדשים, וערוך עם נתיב ההתעלות שלנו בעודנו נעים אל תוך מודעות גדולה יותר של עצמנו כישויות רוחניות, דינמיות, עוצמתיות וחסרות גבול.

קבלת נוכחות האני הנני המורחבת היא השלב הבא בנתיב שלנו והיא האופן שבו נצליח לנווט בהצלחה בעשור הבא, בעודנו בוראים בעוצמה את היסוד שלו בשנת 2014. יש לכך ארבעה חלקים: הבעת כוונה ואינטגרציה, היערכות, אפשור ואותנטיות, מאסטריות והגשמה. הם יתוארו כאן בקצרה.

אלה הם נושאי מפתח לשנת 2014, וכולם ממוקדים באופן שבו אנו עובדים עם אנרגיה, כיוון שאנו לוקחים חלק אנרגטי ביקום. רגשות הם ביטוי של אנרגיה והאופן שבו אנו מתרגמים אנרגיה לשפה שאנו יכולים להבין. אבל אם ברצוננו להיות עוצמתיים בנתיב חיינו, אנו חייבים לבחור להיות מעורבים בהם ברמה אנרגטית וללמוד כיצד לעבוד עם אנרגיה כדי להגשים את הנתיב שבו ברצוננו לצעוד.

אינטגרציה היא הדרך שבה אנו מכניסים ומשלבים אנרגיה אל חיינו. תכופות אנו עושים זאת באופן של "הפוך על הפוך", מנסים להגשים דברים מתוך צורך או פחד, ואז אין לנו מקום לזרימת האנרגיה. כל דבר שאנו רוצים לברוא, ואין זה משנה כמה אנו רוצים או צריכים אותו, חייב להתאים לחיינו. שחרור הוא אופן אחד שבו אנו בוראים מרחב לדברים חדשים, וזו הסיבה מדוע השחרור היה נושא משמעותי כל כך בשנים האחרונות.

כוונה היא האופן שבו אנו מכירים ביכולת שלנו לברוא במשותף את המציאות שלנו. סלילת הנתיב לאנרגיה היא המשימה שלנו, ואנו עושים זאת באמצעות כוונה. אז האנרגיה זורמת אל הנתיב שבראנו עבורה. הכוונה יוצרת מכל עבור האנרגיה שאליו היא יכולה לזרום וכל תשוקה היא כוונה. במקום לבקש בתקווה "אני מבקש", "אני רוצה", אמרו "אני מתכוון", אמירה שיוצרת נתיב עוצמתי עבור האנרגיה, שיכולה להיערך אז אתכם ועם מה שאתם רוצים לברוא.

היערכות היא מעגלית כיוון שללא היערכות, שום דבר לא מתאים, דבר לא עובד ואנו חשים תקועים. חוסר היערכות כמוהו כמכונית ללא מפתח. אנו רוצים להתחבר לאנרגיה אבל איננו ניצבים בנתיבה.

אנו מאפשרים לאנרגיה לזרום אל תוך חיינו, והדבר קשור בנכונות שלנו לקבל וזהו השלב השני בהגשמה.

אותנטיות מחייבת אותנו להיות כנים, להתחייב ולהיות מוכנים לכבד את עצמנו.

המציאות היא תוצאה של הגשמה, כך אנו מכוונים ומניעים את האנרגיה שזורמת למרחבים ולמכלים שבראנו עבורה. ללא ההגשמה הקבועה והעיקשת שלנו, העולם פשוט יברא את עצמו מתוך האנרגיות הנגישות לו.

מאסטריות היא זכותנו מלידה, אנו מאסטרים של הממד השלישי ושל האנרגיה שלו. כאשר הגישה שלנו לחיים היא זו של קורבן, אנו מוותרים על עוצמתנו ולוקחים את כל הנקרה בדרכנו. זוהי חשיבה המבוססת על פחד והיא מובילה לתוצאות המבוססות על פחד. איננו יכולים להיות עוצמתיים עד אשר נכיר בעוצמה שלנו ונתבע לעצמנו את המאסטריות שלנו. העולם זקוק למאסטרים כדי לחולל שינוי ואנו ניצבים על סף השינויים העוצמתיים והחשובים ביותר שלנו.

יכול להיות שאנו נאנחים בתשישות, תוהים כמה עוד נצליח לסבול, אבל הרשו לי להרגיע אתכם, העבודה הקשה ביותר כבר נעשתה. עשינו זאת כיוון שעברנו את צירי הלידה, התהליך שמכין את הגוף ללידה. החלק של הלידה מגיע לאחר הצירים, והוא החלק הקל (יחסית). אנו נמצאים כעת בתהליך הלידה וכפי שיודעות אלה מכן שחוו לידה, הגוף יודע מה לעשות. זה החלק שבו אנו מפעילים את הניסיון והלמידה שלנו. זו המאסטריות על קצה המזלג; אנו זוכים לקחת את כל מה שלמדנו ומתחילים לסלק את הדברים שאיננו רוצים שיתרחשו שנית, בשעה שאנו מביטים קדימה לדברים חדשים, מהנים ומרגשים שאנו רוצים לברוא לעצמנו. עבור רבים מאיתנו, זו הפעם הראשונה שאנו זוכים ליהנות, לכן בואו נפיק מכך את המרב. העולם צריך שנראה לו מהם חיים שלמים ובריאים. אנו יכולים לעשות זאת.

הנה ההבחנות הכלליות שלי לגבי מה שמצפה לנו, לאנושות ולכדור הארץ בשנת 2014:

רצון גלובלי בשינוי

טעמנו מעט מכך בשנת 2013, את "כוח העם" בפעולה. לדוגמה, התמוטטות מפעל הבגדים בבנגלדש, בה נהרגו יותר מ-1200 אנשים, יצרה מחאה גלובלית כנגד השימוש בעבודת-עבדות בתעשיית הביגוד ואילצה את התעשייה כולה לשנות את שיטות הייצור שלה. בזמן שהעובדים מחו, לקוחות מכל רחבי העולם תמכו במאמציהם, כתבו לקמעונאים ודרשו סוף לדבר. הרצון בשינוי ימשיך בשעה שאנו מחפשים דרכים חדשות לשנות את הפרדיגמה התלת-ממדית של "שליטה", לפרדיגמה של הממד החמישי ויותר של כוח משותף, חיבור והעצמה עצמית. המודעות שלנו לחיבור שלנו אלה לאלה תתדלק את הרצון שלנו להבטיח שכולם זוכים להתייחסות מכובדת, מוקירה והגונה. כך נגשים את השלום, השמחה, האהבה והשפע שאנו רוצים לראות בעולם.

שינויים גלובליים

בשנת 2014 נהיה עדים לעוד שינויים גלובליים, רובם מעשה ידי אדם, בשל מנהגים לא בטוחים, רעועים ומסוכנים המתבצעים מזה זמן רב, חלקם בסודי סודות, אחרים באופן גלוי יותר, אבל ההשפעה האמיתית שלהם אינה מדווחת. אני סבורה ש"סדיקה הידראולית" היא בעיה מתמשכת, הגורמת ליותר רעידות אדמה ובולענים בארצות הברית, בעיקר במערב התיכון של המדינה, טקסס וכמה מהמדינות במישורים המזרחיים, כגון טנסי וקנטקי. מזג האוויר השנה יהיה בעייתי, בייחוד בסוף האביב ובתחילת הקיץ. אירופה עשויה לחוות רוחות קשות וסערות חזקות בלתי רגילות, רובן בשל טכנולוגיית HAARP (ראשי תיבות של High Frequency Active Auroral Research Program) בה נעשה שימוש כדי לתפעל גידולים עונתיים.

הר הגעש ביוסמיטי לא יתפרץ השנה אבל אני רואה פעילות סביב 2015. תהיה פעילות וולקנית מסוימת סביב הפיליפינים והרי הגעש של טבעת האש יהיו פעילים אבל לא באופן מסוכן. פעילות מתונה זו מיועדת להפוך אותנו למודעים יותר לצורך שלנו להגן על כדור הארץ ולשמר עמו מערכת יחסים חזקה, בטוחה ומכבדת.

הקרינה מהכור הגרעיני בפוקושימה תמשיך להוות בעיה באזור האוקיינוס השקט, באסיה ובארצות הברית. אנו מקבלים סיוע חוץ ארצי כדי למתן כמה מרמות הקרינה המסוכנות ביותר ואנו יכולים לעזור על ידי הבעת כוונות להעלות את רטט המים, דבר שיסייע לאזן חלק מהנזק. המצב רציני הרבה יותר מכפי שידוע לנו, אפילו עם העזרה החיצונית שניתנה, כיוון שהמידע לא מוצג בפנינו. האזור זקוק לתפילות ולתמיכה האנרגטית שלנו על בסיס יום-יומי. הקדישו כמה דקות בכל יום כדי לשלוח לשם אנרגיה, זה יעזור.

יהיה עניין מתמשך במנהגים בני קיימא כגון חקלאות וחמלה רבה יותר ביחס לבעלי חיים. מה שנראה במצבים הללו הוא כיצד אנשים יקחו את היוזמה, יבראו מציאויות משלהם ויעבדו יחד כדי להגשים את התוצאות שהם רוצים לראות. תאגידים וממשלות יצטרכו להגיב ולהשתנות בשל לחץ ציבורי. כך מתרחש השינוי ואף על פי שאנו רוצים שהדברים ישתנו, מה שאנו באמת רוצים הוא שינוי קבוע שיגיע בשל מאמצים עקשים, בשעה שאנו תובעים לעצמנו את עוצמתנו ואת המאסטריות שלנו ומגשימים את המציאות שאנו רוצים בחיינו. הדבר מאפשר לנו להתעקש על סוג שינוי זה בעולם. אנו יכולים להתנגדות, ואנו יכולים לה אם נתעקש, אז העולם יהפוך להיות העולם שאנו רוצים שיהיה.

מערבולות ושערים (ורטקסים ופורטלים)

מערבולות הן ריכוזי אנרגיה על כדור הארץ ושערי אנרגיה הם פתחים בשדה האלקטרומגנטי של כדור הארץ שמאפשרים לאנרגיה לזרום אל תוך כדור הארץ מהיקום. שערים מסוימים מאפשרים לאנרגיה דחוסה לזרום אל תוך כדור הארץ, ואחרים הם קלים הרבה יותר והאנרגיה שלהם דחוסה פחות. ניתן לחוש היכן נמצאים השערים העתיקים, החשוכים והדחוסים, כיוון שבאזורים הללו שוררת כעת מלחמה, או אלה הם אזורים שבהם קיימים מרי ומחאה אזרחיים, כגון סוריה, מצרים ואזור המזרח התיכון. כל אזור שבו האנרגיה הנשית מדוכאת או מוכחשת מכיל שער עתיק ודחוס. אלה מנסים להיסגר, וניסו להיסגר מזה כמה שנים, אך קיימת התנגדות רבה לסגירתם, מצד אלה שניזונים מהאנרגיה הזאת. בשנת 2015 יחול שינוי גדול בשערים הללו ובשנת 2014 האזורים הללו ימשיכו לחוות קונפליקטים, לעתים אינטנסיביים למדי.

מערבולות חדשות נפתחות סביב העולם, חלקן כדי לקבל אנרגיה שצריכה להיכנס לרשת כדור הארץ אבל אינה יכולה בגלל שהשערים הישנים אינם סגורים עדיין. המערבולות החדשות הללו מתרחשות במקומות שבהם מתרחשים שינויים פתאומיים לטובה במצב החברתי, הפוליטי או התרבותי. אני רואה ששוויץ היא אזור אחד שבו הדבר יתרחש בשנת 2014, כמו גם בחלקים של אפריקה, בעיקר דרום אפריקה ומדגסקר, דרום-מערב ומזרח ארצות הברית, מזרח אוסטרליה, טזמניה וחלקים מאסיה, בכלל זה דרום קוריאה וטיוואן. רוסיה תחווה אף היא מערבולות חדשות אבל ההשפעה שלהן תהיה מוגבלת. אני רואה תהפוכות חברתיות רבות ברוסיה, לא אלימות, אבל נחושות מאוד.

אם רציתם לשנות את מקום המגורים שלכם מזה זמן מה, הייתה לכך הזדמנות בשנת 2013, אבל רבות מהדלתות הללו נסגרו משום שהמקומות שאליהם הייתם אמורים לעבור לא היו מוכנים עדיין עבורכם, והריפוי והשינוי האישיים שלכם לא הושלמו עדיין. שנת 2014 פותחת הזדמנויות חדשות לשינוי מקום המגורים; ודאו שאתם מתמקדים בסוג ובסגנון החיים שאתם רוצים לחוות, בסוג החברים, הקהילה, החברה והחוויות שברצונכם לחוות במקום החדש. זה מה שיקבע לאן תעברו.

התפרצויות סולריות, רוחות סולריות ושינוי הקטבים של השמש

בדצמבר 2013, התרחש אחד מהאירועים המשמעותיים ביותר בעשור זה וקיבל תשומת לב מועטה מאוד. השמש הפכה את השדה הקוטבי שלה, דבר שהיא עושה כל 11 שנים. שנת 2013 הייתה גם השנה שבה חווינו את הפעילות הסולרית הרבה ביותר שתועדה אי פעם, והדבר מתרחש בשנים שבהם השמש הופכת את הקוטביות שלה. כעת משמחזור זה החל שוב, בשנת 2014 נהיה עדים לפעילות סולרית אינטנסיבית פחות; אולם השינוי בשדה האלקטרומגנטי של השמש יחולל מחזור חדש של פעילות אנרגטית עבור כדור הארץ. בחנו את השינויים שהתרחשו בין 2001 ל-2013, משום שלכך אנו צריכים לצפות, ואף יותר, והדבר יחל בשנת 2014. כיצד יראה לדעתכם העולם בשנת 2025, כאשר מחזור זה יסתיים?

תקופות עוצמתיות

במהלך כל שנה מתרחשות תקופות עוצמתיות שבהן משתנה המאזן האנרגטי של כדור הארץ, ומתרחשת היערכות אנרגטית חדשה, מערבולות חדשות נפתחות וישנות נסגרות. אלה מתנגשות לעתים קרובות עם הרטטים האנרגטיים שלנו ויכולות לגרום לנו אי נוחות רבה ואפילו מחלה פיזית. אנו מכנים זאת "תסמיני התעלות" והם חלק ממסע ההתעלות שלנו, משום שעלינו להביא אנרגיה חדשה לכדור הארץ, כחלק מהמשימה שלנו שהיא "בריאת גן עדן עלי אדמות". במסגרת תקופות עוצמתיות אלה אנו עשויים להיות עדים לשינויים גלובליים, לסערות עזות, לשטפונות, לרעידות אדמה ולמזג אוויר בלתי רגיל. בחיינו האישיים, אנו יכולים לחוות סיומות פתאומיות, הפרעות, שינויים ברגשות או במחשבות או אפילו מחלה פיזית. ברמה הגלובלית אנו יכולים לשמוע על סודות, תרמיות, שחיתות, סקנדלים ומשחקי כוח. תקופות עוצמתיות אלה מתארות חלק מהתקופות הפעילות או האינטנסיביות יותר של המחזורים הללו, ויכול להיות שהפעילות לא תהיה ממוקדת אך ורק בתקופות הללו.

בשנת 2014 תהיינה חמש תקופות עוצמתיות, ויהיו לנו שלוש נסיגות של מרקורי, בפברואר, ביוני ובאוקטובר. נגה תיסוג עד ה-1 במארס, מאדים יסוג עד ה-21 ביולי, כאשר הפלנטות הגדולות יותר יסגו גם הן במשך השנה, ויוסיפו תנופה נוספת לכמה מהאנרגיות האינטנסיביות. בנוסף, באפריל נחווה את הזווית הריבועית החמישית בין אורנוס לפלוטו, כמו גם שני ליקויים בחודש זה. זה יהיה חודש עוצמתי במיוחד.

ינואר: השנה מתחילה בתנופה, ב-1 בינואר, עם ירח חדש ועוצמתי שהוא גם חלק ממרובע קרדינלי גדול (ההיערכות האסטרולוגית העוצמתית ביותר), המערב ארבעה תחומי חיים עיקריים, פעולה, תחושות ורגשות, שותפויות וקריירה. זהו ירח חדש של "תשתנה או שתאלץ להשתנות", "נקוט יוזמה או תידרס" שקובע את האנרגיה עבור השנה. אל תופתעו לגבי הדברים כלפיהם תחליטו "שאינכם יכולים לסבול עוד" או שאותם אתם מוכנים לשחרר ללא חרטות. יכול להיות שכדאי יהיה לחכות לפני שתדברו בכעס, כיוון שמה שתתחילו יהיה קבוע. נגה נסוגה אף היא, ולכן יש אנרגיה ממתנת מעטה מאוד בזמן הזה, השתמשו בה בחוכמה. מאדים מפעיל את הריבוע של אורנוס ופלוטו, ומרקורי מתחיל בצל הנסיגה שלו בינואר ויסוג במשך רוב פברואר.

מארס עד יולי: מאדים עובר את מחזור הנסיגה שלו, ומסיים את הצל ביולי. מעבר זה החל ב-2013 במזל מאזנים. מאדים מפעיל נושאים הקשורים לשותפויות מכל הסוגים. תקופת הנסיגה, ממארס עד ה-20 במאי תגע ללא הרף בנקודות רגישות של היבטי החודשים הקודמים, לכן תקופה זו יכולה להיות משמעותית למדי בתחום מערכות היחסים, שאינו מוגבל לרומנטיקה. כל מערכת יחסים שאינה החלטית, מקרטעת או מוכנה להסתיים עשויה להסתיים בתקופה זו. ומערכות יחסים חזקות, מאוזנות, מספקות והרמוניות יועצמו על ידי המיקום של מאדים. כל מערכת יחסים לגביה אינכם בטוחים, מהותה תתברר בתקופה זו.

אפריל: אם חשבנו שנובמבר 2013 היה עוצמתי, אפריל 2014 ייקח את האנרגיה הזאת לרמה חדשה. אנו חווים את הזווית הריבועית שבין אורנוס ופלוטו בדיוק ב-22 באפריל, והיא קשורה לצ'אקרת הגרון. הנושאים יהיו קשורים לדיבור, להשמעת קול ולמציאת קולכם, ברמות האישיות והגלובליות. זה עומד להיות אירוע משמעותי ללא ספק, כיוון שהוא מתרחש בין שני ליקויים המתרחשים באפריל, ב-15 וב-29, וסביב הריבוע הקרדינלי. באסטרולוגיה, היערכויות ריבוע קרדינלי מחוללות שינויים גדולים והחודש הזה יניע את הגלגלים הללו ברמות האישיות והגלובליות.

יוני: חודש זה יביא סודות לקדמת הבמה, דברים שיזעזעו את העולם ובשעה שהאנשים המעורבים לא יהיו מלאי צער, חרטה והתנצלויות כפי שהיינו מקווים, מה שיחשף יטהר את האוויר ויחשוף אמת שאנשים רבים חשדו בקיומה, אך שאף אחד לא יכול היה להוכיח. יהיו קשורים בכך ממשלות ואנשי ממשל מארצות שונות, ברשת מוזרה של רמאות ושחיתות שתגיע ממקורות שאף אחד לא ציפה להם ושתערב אנשים שבדרך כלל לא מעורבים בעניינים מסוג זה.

אוקטובר: אנו נראה את התוצאות של הליקויים של אפריל באוקטובר, כמו גם שני ליקויי מאורות חדשים שישלימו את המחזור של שנה זו. אני חשה בשינוי עוצמתי בחודש זה, כאשר מתהפך מאזן הכוחות, שהוחזק בידי כמה אנשים שמנהלים את ממשלות העולם והמוסדות הפיננסיים ואשר אלה נמצאים בבעלותם, ויהיו שיתוף שווה יותר, שקיפות רבה יותר, אמת רבה יותר שנחשפת אף על פי שהיא אינה נעימה ויוצרת זעזוע בעולם. כמו כן תהיה רעידה בשווקים הפיננסיים בחודש זה שתברא פניקה מסוימת, בייחוד אצל אנשים שמסתמכים על ההשקעות שלהם להוצאות החיים. השווקים הפיננסיים לא יתמוטטו, אבל הם יטולטלו ויהיה עליהם להתארגן מחדש.

דצמבר: חודש זה מרגיש בהחלט כחודש המסכם של השנה ויהיה זמן להערכה ולקבלת החלטות חדשות בדרכים מודעות ועוצמתיות מאוד. דומה שיש אנרגיה חזקה יותר של קהילה בחודש זה, שעה שאנשים מתאחדים ומחליטים מה הדבר הבא שהם רוצים, אך בדרך משתפת. אני גם חשה שחג המולד יהיה חגיגי יותר מזה של 2013, שלא הרגיש חגיגי כלל וכלל. נשלים שינויים רבים ב-2014 ובדצמבר נוכל לנוח, להרהר, להתארגן ולהביע כוונות לשנה החדשה.

שנת 2014 לא תהיה קשה כפי שהייתה 2013 ואני עומדת לסייג זאת ולומר שהיא לא תהיה כה קשה עבור אלה שעבדו ושמוכנים לנוע אל הרמות הבאות של חייהם. אלה שלא התחילו כלל לצעוד בנתיב זה יחוו כמה בעיות, אבל אם הם יהיו מחוייבים להתפתחות, להתרחבות ולטרנספורמציה שלהם, הם יהיו מסוגלים להתניע את התהליך, הודות לעבודה שאנו עשינו בעשור האחרון.

אנשים רבים נוספים יבחרו לעזוב את גופם הפיזי מאחור בשנה זו, לכן היו מוכנים אם הדבר קורה למישהו שאתם אוהבים. הדבר כולל את חיות המחמד שלכם גם כן, משום שהם חלק מהתהליך הזה ממש כמותכם. כאשר מגיע זמנו של מישהו לעזוב, הם מחליטים לעזוב וזה לא אישי. זה גם סימן כמה הרחקנו לכת אל תוך ההתעלות, כיוון שאנשים רבים תורמים אנרגיה לתהליך (החלק של הצירים) וכאשר מגיע זמן הלידה, או השלבים האחרונים, הם לא צריכים או רוצים להשתתף במשימה זו.

פעם נוספת אנו נמצאים בשנה שבה אנו חיים שני חיים או בשני עולמות, בעולם התלת ממדי של האנושות ובעולם הגבוה של הרוח. בעבר היה זה מקור לקונפליקט, אבל עתה אנו יכולים ללמוד לאחד אותם לכדי שותפות הרמונית של בריאה משותפת. שותפות זו מאפשרת לנו להיות מודעים יותר לשינויים שעלינו לבצע, לאחריות ולעוצמה שלנו, לשחרור דברים ששוב לא משרתים אותנו, ולכוונה שלנו לחיים שמחים ומספקים.

השתמשו בכוונה שלכם כדי לברוא בעוצמה את המציאות אותה אתם רוצים לחיות – אני יודעת שחזרתי על כך פעמים רבות, אך זו הדרך שבאמצעותה לא רק שנעבור שנה זו אלא גם נהפוך אותה למשהו נפלא ומדהים באמת. רצינו בכך זמן רב, עכשיו זה כאן וסוף סוף אנו מקבלים את רצוננו. השלב הבא הוא שלב הפעולה ולכן אנו כאן, להביא אנרגיות חדשות לפלנטה, להיות חלק ממחזור ההתעלות, לברוא פרדיגמות של כדור ארץ חדש ולהוות דוגמה לחיים שלמים ובריאים. כעת משחלף שלב "הצירים", הגיע הזמן לפעול.

במשך שנה זו כולה, הכוונה שלכם תשמש לכם כתמרור וקרן אור שידריכו אתכם בחייכם, לכן הביעו כוונות עוצמתיות, משמעותיות ונשמתיות לשנה זו של התפתחות וטרנספורמציה. עדיין יש לנו רצון חופשי בכל הדברים ודבר אינו "חקוק בסלע", אבל אנו גם חיים בזמנים משתנים מאוד ועוד ועוד אנשים חולקים עתה את התשוקה לשלום, לאהבה, לקבלה ולקהילה. תשוקה זו היא בעלת העוצמה האמיתית לברוא שינוי בעולם ולאפשר למציאויות האישיות והקולקטיביות שלנו להפוך ל"גן עדן עלי אדמות". כפי שאוריאל אומר לעתים קרובות: "אין זו משימתנו להרוס את כדור הארץ כדי שגן העדן יוכל לתפוס את מקומו. משימתנו היא להעלות את תדרי האנושות וכדור הארץ כך שהשותפות אדם/אלוהות תוכל להיברא ואנו נוכל להתפתח ולהפוך ל'בני אנוש רוחניים'".

שנה זו יכולה להיות קלה או קשה, אני חושבת שהיא תהיה איזון בין השניים והאתגרים יומתקו על ידי רגעים נפלאים של חסד ואושר טהורים. אנו כאן, באמת שאין שום מקום שיש לברוח אליו ושום מקום בו ניתן להתחבא מתהליך זה. אל תניחו לתוהו ובוהו להסיח את דעתכם, השינוי הוא בלתי נמנע, אבל התוהו ובוהו רק בגדר אפשרות.

הנה אנו, מוכנים להתחיל שנה נוספת יחד, בואו נהפוך אותה לשנה טובה באמת.

אני מאחלת לכם את שפע הברכות, השלווה, השמחה והאהבה שהיקום הנדיב, האוהב והתומך ממתין כדי לברוא במשותף איתכם.