שער ה-11.11

דוח אנרגיה – נובמבר 2018

קייט ספרקלי

http://www.spiritpathways.co.za

מאנגלית: סמדר ברגמן

״האנושות לא טוותה את רשת החיים. אנו רק חוט אחד בתוכה. כל שאנו עושים לרשת, אנו עושים לעצמנו. כל הדברים קשורים יחדיו. כל הדברים מחוברים״. ~ צ׳יף סיאטל

עד כה, שנת 2018 הייתה שנה של נסיגות, סקירות, בחינות והיזכרות. האמת שטפה אותנו, דבר שעורר אותנו למקומות שבהם לא העזנו לבקר קודם לכן, למצבים שמהם התרחקנו וללחישות פנימיות שאותן הדחקנו. התמודדנו עם מגבלות הקשרים והפחדים שלנו שעה שרוחות השינוי תלשו והסירו את צעיפי האשליה. זועזענו לכדי דממה וכניעה, שהביאו להתמוטטות אסטרטגיות ההגנה ומערכות ההכחשה שלנו. כתוצאה מכך, העולם הפנימי שלנו התהפך ויצר תוהו ובוהו ובלבול בעולם החיצוני.

חשוב לזכור שמאחורי כל התופעות, ואין זה משנה עד כמה אלימות או שרירותיות הן נראות, קיימת אמת גדולה יותר. אמת שמבטאת את החוקים האוניברסלים של הממשל הרוחני. החוקים הללו חלים על כל הבריאה ועל הצמיחה הטבעית וההתפתחותית שבהן הם תומכים. בהתנסות הנוכחית שלנו, אנו חווים הפרדה, אנו מאמינים בהפרדה ואנו חיים מתוך הפרדה שניצבת במקום המנוגד לדרך שבה פועלים היקום והטבע. הנסיבות והתנאים נמצאים בקדמת הבמה, הן מבחינה אינדיבידואלית והן מבחינה קולקטיבית, חושפים בדיוק עד כמה המין האנושי יצא מאיזון.

העמים הילידים ידעו תמיד ברמת ההוויה העמוקה ביותר שאנו שדות אנרגיה רוטטים, השלובים זה בזה ברשת של חיבור הדדי אשר בה לוקחים חלק כל היצורים החיים. לנוכח האתגרים הרבים העומדים בפנינו היום, מההתחממות הגלובלית ועד לפגיעה הסביבתית, מאי-שקט חברתי ועד לתהפוכות פוליטיות, ברור שאנו זקוקים לחזון חדש שיגדיר כיצד נחייה יחד בדרך שמכוננת תודעה גבוהה יותר – תודעת אחדות – אשר משלבת את הרוחני עם הפיזי, את הלב עם השכל ושמכירה בקשרים ההדדיים המהותיים שלנו. אם ברצוננו להמשיך לחיות על הפלנטה זאת, אנו חייבים למצוא פתרונות שיציעו דרכים בנות-קיימא לחיים ולהוויה על כדור הארץ.

בתגובה לחוסר האיזון שלנו, כדור הארץ החל בניקוי קיצוני שמתרחש בזמן הזה. המבנים הישנים, שבנו את יסודות העולם וששוב לא משרתים את התפתחות כדור הארץ, עוברים טיהור וניטרול באמצעות ליבת כדור הארץ. כתוצאה מכך, תדרים אנרגטיים מאוזנים ונקיים יותר נשלחים משדה האנרגיה של כדור הארץ, ומשתלבים עם האנרגיות הסביבתיות. האנרגיות הסביבתיות הללו משתמשות בכוחות הבריאה ועובדות כדי לכוון מחדש את זרם האנרגיה על הפלנטה, כך שיגשים את מציאות כדור הארץ החדש – תהליך אשר מתרחש עם או בלי השתתפות האנושות.

הטבע הוא המורה שלנו והוא יראה לנו את הדרך קדימה. דפוסי אנרגיה שבוראים ושמאחדים את כל הדברים חושפים את הדרך המדויקת שבה הטבע מארגן את עצמו באמצעות תודעה, חיבור, איזון והרמוניה. כוחות הטבע, אבני הבניין של החיים, מראים לנו כיצד לשמר את החיים. האש מלמדת התמרה וטרנספורמציה; המים מלמדים ניקיון ושחרור; האדמה מלמדת אותנו שינוי וצמיחה; והאוויר מלמד אותנו תנועה והתרחבות. הטבע מזכיר לנו את זרם החיים, את מחזורי החיים, ועד כמה אנו מחוברים אלה לאלה ותלויים אלה באלה.

אנו חייבים להגדיר מחדש את מערכת היחסים שלנו עם הטבע, כך שנכיר בחשיבותו ובעוצמתו ביחס לעצם ההישרדות, הריפוי, הצמיחה וההתפתחות שלנו. אנו חייבים לזכור שהיקום תמיד עובד באיזון מושלם. הרמוניה היא זרם החיים הטבעי וכתוצאה מכך, כל הקיים שואף להרמוניה ולאיזון. כדי ליישם עקרונות אלה בחיינו, אנו חייבים לצעוד בנתיב הריפוי, הצמיחה וההתרחבות, אשר מביא אותנו לכדי היערכות עם היקום המתפתח ועם האנרגיות הפלנטריות.

אנו בנויים להתקדם, להתפתח, לצמוח ולהתרחב. חוסר פעולה יוצר מתח, מחלה, דיכאון וחוסר איזון. נקיטת פעולה מובילה למצב של זרימה. זרימה יוצרת תשוקה, התרגשות ושמחה. פעולה מכוונת פותחת דלתות ומפעילה אפשרויות חדשות. על ידי צעידה פעילה בנתיב הריפוי, הצמיחה וההתרחבות, אנו יוצרים באופן טבעי הרמוניה (זרימה) ואיזון.

הופך ברור מאוד שגלגלי הגורל שינו הכול. התהפוכות המתחוללות בעולם הן סימן ברור לצורך בשינוי. נסיבות ומצבים, אישיים וקולקטיביים כאחד, מסייעים לנו לראות זאת בברור. המטריקס האנרגטי, שהחזיק בכאב ובסבל של העולם, השתחרר ויסוד המציאות שלנו כולו התנקה. עכשיו אנחנו חייבים להתארגן מחדש במסגרת מציאות כדור הארץ החדש על ידי יישום העקרון האוניברסלי של ההרמוניה והאיזון.

האנרגיות של חודש נובמבר הן עוצמתיות ביותר, בשעה ששער ה-11.11 נפתח במשך החודש כולו. קוד ה-11.11 הוא זרע הבריאה אשר מתממש באמצעות כוחות הטבע של האש, המים, האדמה והאוויר. הכוחות הללו, אשר יוצרים מערכות שמש, גלקסיות ויקומים, מקיימים ממשק בכל תדר ואהבה אפשריים. הם קיימים בתוכנו, משקפים את הרוח, הלב, השכל והגוף שלנו. כל יום בחודש זה פועם במשמעות האנרגטית שמזמינה אותנו לחזור לאיזון ולהפוך למאסטרים של חיינו באמצעות הקוד האנרגטי 11.11. בעודנו עושים זאת, העוצמה המלאה של כוחות הטבע מופעלת בתוכנו, מביאה הרמוניה ואיזון לרוח (אש), ללב (מים), לגופים (אדמה) ולשכל (אוויר) שלנו.

בימים ובחודשים הבאים, תדרשו לחולל שינויים מהותיים בחייכם, המתקיימים בהרמוניה עם המערכת האנרגטית של מציאות כדור הארץ החדש. אתם יכולים לצפות להתרחשות של שינויים ותזוזות עוצמתיים שידחפו אתכם לפעול ולברוא מחדש את חייכם תוך שימוש בעקרונות ההרמוניה והאיזון. חשוב שתעשו שימוש באינטואיציה ובידע שלכם כדי להתעלות מעל לכל קונפליקט ולמצוא פתרונות. אל תמשכו אל תוך הדרמה המתרחשת סביבכם, כיוון שהדבר ימשוך אתכם עוד יותר אל תוך הבלבול והתוהו ובוהו. אל תישארו תקועים באותה שגרת חיים ישנה. התחילו על ידי כך שתקחו אחריות כלפי חייכם וכלפי ההחלטות והבחירות שעליכם לקבל. בכל יום הקדישו זמן מסוים כדי להרהר במהלך חייכם ולהעריך אותו. הדבר יאפשר לכם להבין את הטבע האמיתי של כל יום ולדעת כיצד תוכלו לשרת את הפלנטה והאנושות באופן הטוב ביותר.

אפשר שהנתיב שלמולכם אינו תמיד ברור, אבל הוא יציג את עצמו בכל צעד שתצעדו. ברכו כל יום חדש בלב ובראש פתוחים. מצאו זמן להאט ולראות מה אתם עושים וכיצד הדבר משפיע על חייכם ועל חיי הפלנטה. היו מודעים לאימא אדמה (לטבע) בעודה משקפת את הפוטנציאלים של החיים המתעוררים החדשים שלכן. צרו קשר באופן מודע עם אימא אדמה, כדי להתחבר מחדש לרוח שלה, לעורר השראה אלוהית ואת העוצמה הדרושה לכם כדי להמשיך הלאה. היכנעו לחוכמת אימא אדמה ואפשרו לערכים, לתפיסות ולרעיונות חדשים להתעורר בתודעה שלכם. השראה, הפעלה, התעוררות ואיזון טבעי יופיעו כאשר תתחברו לעולם הטבעי. הקדישו זמן כדי להטמיע תובנות חדשות אלה, כיוון שיש להשתמש בהן כדי להשיב את בריאות ורווחת האנושות והפלנטה.

~*~*~*~*~*~*

קוראים יקרים, אני מזכירה לכם שכדי להמשיך להעניק לכם שירות זה, אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר