שינוי הרגשות שלכם

ברוכים הבאים מאורין.

ברכות מאורין. במסע הזה תעבדו עם שבעת האיכויות של הרצון האלוהי במטרה לשנות את גוף הרגש שלכם, ליצור רגשות זורמים, לאהוב את הרגשות שלכם ולפתח אותם. הרגשות שלכם יכולים להיות שלווים וזורמים, כשהם מאפשרים לכם להיות בעלי מחשבות בהירות, לשקף ולחוש טוב יותר את אור הנשמה שלכם, במילים, במעשים ובמחשבות שלכם.

במסע הזה תמשכו את הרצון האלוהי ותשדרו אותו לגוף הרגשי כדי לטהר אותו וכדי להפוך אותו לשדה של אהבה. התחילו בכך שתמשכו אליכם את הרצון ליזום, הרצון שיכול לחולל מודעות חדשה לרגשות שלכם ואיך לעבוד איתם על מנת לשנות אותם לרגשות זורמים ושלווים.

עבדו עם הרצון ליזום כדי לטהר את הגוף הרגשי שלכם ולשחרר אנרגיות נמוכות יותר ~ למשל אנרגיות שלקחתם עליכם מאחרים ~ אנרגיות שאינן הולמות את האור שאתם הופכים להיות. רצון עז זה של טיהור יכול לשרוף ולכלות אנרגיות נמוכות יותר עד שלא יישאר דבר פרט לאור, ליופי ולזוהר. אתם יכולים לראות את הגוף הרגשי שלכם כשדה של אור ואנרגיה אשר עוטף אתכם. ככל שתעבדו עם הרצון ליזום, דמיינו כיצד הגוף הרגשי הופך מטוהר, מתנקה ומגיע לכדי היערכות רבה יותר עם הרצון האלוהי. התבוננו ברגשות, בהתנסויות ובתובנות החדשים שמופיעים כאשר אתם עובדים עם הרצון הזה וכל הרצונות הבאים כדי לשנות את הגוף הרגשי שלכם, וכתבו עליהם.

התחברו לרצון לאחד כדי לספוג איכויות של אהבה ואחדות. כאשר אתם מתחברים לרצון לאחד, הגוף הרגשי שלכם מקבל בהירות ויופי כשהוא קורן באהבה ובשלווה פנימית רגועה. עבדו איתו כדי להתקרב אל הנשמה שלכם ולהרגיש את הרגשות של הנשמה של שלווה, שמחה ואהבה.

התחברו עם הרצון להתפתח כדי לפתח את הגוף הרגשי שלכם. רצון זה מעורר את השימוש בשכל היצירתי שלכם כדי לפתח את הרגשות שלכם. תאפשרו לעצמכם להיות מודעים לדרכים החדשות והיצירתיות באמצעותן תוכלו לעבוד עם הרגשות שלכם כדי לפתח אותם לאהבה. הביאו אנרגיות ממרכז מקלעת השמש שלכם, מושב הרגשות, אל מרכז הלב כל אימת שאתם חשים רגשות סוערים או שליליים.

כאשר אתם מושכים אליכם את הרצון ליצירת הרמוניה, שימו לב למקומות שבהם אתם יכולים לשחרר הגבלות, מאבק והתנגדות ואז מצאו את שביל הזהב שבין העליות והירידות. זוהי אחת מהאיכויות החשובות ביותר של הרצון במה שקשור לסיוע לשנות את הגוף הרגשי שלכם, להשיג איזון בין הדואליות הבאה לידי ביטוי בתחושות של התרוממות רוח לעומת דיכאון, בין תחושות טובות ורעות. עבדו עם הרצון ליצירת הרמוניה כדי להישאר מרוחקים, כדי להתבונן ברגשות שלכם וכדי לדעת שאתם אינכם הרגשות שלכם. אתם העצמי הגדול יותר, אתם נשמה.

עבדו עם הרצון ליצירת הרמוניה כדי לשחרר קונפליקטים. כוונו את הרצון הזה לאזורי קונפליקט ודרמה כדי ליצור יופי והרמוניה רבים יותר באזורים אלו וכדי להרגיש את השלווה והרגיעה של הנשמה שלכם. השתמשו ברצון הזה כל אימת שתרצו למצוא את שביל האמצע השליו, להיחלץ מהדואליות, להתבונן ברגשות שלכם ולהתרחק מהם כך שהם יוכלו להתחיל לזרום.

כשאתם חווים את הרצון לפעול, אפשרו לו לזרום אל תוך השכל שלכם כך שתוכלו לחשוב בבהירות, להישאר מרוחקים ולמצוא את המחשבות הגבוהות ביותר ביחס לכל מצב, מחשבות אשר משקפות את החכמה של הנשמה שלכם. תנו לאור הזוהר של השכל, אור שמוטען בעזרת הרצון לפעול, לפזר רגשות שליליים, רגשות שמבוססים על פחד, ספקות, גאווה, תחושות נפרדות, ורגשות שגורמים לכם להרגיש רע ביחס לעצמכם. דמיינו שהאור של השכל שלכם שמואר בעזרת אור הנשמה שלכם הוא כה זוהר עד שהערפילים והעננים של הרגשות השליליים שלכם מתפזרים. ממש כשם שהשמש מפזרת את הערפל, האור של השכל שלכם שמואר על-ידי הנשמה שלכם והרצון לפעול מפזר את ערפל הרגשות.

אתם יכולים לקרוא לרצון לגרום כדי להגביר את היכולת שלכם לרצות את הדברים שהנשמה שלכם רוצה, ולשחרר את הרצונות של האישיות. משכו את הרצון לגרום אל העין השלישית שלכם, הצ'קרה השישית, מרכז ראיית הנשמה, הממוקם בין הגבות.

משכו את הרצון לבטא כך שתוכלו לבטא רגשות אוהבים, שלווים וזורמים בחיי היום-יום שלכם. איכות שביעית זו של הרצון יכולה לקשר אתכם עם ישויות מלאכיות זעירות, הנקראות דיוות, אשר יכולות לסייע לכם בטיהור ובעידון הרגשות שלכם. הישויות המלאכיות הורודות מביאות אהבה. אחרות מביאות איתן את הצבע הירוק של התחדשות וחיים חדשים. המלאכים הזהובים והלבנים מוזגים את אורם אליכם, כשהם מרפאים אתכם ומעלים אתכם גבוה יותר.

בעוד שכל שבע האיכויות של הרצון האלוהי יכולות לסייע לכם בשינוי הרגשות שלכם, הרצונות שהכי חשוב לעבוד איתם הם הרצון לאחד, הרצון ליצירת הרמוניה והרצון לגרום. כעת יש לכם את הכלים להישאר שלווים ורגועים, ולא להיות מושפעים מרגשות של האחרים. שלווה פנימית היא חלק מכם כאשר אתם משנים את הגוף הרגשי שלכם.