קבלת הדרכה פנימית בהירה

ברכות מאורין

במסע הזה תעבדו עם שבע האיכויות של הרצון כדי לחזק את היכולת שלכם לחוש בהדרכה הפנימית שלכם, לשמוע אותה, לחוש אותה, לדעת אותה ולפעול על פיה.

עבדו עם הרצון ליזום כדי לעורר תודעה חדשה ותובנות והשגות חדשות. כאשר אתם מושכים אליכם את הרצון ליזום, חשבו על מטרתכם לקבל הדרכה פנימית בהירה יותר. כשאתם עושים זאת, אתם מביאים את איכות הרצון הזו למטרה שלכם ואתם יכולים לעורר מודעות חדשה לגבי קבלה ושמיעה של ההדרכה הפנימית שלכם.

הרצון ליזום הופך את המטרה הגבוהה שלכם ואת התוכנית האלוהית לחיים שלכם לגלויות יותר. הוא פותח אתכם לדעת יותר אודות המטרות והשאיפות של הנשמה שלכם. משכו אליכם את הרצון הזה כך שתוכלו לקבל הדרכה ברורה שתוביל למימוש של התוכנית האלוהית והמטרה של החיים שלכם, לדעת מה היא ולהרחיב את התודעה שלכם כך שתוכלו לקבל הדרכה ברורה.

משכו אליכם את העוצמה הטהורה והגולמית של הרצון הזה, הרצון ליזום שמשחרר מכשולים וחסימות בדרך לקבלת הדרכה ברורה. אתם יכולים להיכנס אל הזרם של הרצון הזה כדי שיהיה לכם האומץ לזהות את ההדרכה הפנימית שלכם, להקשיב לה ולפעול על פיה. בחנו את התחושות, ההתנסויות או תובנות חדשות כלשהן שעולות בכם כשאתם עובדים עם הרצון הזה ועם הרצונות האחרים כדי לקבל הדרכה פנימית ברורה והעלו אותן על הכתב.

היפתחו לקבל את הרצון לאחד ולעבוד איתו כדי ליצור קשר חזק לנשמה שלכם. תנו לגבולות בין האישיות שלכם והנשמה שלכם להיטשטש. השתיים זורמות זו אל תוך זו, עד שכמעט ואין הבחנה ביניהן. חושו שאתם הנשמה שלכם עכשיו.

כאישיות רווית נשמה, היפתחו להדרכה של הנשמה שלכם ~ לרגשות האוהבים והשלווים שלה ולראיה הרחבה שלה את היקום. הנשמה שלכם יודעת מהו הנתיב שלכם ומה אתם אמורים ללמוד כאן. היא מכירה את הדרך של האהבה. בעזרת הרצון לאחד אתם יכולים לחוות יותר מהראיה של הנשמה שלכם ומהראיה הרחבה הזו אתם יכולים להיכנס אל תוך זרם של הדרכה פנימית והכוונה בהירה. ההדרכה של הנשמה שלכם תמיד מרגיעה, שלווה ומעודדת. היא הקול השקט שאומר לכם לא לדאוג, שהכול יהיה בסדר. למדו להקשיב לקול הנשמה שלכם ולשמוע את המסרים הרכים, השקטים והשלווים שלה.

עם הרצון לאחד שזורם אליכם ואל נשמתכם, בקשו מהנשמה שלכם לשלוח לכם הדרכה ברורה ביחס למשהו שהייתם רוצים לקבל הדרכה לגביו. דעו כשאתם מבקשים זאת, שהנשמה שלכם לא רק שתשלח אליכם את ההדרכה, אלא גם תתחיל להטעין נתיבים מסוימים וליטול את האנרגיה מאחרים.

משכו את הרצון להתפתח כשאתם חושבים על תחום שהייתם רוצים הדרכה לגביו. שחררו את הציפיות, הרצונות והשאיפות של האישיות בתחום הזה ושחררו את כל המחשבות לגבי מה עשויה להיות ההדרכה שתקבלו. היפתחו למסרים של הנשמה שלכם אודות התחום הזה בחיים שלכם, מסרים שיהיו טובים אף יותר ולעתים קרובות שונים ממה שהאישיות שלכם יכולה לדמיין עבורכם. תנו למסרים מהנשמה שלכם להפוך ברורים אף יותר כשאתם משתמשים באינטליגנציה היצירתית שלכם ובקשר שלכם עם הרצון להתפתח ועם השכל האוניברסלי, כדי לקבל שפע של רעיונות חדשים ומידע חדש ביחס לתחום זה בחייכם.

זמנו את האנרגיה של הרצון ליצירת הרמוניה, כך שכל המגבלות ששמתם על קבלת הדרכה פנימית ברורה יתמוססו. זהו הרצון שפותח את הדרך לאינטואיציה שלכם, כדי לחזק את היכולת שלכם לדעת. עבדו איתו לעתים קרובות כדי לחזק את היכולות האינטואיטיביות.

עם הרצון ליצירת הרמוניה, דמיינו שאתם מגשרים על הדואליות והטלטלות הרגשיות שמקשות עליכם לזהות את ההדרכה הפנימית שלכם. כאשר אתם משוחררים מהדואליות, אתם כבר לא מטלטלים הלוך וחזור בין שתי אפשרויות בלבד. ההדרכה הפנימית שלכם תראה לכם דרך גבוהה אף יותר ללכת בה. חשבו על משהו בחיים שלכם עכשיו שיכול להיות שאתם נעים בו הלוך וחזור ביחס להחלטה או בחירה שהייתם רוצים הדרכה ברורה לגביה. עם הרצון ליצירת הרמוניה שזורם דרככם, היפתחו עכשיו להדרכה ברורה, שתגיע כעת או בשלב מאוחר יותר. הדרכה שתביא בפניכם אפשרויות חדשות בתחום זה של חייכם. שתפו וכתבו אודות ההדרכה שביקשתם, וההדרכה, התובנות, התשובות והמחשבות שיש לכם ביחס לנושאים אלו לאחר שעבדתם עם הרצון האלוהי.

משכו אליכם את הרצון לפעול כדי שתוכלו לנסח מחשבות בהירות אודות הפעולות שנכון לבצע, מחשבות שישקפו את השכל הגבוה שלכם ואת ההדרכה של הנשמה שלכם. דמיינו שחוטים רבים יותר של אור נטווים בין השכל הגבוה שלכם לשכל המעשי היום-יומי שלכם, השכל ההגיוני שלכם. כשאתם בונים את גשר האור הזה, ההדרכה שלכם הופכת למדויקת יותר והדרך שבה אתם מפרשים אותה הופכת למדויקת יותר אף היא. בקשו הדרכה כאשר אתם מתחברים עם הרצון לפעול. היפתחו לקבל הדרכה בכל תחום של חייכם שהנשמה שלכם מעוניינת להדריך אתכם לגביו. אתם עשויים לקבל מידע כעת או בזמן אחר. עצם הבקשה להדרכה ברורה תזמן אותה אליכם.

התחברו אל הרצון לגרום. כשאתם מקבלים את הרצון לגרום, אפשרו לו לסייע לכם לשחרר אמונות שאומרות לכם שאינכם יכולים לקבל להדרכה ברורה. כשאמונות לא אמיתיות אלו משתחררות, אפשר להחליף אותן באמונות הקובעות שתוכלו לקבל, לפרש ולפעול על סמך ההדרכה הפנימית הברורה שלכם.

כשאתם מתחברים עם הרצון לגרום, אתם עשויים לרצות לקבל סימן שיעורר עוד יותר את היכולת שלכם לקבל הדרכה פנימית ברורה.

התחברו עם הרצון לבטא אלוהות בצורה. הרשו להדרכה הפנימית שלכם להתחזק בהשפעת הרצון הזה. אתם סבלניים וערניים. אתם מאפשרים להדרכה הפנימית לזרום אליכם בדרך מסודרת וקצבית בעיתוי הנכון. אתם פתוחים להקשיב ולפעול על פי ההדרכה הפנימית שלכם כאשר היא מגיעה אליכם.

ההדרכה הפנימית שלכם יכולה לבוא ממקומות רבים ~ החלומות שלכם, סמלים ודימויים, מילים של אנשים אחרים, ספרים, קורסי שמיעה, פואמות ואפילו שירים. תנו לרצון הזה לעזור לכם להביא אליכם את כל ההדרכה שאתם מבקשים. בעזרת הרצון הזה אתם מתחילים לראות את ההדרכה בכל צורותיה. אתם מזהים כעת ביתר קלות את הקול הפנימי שלכם ~ המחשבות והתחושות החדשות של אמת, האנרגיה מאחורי ההתרחשויות הללו שהן הדרכה מהנשמה ומהעצמי העליון שלכם.

דמיינו שכל שבע האיכויות של הרצון זורמות אליכם ושדרו אותן אל הכוונה שלכם לקבל, לזהות, ולדעת הדרכה פנימית ברורה מהנשמה שלכם.

כאשר אתם קוראים אליכם את הרצון האלוהי, הוא תמיד מגיב. תחום זה בחיים שלכם ישתנה. היו בהתבוננות והקדישו תשומת לב להדרכה הפנימית שאתם עתידים לקבל ביחס לתחומים שונים בחייכם. אתם תקבלו הדרכה פנימית ברורה, תזהו אותה, תחושו באמת שבה, והכוח של האמת הזאת יעזור לכם לפעול וללכת בעקבות ההדרכה הפנימית שלכם.