פתיחת שבעת החותמות של תודעת האלוהים


מסר המלאך מיכאל

מאת רונה הרמן

יולי 2009

מאנגלית: סמדר ברגמן

הקדמה: ידידים אהובים, המלאך מיכאל מסר לי מדיטציה ותרגיל נפלאים אלה לפני כמה שנים כדי שאגיש אותם בסמינרים שלי. חלק מהמידע נמצא בספר המסרים השלישי שלי, "המסע המקודש שלכם", אך לא תהליך המדיטציה המלא. הוא אמר לי שחשוב שאנשים יגשימו רמה מסוימת של ניקוי ועיבוד אנרגיות דחוסות ישנות לפני שינסו לעורר את אש הקונדליני של הרוח. השתמשנו במערך של שמונה קולנים בעלי טווח הרמוניה מלא בעת המדיטציה והייתה זו חוויה עוצמתית מאוד.

המלאך מיכאל אומר: "הגיע הזמן עבור אלה מכם שמוכנים לנוע לרמת המודעות הבאה, ותהליך תחילת פתיחת שבעת החותמות של תודעת האלוהים יעזור לכם מאוד במסע ההארה שלכם. ניתן לבצע תהליך זה פעם אחת או כמה פעמים שתרצו, בהתחשב במה שאתם מרגישים שאתם רוצים לשחרר. התכווננו לגוף ולמדו להתמקד באזורים ששולחים לכם אותות מצוקה. במהרה תלמדו מהם האזורים בגופכם שזקוקים לתשומת לב רבה יותר".

יקרים, אנו נמצאים בזמנים דרמתיים ומחוללי שינוי בחיים שהם לעתים מרגשים ונפלאים ולעתים מאתגרים ומבלבלים מאוד. אין זה משנה מה טומן העתיד בחובו, ביחד, אנחנו נצליח. אני שולחת לכם את אהבתי הנצחית וברכות של מלאכים.

רונה

פתיחת שבעת החותמות של תודעת האלוהים

מאסטרים אהובים, הגיע הזמן שתנצלו את החושים הפיזיים והרוחניים שלכם במלואם. אתם חייבים להגדיר מחדש את החושים הפיזיים וללמוד להשתמש בהם כהלכה כדי לזכות בגישה אל ולפתח את החושים הגבוהים יותר שהפכו רדומים לפני זמן רב כל-כך: ראייה על-חושית/ראייה צלולה, שמיעה על-חושית/שמיעה צלולה או יכולות טלפתיות, יכולות חישה על-חושיות (אדם אינטואיטיבי ואמפתי בעל תחושה מודעות פנימית ורחבה). כל היכולות המוגברות הללו הן חלק מזכותכם האלוהית מלידה אשר רק ממתינות לכם שתתבעו אותן מחדש.

דיברנו רבות ולפרטי פרטים על שבע הצ'אקרות העיקריות של הכלי הפיזי ושרטטנו את התפקודים והתכונות החיוביים והשליליים של כל אחת. חשוב גם שתבינו שלכל צ'אקרה ואיבר בתוך הגוף יש מודעות משלהם שכוסו והתמלאו באנרגיות מההתנסויות העבר הרבות ומצורות המחשבה שלכם. אתם בראתם לא רק את העולם החיצון שלכם באמצעות האמונות שלכם ותדרי הרטט של המחשבות שלכם, אתם בניתם את העולם הפנימי שלכם גם כן. הגוף שלכם מתקשר איתכם בדרכים רבות, אך האם אתם יודעים כיצד להקשיב ולפרש את מה שהוא אומר לכם? כבר הבאתי לכם אמת זו בעבר, אך עליכם לשמוע אותה שנית. רבים מכם קיבלו את העובדה שאתם יכולים לתקשר ולקיים אינטראקציה עם ממלכת המלאכים וישויות האור, אך רובכם לא מודעים עדיין לכך שאתם יכולים לתקשר עם ההיבטים הרבים של הצורה הגופנית שלכם.

לפני זמן-מה נתנו לכם את מתנת שבע הספרות הקריסטליות של התודעה הגבוהה יותר שבאמצעותה התחלתם בתהליך השבת מערכת הצ'אקרות שלכם למצב הרמוני על-ידי נשימת ספרות של אור מנוכחות האני הנני האלוהית שלכם אל תוך כל אחד משבעה מרכזי הצ'אקרות העיקריים של הגוף הפיזי. אמרנו לכם לשאוף את ספרת האור ואז להציב את סימן האינסוף על פני הספרה/הצ'אקרה כדי להאיץ את תהליך שחרור דפוסי האנרגיה הדחוסים והלא-הרמוניים בעת שאתם פועלים לתבוע מחדש את מתנות המאסטריות העצמית. תהליך ניקוי, הבאה להרמוניה ואיזון שבע הצ'אקרות העיקריות של הגוף הפיזי מגיע לשיאו בתהליך חניכה חשוב המכונה "פתיחת שבעת החותמות של תודעת האלוהים".

בעת שכל צ'אקרה חוזרת להרמוניה פנימית, מופעל תהליך שבו מערבולת אנרגיה ניפתחת והתכונות והאנרגיה המושלמות של אותה צ'אקרה מוקרנות כלפי מעלה אל הצ'אקרה הבאה. כמו כן, מחסן חלקיקי האלוהים של אור הבורא משתחרר מכל צ'אקרה ומתחיל לזרום מעלה בעת שחוזרים על התהליך עד אשר צ'אקרת הכתר מופעלת, דבר שמאפשר למשהו מדהים ונפלא להתרחש: מערכת הצ'אקרות מתחילה להסתובב במהירות רבה כל-כך שהיא הופכת את עמוד השדרה לעמוד של אור זוהר, וחמש הקרניים הגלקטיות הגבוהות של הבורא זורמות מטה דרך עמוד האור וממלאות את כל הצ'אקרות שלכם בזוהר נוכחות האני הנני האלוהית שלכם.

זהו התהליך שרבים מכם חוו בשנים האחרונות, ומשום שאתם נמצאים בנתיב מואץ של חניכה/טרנספורמציה, אי-נוחות ועיוותים רבים הופעלו בתוך הכלי הפיזי. היה ויש עדיין הרבה לשחרר, לתקן ולאזן, ואת שלקח אלפי שנים לברוא ניתן להתמיר בכמה שנים קצרות. לכן, בבקשה, היו עדינים כלפי עצמכם ודעו שאתם נמצאים בתהליך של שילוב ושינוי העצמי האנושי שלכם והפיכתו לעצמי הרוחני/אנושי הזוהר שלכם.

הרשו לנו לתת לכם תרגיל פשוט נוסף שיסייע לכם להתחבר לחוכמה הפנימית של הכלי הפיזי שלכם. אתן לכם מילות מפתח עבור כל צ'אקרה. אנא בחנו ולימדו כמה מהתכונות של כל צ'אקרה, ואז בשעה שאתם מתנהלים בחיי היום-יום שלכם, כאשר הדבר הולם, זמרו או אימרו את המילה עבור כל צ'אקרה. (ניתן למשוך את המילה ולהחזיק בה ככל שתרצו.) כמו עם התנועות, התחילו בצליל הנמוך והנוח ביותר שלכם ולאט לאט נועו מעלה בסולם כשאתם חוזרים על המילה לכל צ'אקרה. שימו לב מה צץ בראשכם בשעה שאתם מזמרים את מילת המפתח ומתמקדים בצ'אקרה. איך אתם "חיים" עם האנרגיות של צ'אקרת הבסיס, איך אתם "אוהבים" עם האנרגיות של צ'אקרת הלב, וכן הלאה.

צ'אקרת הבסיס (השורש)

צ'אקרת הבסיס מקרקעת את העצמי הפיזי שלכם בכוח החיים של כדור הארץ ומעניקה לכם יציבות (נושא זה חשוב מאוד, משום שאתם חייבים לכבד ולשמר את הגוף הפיזי בשעה שאתם שואפים להגיע לכוכבים). כאשר צ'אקרה זו מתפקדת כהלכה ונמצאת באיזון, יהיו לכם חיוניות, אומץ וביטחון עצמי. היא תעזור לכם לשחרר נושאי הישרדות ומחסור ישנים ולהתחבר לתיבת האוצרות השופעת שלכם.

קחו נשימה עמוקה ואימרו או זמרו: "אני חי/חיה".

הצהירו: "אני מתחבר כעת לעוצמת האחדות והאיחוד ולחיבור שלי עם כדור הארץ ועם כל השפע ומשלב אותם".

נשמו עמוק. בעזרת הדמיון שלכם, ראו את ספרת האור אשר מייצגת את צ'אקרת הבסיס שלכם מתחילה להסתובב מהר יותר ויותר, הופכת מוארת ובהירה יותר עד אשר היא מתפוצצת והופכת לשמש זוהרת ועמוד של אור נע מהצ'אקרה הראשונה לצ'אקרה השניה (הממוקמת מתחת לטבור).

אימרו: "אני אחד עם מקור הבורא האלוהי".

* נשמו עמוק וזמרו: אָה (אההה).

צ'אקרת הטבור

זהו מושב העצמי הפיזי/רגשי שלכם. כאשר צ'אקרה זו מאוזנת, שוב אינכם מתייסרים בשל ספק-עצמי, התמכרויות או נושאים מיניים. אתם הופכים מכווננים לחוכמה של הנשמה שלכם במקום לשכל האגו שלכם, ובהדרגה כל דפוסי המחשבה המגבילים והישנים של התת-מודע מוחלפים ביציבות רגשית ובביטחון עצמי. אתם מחזירים לעצמכם את עוצמתכם בעת שאתם לומדים לברוא שמחה, שלווה, ושגשוג במקום פחד והגבלה.

קחו נשימה עמוקה ואימרו או זמרו: "אני מרגיש/מרגישה".

הצהירו: "אני מתחבר עתה אל עוצמת התשוקה ומשלב אותה, וההרוח היא שמכוונת אותי. תשוקתי היא לברוא שמחה, שלווה ושגשוג להנאתי וכדי לחלוק עם אחרים".

נשמו עמוק. ראו את ספרת האור אשר מייצגת את צ'אקרת השניה שלכם מתחילה להסתובב מהר יותר ויותר, הופכת מוארת ובהירה יותר עד אשר היא מתפוצצת והופכת לשמש זוהרת ועמוד של אור נע מהצ'אקרה השניה לצ'אקרה השלישית.

אימרו: "אני מושלם ושלם בתוך תוכי".

* נשמו עמוק וזמרו: יוּווו.

צ'אקרת מקלעת השמש

זהו מושב העצמי הפיזי/מנטלי שלכם. כאשר צ'אקרה זו מתחילה להסתובב בהרמוניה ורק אנרגיות צורמות מעטות נותרות, הביטחון העצמי שלכם שב, ידע הופך לחוכמה ולבהירות מחשבה. אתם משמרים שליטה-עצמית והופכים למושלי התשוקות שלכם. אתם לומדים להציב גבולות ולכבד גבולות של אנשים אחרים, בעת שאתם מושכים אנרגיה מהמקור האוניברסלי של חומר החיים ומנוכחות האני הנני שלכם במקום להתחבר לאנרגיות של הסובבים אתכם. הפעלת מרכז העוצמה הסולרי שלכם מתחילה בנקודה זו (מקלעת השמש, הלב והתימוס).

נשמו עמוק ואימרו: "אני עושה"

הצהירו באוזניי עצמכם: "אני מתחבר כעת למרכז העוצמה האישי שלי, ושולט ברגשות שלי. אני מושל בתשוקות שלי. אני מציב גבולות מוגדרים היטב".

נשמו עמוק. ראו את ספרת האור אשר מייצגת את צ'אקרת השלישית שלכם מתחילה להסתובב מהר יותר ויותר, הופכת מוארת ובהירה יותר עד אשר היא מתפוצצת והופכת לשמש זוהרת ועמוד של אור נע מהצ'אקרה השלישית לצ'אקרה הרביעית (צ'אקרת הלב).

אימרו: "אני העוצמה לברוא".

* נשמו עמוק וזמרו: אוֹוווו.

צ'אקרת הלב

צ'אקרת הלב היא השער לצ'אקרות הגבוהות יותר אשר מחברות אתכם לעצמי הנשמה ולעצמי הרוח. כאשר צ'אקרת הלב שלכם אינה מאוזנת או סגורה במידה רבה, אתם תתפקדו בראש ובראשונה כאדם הפועל על אינסטינקטים הנשלטים על-ידי שלוש הצ'אקרות הנמוכות יותר של העצמי הפיזי. כאשר אתם מאזנים את אנרגיות חוכמת הלב/הרגשות (מרכזי אנרגיית החיים ועוצמת האהבה של הגוף), אתם מתחברים לעוצמת האהבה הבלתי מותנית של חוכמת האלוהים. אתם משחררים במהירות את כל האנרגיות וצורות המחשבה אשר מתגלמות כקנאה, קנאות, אנוכיות, אשמה או רגשות חוסר ערך. כאשר אתם מציתים את הלהבה המשולשת של הרצון, החוכמה והאהבה האלוהיים, אתם מתחילים לפתח טבע רחום ואחדות עם החיים וכל הדברים.

קחו נשימה עמוקה ואימרו: "אני אוהב/אוהבת".

הצהירו: "אני מפעיל עכשיו את מרכז הרגשות שלי ואת מרכז עוצמת כוח החיים הסולרי. אני מקבל ומקרין רק אהבה/אנרגיית אור. אני פותח את לבי לזרם האלוהי של הרוח".

נשמו עמוק. ראו את ספרת האור אשר מייצגת את צ'אקרת הרביעית שלכם מתחילה להסתובב מהר יותר ויותר, הופכת מוארת ובהירה יותר עד אשר היא מתפוצצת והופכת לשמש זוהרת ועמוד של אור נע מהצ'אקרה הרביעית לחמישית (צ'אקרת הגרון).

אימרו: "אני אהבה אוניברסלית".

* נשמו עמוק וזמרו: אָההה.

צ'אקרת הגרון

צ'אקרת הגרון מחוברת למישור האסטרלי/רגשי או למישור המנטלי/סיבתי, בהתחשב בתדרי הרטט של המחשבות והמילים שלכם. זה עשוי לבלבל; אך משום שאתם בוראים את המציאות שלכם באמצעות דפוסי התדר שאתם מקרינים, חוק המשיכה מבטיח שהתדרים הנמוכים שאתם משדרים ימשכו אנרגיות מהמישור האסטרלי ואילו התדרים הגבוהים יתחברו למישורי התודעה המנטליים. תהליך ההתעלות מצריך שליטה במישור הפיזי, במישור האסטרלי (הרגשי), במישור המנטלי, ובסופו של דבר, מעלה עד הממדים הגבוהים יותר. תקשורת, כוח המילה המדוברת, הוא אחד הכלים החשובים ביותר על המישור הפיזי. כאשר אתם מתחילים להשתמש בשפת האור והאהבה ובדיבור הנשמה, אתם תמיד תדברו את האמת הגבוהה ביותר שלכם, תהיו מלאי הבעה ויצירתיות בדיבור ובכתיבה, ותהפכו מיומנים בהגשמת חזונכם לעתיד.

קחו נשימה עמוקה ואימרו: "אני מדבר/מדברת".

הצהירו: "אני מתחבר עכשיו למרכז העוצמה שלי באמצעות עוצמת התקשורת והביטוי העצמי. אדבר את האמת שלי מתוך יושרה ויכולת הבחנה".

נשמו עמוק. ראו את ספרת האור אשר מייצגת את צ'אקרת החמישית שלכם מתחילה להסתובב מהר יותר ויותר, הופכת מוארת ובהירה יותר עד אשר היא מתפוצצת והופכת לשמש זוהרת ועמוד של אור נע מהצ'אקרה החמישית לשישית (צ'אקרת העין השלישית).

אימרו: "אני ביטוי מושלם".

* נשמו עמוק וזמרו: אָיִייי.

צ'אקרת העין השלישית

צ'אקרת העין השלישית או המצח פותחת את הדלת ל"חושים הפנימיים", מחברת אתכם תחילה אל העצמי הלא-מודע שלכם (השכל התת-מודע) והדרגה אל העצמי הגבוה שלכם, בעת שחומר האור הקוסמי הטהור של תודעת האלוהים (הקרניים) מורשה להיכנס ולהפעיל את תודעת האלוהים שלכם (המהות שלכם). אתם תנועו דרך לחישות של אינטואיציה, ל"ידיעה" שאתם מודרכים ושהשראת הרוח נחה עליכם. ידע חדש, רעיונות חדשים והשראה מהמישורים המנטליים והאינטואיטיביים הגבוהים יותר יהיו נגישים לכם בשעה שאתם מנקים את העיוותים. אל תפחדו מהאנרגיות או מצורות המחשבה החשוכות לכאורה שצפות אל תוך התודעה שלכם או לנגד עיניכם בשעת המדיטציה, אהובים, משום שאלה הן הבריאוֹת שלכם הבאות לקדמת הבמה כדי שתוכלנה להירפא ולהפוך לאור. אהבה היא כוח הבריאה הדינמי והמלכד, וכאשר אור ואהבה מאירים כל תדר מחשבה פסול שהוא, הוא "מואר" ולבסוף מותמר. כמו כן, זכרו את מתנת הלהבה הסגולה.

נשמו עמוק ואימרו: "אני רואה".

הצהירו: "אני מתחבר כעת לעוצמת השכל האינטואיטיבי שלי. יש לי תובנה בהירה ואני מקשיב קשב רב בשעה שאני מתחבר לחוכמה הפנימית שלי ולחוכמת העצמי הגבוה שלי".

נשמו עמוק. ראו את ספרת האור אשר מייצגת את צ'אקרת השישית שלכם מתחילה להסתובב מהר יותר ויותר, הופכת מוארת ובהירה יותר עד אשר היא מתפוצצת והופכת לשמש זוהרת ועמוד של אור נע מהצ'אקרה השישית לשביעית (צ'אקרת הכתר).

אימרו: "אני כלי מושלם של בהירות וחוכמה".

* נשמו עמוק וזמרו: אֵיִייי.

צ'אקרת הכתר

כאשר צ'אקרת הכתר מופעלת, הנתיב פתוח לעצמי הרוחני שלכם, והחוכמה, המתנות והאוצרות שמאוחסנים בתוך נוכחות האני הנני האלוהית שלכם יהיו נגישים לכם. כאשר אתם מוכיחים שאתם מוכנים לחיות ולהקרין את האהבה, האור ואמת הבריאה, זרם גובר והולך של התכונות והסגולות של 12 קרני תודעת האלוהים יורעף עליכם.

נשמו עמוק ואימרו: "אני הנני".

הצהירו: אני מתחבר עתה לעוצמה הרוחנית ולנוכחות האני הנני האלוהית שלי, שהן מרכז ההארה, ההשראה והחוכמה שלי".

נשמו עמוק. ראו את ספרת האור אשר מייצגת את צ'אקרת השביעית שלכם מתחילה להסתובב מהר יותר ויותר, הופכת מוארת ובהירה יותר עד אשר היא מתפוצצת והופכת לשמש זוהרת ועמוד של אור נע מהצ'אקרה השביעית לכוכב הנשמה. נשמו עמוק וזמרו: אִיייי.

צ'אקרת כוכב הנשמה (15-20 ס"מ מעל הכתר)

הצהירו: "אני מתחבר אל גשר הקשת שלי לתודעת אחדות ומקיים היערכות עמו. אני מתמיר בזאת את כל האנרגיות הפגומות בעת שאני נע אל מעבר לחוק הקרמה ואל מצב של חסד".

נשמו עמוק. בעת שאתם מזמרים, דמיינו את עמוד האור אשר מחבר אתכם לעצמי האלוהי שלכם (נוכחות האני הנני) מתרחב עוד ועוד עד אשר הוא יוצר פריחת לוטוס מעל לכתר ראשכם. ראו אותו מטהר את כל העיוותים והרעשים הסטטיים מהחיבור האלוהי שלכם עם הרוח, כדי שדפוסי התדר של האור האלוהי, הרצון האלוהי והחוכמה האלוהית יוכלו לזרום אליכם בחופשיות מהאלוהים אבינו/אמנו ומכם אל העולם.

אימרו: "אני מאוחד עם המקור האלוהי".

* נשמו עמוק וזמרו שלוש פעמים: אוֹם, אוֹם, אוֹם.

כדי לסייע לכם אף יותר לכונן מחדש חיבור חזק וטהור עם המדריכים הרוחניים והעוזרים המלאכים שלכם ועם כל מי שתרצו לעבוד עמו בממלכות הגבוהות, אנו מציעים לכם את התרגיל הבא:

מקדו את המודעות עמוק בתוך הלב המקודש שלכם, בעת שאתם נושמים כמה נשימות עמוקות. דמיינו (בכל צורה המועדפת עליכם), את המהות שלכם בתוך ספרה של אור נעה מבעד לשער שבצדו האחורי של תא לבכם המקודש. אתם נעים במהירות מעלה אל הממד החמישי ואל פירמידת אור אישית חדשה שתוכננה במיוחד כמקום מפגש עבורכם, עבור חבריכם ובני לווייתכם מהממדים הגבוהים יותר.

כנסו למרחב מקודש זה ושכבו על שולחן הקריסטל. בעודכם עושים זאת, הביטו סביב וראו את כל אלה שברצונכם לעבוד ולתקשר עמם, יושבים בכיסאות קריסטל המקיפים את השולחן. הקדישו כמה רגעים וזהו את הנמצאים אתכם בפירמידה שלכם. כמו בכל פירמידות האור שבממדים הגבוהים, קריסטל קוורץ טהור בעל שני חודים תלוי מקצה הפירמידה ומעל לשולחן הקריסטל שבאמצע. ניצוצות אור חשמליים קורנים מהקריסטל הענק אל תוך החדר. זוהי המהות הטהורה של הבורא העליון והאלוהים אבינו/אמנו.

יש מזרקה מתחת לשולחן ובה להבה סגולה זוהרת המופצת אל תוך החדר ואשר תתמיר אנרגיות פגומות שאתם מביאים אתכם למקום זה כדי לשחרר ולטהר אותן. בואו למקום מקודש זה לעתים קרובות כדי לחזק את החיבורים והקשר שלכם עם משפחת האור שלכם.

אימרו לעצמכם: אני שב ותובע לעצמי את זכותי מלידה ואת החיבור לעצמי הגבוה שלי, למשפחת הנשמה שלי ולכל ישויות האור שעמן אני עובד ומתקשר במטרה להשיג גישה אל ולהעביר את החוכמה הקוסמית ואת האמת שעליי לאמץ ולחלוק. כאן ועכשיו, אני תובע לעצמי שוב את המאסטריות העצמית שלי ואת כל האיכויות, המתנות, הסגולות והתכונות של העצמי האלוהי שלי. אני משתוקק לשמש דוגמה אישית חיה של אהבה, הרמוניה, שפע ושמחה. אני אהבה אלוהית, אני אור אלוהי, אני רצון אלוהי, אני חוכמה אלוהית בפעולה. כך הוא! כך הוא! אני הנני הוא שאני הנני!

נועזים ואמיצים שלי, ככל שתהליך ההתעלות הופך מואץ, חשוב יותר מאי פעם שתנצלו כמה שיותר מטכניקות הטרנספורמציה המתקדמות המוצעות לכם. אפשר שהוא נראים פשוטים; אך התרגיל/המדיטציה המוצעים כאן הם כלי עוצמתי שיכול לעזור לכם לשחרר דפוסי רטט דחוסים ישנים ולהאיץ את תהליך השיבה למצב מועצם של דואליות בתוך הכלי הפיזי, כך ששיר הנשמה והחתימה האנרגטית שלכם יהפכו לסימפוניה יפהפייה והרמונית של עוצמה ונפלאות. אנו מעניקים לכם את כל הכלים והמידע ההכרחיים כדי לסייע לכם בנתיב ההארה שלכם; אך אתם חייבים לקחת את האחריות לשיבתכם למאסטריות עצמית. אנו ניצבים לצדכם כדי לסייע לכם בעת שאתם תובעים לעצמכם מחדש את המעמד הלגיטימי שלכם כישות רוחנית הנמצאת במשימה רוחנית עבור האלוהים אבינו/אמנו.

אנו מצדיעים לגבורתכם. אתם אהובים מאוד.

אני הנני המלאך הנעלה מיכאל.