פיתוח הגוף שלכם

ברכות מאורין

במסע הזה אתם תעבדו עם הרצון האלוהי כדי לבנות גוף אשר יכול להכיל יותר אור ברמה התאית וגוף שמסוגל לקבל יותר אנרגיה רוחנית ואת הכוח החשמלי של הרצון האלוהי.

קראו לרצון ליזום והתמקדו באיכות המטהרת שלו. הכוח החשמלי שלו יכול לעורר את אותם האטומים שבכם שמוכנים לעבור לשלב הבא באבולוציה שלהם. הוא יכול לטהר ולשחרר אנרגיות נמוכות ודחוסות יותר בהילה ובגוף הפיזי שלכם.

הרצון ליזום יכול לעורר בכם מודעות חדשה ביחס לגוף שלכם. הרגישו כיצד אתם נעשים מודעים לגוף שלכם ולמה שהוא צריך לשם האבולוציה שלו. התמלאו באומץ על מנת להתגבר על הנטייה של החומר שלא להשתנות ועל מנת ליצור גוף מלא באור, תאים של אור ואטומים של אור. התבוננו בכל התחושות, ההתנסויות או התובנות החדשות שעולות כאשר אתם עובדים עם רצון זה ועם הרצונות האחרים כדי לפתח וליצור גוף מלא יותר באור וכתבו עליהן.

משכו את הרצון לאחד כדי לאחד את כל החלקים של האישיות שלכם עם הנשמה שלכם. הרגישו באהבה המגנטית של הישות הזו והיו פתוחים לקבל את האנרגיה שלה. כאשר הקשר שלכם עם הנשמה מעמיק, כל חלקי האישיות עובדים עם הנשמה שלכם כדי ליצור גוף שיכול להחזיק באור של הנשמה שלכם, גוף מעודן, גוף חזק וגוף בריא.

ממש כפי שהאהבה המגנטית של הרצון לאחד מחבקת אתכם, חבקו את גופכם באהבה המגנטית של האחדות, כשאתם מאחדים את כל התאים והאטומים שלכם לכדי שלם גבוה יותר ומאוחד יותר. אתם העצמי הגבוה של הגוף שלכם. הקרינו אהבה לגוף שלכם כל אימת שתחשבו על כך והתבוננו בשינויים שחלים עם הזמן. בעזרת החיבור שלכם לנשמה שלכם ולרצון לאחד, החזון שלכם ביחס למה שאתם יכולים לעשות עם גופכם וכיצד לאהוב ולכבד אותו יהפוך לברור יותר. אפשר שיהיו לכם מחשבות ותחושות חדשות ביחס לגוף שלכם ואפשר שהגוף עצמו ישתנה בדרכים כלשהן.

בעזרת הרצון לאחד, אתם מפתחים את הגוף שלכם בעזרת אהבה אלוהית. שחקו בראיית הגוף שלכם דרך העיניים של הנשמה, כשאתם מוסיפים אור למקום זה או אחר ומתאמים את האנרגיות שזורמות סביב לגופכם ובתוכו כשאתם הופכים את הדפוסים ליפים יותר בעזרת האהבה שלכם. כשאתם אוהבים ומעריכים את הגוף שלכם, הוא יכול להתפתח. אפשרו לראיה שלכם אודות הדרכים שבהן אתם יכולים לאהוב את הגוף שלכם להתרחב, כך שהוא יוכל לשרת אתכם בהפיכה לנשמה שלכם, בקבלה של האנרגיות העוצמתיות הללו של הרצון האלוהי ובביצוע הפעילות של הנשמה שלכם ושל התוכנית האלוהית לחיים שלכם.

קבלו אנרגיה מהרצון להתפתח כדי להיות יצירתיים ולהפוך לחכמים. אתם מפתחים את התודעה שלכם ואת הצורה של הגוף שלכם. אתם תעשו זאת בחוכמה וביצירתיות. זהו הרצון היצירתי, התבונה היצירתית ליצירה של השינוי של הגוף שלכם ולבניית תוכנית למציאת הדרך הקצרה והיעילה ביותר למטרה שלכם.

משכו אליכם את הרצון להתפתח. דרך עיניי נשמתכם, בעזרת הראיה הנרחבת יותר שלכם והתודעה החדשה, צרו דימוי של הגוף שלכם כפי שהוא יהיה לאחר שיעבור את השינוי. אפשר שתקבלו דימוי, תחושה, תמונה או אף טוב יותר, חזון של אור ואנרגיה. קבלו תחושה מהנשמה שלכם אודות השינוי שהגוף שלכם צריך לעבור כדי להכיל יותר אור. הדבר יכול לכלול אנרגיות זורמות יותר, אור רב יותר, אור מעודן יותר וכן הלאה.

כשאתם שומרים על החיבור שלכם לרצון להתפתח, אפשרו למידע לזרום אל תוך השכל שלכם. אתם יכולים לקבל שפע של רעיונות בדבר הדרכים שבהן אפשר ליצור את השינוי הזה. היו שקטים, הקשיבו לנשמה שלכם ולעצמי הגבוה שלכם ואפשרו לעצמכם לקבל רעיונות חדשים לגבי הדרכים שבהן תוכלו לשנות את הגוף. אתם יכולים לעשות זאת לעתים קרובות, הקשיבו לגוף שלכם ושאלו אותו מה הוא רוצה.

זמנו אליכם את הרצון ליצירת הרמוניה. זהו הרצון שעוזר לשחרר את כל המגבלות שהאישיות שלכם שמה על הנשמה שלכם. זהו הרצון שיכול ליצור הרמוניה בדואליות בין כל הקולות שאומרים: "אני יכול לעשות את זה; אני לא יכול לעשות את זה", העליות והמורדות, השיאים ונקודות השפל. זהו הרצון שיכול לסייע לכם לשחרר מאבק והתנגדות וליצור את הטוב העליון בתחום זה של חייכם.

אתם יכולים להתחבר עם הרצון ליצירת הרמוניה כדי לסייע לכם ליפות את הגוף שלכם. הגוף שלכם הוא יצירת אמנות ואתם יכולים ליפות אותו עוד יותר ברמה של אור ואנרגיה, שיתורגמו לשינויים ברמה החיצונית. תרצו לכפוף את הרצונות של האישיות שלכם עבור הגוף למטרות ולחזון של הנשמה שלכם עבור הגוף. כשאתם נכנעים לנשמה שלכם, האישיות שלכם צוברת חוזק חדש. היא משיגה יכולות חדשות ליצירה של שינוי פיזי, ליצירה של גוף יפה בהרמוניה עם הנשמה שלכם.

התחברו עם הרצון לפעול כדי ליצור גשר חזק יותר בין השכל הגבוה שלכם לשכל של הנשמה, כך שהשכל שלכם יוכל לקבל רעיונות שתוכלו לפעול לפיהם כדי לשנות את הגוף שלכם בצורה שתהיה מתואמת עם חזון הנשמה שלכם. אפשרו למחשבות שלכן להיות חיוביות ומעודדות ולהראות לכם אילו צעדים לקחת ובאיזה כיוון ללכת כדי לפתח את הגוף שלכם. כאשר אתם מתחברים עם הרצון האלוהי, השכל שלכם יכול להניע אנרגיה בתוך הגוף. אתם יודעים באילו פעולות לנקוט על מנת להשיג את המטרות שלכם. המטרות שלכם הוגדרו על-ידי הנשמה שלכם ונמצאות בתיאום עם הרצון האלוהי. המחשבות שלכם תומכות בכם בדרך להגשמת המטרות שלכם. אתם יודעים מה לעשות ובאילו פעולות לנקוט.

עבדו עם הרצון לגרום, הדחף לפעול שמבוסס על מוטיבציה נכונה. אפשרו לדחף הזה להתחזק, בעזרת ההשראה של המוטיבציה והאידיאלים של הנשמה שלכם ביחס לגוף שלכם. תאמינו שאתם יכולים לפתח את הגוף ושחררו את כל האמונות שאומרות שאינכם יכולים.

אתם מבינים מדוע מצב שבו אתם בעלי גוף שעבר טרנספורמציה נמצא בתיאום עם הרצון האלוהי והשאיפות של הנשמה שלכם ביחס לחיים שלכם. כיוון שהנשמה שלכם רוצה זאת עבורכם ובגלל שהרצון לכך מגיע אליכם בעזרת הרצון האלוהי, יש הרבה אנרגיה ועוצמה שתומכות בכם בהגשמה של גוף מפותח שעבר טרנספורמציה.

התמלאו ברצון לגרום, שיכול לחזק את הדחף שלכם לפעול, כשהוא נובע מהכוונות של הנשמה שלכם עבורכם. הגוף שלכם חיכה לזאת והוא פתוח לקבל את האנרגיה הזו כאשר אתם מושכים אותה אליכם.

התחברו עם הרצון לבטא, האנרגיה שמביאה את השינויים שרציתם בהם אל המישור הפיזי. אתם יודעים שהאבולוציה של הגוף שלכם תגיע בתזמון מושלם. יש לכם סבלנות והתמדה. אם אתם מגלים שאתם נאבקים, זכרו למשוך אליכם את הרצון האלוהי, בידיעה שהוא יעזור לכם להגשים את השינוי. אינכם צריכים ליצור את השינויים שאתם רוצים בהם בעזרת הרצון האישי שלכם.

אמרו לעצמכם: "אני רוצה ליצור את הגוף החדש הזה", כשאתם מרגישים את הרצון האלוהי זורם דרככם מתוך רצון שזה יקרה. המשיכו לעבוד עם שבע האיכויות של הרצון האלוהי והגוף שלכם ישתנה ויתפתח.