ענייני כספים

ג'ון פאין מתקשר את אומני
מאנגלית: סמדר ברגמן

ברכות ידידים יקרים, אני אומני. ברצוני לפנות אליכם בנושא חשוב – נושא הכסף. עבור רבים מכם, בעיות ממון ופיננסים הפכו לאבן הפינה של הצמיחה הרוחנית שלכם, מכיוון שהדבר סייע לכם להשלים עם הפחדים והפקפוקים שלכם בכל הקשור לערך עצמי.

בחלק העולם שאתם גרים בו, התרבות המערבית, מיניות וכסף הפכו לשני הנושאים העיקריים שעמם כל אלה השואפים באופן מודע לצמיחה רוחנית ולהארה, בחרו להתמודד בגלגול זה. רבות ממערכות האמונה שלכם מבוססות על כך, ואף מלמדות זאת, שכסף הוא השורש של כל שנחשב לרע על ידי אלה המחזיקים באמונות המלמדות דואליות ושהדברים הם או טובים או רעים.

רבים כל כך מכם המנסים לברוא את עבודת חייהם מהרוחניות, דומה שמתמודדים עם קשיי הישרדות בכל הקשור לכסף ודומה שהם בקונפליקט תמידי עם עניינים פיננסיים. כפי שאתם מודעים, אתם בוראים את המציאות שלכם באמצעות המחשבות והרגשות שלכם, ואי לכך כל מצב ואירוע חיצוניים הם רק השתקפות של עולם האמונות והרגשות הפנימי שלכם. אין זה קל כל כך לומר שמחסור בכסף בחייכם נגרם אך ורק בגלל סיבה זו או אחרת, זה בדרך כלל שילוב של גורמים, המוביל למחסור נתפס בכל הקשור לשפע אוניברסלי. אני יכול להבטיח לכם שאלוהים או היקום אינם בוחנים עד כמה אתם ראויים לשרת על ידי כך שהם מונעים מכם כסף ועושר! אם מישהו עושה זאת, זה אתם!!!

הבה נתבונן בכמה ממערכות האמונה השכיחות. אז נוכל גם להביט בכמה מהנסיבות והפחדים הרגשיים החוסמים את זרימת האנרגיה שאנו מכנים בשם כסף. ראשית, ישנה אמונה בסיסית שאנשים רבים מחזיקים בה, האומרת שכסף הוא שורש כל רע. אמונה זו משולבת עם כמה אמונות האומרות בדרך כלשהי שעליכם להתכחש לבשר, לחיות בעוני, או להיאבק כדי להוכיח את עצמכם ראויים לאלוהים. ברצוני לומר לכם שאין דבר שעליכם לעשות, לומר או להיות כדי לקבל את אהבת האלוהים. כולכם ראויים לאהבת האלוהים ולשפע של היקום פשוט בעצם היותכם ילדי היקום. אינכם צריכים לעשות שום דבר נוסף מאשר להיות אותו ילד של אלוהים מתוך קבלה מוחלטת של עצמכם, כדי לקבל את העושר הגדול שבתוך המציאות שלכם. רבים מכם חוסמים את הזרימה הטבעית של השפע, מכיוון שבדרך כלשהי אתם חשים שיש כבוד ואצילות בצמיחה ובלמידה באמצעות מאבקים. רבים מכם הציבו את האלוהי בעמדה הורית ואתם מנסים ללא הרף לפתור את נושאי הילדות שלכם עם הוריכם, על ידי כך שאתם משחקים במשחק ה"אישור" עם אלוהים. אתם בוראים קשיים עבור עצמכם כדי שתוכלו לומר להורה האלוהי: "אתה רואה, זה היה קשה, אבל לא איבדתי את האמונה שלי או ויתרתי. התמדתי בנתיב שלי למרות העוני, הכאב והביקורת". בנוסף לניסיונכם לקבל "אישור" אתם גם מנסים לקבל "רשות" לעשות את מה שאתם רוצים לעשות. אני מכנה זאת מטוטלת "רשות-אישור". ואתם לעולם לא תוכלו לנצח עד אשר תבינו שאתם אלה המחזיקים במטוטלת!

אם תקבלו רק חלק ממה שאני אומר, תהיו בדרך לפתירת הנושא הזה עבור עצמכם. האמונה היסודית שעליכם לשנות, היא האמונה שאתם צרכים לעשות משהו או להיות מישהו כדי לקבל אהבה ושפע אוניברסליים. כמו ילד, על רבים מכם היה לעמוד במשימות או בציפיות שהיוו את קנה-מידה למה שהיה עליכם לעשות או להיות כדי שתחשבו ל"ילד או ילדה קטנים וטובים". היה עליכם לעשות את שיעורי הבית, לקבל ציונים טובים בבית הספר, לא לבכות וכן הלאה וכן הלאה. התנאים האלה שהוצבו בפניכם, הפכו למעגל קסמים של כשלון ואכזבה, בנסותכם לזכות באישור מצד הוריכם. רבים מכם ניסו לזכות ברמה של אהבה שהוריכם לא היו מסוגלים לחלוק אתכם, מכיוון שהם לא קיבלו ולא למדו אהבה זו מהוריהם שלהם. האם/אב האלוהי אינו פועל בדרך זו. הדרישה היחידה שיש לקבלת שפע אוניברסלי היא שתאהבו ותכבדו את עצמכם ושתעשו את מה שאתם אוהבים לעשות, ושלא תשתעבדו למשהו מכיוון שמישהו "צריך" לעשות את זה בגלל שזה יותר "רוחני".

ישנם כמה גורמים נוספים הקשורים למחסום זרימת הכסף. כאשר אתם קוראים את המלים שלי, אתם מתחילים לזהות איזו דרמה אתם משחקים, ובאיזו מידה. רבים מכם מתמודדים עדיין עם אשמה ובושה. אכנה זאת בשם תסמונת הבושה, שכן כמה מכם אפילו אינם מודעים לכך שהם חשים אשמה או בושה, שכן אתם פשוט חשים זאת. זה הפך לחלק מהחיים שלכם, לחלק מעצם הקיום שלכם. במידה רבה כל כך שאתם חשים טבעי, בטוח ורגיל להרגיש כך. אשמה הפכה לדרך חיים עבורכם. אשמה ובושה אלו עשויות להיות קשורות באופן חלקי לגלגול קודם בלתי-ידוע עדיין, שבו נעשה שימוש לרעה בכסף או בעוצמה. ייתכן שעדיין לא סלחתם לעצמכם ושלא שחררתם את האנרגיה הממשיכה לחסום אתכם. לעתים קרובות, רגשות אשמה ובושה אלו צצות ועולות לפני השטח כאשר אתם ממשיכים לגדול מבחינה רוחנית. יש חלק בכם שמתחיל לכסות את פניו בבושה ככל שהוא מתקרב אל האור. זו תחושה עמוקה שאינכם ראויים לאור. רבות מהתחושות הללו הפכו מקודדות מבחינה גנטית בתוך הדנ"א של האנושות במשך תקופה של אלפי שנים, בעוד דור אחר דור של נשמות שב ומעניק תוקף לפחד שלו במציאות הממד השלישי.

דבר זה הוביל ל"מודעות של עוני" על הפלנטה. רבים מכם חשים רמה עמוקה של ייאוש בכל הקשור לירידה שלכם לתוך החומר מהממלכות הגבוהות יותר ואי לכך, שכנעתם את עצמכם שעשיתם דבר מה רע, או שיש בכם פגם כלשהו. אף אחד מהדברים הללו אינו נכון, יקיריי. אתם, כמו אינספור אחרים, התנדבתם לרדת לתוך הקיום בממד השלישי למטרה הבלעדית של הבאת האור לתוך מציאות זו, לתוך יקום החומר. בעשותכם זאת, יש לכם תחושה עמוקה של אבל בכל הקשור למה שהייתם בעבר, אתם חשים מרוששים הלכה למעשה מכיוון שדומה שאינכם מסוגלים לקבל את מה שאתם רוצים. אשליה זו, שנוצרת על ידי מרווח הזמן המובנה לתוך העולם החומרי, הובילה את כולכם לפתח את מודעות העוני, להזינה ולחיות על פיה. כל שאתם רוצים יכול להיות שלכם, חפשו ותמצאו!

הגורם הבא המשפיע על זרימת הכסף קשור מאוד לגורמים האחרים ואני אכנה אותו בשם תסמונת הנזיר. שכן רבים מכם, כאשר ירדתם פעם נוספת מהממלכות הגבוהות יותר לתוך גלגול זה, הבאתם אתכם מתנות וזיכרונות רבים ותחושה של מודעות רוחנית. מודעות ביחס לעולמות אחרים ולמציאויות אחרות שלא הייתה קיימת במשפחות שלכם. עקב כך, התובנות שלכם והדברים שחשבתם ואמרתם נחשבו במקרה הטוב לפנטזיה, אך לעתים קרובות, אתם שתקתם. דבר זה הוביל רבים מכם לשאת פצעים פנימיים עמוקים שנמצאים עדיין בתהליך של ריפוי. כילדים, למדתם להשתיק את עצמכם מפחד פן תזכו בביקורת, דבר שהביא אתכם לשלב הבא של סגירת לבכם. בחרתם לסגור את לבכם כדי להגן על החלק היקר ביותר הזה של עצמכם מפני פגיעה ודחייה נוספות. בגלל פגיעה זו, ובגלל שהפצעים הללו לא נרפאו עדיין, רבים מכם חיים כנזירים מבחינה פיזית או רגשית. אף על פי שיש לכם תשוקה פנימית להפוך למרפאים ולמנהיגים של העידן החדש, רבים מכם נושאים פחד פנימי עמוק, פחד מפני ביקורת ודחייה נוספות. בגלל קונפליקט פנימי זה שלכם, אתם משלחים החוצה מסרים אנרגטיים סותרים ללקוחות הפוטנציאליים שלכם. מצד אחד אתם מציעים את שירותכם, אבל מצד שני אתם אומרים: "אל תתקרבו יותר מכדי מכיוון שייתכן ותוכלו לראות מי אני באמת". אתם מענישים את עצמכם, הלכה למעשה, בגין היותכם פגיעים!

אז איך תוכלו לפתור זאת? הצעד הראשון הוא לזהות מי משלושת הגורמים, "זה יותר אצילי להיאבק", "אני מביש מדי מכדי לשרת את האלוהים" או "אל תתקרבו יותר מדי בגלל שאתם עשויים לפגוע בי", נכון לגביכם ובאיזו מידה. לרובכם צירוף של שלושת הגורמים ועל ידי כך שתהיו כנים לחלוטין עם עצמכם, תוכלו לגלות את המזימה שזממתם נגד עצמכם כל השנים הללו.

יקירים, אין זה כל כך עניין של עד כמה אתם ראויים, אלא גם עניין של עד כמה עבודתכם דרושה בזמנים מאתגרים אלה. אל תפלו למלכודת שבה אתם מטילים את האשמה בקשיים הכלכליים שלכם על  עוון כלשהו שנעשה בגלגול קודם או על ידי כך שתאמרו לעצמכם שזה טוב לעמוד למבחן. יש רק שופט אחד, ורק אדם אחד המסוגל להעניש אתכם, ואדם זה הוא אתם!!

אתם בוראים את המציאות שלכם במלוא מובן המילה. אם חשבון הבנק שלכם ריק, הביטו פנימה ונסו לגלות כיצד אתם חוסמים את עצמכם מאהבה. אתם ילד יפהפה של היקום וזוהי זכותכם מלידה לחיות בשפע כל הזמן וזוהי זכותכם מלידה להיות מסוגלים לברוא בדיוק את מה שאתם רוצים! פתחו את זרועותיכם, בקשו עזרה, והיו מוכנים לקבל אותה. וזכרו, אינכם יכולים לקבל מהיקום דבר שאינכם מוכנים לתת לעצמכם.

דעו זאת, יקירים, נושאי הכסף שלכם לעולם אינם עוסקים באמת בכסף. הם תמיד עוסקים בדבר-מה אחר, ודבר-מה אחר זה הוא תמיד פחד מסוג כלשהו. אתם נמצאים על הפלנטה הזאת מסיבה אחת בלבד, והיא ללמוד כיצד לאהוב. לאהוב משמעו לחיות ללא פחד, ולכן למדו את עצמכם לשאול עם איזה פחד אתם מתמודדים כאשר אתם תופסים נושא מאתגר בחייכם. כל אירוע בחייכם ועל הפלנטה הזאת שורשיו נעוצים באהבה. כל מה שמתרחש מבקש מכם או להכיר באהבה, או בניגודה, בפחד, בכל מצב נתון. אם תרגילו את עצמכם להביט באומץ ובכנות בפחדים ובספקות שלכם, אזי תשמחו לראות, לדעת ולחוות שכל הדברים מנסים להחזיר אתכם לאהבה, למקור האמיתי שלכם. הכל אהבה, יקירים, זהו עצם המארג של היקום וזוהי המהות ממנה אתם עשויים. אתם הילדים האלוהיים של אלוהים, ואתם נבראתם באמצעות האהבה ומתוכה. אבל אתם שכחתם. התעוררו, ותבעו לעצמכם את השייך לכם. שובו לאהבה ודעו עמוק בתוך לבבותיכם שהפחדים שלכם אינם אמיתיים, הם רק תמרורים המצביעים לכיוון של עוד אהבה, עוד שפע, עוד שמחה, ועוד כסף, אם תרצו שכך יהיה!

נאמסטה. אני הוא אומני!