על המציאות, אלכימיה ואבן החכמים

על המציאות, אלכימיה ואבן החכמים

ועל מה שקורה לנו עכשיו

 

לקט מידע מתוך תקשורים שונים שנערכו עם התודעה הקולקטיבית

א) החיים הם חלום ואתם אשליה של עצמכם
בשביל לאפשר למידע הבא לחדור אליכם, צריכים אתם לפתח הקשבה ממקום בו אינכם מזדהים עם העצמיים שלכם, או עם עצמכם. אז הנה בואו נתחיל:

יקרים, גופכם אינו מסתיים במקום בו אינכם יכולים לגעת בעצמכם. אינכם עור ועצמות ואינכם לכודים בתוך דמות פיזית אחת. למעשה, אתם הרבה מעבר למה שגוף אחד יכול להכיל.

בעוד שאתם עוסקים בזהות האני, מתייחסים אתם למכלול תבניות אור אשר אינן יכולות להתקיים במקום אחד ולו גם שניה. זהותכם היא דמיונית ולא באמת קיימת. מה שקיים הוא שדה תודעתי עצום אשר בוחן עצמו מהיבטים שונים. כל אחד ואחת על כדור הארץ הוא כמו זווית פנימית של קריסטל עצום.

אם תבחנו אלקטרונים, מהם כולכם בנויים, תראו גם כי האינדיבידואליות היא אשליה. במעבדה כבר גיליתם כי אין אטומים וגם אין אלקטרונים, הדבר היחידי שיש הוא יחסים. שום אלקטרון אינו עצמאי אלא נע ביחס לאחרים. כל האלקטרונים, ולא משנה מה המרחק ביניהם, מחוברים תחת תודעה קולקטיבית אחת. תופעה מדהימה מביכה בשנים האחרונות את הפיזיקאים: אלקטרונים שמשוגרים במסלול מסויים נעלמים, מתפצלים ומתמקמים באינסוף מקומות באותה העת…
וכך גם אתם.

במסגרת הסרטים המדומים שלכם, האדם הוא אינטליגנציה אחת מיני רבות בה תודעתכם מתממשת בו-זמנית. האטומים בגופכם אינם נעולים, הם מקפצים ומתחלפים עם שדות אנרגטיים של אנשים אחרים. באמצעות המחשבה, הנשימה, הדיבור והראיה אתם מתמזגים ברמה הביו-מולקולרית עם כל הסובב. ברגע שחושבים אתם על משהו, או על אדם כלשהו, אתם מתערבלים עם החלקיקים האטומיים שלו ומקפצים לתוכו מבלי לדעת.

בכל רגע בו אתם מסתכלים במראה, גופכם כבר מורכב מחלקיקים אחרים. החלבונים שלכם מתחלפים לעיתים תכופות. כל התאים שלכם, שהיו בגופכם לפני כשבע עד עשר שנים נעלמים ואחרים מופיעים במקומם. מבחינה פזיולוגית אתם נולדים שוב ושוב מחדש ללא מוות! כל נשימה שלכם היא בריאה מחודשת, חלום חדש, הזדמנות חדשה!

ב) כיצד פעלה המציאות שלכם עד כה?
דמו לעצמכם תודעה אשר הושיבו אותה למול הטלויזיה. הטלויזיה מוקרנת על מסך מיוחד בו התודעה מרגישה שהיא חלק בלתי נפרד מן התוכנית או ההצגה המוקרנת. אולם, המסך האישי שלכם מאוד מיוחד, ומדוע?
כי התוכנית על המסך משתנה לפי הציפיות של הצופה לכדי סנכרון של אלפיות השניה.
התוכנית משתנה לפי מה שהצופה מאמין שצריך לקרות בהצגה.
ניתן לומר כי עצם הצפיה, עצם המיקוד גורמים לכתיבת התסריט באופן אוטומטי. אתם הצופה, המתבונן. אתם באותה העת גם דמויות המשחקות בתפקיד. חשוב שתזכרו מדוע אתם משתתפים בהצגה, מדוע בחרתם בדמות הספציפית שלכם וכיצד ניתן להעצימה ולסייע לה לחלום במודע. הזדהו עם הדמות שבחרתם אך לא ברצינות יתרה. למדו את את הגישה של לצאת מחוץ לעצמכם, להתבונן מבחוץ ורק לצחוק, לצחוק מן הקומדיה.

הקהל המתבונן בכם מן המושבים המוגבהים – חלקיקי התודעה הקולקטיביים – מעריצים אתכם במידה שלא תתואר. ההצגה מופלאה ומה שיפה בה הוא שהסוף אינו ידוע. גם התודעה העילית לא יודעת מה יקרה בסוף הסרט החלומי שלכם וזה גם לא משנה. החשוב ביותר עבור השחקנים והקהל הוא התהליך, מה קרה לכם יחד בעת המשחק, למה הפכתם כקולקטיב.

ג) עכשיו אתם אוחזי המפתחות
עליכם להבין כי בגלל שאתם חיים במציאות ווירטואלית, אתם אוחזים במפתחות חשובים מאוד. מה שיקרה כאן עכשיו ישפיע גם בתדרים גבוהים יותר על כל הקוסמוס.
בימים אלה ממש, מתרחש ארוע קוסמי אשר מאפשר לכם לקחת את המפתחות ולעצב את עתיד כדור הארץ. אתם נעים דרך מרכז חגורת פוטונים עוצמתית במיוחד אשר מאפשרת לכם ניידות וירטואלית כפולה ומכופלת. כמו האלקטרונים, אתם יכולים עתה לחוות עצמכם בכמה מקומות, כמספר תודעות וכדמויות שונות – רבות מהן אינן אנושיות.

אם תדמיינו את הממד האשלייתי של הזמן כרצועה שטוחה, הרי שעכשיו הרצועה מתעקלת ומתקמרת, אתם בוודאי מרגישים כאילו הזמן מתקצר לקראת קפיצה חדשה, מסלול חדש.

בימים אלה המרחק בין המחשבה להתממשותה מתקצר במהירות עצומה ועליכם לנצל זאת לטובתכם. משום שהמחשבה שלכם בונה ומעצבת את מבנה האטום, הרי שעל ידי עבודה פנימית, על ידי תכנות המחשבה ומיקוד כולכם יכולים לשנות מיידית את עתיד הפלנטה! דעו כי עתיד כדור הארץ כבר נוצר במחשבה של כולכם. אתם אוחזים במפתחות העתיד. אתם יוצרי המציאויות, יוצרי הסרט הקולקטיבי. מספיק שתחשבו טוב ומיד יש טוב.
לחלקיקי האור המקפצים ביניכם יש גם השפעה מיידית, ובעיקר עכשיו: כשאתם נושאים תדר של שמחה, מקפצים לאחרים חלקיקי שמחה.
כשתודעתכם מתרחבת לאהבה, היא נספגת במהירות בכל הסובב.
השתמשו בגוף האור שלכם לשירות האנושות. זוהי הדרך המהירה ביותר להשפיע, לסייע.
הקוסמוס צמא לאהבה, לחמלה, למחילה. אינכם צריכים לעשות דבר, רק לשמור על התדר האישי שלכם. כאשר אתם משחררים אנרגיה שכזו מתוככם, קרינות האהבה מתפשטות וממלאות את היקום באור. כולכם וכולנו יחד הופכים לסימפוניית אור מרהיבה. לצלילים המופקים יש תהודה בכל מישורי ההתהוות שלנו יחד.

ברגעים אלה ממש הקריסטל שלכם מאחד את כל הזוויות, הוא משנה את המערך המינרולוגי שלו ועובר תהליך הקרוי התמרה [Transmutation]. אתם עוברים תהליך אלכימאי מופלא, מרגש. זהו תכנות מחודש של השלב הבא באבולוציה האנושית.

כדי שמתכת פשוטה תתגבש לזהב היא צריכה לעבור תהליך: להתפרק, להתאחד עם מרכיבים אחרים שטמונים בתוכה. לעתים היא גם זקוקה להתערבותם של אלמנטים חיצוניים. אולם, לצורך ההתגבשות החדשה, להתמרה, נדרשת התמצית הטהורה והראשונית, סם החיים של האלכימאים, השיקוי המוזהב [The Golden Elixir]. ומהו בדיוק הסם הזה? אתם בוודאי מנחשים.

ביטול עצמי צריך להיות באופן כזה שיאפשר לכולם להתחבר יחד ולהפוך למשהו אחד, נעלה יותר. אהבה עצומה צריכה לשרות בין כל החלקיקים. כל החלקיקים כולם צריכים להפריש מתוכם את סם החיים – האהבה. ללא האהבה, הנשמה שלכם לא תוכל להתעלות לשלב הבא באבולוציה שלה.
אתם, תושבי כדור הארץ, אבן החכמים של האלכימאים [The philosophers' stone]. אתם הזרז של התהליך האלכימאי שאמור להסתיים עד 2028. משום שאתם מאיצים את התהליך, משום שאתם מתחילם לחוות את האני כאחד עצום, אנרגיה חדשה שוטפת את כל היקום.

ד) למה הייתם דומים עד כה? 
בשביל להבין מה מתרחש אצלכם עכשיו, עליכם להבין כיצד חוויתם את עצמכם עד כה. 
דמו לנגד עיניכם גביש קוורץ קריסטל או גביש יהלום ובתוכו חיתוכים מרהיבים ביופיים. דמו כאילו כל חיתוך, כל זווית מרגישה וחשה רק את עצמה. כל זווית אינה מאמינה שהיא חלק ממשהו מופלא. היא גם לא רואה את יתר חברותיה הזוויות כחלק ממשהו גדול הרבה יותר. לכל זווית יש חלקיקים נמוכים עמוקים ודחוסים וחלקיקים גבוהים יותר אשר רואים את כל זוויות החיתוך כולן מלמעלה. החלקים העיליים שלכם, הזוויות העיליות, מודעות לכך שהן חלק מקולקטיב, שהן חלק משלם אחד. הן מודעות לכך שחלקיהן הנמוכים לכודים בחלום וככל שהן לכודות בו עמוק יותר, כך הן מתקשות לעורר אתכם.

ועכשיו, דמו לכם שהקריסטל הזה מצוי בשינוי תמידי, שהזוויות בתוכו נעות, הן גם מתחלפות במיקומן עם זוויות אחרות. הקריסטל הזה משתנה כל העת לפי הדרך בה הזוויות תופסות את עצמן, את תפקידן במכלול הגבישי.
באופן שכזה חוויתם עצמכם עד כה!
את הזוויות ראיתם כתקופות חיים קודמות/עתידיות שלכם, אך לא ידעתם כי למעשה הכל מתרחש יחדיו. כל הזוויות שלכם, כל העצמיים, כאן אתכם, תמיד.
בתקופה זו אנרגיית חגורת הפוטונים מעוררת בכם את ההבנה שאתם מדומים, את ההפנמה שאין גלגולים (עצמיים מקבילים) – גם הם חלק מסרט דמיוני שלכם.
אין תיקונים,
אין חוזים,
יש רק חוויה.
הצפיה הפסיבית בסרט הדמיוני, מתוך זווית התבוננות אחת, מסתיימת.
אין זווית אחת – יש הרבה.
גם אין קריסטל אחד – יש לכם אינסוף קריסטלים אישיים-קולקטיביים.
בימים אלה אינכם מצויים יותר בתודעת מוות.

ה) המפגש עם האבולוציה החדשה
ברגעים אלה יש האצה קולקטיבית של כל הנשמות, כולכם נפתחים לעבודה בגוף אור – מידע הפועל ברמת הארה של שבע-שמונה צ'אקרות. עבודה זו אמורה להפגיש אתכם עם האבולוציה העליונה שלכם.

בתקופה זו תחלו לחוות ראייה חדשה. ספקטרום אור חדש יתגלה בפניכם ומה שלא הצלחתם לראות עד כה בתדר שלכם, יפתח.
בתדר גבוה יותר יש שיחלו לראות את עצמם כדמויות שהן חצי אדם חצי חיה (בדומה לאלים המצריים והבבליים). אלו הם הכרובים. הכרובים הם אתם. אלו החלקים העיליים, האבולוציה העליונה שלכם אשר תוכל לקחת אתכם למסעות בקוסמוס. אבולוציה זו מסוגלת להתעלות מעבר לשדות זמן-מרחב ופניהם בדמות שור, אריה, נשר או בדמות אדם (הערה: כחזון הנביא יחזקאל).
תנו לכרובים האישיים שלכם להתאחד עמכם, להנחות אתכם.
הדמויות ה"עתידיות" שלכם כבר כאן.
אמורים אתם לחוות את עצמכם לא רק כבני אדם, לא רק על האדמה, גם בשמים.
אמורים אתם מלכתחילה, לחוות את עצמכם במספר מישורי קיום בו-זמנית. אתם אינסופיים.

ההתגבשות החדשה שלכם היא מסע אלכימאי ידוע ועתיק יומין. כולכם עברתם אותו עד כה באינטנסיביות זו או אחרת ועכשיו המסע מואץ, מכפיל את עצמו במהירותו כל אלפית השניה. זהו המסע הפרטי של המתכות, המינרלים, הקריסטלים, הנשמות, זהו המסע הפרטי של כל מרכיבי היקום הביתה לתובנה כי אתם ההתחלה וגם הסוף.

 תודעתכם מצויה בפוטון,
באלקטרון,
באטום,
במינרל,
בצמח,
בחיה,
באדם,
במלאך (הגלגל), בכרוב,
בכוכב,
בגלקסיה,
בקוסמוס,
בניצוץ האור הראשוני.

תודעתכם מצויה בכל ועכשיו היא מתרחבת לשדה הכרוב.
הכל הוא אתם ואתם הוא הכל.
היו ברוכים!