מבצע!

שנים עשר רובדי הדנ"א

102.00 90.00

* המחיר כולל  דמי משלוח

3 במלאי

תיאור

נשארו עותקים אחרונים בודדים. מהרו לרכוש – לא יודפסו עותקים נוספים מספר זה! 

זהו הספר השנים-עשר בסדרת הספרים של קריון. כתיבתו ארכה שלוש שנים, הוא הראשון מסוגו וייתכן שבסופו של דבר יגדיר את המורשת של קריון בת עשרים השנים ויותר.

הדנ"א הוא התרשים הכימי שלנו, אך פרויקט הגנום האנושי גילה שיותר מתשעים אחוזים ממנו אינם מקודדים. למעשה, רק כארבעה אחוזים נושאים את 23,000 הגנים של הגוף האנושי. והשאר? זו תעלומה ועד עתה לא נמצאה תשובה לשאלה מדוע דומה שרוב הדנ"א אינו מכיל סימטריה או קודים מכל סוג שהוא. למעשה, הוא נראה אקראי לחלוטין.

קריון מעניק לנו הסברים מתוקשרים מלאים לתעלומה זו, המגיעים היישר מהעולם הקוונטי. האם ייתכן שהדנ"א הוא ברובו הוראות קוונטיות – מידע שמדבר אל הגוף האנושי? ואם כך הוא, מה מכילות ההוראות הללו, המהוות יותר מ-2.7 מיליארד חלקים מהסליל הכפול של הדנ"א?

האם ייתכן שהדנ"א מכיל את כל התיעוד האקאשי שלנו? מה עוד הוא עשוי להכיל ולייצג? התעלומה נחשפת והתגליות האחרונות בתחום הפיזיקה הקוונטית רק מעצימות את הפוטנציאלים של מולקולה קוונטית זו.

ספר זה, המהווה פריצת דרך אזוטרית, חושף במלואם את שנים-עשר הרבדים או האנרגיות של הדנ"א, כולל איורים צבעוניים מתוקשרים עבור כל רובד מאת האמן הישראלי-אמריקני אילן דוברו-כהן והקדמה מאת חוקר הדנ"א ד"ר טוד אובוקייטיס. לי קרול מציג את הנושאים וקריון מתאר את האנרגיות הממשיות של הדנ"א.