לדעת לחלום

102.00

* ניתן לרכישה דרך ההוצאה בלבד

* המחיר כולל  דמי משלוח

4 במלאי

תיאור

 

"לדעת לחלום הנו תרומה מנצחת…. ספר זה מכיל גילויים עבור החולם

המתקדם כמו גם עבור המתחיל. הוא מומלץ בחום".

פטרישיה גארפילד, מחברת הספרים:

Creative Dreaming, The Healing Power of Dreams

בספרו לדעת לחלום מתאר רוברט מוס גישה ייחודית של תשעה שלבים שבאמצעותה אפשר להבין חלומות, וזאת תוך שימוש בטכניקות עכשוויות לעבודת החלומות שפותחו מתרבויות שאמאניות מן העולם כולו. לדעת לחלום מראה לך כיצד להשתמש בחלומותיך כדי להבין את עברך, לעצב את עתידך, להתקשר עם התשוקות העמוקות ביותר שלך ולזכות בהדרכת העצמי הגבוה שלך. מוס מסביר כיצד ליישם טכניקות שאמאניות של עבודת החלומות, השאובות בעיקר ממסורות האבוריג'ינים באוסטרליה והאינדיאנים באמריקה, כדי להתמודד עם אתגרי החיים המודרניים ולצאת למסעות חלום. השיטות של מוס קלות, יעילות ומהנות. בכישרון רב הוא שב ומספר את חלומותיו שלו ואת חלומותיהם של תלמידיו – ואת התובנות והתוצאות הדרמטיות לעתים של החלומות הללו.

לדברי מוס, רוב השאמאנים מאמינים שדבר אינו מתרחש במציאות הרגילה קודם שהתרחש בעולם החלומות. בנוף החלום, איננו רק מעיפים מבט באירועים שעתידים להתרחש, אנו גם מפתחים את היכולת לבחור ביתר קפדנות בין עתידים אפשריים. לדעת לחלום מציג גישה חדשה באמצעותה הקורא יכול ללכוד חלומות ולהעניק להם פירוש טרנספרסונלי, לשוב אל תוך החלום ולתעד חלומות ביומני חלומות. גישה זו מאפשרת לקורא לחדור אל המקורות היצירתיים והאינטואיטיביים העמוקים ביותר שלו ולקבל החלטות טובות יותר בתקופות שונות בחייו.

"ספר זה מומלץ בחום לכל אדם המבקש לחקור חלומות וללמוד את הדרך

 באמצעותה יוכל להשתמש באופן מועיל באמנות חיים זו".

לארי דוסי, מחבר הספרים: 

Healing Words, Recovering the Soul

בעבר היה רוברט מוס מורה להיסטוריה ולפילוסופיה באוניברסיטה, וכן שחקן, עורך כתב עת, וכתב צבאי בוייטנאם. במשך יותר מעשר שנים הוא מלמד ומיישם חלימה פעילה – גישה לעבודת החלומות הכוללת טכניקות שאמאניות. הוא פרסם מאמרים ברבעון Shaman's Drum וכתב את הרומן The Firekeeper. הוא מתגורר בעיר טרוי שבמדינת ניו-יורק.