הסודות האבודים של אטלנטיס

102.00

* המחיר כולל  דמי משלוח

34 במלאי

תיאור

נשארו עותקים אחרונים בודדים. מהרו לרכוש – לא יודפסו עותקים נוספים מספר זה! 

"חומר קריאה מרתק באמת. ספר חובה לכל מי שמתעניין באטלנטיס, בתיאוריות חלופיות בנושא הבריאה, פרה-היסטוריה או תרבויות עתיקות".

דיוויד האצ'ר צילדרס, ארכאולוג, מומחה לתרבויות עתיקות.

"הנאה צרופה מובטחת למעריצי אדגר קייסי!"

ג'. גונזאלס, מפיק תכניות דקומנטריות

"אם אהבת את הרומן 'גר בארץ נוכרייה' (או חשת כמוני שאתה 'זר' בעולם), ספר זה עשוי להיות הדבר שאליו השתוקקת".

סי. הילטון, פסיכולוג

האם אתה ישות מלאכית שנלכדה על המישור הארצי בגוף פיזי? האם סיפור "בראשית", והסיפורים על "המלאכים הנופלים" ועל "גן העדן" הם אלגוריות בלתי מובנות המתארות אירוע זה? האם שורשי האנושות המודרנית טמונים בתרבויות אטלנטיס ולמוריה? האם אתה צאצא או גלגול של תרבות עתיקה מתקדמת שהושמדה באסון טבע אדיר? האם בני אדם גרו בכפיפה אחת עם דינוזאורים עד אשר אסונות טבע נוראים השמידו את רוב החיים וקברו כמעט כל עדות לתרבות פרה-היסטורית מתוחכמת? האם ישנה דרך לשוב לחירות וליופי של מצבנו המלאכי?

הסופר ג'ון פניאל גילה מנזר עתיק ואגדי בהרי טיבט. המנזר נבנה בידי אנשים שנחשבו בעבר לאלים. אלה הם ילדי חוק האחד – בניה של מסורת רוחנית ששורשיה נעוצים באטלנטיס, ואחר כך במצרים העתיקה. התורות של מסדר רוחני זה והספרייה העתיקה של המנזר סיפקו תשובות רבות והכילו גילויים על אבות אבותינו האמיתיים – ישויות מלאכיות שהפכו אנושיות. התורות מספקות הסבר בכל הנוגע ל"חוליה החסרה" של הפרה-היסטוריה המסתורית שלנו ומתוות דרך חזרה הביתה לאלה שאיבדו קשר עם שורשיהם הרוחניים ו"נלכדו" על המישור הארצי. על פני הדורות, כמשואות בלתי נראות בעולם מלא חשכה ובורות, חכמים אלה חיו בקרב בני האדם, מאירים באור האמת את האמנויות, המדע, המסורות הרוחניות ותחומים רבים אחרים.

הצטרף אל הסופר במסעו אל המנזר בטיבט ואל שלוש השנים שבילה שם כנזיר בעודו לומד את הפילוסופיות, התורות והטכניקות הרוחניות העתיקות של ילדי חוק האחד. הספר כתוב במבנה מרתק המאפשר לקורא להשתתף בהתנסויותיו של הסופר, כאילו היו שלו. הוא מתאר את האהבה הלא אנוכית והחביבות כמעלות הרוחניות החשובות ביותר ומעניק לקורא מפתחות חשובים בדרכו אל עתיד מבטיח ושליטה חיובית בחייו.

הספר כולל את תורות ילדי חוק האחד בתחומים האלה: נבואה, סודות השלווה הפנימית, חירות ו"הארה", מדיטציות וטכניקות אנרגיה, מטה-פיזיקה מדעית והבנת טבע החיים והאלוהים.