מוזיקת הספירות וסוד הקשבה הפנימית

כאשר אנו בוחנים אתכם מממדים גבוהים יותר, אנו לא בוחנים את גופכם החומרי או את דמותכם. כאשר אנו "מתבוננים" בכם אנו לא בוחנים את מראה שיערכם או את צבע עורכם. אנו מאזינים למוזיקת הספירות שלכם. די במספר תווים על מנת שנוכל לדעת מי אתם, באיזה שלב אתם ומהי מטרתכם. אנו בוחנים את המוזיקה הבוקעת מן השדה המרחבי שלכם, את הסיפור המוזיקלי הבוקע מתוך רצף צירופי התווים. מוזיקת הספירות היא רצף המעביר את התהודה של כלי האור שלכם.

אנו בטוחים שמשעשעת אתכם מאוד הידיעה כי אתם משמשים כתחנת משדר של רצף מוזיקלי לעולם כולו. אתם מהווים מכלול של רצף מחשבתי ואתם מייצרים צלילים רבים.
הבחירה בטונים אלה או אחרים היא שלכם בלבד.
כל מחשבה שלכם מייצרת מוזיקה,
מסלול חייכם מייצר מוזיקה,
אתם מהווים ניגון בתנועה מתמדת.
כל אירוע בחייכם מייצר צליל משלו, רטט ווקאלי המשאיר חותם מיוחד על שדה ההילה ועל כל רובדי הדיסק המרחבי שלכם.
רגשותיכם מייצרים אף הם צלילים. צלילים אלו משפיעים על כל הסובב אתכם.

הבינו שבעת שאנו בוחנים אתכם, אנו בוחנים יותר מכל את המוזיקה הנובעת מן הקשר עם העצמי הגבוה שלכם: קשב פנימי עמוק יוביל לרצף מוזיקלי המייצר צבעים בגוונים כהים. קשר ווקאלי נמוך עם נשמתכם הגבוהה, יוביל למוזיקה קוונטית הנמוכה ממהירות האור. הצבע יהיה דהוי ובלתי ניתן להחזיה. כאשר אתם בקושי מאזינים פנימה, אנו מתקשים לזהות אתכם במישורי התודעה שלנו.

גם היחסים שלכם נבחנים באמצעות רצף מוזיקלי. כאשר אתם מתבוננים באדם אהוב אתם מייצרים מוזיקה מלאת עוצמה. אתם בוהקים והצלילים מאוד גבוהים. קשר עמוק וחזק ינבע ממהות הנשמה, ממעמקי תודעתכם הנצחית. כאשר אתם מתבוננים באדם אהוב פחות, או באדם עימו אין לכם שום קשר, לצליל יהיה חותם שונה לגמרי. המוזיקה תהיה חלושה, כמעט בלתי נשמעת.

ומה בדבר המוזיקה של הגוף שלכם? האם ידעתם שאנו יכולים לבחון את פעילות איברי גופכם, את הקשר הדינמי ביניהם באמצעות רטטים מוזיקליים?
האם תהיתם מדוע לבכם משמיע רעש שכזה?
האם ידעתם כי מוחכם מפיק צלילים?
כאשר האיברים עובדים בתמסורת ובשיתוף פעולה, אתם מפיקים צלילים שהם שונים מאשר כשאתם חולים, או כשחלילה אחד מהאיברים שלכם נפגע.

לאחרונה, אנו מתחילים להשתיל בכם מידע חדש כי אתם מוכנים לכך. תחום זה קשור לתמסורות המידע בין חלקיקים שונים בגופכם. כלומר, איך חלקיקים בתוך הגוף שלכם מדברים ביניהם? מדוע הם לפעמים מתרבים, "משתוללים" עד כי אינם מצליחים להתקשר באופן הראוי?
מה גורם לכם לאבד את היכולת להרגיש מה קורה לכם בתוך הגוף שלכם? כיצד קורה שכל-כך הרבה אנשים חולים והכל בא להם "לכאורה" בהפתעה.
במישור מסויים, יש אנשים רבים שאין אצלם קשר בין מה שקורה בגוף לבין מה שהמוח שלהם משדר להם. אנשים אלה שכחו להאזין למוזיקה הפנימית שלהם.

ומדוע אנשים לא מצליחים להקשיב למה שקורה בתוך הגוף?
מדוע מערכות שלמות בגוף שלכם עובדות ללא תמסורת חלקיקים אינפרה מולקולרית? מדוע העדר תיאומי המידע גורמים לדיס-אינפורמציה, להרס תאים או חלילה לריבוי תאים במקום שאין צורך בכך?

לעתים, באופן טבעי, נוצרות בגוף שלכם שגיאות בעת תיקון נזקים הנגרמים לתא. מדי יום אתם חשופים לגורמים שונים אשר עלולים להזיק לדנ"א לשכפל את עצמו בצורה הנכונה. שפת הסתרים בגופכם משתבשת. המוזיקה שלכם משתבשת.

כל אטום בטבע נושא תדר, ויברציה הנשמעת עבורנו כמוזיקה מיוחדת. התדר עצמו מפיק צלילים וגם הדנ"א שלכם מפיק צלילים ברמה האטומית מולקולרית.
חשוב לנו שתדעו כי גופכם מתקן את עצמו באמצעות שימוש בתבניות ווקאליות.
הדנ"א מבצע תיקוני שיבושים גנטיים באמצעות "זיכרון" ווקאלי שמאפשר לו לחזור לשפה תקינה.
תיקוני הדנ"א בגופכם מתבצעים באמצעות אנזימים מיוחדים אשר "זוכרים" את המוזיקה הפנימית שלכם. כל צליל שאתם מפיקים ושאינו מתאים לתדר, נשמע עבור אזנימים אלה כ"זיוף" – הללו מזוהים מיידית ונוצרים תיקוני אותיות חדשות בשפת החלבונים. אותיות אלו נושאות צליל, תדר וויברציה והם אשר מונעים שיבוש בתאים שלכם.

כלי עבודה להקשבה פנימית

חשוב לנו שתדעו כי אתם יכולים לסייע לגופכם ולהזכיר לו את התיקונים הנכונים באמצעות שימוש במוזיקת הספירות. וזהו המקום לשאול כיצד אתם יכולים להשתמש בתדרי מוזיקה שאתם כלל לא מצליחים לשמוע?
ובכן אהובים, השלב החשוב ביותר הוא "האזנה".

שבו יקרים בנחת עם עצמכם, הקשיבו פנימה, בקשו מכל איבר שלכם להשמיע צליל. או… אתם יכולים להקשיב לכמה איברים, לכמה צלילים יחדיו. אתם תווכחו שלעתים קופצים לתודעתם תווים, צלילים או שירים. אם אינכם שומעים צליל בקשו מן התדר המשודר אליכם להתגלות באמצעות צבע או סמל, תמונה תלת-ממדית או אולי משפטים ופסוקים מוכרים שאתם תבינו מיד את משמעותם. שימו לב לסמל או לצבע שקיבלתם. יתכן ותקבלו ממערכת הנשימה שלכם לדוגמה סמל של יונה. התבוננו בצבע שלה, האם היא לבנה? יש ואולי תתמקדו במערכת הדם, אולי בבלוטות ותראו סמלים המצריכים עבודה.

שבו בנחת ובצעו הרפיה שקטה של איברי הגוף. התמקדו באיברים שלכם: פעם בלב, פעם במערכת העיכול, בקשו מאיברים וממערכות בגוף שלכם למסור לכם צליל המשקף את טיב הפעילות הפנימית בתוך גופכם, את המוזיקה המיוחדת המתנגנת בתוככם. האזינו בשקט וללא שפיטה. הסמל יראה לכם את מהות הצלילים.
האם היונה שאתם רואים יכולה לעוף? האם גופה כבול או יכול לנוע בחופשיות? כדי לתקן את איכות פעילות גופכם, כדי להשפיע על איברים לחזור לנגינתם המקורית, כמו ביום שנולדתם כשהמערכת עבדה ללא תקלות, עליכם לעבוד עם הסמל ולנסות לסייע לו.
אם אתם רואים לדוגמה סמל של עץ עם עלים מיובשים, שוחחו עם העלים, שאלו אותם מה חסר להם. האם שתיתם מספיק מים לאחרונה?
התמקדו בגוף ובקשו ממנו סמל לאיכות התפקוד שלו. יתכן ואתם יושבים כאן ולא חציתם את גיל חמישים, אולם הגוף שלכם יקרין עבורכם סמל של אדם זקן, הפוסע לאיטו במעלה ההר. האיש הזקן מתנשף ונאבק בכל צעד כדי לנשום, הוא נושא שק כבד מלא אבנים. שבו עם האיש הזקן ושאלו אותו האם הוא יכול לסייע לכם לבנות תוכנית כדי להחלים את גופכם. אם ראיתם סמלים בדמות חיה, גלים בים, שוחחו עמם ושאלו אותם האם הכול בסדר. הקשיבו פנימה.
עבדו עם הצלילים, הסמלים והמילים. שלחו להם אור ואהבה. סייעו בידם לחזור למצבם המקורי.

התחילו כל בוקר בהקשבה שקטה פנימה. אפילו לפני שאתם פוקחים את העיניים ואתם מודעים לכך שאתם ערים, בקשו מן הגוף שלכם להשמיע לכם מוזיקה. הגוף שלכם ישוחח עמכם. הקשיבו למחשבות הפנימיות. האזינו בשקט לצליל.

זה המקום לציין כי למרות שאתם לא שומעים את הקול, הרי שאתם בוודאי יכולים "לשמוע" את המסר. קשה להקשיב למשהו בלתי נתפס, אנו מבינים זאת. לעתים בעת האזנה פנימית אתם יכולים לחוש או לראות לדוגמה גלים המתנפצים אל הים או מוזיקה של רוח מדברית. הבינו כי הנשמה שלכם מנסה לתת לכל רבדיה את ההבנה הטובה ביותר של הצליל הנכון. לכן, תכופות אתם תשמעו או תראו דברים דומים הקרובים ביותר למסר שהגוף רוצה להעביר לכם. את הרטט הקרוב ביותר.
כאשר אתם שומעים צליל, אתם שומעים מסר. הצליל והטונים הם המסר עצמו. לכל חלקיק בטבע המצוי לידכם יש מסר עבורכם. זהו חותם שאתם לא סתם מצויים לידו. הוא מוצב שם למענכם. כל פרודת אור החודרת לתוך גופכם אינה מצוייה שם במקרה. אתם בחרתם שהיא תוצב שם בסנכרון של אלפיות השניה, כי יש לה מסר במיוחד בשבילכם. האם אתם מודעים לכך שאתם מצויים בתוך ים של אינטליגנציה גנוזה שיש לה כל העת אינטראקציה מאוד מיוחדת עמכם?

האזנה למוזיקה
אנו מאוד מרוצים כאשר אתם מקשיבים למוזיקה. פעמים רבות אתם שומעים מוזיקה והעצמי הנמוך שלכם בשניות מסוימות מוסח בדומיננטיות שלו. ברגעים אלה הנשמה שלכם יכולה לשלוח לכם מסרים חשובים מאוד. כדאי להאזין למוזיקה המעוררת בכם השראה. להיכנס לעולם הפנימי השקט שלכם ולהאזין.
הממד הקוונטי של הצליל הוא רציף ויש בו חללי-תודעה המאפשרים למוח שלכם ברגע מסוים להחדיר בכם תובנות חדשות או מידע חדש ואמיתי.

כמה פעמים הקשבתם למוזיקה אהובה ונתתם למחשבה שלכם לעוף הרחק? כמה פעמים בעת שמיעת מוזיקה קפצו לכם פתאום מחשבות שונות, מבריקות, מעוררות השראה?
בוודאי קשה לכם ההבנה כיצד אנו, או נשמתכם הגבוהה, נכנסים "לפיקוד" בעת שאתם מאזינים למוזיקה. לאן התודעה המתרוצצת במוחכם נעלמת.
לאן אתם זורמים כתודעות עצמאיות. האם לכאורה המוזיקה נוטלת מכם את הפיקוד?
ובכן התשובה היא כן ולא, המוזיקה מאפשרת לכם להיכנס פנימה והחוצה. עמוק פנימה למסתורי התודעה. והחוצה – מחוץ לעצמכם.

שירת הים
קריעת ים סוף היא תהליך רב-ממדי המתממש בגופכם בכל יום מחדש. אין מדובר באירוע חד-פעמי. תהליך זה מתבצע מתוך תיאום מושלם בין איברי גופכם וההווייה הכוללת. אתם בוחרים אם לחצות מרחב תודעתי זה או לא. זהו צליל מיוחד הבוקע מתוך הכוחות השונים הפועלים בגופכם. הוא מאפשר לכם לגדול ולצמוח מתוך הווייה פנימית מלאת אור. קריעת ים הסוף הפרטית שלכם היא איפשור לכוחות המיצרים, המקטינים את המערך התודעתי, לשקוע לרמות נמוכות יותר. אתם יוצאים מתוך מערך זה ומתבוננים בהם מן הצד. אתם שרים ומזמרים את מוזיקת הספירות. אתם מודעים לכך ששיחררתם חלק תודעתי מתוככם שהצר עמכם במובנים מסוימים. זהו חלק שחסם תקשורת עם מערכי תודעה גבוהים יותר.
כאשר אתם חוצים את ים-סוף הפרטי שלכם, אתם יודעים כי החלקים הטובעים הם חלקים בלתי נפרדים מכם, אלו חלקים שהם אתם. אלו "מים" או מערכי תודעה שעליכם לעקוף. כאשר אתם מצליחים לזמר זאת, בוקעת לה מוזיקת ספירות מיוחדת בגופכם. מדובר על רטטי שירת הים.
שירה זו והמערך הווקאלי שלה מיוחדים ביותר. זהו צליל הבוקע בסיבי אור מיוחדים בתוך גופכם. זהו מערך ומכלול הסתברויות הנובעים מתאי הדם שלכם.

למעשה אנו יכולים לבחון את גופי האור שלכם עכשיו על כדור הארץ ולמסור לכם כי יש רק עשרים אלף איש מתוך מיליארדים רבים אשר גופם מפיק כל יום את צליל שירת הים. זהו מחול מיוחד המתבצע בתוככם בכל פעם מחדש, בו אתם מחדשים את הקשר עם מישור ההוויה הפנימי והנצחי שלכם.
שירת הים מאפשרת לכם לעלות למישורי תודעה אחדים לגמרי. אתם אפילו יכולים לעקוף בקלות את הממד החמישי ולהוריד ממנו עוד ועוד מידע.
אנו מאפשרים לכם דרך קצרה ועוקפת להפעלת הרטטים הווקאליים בדם שלכם, למערכי התקשרות תודעתית רציפה. זוהי באר מים חיים אשר מאפשרת לכם להיות מקושרים למקורות מידע ממעיינות נצחיים של תודעה משותפת של היקום כולו.
שאלו את גופכם האם הוא מפיק צלילים אלו?
האם האנזימים בגופכם זוכרים את תיקוני הדנ"א, את השימוש בחלבונים הנכונים? למה הגוף שלכם זקוק כדי לזכור לשיר בהרמוניה?

המודעות לכך שאתם מפיקים צלילים, לכך שאתם מנגנים מוזיקת ספירות, תפתח עבורכם עולמות חדשים.
כרגע אתם יכולים להשתמש רק בחלק מסויים של צלילים, אולם ככל שהתודעה שלכם תתרחב, אתם תשתמשו בעוד ועוד אוקטבות. אתם תרחיבו את מישורי האפשרויות בהם אתם תוכלו להתבטא. מוזיקת הספירות תאפשר לנו לזהות אתכם ואת הקוד הגנטי שלכם ביתר קלות.

המוזיקה היא תמסורת חלקיקים מקרו-אורגניזמית השוכנת בתוככם. כל גלקסיה מפיקה צליל מיוחד במינו ואתם חלק גלקטי עוצמתי במיוחד. כולנו תלויים ביכולת שלכם להתקשר אלינו ולהפיק צלילים.

מי ייתן והאור ילווה אתכם מתוך חמלה פנימית לעצכם. מתוך הזדהות עמוקה עם הוויתכם הכוללת וידיעה כי כולכם יחד כקהילה, כתושבי עיר ומדינה וכתושבי כדור הארץ מפיקים מתוך מערכי ההתקשרויות שלכם צלילים מיוחדים במינם. את צלילי הבריאה.

מוסיקה שמימית ומרהיבה נשלחת אליכם באהבה רבה מאיתנו.
האזינו לה!