מדיטציית ריפוי

נכתבה בלשון נקבה אך מיועדת לנשים ולגברים כאחד

עשי את ההכנות הרגילות למדיטציה: מקום שקט, מוזיקה, נרות, קטורת וכל דבר העולה על רוחך שיסייע ליצור מרחב מוגן, שקט ומתאים.

נשמי מספר נשימות עמוקות, הרגיעי את גופך, הרגיעי כל שריר וכל איבר, שחררי באמצעות הנשיפות את כל המתיחות שבך. דמייני את עצמך יוצאת מבעד לדלת ולנתיב המוביל אל בין עצי חורשה. חושי בחום השמש על פניך. חושי בקרקע שמתחת לרגלייך. חושי במשב רוח עדין הנושב בין העצים. נשמי נשימה עמוקה ושאפי אוויר צח. הריחי את ניחוחות הפרחים והצמחים. האזיני לציפורים השרות בשמחה וראי פרפרים מרחפים סביבך.

המשיכי לצעוד בדרך עד שתגיעי לצוק קטן, הצוק משקיף על אגם. הביטי מלמעלה על המים השקטים של האגם. רדי מטה לאט וצעדי אל החוף. חושי בחול הרטוב בין אצבעות כפות הרגליים ואת המים מלטפים את קרסוליך. כנסי לאט אל תוך המים.

חושי בחוסר המשקל של גופך בתוך המים ובחופש שהם מעניקים לך. שחי לאט אל מרכז האגם. תגלי אולי דולפינים עמם תוכלי לשחק בדרכך. לאחר שהגעת למרכז האגם, הביטי סביב והניחי לכל החושים לספוג את סביבתך.

כאשר את מוכנה התחילי לצלול לאיטך אל קרקעית האגם. בעודך צוללת, חושי במים המנקים את גופך מכל החסימות והמכאובים. אפשרי לכל תא להתחדש. בעודך ממשיכה לצלול הניחי להכרתך להתנקות. ראי כיצד כל המחשבות השליליות שלך עוזבות אותך. הבחיני כיצד מצבי הרוח של הופכים מאוזנים ותחושת שביעות רצון אופפת אותך כמו המים. המשיכי לצלול מטה מטה, אפשרי למים לרפא את רוחך. חושי כיצד כל פחדייך נשטפים ממך ותחושה של שלווה ורגיעה תופסת את מקומם.

כעת הגעת לתחתית האגם, הביטי סביב ובחני את סביבתך. בעודך שוחה, מופיעה לפניך תיבת אוצר. הבחיני בצורתה. בחומרים מהם היא עשויה. האם היא מוכרת לך? בקשי את העצמי הגבוה שלך להגיש לך מתנה, מתנה שתעניק לך תובנה בנוגע לדברים שעליך לדעת היום. כאשר את מוכנה, פתחי את התיבה והמתיני להופעת המתנה. הקדישי זמן לבחינת המתנה ומשמעותה והודי לעצמי הגבוה שלך.

התחילי לעלות לאט אל פני המים. קרן אור לבנה מכוונת אותך אל פני המים. הניחי לאור לרחוץ אותך ולאנרגיה שלו לחבק אותך. שוב, לאחר שהגעת לפני המים, הביטי סביב. היי מודעת לגופך, להכרתך ולרוחך. שחי לאט חזרה אל החוף. עמדי על החוף והביטי שוב אל המים, הודי לעצמי הגבוה שלך שוב בעבור המתנה והריפוי. עשי את דרכך חזרה אל מעלה הצוק ולאורך הנתיב. אפשרי לחושים שלך לספוג את כל הסובב אותך.

חזרי לביתך, כנסי מבעד לדלת ושבי בכיסא. נשמי עמוק והניעי את אצבעות הידיים והרגליים וכאשר את מוכנה פקחי את עיניך.

נאמאסטה