מדיטציית התחברות ושחרור

מטרת המדיטציה היא להביא את עצמנו למצב של חיבור, וכן לשמש צינור לזרימה אנרגטית בין הרשת המגנטית שבנייתה הושלמה לבין אימא אדמה, גאיה. על ידי כך אנו מממשים שתי מטרות: ראשית, נזרים לתוכנו את האנרגיות והידע של כל היש, של היקום, ידע ואנרגיה של אהבה הנמצאים עכשיו בהישג ידנו וביכולתנו לקבלם באמצעות הרשת המגנטית. אנו זקוקים לאנרגיה הזאת שכן היא תשרת את מטרתנו כאן. שנית, וזוהי מטרה חשובה ביותר, אנו עושים שירות לאימא אדמה, לגאיה, אנו מסייעים לה לקבל ולשחרר באמצעותנו אנרגיות, אנו עוזרים להזרים לה אנרגיות ניקוי להן היא כה זקוקה, ולשחרר אנרגיות הטעונות בה. גאיה טעונה באנרגיות אותן ספגה במשך עידנים, היא עוברת עכשיו תהליך המקביל לשלנו, בני האדם, ויש לה צורך גדול בשחרור והתאמות אנרגיה.

המדיטציה:

עימדו במקום שקט בו לא תופרעו, עמדו יחפים, זה יכול להיות על דשא ביתכם, זה יכול להיות על הר או גבעה שוממים, זה יכול להיות על חוף הים. כל אחד ימצא לו את המקום הנכון לו.

עימדו ועצמו עינכם, נשמו עמוק, פנימה והחוצה, פנימה והחוצה, הרגישו ברגליכם את האדמה הטובה ששירתה ומשרתת אותנו באהבה אין גבול, הרגישו את צ'אקרת הראש שלכם נפתחת, הרגישו נכונים ומוכנים להיפתח ללא כל פחד, הרגישו את האדמה, הרכה, הנעימה, האוהבת, זאת אהבת אם, האימא של כולנו, גאיה.

דמיינו אנרגיה טובה המתחילה לזרום דרככם, היא עוברת אתכם מלמעלה דרך צ'אקרת ראשכם, עוברת דרך כל צ'אקרות גופכם, ראו כל צ'אקרה "נדלקת" באור חזק וזהוב, כמו נורה שמקבלת זרם חשמלי, ולבסוף דרך כפות רגלכם היא נכנסת לאדמה. היא משקה ומרווה את גאיה באנרגיה מרעננת. בדרכה מלמעלה דרככם למטה, לגאיה, האנרגיה הזאת משאירה בכם חותם, היא טוענת אתכם בידע ובאהבה המועברים אליכם באמצעות הרשת המגנטית. האנרגיה הזאת משרתת את מטרתכם כאן ועכשיו, היא עוזרת לכם לנוע קדימה, היא עוזרת לכם לשנות את גופכם ולהתאים אותו לזמן זה.

עכשיו דמיינו והרגישו אנרגיה הזורמת דרכם בכיוון ההפוך, היא נכנסת דרך כפות רגלכם, עוברת את גופכם, יוצאת דרך צ'אקרת ראשכם הפתוחה וזורמת בעוצמה כלפי מעלה אל הרשת המגנטית, זו היא אנרגיית שחרור, זו אנרגיה שגאיה מבקשת לשחרר מעצמה, ואנו עוזרים לה, באהבה ללא תנאי, באהבה גדולה ובהכרת תודה גדולה. אנו מהווים צינור אנרגטי העוזר לגאיה לסגל ולהתאים את עצמה לזמן זה.

עמדו והרגישו את האנרגיה זורמת דרכם מלמעלה ולמטה ואחר ומלמטה למעלה וחוזר חלילה. יתכן ותרגישו את הכל נע באיטיות גדולה ובשלווה ויתכן שזה יקרה בעוצמה ובקצב גבוהים, כל אחד בהתאם למה שנכון לו.

עימדו עד שתרגישו שמיציתם את התהליך, ייתכן שזה ייקח כמה שניות, ייתכן כמה דקות או יותר, זה תלוי רק בכם, אל תחששו, הכל נעשה כשירות ובאהבה גדולה אותה תרגישו.

וכך הוא.