מדיטציה להשבת רסיסי נשמה אבודים

 אומר לנו אומני באמצעות ג'ון פאין:

טבע הנשמה הוא רב-ממדי. לא רק שהנשמה קיימת במציאויות רבות ושונות בו-זמנית, יש לה היבטים שונים של עצמה. כאשר חלק של עצמה הופך מודע-לעצמו, עוטה צביון אישי, ממש כפי שחלק מהנשמה שלכם עוטה צביון אישי כאשר הוא הופך לכם. מטרת הנשמה היא להתאחד בסופו של דבר עם כל חלקיה ולשוב אל המקור, אל אחדות כל-היש.

אולם, חלק ממנה, אישיות או רסיס, יכולים להישאר מאחור… אף על פי שהנשמה החלה בתקופת חיים אחרת על כדור הארץ. במובן זה, יהיה חלק מכם כאן בגוף על כדור הארץ, וחלק מכם שנפרד בייאוש ובכאב, אשר "לכוד" במערכת אמונה שאינה לתועלת נשמתכם. רוב הנשמות המנוסות יגלו חלקים "אבודים" אלה קודם שיכנסו לגלגול חדש, כיוון שחלקים אבודים יכולים להשפיע על ההתגשמות הפיזית החדשה שלכם, ואף עושים זאת לעתים קרובות. תכופות, חלק זה נחווה כ"תוספת", כיוון שה"חלק האבוד" עשוי לנסות ולחיות פעם נוספת חיים פיזיים באמצעות האישיות שהתגשמה זה עתה. רבים שלוקים ב"דיבוק" או ש"נפקדים על ידי רוחות רפאים" חווים למעשה היבטים של עצמם שיש עדיין להשיבם ולאחדם.

המדיטציה

[כתובה בלשון נקבה אך מיועדת לשני המינים]

מצאי זמן שקט וצרי לעצמך מקום נוח. שחררי בגדים לוחצים, חלצי נעלים. הדליקי נרות וקטורת. השמיעי מוזיקה מתאימה… וודאי שלא יפריעו לך.

כעת נשמי שלוש נשימות עמוקות. שאפי דרך הפה….. נשפי דרך האף….. נשמי שוב, נשימות עמוקות ואיטיות. שחררי כל מתח מהגוף, בעיקר מאזור העורף, הכתפיים, הלסת.

זמני את העצמי הגבוה שלך, את הנשמה הנרחבת שלך. את החלק שלך שהוא שלם ומלא. את האלוהים שבך. נשמי וחושי כיצד את מתמלאת במהות הנשמה שלך שהיא גדולה ורחבה הרבה יותר מהעצמי הנוכח בגוף, מהאישיות שלך היום. נשמי כמה נשימות עמוקות והזרימי את נשמתך לתוכך.

כעת זמני את כל רסיסי הנשמה שלך, שאולי נפרדו ממך במשך העידנים בעקבות כאב וטראומה לשוב ולהצטרף אליך – אל הנשמה הגדולה שאת. זמני אותם, קראי להם. דמייני שאת מגנט גדול, ורסיסי הנשמה הם כרסיסי כסף קטנים, שמכל רחבי היקום והממדים, שבים ונצמדים כעת אל הנשמה הגדולה שאת. אין צורך לקרוא להם בשם… אין צורך לדעת מי היו או מתי נפרדו. הכוונה היא העיקר. המיקוד הוא הכל… הם שבים טהורים, אינם נושאים עוד את הכאב והטראומה שהביאו להתנתקותם….

הביעי כוונה וזמני…. ודמייני כיצד הם מתקבצים חזרה…. עשי זאת כמה זמן שתרצי….

אם חשבת שאת כציפור שאינה יכולה לעוף, שנוצותיה אינן והיא אינה מסוגלת לנסוק אל הגבהים שאליהם היא שואפת להמריא, דמייני את עצמך כציפור, וראי כיצד רסיסי הנשמה מצטרפים כנוצות אל כנפייך… דמייני כיצד כנפייך הופכות מלאות ומושלמות….

נשמי עמוקות והשלימי את התהליך. דמייני את עצמך מלאה יותר, שלמה יותר… דבר אינו חסר בך…. כל רסיסי נשמתך שבו אליך והציפור שבך יכולה כעת להמריא ללא חשש… לנסוק מעלה, מעלה….

שהי במצב זה כמה זמן שתרצי, וכשתהיי מוכנה… חזרי לכאן ועכשיו…