לחיות חיי נשמה

ברכות מאורין

במסע הזה תאחדו את כל אשר עבדתם עליו במסעות הקודמים, ליצירה של החיים האידיאלים שלכם, חיי נשמה של איזון, שלווה ושמחה, אהבה והרמוניה, מחשבות בהירות וחזון מתרחב והולך.

זמנו את הרצון ליזום על מנת לגרום להיווצרות של מודעות חדשה ושל תגליות ותובנות חדשות. זהו רצון רב עוצמה של כוח, אומץ וחוסר פחד. רצון זה מסייע לכם ליצור את החדש ולהרחיב את המודעות שלכם, כך שתוכלו להכיר את עצמכם ואת הנשמה שלכם בדרכים חדשות.

כשאתם עובדים עם רצון זה אתם יכולים להרחיב את המודעות שלכם למשמעות של חיי הנשמה. אתם יכולים להרחיב את מודעות נשמתכם ולהיפתח למודעות לנשמתכם מרגע לרגע. זה הרצון אשר מתחיל לכוון את הפעילות האמיתית של נשמתכם בתיאום עם התוכנית האלוהית ותכלית החיים שלכם.

הצהירו שעל כוונתכם לחיות חיי נשמה, ולעשות הכל כדי להגשים את חיי הנשמה האידיאלים שלכם. בקשו כוח ואומץ לחיות חיי נשמה. היפתחו לאנרגיה העוצמתית של הרצון ליזום כשהוא זורם לקודקוד ראשכם, כל הדרך עד לבסיס עמוד השדרה, כשהוא מעצים את הכוח, הכוונה והמודעות שלכם לחיות חיי נשמה.

התבוננו וכתבו אודות תחושות, התנסויות או תובנות חדשות שצצות בכם כשאתם עובדים עם רצון זה ועם הרצונות הבאים כדי לחיות חיי נשמה.

משכו אליכם אנרגיה מהרצון לאחד אשר מוביל להתפתחות הראיה. הקרינה הרכה והמגנטית של הרצון הזה נוגעת במרכז הלב, ומרכז הלב שלכם מתרחב באהבה אלוהית. כל חלקי האישיות שלכם מתאספים וחיים תחת הדרכת הנשמה שלכם. עבדו עם הרצון הזה כדי לחזק את תחושת האחדות עם נשמתכם, כדי לחוש שאתם הנשמה. בצעו היערכות עם הנשמה לעתים תכופות במהלך היום, גם אם רק למספר שניות. ההדרכה, האהבה והמודעות של נשמתכם יכולה לזרום דרכם והחוצה אל תוך חייכם. דמיינו את עצמכם מתכווננים לנשמתכם לעתים קרובות. בקשו שיגיע מסר פנימי אל המיינד שלכם כדי להזכיר לכם להיערך עם הנשמה.

כנשמה, ובאמצעות ההיערכות עם הנשמה, אתם יכולים לזהות אחרים שנמצאים בנתיב. אתם תמשכו למערכות יחסים אשר יתמכו בחיי הנשמה שלכם. אתם מקרינים אהבה לכל מערכות היחסים שלכם. אתם מודעים לאחדות שלכם עם כל החי. התמונה שיש לכם על היקום והחלק שלכם בו מתרחבת. אתם הולכים אחר לבכם כיוון שאתם יודעים כשאשר אתם עושים זאת אתם חיים את נתיב הנשמה שלכם. הנשמה שלכם מראה לכם מה לעשות דרך הלב, באמצעות אותם הדברים שאתם אוהבים ושמביאים לכם שמחה.

חשבו על הישות הדגולה שמשדרת את הרצון להתפתח, ומשכו אליכם תשדורת חזקה זו, תשדורת שמקשרת אתכם עם השכל האוניברסלי והתבונה היצירתית של היקום. אתם מחזקים את היכולת שלכם להגשים חיי נשמה, החיים האידיאלים שלכם, חיי יצירתיים, באמצעות החיבור שלכם עם הרצון להתפתח.

שחררו את הדימויים שיש לאישיות שלכם אודות מה יהיו חיי נשמה. משכו אליכם רצון זה ודמיינו שאתם מכפיפים את החזון שלכם לחזון רחב אף יותר, החזון של הנשמה שלכם ביחס לחיים שלכם. היצירתיות שלכם מתרחבת. אתם רואים דברים יצירתיים רבים שאתם יכולים לעשות כדי להביא את חייכם לכלל היערכות עם נשמתכם, כדי לבטא את המקצב והאור שלה. אתם מפנים זמן כדי להיות שקטים ולהקשיב, כיוון שכאשר אתם שקטים הנשמה שלכם יכולה להגיע אליכם באמצעות האנרגיה וההדרכה שלה.

התחברו עם הרצון להתפתח, כך שתוכלו לפתח את הצורות בחייכם כדי לשקף את האור הפנימי הגדל שלכם. שדרו את הרצון הזה לכל הצורות בחייכם, לכל המצבים שבהם אתם נמצאים ולכל הדברים שיצרתם, ודמיינו שהם מתפתחים תוך כדי. אתם יכולים לחוש את הכיוונים שנוצרים ולנוע לקראתם באמצעות הפעולות שתבצעו.

כשאתם עובדים עם הרצון ליצירת הרמוניה אתם יכולים להפוך אינטואיטיביים יותר. אתם יכולים להקשיב לאינטואיציה שלכם ולשמוע אותה. האינטואיציה שלכם מראה לכם כיצד לשרת את השלם וכיצד להיות בהרמוניה עם כל החי. עבדו עם רצון זה כדי לקבל את הנחיית הנשמה שלכם ביתר בהירות על-ידי הימצאות במצב של איזון וזרימה רגשית.

התחברו עם הרצון ליצירת הרמוניה שמביא עימו איזון, שלווה פנימית וזרימה. כשאתם חיים חיי נשמה, אתם חיים במקצב הנשמה שלכם. אתם נמצאים בהרמוניה עם כל חלקי ההוויה שלכם ועם כל החיים סביבכם. דמיינו שאתם משחררים את כל המגבלות ליצירת החיים האידיאלים שלכם. אתם יכולים להתחבר עם הרצון הזה כדי ליצור חיים שמבטאים את היופי של נשמתכם בכל אשר תעשו. מה אתם יכולים להביא לחייכם על מנת לחיות במקצב נשמתכם, כדי לבטא יופי רב יותר?

זמנו את הרצון לפעול כדי לבנות חיבור חזק אף יותר בין השכל הגבוה שלכם והשכל הנמוך, כך שתוכלו לחשוב את המחשבות של הנשמה שלכם, מחשבות שמובילות אל השחרור שלכם. אז המחשבות שלכם יראו לכם באילו צעדים לנקוט על מנת לחיות חיי נשמה. עם חיבור לרצון לפעול והשכל הגבוה שלכם, כל צעד שתעשו ירחיב את התודעה שלכם ויקרב אתכם אל הנשמה שלכם ואל הרוח.

קבלו אנרגיה מהישות האדירה שמשדרת את הרצון לגרום. אפשרו לה להיכנס אל העין השלישית שלכם, כשהיא מכווננת את המטרות של האישיות שלכם עם אלו של נשמתכם, כך שהמניעים שלכם לכל אשר אתם עושים ולכל אשר אתם יוצרים הם המניעים של הנשמה שלכם לעשייה וליצירה.

היפתחו לקבל כמה מהאיכויות שהרצון לגרום מביא – כמו את איכות היותכם מסורים לנשמה שלכם, התמדה, התמקדות בדבר אחד, אופטימיות ואמונה בעצמכם וביכולת שלכם לחיות חיי נשמה. כשאתם מושכים אליכם את הרצון לגרום הוא משנה את שאיפות האישיות לשאיפות הנשמה, כשהוא מחזק את השאיפה שלכם לחיות חיים רוחניים, חיים מאוזנים, חיי נשמה.

היו מוכנים לשחרר כל דבר שאינו משרת את חיי הנשמה. כאשר אתם מתחברים עם איכות זו של הרצון האלוהי, אפשרו לדבר מה שאתם צריכים לשחרר להתגלות בפניכם. דבר זה עשוי להיות מחשבה, תחושה, אדם, מצב או פעילות. התבוננו וכתבו אודות הדבר שאתם צריכים לשחרר. אמרו "אני רוצה לשחרר…  (השלימו את הדבר שאתם צריכים לשחרר)" והרגישו את הרצון האלוהי עובד עמכם כשאתם אומרים זאת.

אתם מאמינים שאתם יכולים ליצור את חיי הנשמה האידיאלים שלכם. יש לכם את היכולת של הרצון האלוהי הפועל אתכם, שרוצה בזאת עבורכם. יש לכם את כל הכלים שאתם צריכים כדי להביא לקיום חיי הנשמה האידיאלים שלכם.

משכו אליכם את העוצמה של הרצון לבטא גן עדן עלי אדמות. זה הרצון אשר דוחף את כל העבודה שעשיתם במישורים הפנימיים אל העולם החיצוני. עבדו עם הרצון הזה כדי להביא את חייכם לכלל היערכות עם הנשמה שלכם, עם התכלית הגבוהה יותר שלכם, ועם כל אשר מזין אתכם ותומך בכם לחיות חיי נשמה. משכו אליכם את הרצון הזה על מנת ליצור סדר ולארגן את החומר שסביבכם. הגשימו תוך כדי דאגה ותשומת לב לפרטים, עם דיוק ובתזמון נכונים כשאתם מתחברים עם הרצון לבטא.

כשאתם מחוברים לרצון לבטא ולנשמה שלכם, בקשו שיראו לכם האם יש משהו שצריך להיכנס אל חייכם, משהו שמוכן להשתנות, משהו שאתם יכולים להכניס לחייכם כבר עכשיו ואשר נמצא בהיערכות עם הנשמה שלכם. אמרו לעצמכם " אני רוצה ש…. (השלימו) יכנס אל תוך חיי". הרגישו את הכוח של הרצון האלוהי עובד אתכם ודרככם כדי לחולל את השינויים הללו.

האינרציה של החומר ושל האישיות פוגשים בכוח ההתפתחות, של הרצון האלוהי. תנועה, זרימה ואור זורמים אל תוך חייכם. שינויים מגיעים בעיתוי הנכון. היכולת שלכם ליצור את החיים שאתם רוצים גדלה מידי יום. אתם יוצרים את החיים האידיאלים שלכם באמצעות ההתחברות אל נשמתכם, ההיערכות עם הרצון האלוהי ושידור הרצון האלוהי לחייכם. הרצון האלוהי משנה את כל אשר הוא מוקרן אליו, כשהוא מביא את דפוסים הנמוכים באופן יחסי לכלל הרמוניה עם היופי של הדפוסים הגבוהים יותר של היקום. החיים שלכם נערכים עם הנשמה שלכם ועם התכלית הגבוהה ונערכים עם היקום כולו וכל החיים שבו.

עשיתם כעת מסע מופלא של השתנות בעת שהבאתם את הרצון האלוהי לתחומים רבים של חייכם. הכירו בדרך הארוכה שעברתם, במה שלמדתם ובאופן שבו יש לכם את הכוח להגשים חיי נשמה. שתפו אחרים בתובנות שלכם ביחס לחיים כנשמה.