לחזק אהבה עצמית

 ברכות מאורין

המוקד של המסע הזה הוא עבודה עם הרצון האלוהי כדי לחזק את היכולת שלכם לאהוב את עצמכם, כדי שיהיה לכם יותר בטחון עצמי, הערכה עצמית, תחושה של השווי העצמי שלכם ואמונה בעצמכם. אהבה עצמית היא הכיבוד של העצמי האמיתי שלכם, החכמה שבתוככם. אהבה עצמית משמעותה כיבוד הנתיב, האור והמתנות הייחודיות שלכם.

התחילו בכך שתעריכו את הנשמה שלכם, כשאתם מבחינים עד כמה היא יפה. תעריכו את עובדת היותכם ייחודיים, יחידים במינכם, ושיש לכם מתנות רבות ויפות שהן רק שלכם, אותן תוכלו להציע לעולם.

קבלו את הרצון ליזום כדי שתהיה לכם תודעה חדשה אודות איך לאהוב ולהזין את עצמכם. מלאו את עצמכם ברצון הזה, שמביא עמו את העוצמה והאומץ להיות עצמכם, להאמין לחוכמה הפנימית שלכם ולטפל בעצמכם. תנו לתובנה חדשה לזרום אליכם, אודות מה שאתם צריכים: כמה מנוחה, אור שמש, זמן בטבע, אילו סוגים של מזון, זמן עם אנשים, אילו פעילויות מטעינות אתכם, המחשבות, הקצב וסגנון החיים שאתם צריכים כדי לחיות חיי נשמה, לאהוב ולהזין את עצמכם. היפתחו לתגליות אודות מה מהווה הזנה עבור הנשמה, השכל, הלב, הגוף והאישיות שלכם, כך שתהיו חזקים וקורנים. כתבו את התובנה שלכם.

הכוח של הרצון ליזום יכול לעזור לכם לשחרר מכשולים אשר מעכבים אתכם או מונעים מכם מלאהוב את עצמכם. שימו לב מה משתנה ככל שאתם מושכים את הרצון הזה ומתמלאים בעוצמה שלו. התבוננו כיצד אתם מטפלים בעצמכם ומה אתם צריכים כדי לחיות חיי נשמה, המלאים בשמחה, ברווחה ובחיוניות.

התחברו עם הרצון לאחד ודמיינו שכל החלקים שלכם מתחברים יחדיו, כשהם מודרכים על-ידי העצמי הגבוה והנשמה שלכם. כל חלקי האישיות שלכם תומכים בכם בהליכה בנתיב, בהגשמה של החלומות שלכם ובידיעה את הערך שלכם. הכירו בכל רגע שבו אתם מסוגלים להעריך את עצמכם ולהכיר בעצמכם.

עבדו עם הרצון להתפתח, הרצון היצירתי, כדי לגבש אסטרטגיה ותוכנית לביצוע פעילויות מזינות. שימו לב לדרכים יצירתיות שבהן אתם יכולים להפגין אהבה עצמית, לחוש במה שאתם צריכים ולהזין את עצמכם במציאות הפיזית. תנו לעצמי היצירתי שלכם להתעורר ולגלות רעיונות חדשים, מקוריים ורעננים אודות דרכים לאהוב ולכבד את עצמכם.

כאשר אתם מתחברים עם הרצון ליצירת הרמוניה, אפשרו לעצמכם לשחרר קונפליקט ומגבלה ולהרגיש את השלווה והרוגע של הנשמה שלכם. הרפו מכל דרמה ומשבר ואשררו שאתם יכולים לגדול בשמחה ולא דרך מאבק. שחררו התנגדות לאהבה ולכיבוד של עצמכם והרשו לעצמכם לחיות חיים אוהבים ומכבדים. זהו דרכים שבהן אתם יכולים למצוא פתרונות מנצחים לכל המעורבים ולנוע בדרך שלווה.

התחברו עם הרצון לפעול כדי שיהיו לכם מחשבות בהירות ואוהבות ביחס לעצמכם – מחשבות שמעצימות אתכם, שמכבדות אתכם ושמראות לכם את היופי והעוצמה שלכם. צרו מחשבות בהירות ביחס לשאלה מה לעשות מרגע לרגע, שמכבדות את העצמי האמיתי שלכם ומחשבות שמנחות אתכם לפעולה הנכונה. הרצון לפעול משודר על-ידי ישות דגולה אשר משקפת את השכל האוניברסאלי, השכל של אלוהים.

פיתחו את השכל שלכם לשכל גבוה יותר זה, הרחיבו את החשיבה שלכם והתחברו עם הרצון לפעול. אפשרו לעצמכם להיות יותר ממה שאי פעם דמיינתם שאתם יכולים להיות בעת שאתם הולכים בנתיב שלכם, ואתם מכבדים ומוקירים את עצמכם בעזרת המחשבות שלכם בכל מה שאתם חושבים או עושים. התבוננו במחשבות חדשות שיש לכם וכתבו אותן. כאשר אתם מזהים אותן, אתם מעניקים למחשבות החיוביות והחדשות האלו עוצמה רבה יותר.

משכו אליכם את הרצון לגרום, אהבו את עצמכם בעזרת המוכנות ליצור את הגבוה ביותר שאתם יכולים לדמיין בחיים שלכם, כאשר אתם מתחברים עם הנשמה שלכם ונענים לאידיאלים שלה על אהבה. שחררו את כל המטרות שאינן לטובתכם הגבוהה, והיפתחו לאותן מטרות שהן המטרות של הנשמה שלכם, כשאתם יודעים שכשאתם עושים זאת אתם מבטאים אהבה עצמית. שימו לב אם מטרות כלשהן משתנות כשאתם עושים זאת, אם נראה כאילו האנרגיה נסוגה מנתיבים מסוימים ואם נתיבים אחרים נראה שמכילים אנרגיה רבה יותר וקוראים לכם ביתר עוצמה.

היפתחו לרצון לבטא שמביא את ההגשמה של כל הרצונות האחרים. הרשו לעצמכם לבטא אהבה עצמית בכל מה שאתם עושים: במילים ובמעשים שלכם ובדרך שבה אתם דואגים לעצמכם. העבודה עם הרצון האלוהי היא מעשה של אהבה עצמית. מתן ערך לצמיחה רוחנית הוא מעשה של אהבה עצמית. ההליכה בעקבות ההדרכה הפנימית שלכם באמצעות פעולה היא אהבה עצמית. תנו לרצון הזה לעבוד עמכם ובאמצעותכם כדי להגשים וליצור רמה גבוהה יותר של טיפול עצמי, הזנה עצמית, אהבה עצמית, מודעות לנשמה ולנתיב שלכם, אמון בעצמכם ותחושה חזקה יותר של מי שהנכם.