להאיר את המיינד

ברכות מאורין

במסע הזה אתם תזמנו אליכם את הרצון האלוהי כדי לשנות את המיינד שלכם, ליצור מחשבות בהירות ומוארות, להסיר את מסך האשליה ולשחרר אמונות שאינן משרתות אתכם.

הביאו את הרצון ליזום כדי לעורר תודעה חדשה ולשחרר מעצורים לחשיבה מנטלית בהירה. הרצון הזה יכול לסייע לכם ביצירה של מחשבות רחבות, מחשבות לא מוגבלות ומחשבות יצירתיות. אפשרו למיינד שלכם להתרחב עם הרצון הזה. היפתחו לתגליות, למודעות, לפרספקטיבות ולתובנות חדשות. כשאתם עובדים עם הרצון הזה, התאים במוח הפיזי שלכם יכולים להתעורר ולהפוך למקבלים ולמפרשים בהירים של המיינד הגבוה יותר שלכם ושל מידע שמגיע מהמיינד האוניברסלי. התבוננו בתחושות, בחוויות ובתובנות חדשות שעולות וכתבו עליהן כאשר אתם עובדים עם הרצון הזה ועם כל אחד מהרצונות האחרים כדי להאיר את המיינד שלכם.

ניתן ליצור קשר עם הרצון ליזום כדי לזמן לעצמכם את האומץ לחשוב בדרכים חדשות, להרחיב את החשיבה שלכם ולעורר תודעה חדשה. אתם יכולים לעבוד איתו כדי לקבל תגליות אודות הטבע שלכם, טבעה של הנשמה שלכם ושל היקום. יש לכם את היכולת ליצור קשר עם המחשבות של ההוויות המוארות והמחשבות שנשלחות לאנושות אודות מה השלב הבא ~ הרעיונות והאידיאלים שמוכנים להתגלם.

צרו קשר עם הרצון לאחד כדי להתאחד עם הנשמה שלכם ונשמות של אחרים וכדי להרחיב את החזון שלכם. עם האיכות הזו של הרצון אתם יכולים לזהות אחרים שנמצאים על הנתיב, ולהיות מודעים יותר למדריכים שלכם, למורים ולישויות המוארות שתמיד מציעים סיוע ואהבה באמצעות התשדורות שלהם במישורים הפנימיים. כאשר אתם מתאחדים עם הנשמה שלכם, דמיינו שהמיינד של הנשמה שלכם מתמזג עם המיינד שלכם. תנו לשני המיינדים הללו להתאחד, כשהם מביאים לכם מחשבות חדשות ואוהבות יותר שמאפשרות לכם לדעת את האחדות שלכם עם אחרים. תנו לראיה שלכם להתרחב כשאתם חשים את האחדות הרחבה יותר שאתם חלק ממנה.

עם הרצון להתפתח, העמיקו את החיבור שלכם לאינטליגנציה היצירתית של היקום ושל הנשמה שלכם. תנו לרצון הזה לחזק את היכולת שלכם לתכנן, להעניק לדברים צורה ולקבוע מטרות אשר משקפות את מטרות הנשמה שלכם. הרצון הזה מאפשר לחומר להגיב למיינד שלכם. כשאתם מכפיפים את המטרות של האישיות שלכם לאלו של הנשמה שלכם, אתם יכולים להשתמש ברצון הזה כדי לדעת יותר אודות המטרות של הנשמה שלכם ולמצוא דרכים יצירתיות למימוש שלהן.

התחברו עם הרצון ליצירת הרמוניה כדי ליצור יופי ושלווה בחיים שלכם וכדי ליצור הרמוניה במקומות שיש בהם קונפליקט או מאבק. אפשרו למיינד שלכם להיות כה מואר בעזרת הרצון הזה (וכל הרצונות האלוהיים) עד שיהפוך למשואה של אור שמאירה את הדרך מבעד לרגשות דחוסים יותר, מבעד לדואליות, ומבעד לעליות ולמורדות. כאשר המיינד שלכם הופך לבהיר יותר עם האור של הנשמה שלכם והאור של הרצון האלוהי, אתם יכולים למצוא את הדרך להרמוניה ולאיזון. אתם יכולים למצוא את הפתרון המנצח עבורכם ועבור כל מי שמעורב.

הרצון לפעול הוא אחת מההשפעות החזקות ביותר על המחשבות שלכם, ביחד עם הרצון להתפתח. הרצון להתפתח מעורר את היכולת שלכם להתחבר לתמונה הרחבה יותר ולחשוב בדרכים מופשטות. כשאתם עובדים עם הרצון לפעול, אתם רוכשים את היכולת לנסח מחשבות מנטליות בהירות אודות הנושאים בחיים שלכם ולהיות בעלי וודאות רבה יותר ביחס למעשים. הרצון הזה מוביל למחשבות של אמת ביחס לטבע המציאות, כך שאתם יכולים לשחרר את עצמכם מהכבלים של העולם החומרי ולראות את הטבע האמיתי של אהבה ואור שנמצא מעבר לו. ואז המחשבות שלכם יכולות להראות לכם את הדרך לנתיב ההתפתחות הגבוה יותר שלכם.

כל אימת שאתם רוצים יותר בהירות, ראו את עצמכם עומדים באור הטהור של אלוהים, האור של הנוכחות, האור שחושף אמת. משכו אליכם את הרצון לפעול ודמיינו שהאשליות והמחשבות והאמונות המגבילות מתפוגגות. דמיינו שהמיינד שלכם הופך לצינור לרצון האלוהי. שימו לב למחשבות שיש לכם אחרי שאתם עושים זאת. החליטו לאפשר למחשבות חיוביות, מרוממות ותומכות להיכנס אל המיינד שלכם ולא לאפשר כניסה למחשבות שאינכם רוצים.

כשהוא מואר עם האור של הנשמה שלכם ועם הרצון המיינד שלכם האלוהי ונושא אור, שמאיר עבורכם את הדרך. כל המחשבות של הנפרדות, מחשבות שאומרות לכם שאינכם טובים מספיק, מחשבות שמעכבות אתכם, יעזבו. מחשבות ביקורתיות ביחס לעצמכם וביחס לאחרים יוחלפו בחמלה ובהבנה. מחשבות של ספק ופחד יוחלפו במחשבות של שלווה.

משכו אליכם את הרצון לגרום כדי לשחרר אשליות, מחשבות ואמונות שלא משקפות את האמונות והאידיאלים של הנשמה שלכם. היפתחו לאידיאלים חדשים שיניעו אתכם לחיות חיי נשמה, לחיות בתיאום עם התוכנית האלוהית לחיים שלכם. היפתחו לאותם רעיונות ואידיאלים שמדריכים אתכם להתפתחות שלכם, ששמים אתכם בספירלה שנעה כלפי מעלה. שימו לב לכל השינויים בחשיבה ובאמונות שלכם ביחס לטבעה של המציאות כאשר אתם עובדים בדרך הזו.

הביאו אליכם את הרצון לבטא אלוהות בחומר. המיינד שלכם מסוגל להגיע מעלה אל מישורי גן העדן ולהביא את המחשבות הנעלות מטה אל חיי היום-יום שלכם. המיינד שלכם עוזר לכם לארגן ולהגשים את התכלית של הנשמה שלכם בדרך קצבית ומסודרת. המיינד שלכם מראה לכם מה צריך להיבנות ולהיכנס אל חייכם ומה צריך לעזוב.

כאשר אתם עובדים עם הרצון האלוהי ועם הרצון לבטא, תנו למיינד שלכם להשתנות ולהפוך לאור מאיר. המחשבות שלכם נעשות יפות; יש לכם מחשבות אוהבות יותר, חומלות יותר, ממוקדות יותר ובהירות יותר. המחשבות שלכם נושאות אתכם קרוב יותר להארה, משרתות אחרים בצמיחה שלהם, ומוסיפות אור בכל אשר סובב אתכם. המיינד שלכם יהיה שדה אור שאליו הרצון האלוהי יוכל לזרום. המחשבות שלכם תהיינה המחשבות החיוביות והאוהבות של הנשמה שלכם ביחס לעצמכם, לאנשים אחרים ולסיטואציות בחיים שלכם.

אפשרו למחשבות הגבוהות יותר שלכם להפוך גלויות יותר, מחשבות אשר הגיעו ממישורי האור הגבוהים ביותר, מחשבות מוארות שנושאות את האנרגיה של הרצון האלוהי. תנו למחשבות החדשות הללו להיות כזרעים שמתחילים לנבוט בכל מקום. תיהנו מהמיינד המואר שלכם!