יצירת סביבה תומכת

ברכות מאורין

זהו מסע בעבודה עם הרצון האלוהי על מנת לגרום להיווצרות סביבה שתתמוך בכך שתחיו חיי נשמה, חיים שיש בהם את המידה הנכונה של שקט, אור, זרימת אנרגיה וכל שתצטרכו על מנת לחיות את תכלית החיים שלכם ולחוש נתמכים על-ידי העולם.

היפתחו לקבל זרם אנרגיה מהרצון ליזום. הרגישו את העוצמה הטהורה והגולמית, האנרגיה החשמלית של הרצון הזה. הורידו אותו מטה דרך קודקוד ראשכם אל בסיס עמוד השדרה, כשאתם מחברים את הרצון האישי שלכם עם רצונה של נשמתכם, מעוררים תודעה, מודעות, תובנות ותגליות ביחס לאיזו סביבה תתמוך בכם לחיות כנשמה.

כשאתם מתחברים עם הרצון ליזום, אתם יכולים להשיג מודעות חדשה לסביבה שלכם – מודעות לגבי הדרך שבה האנרגיה זורמת, לאור שסביבכם, לאוויר שאתם נושמים ולכל האנרגיות שאתם חיים בתוכן וסביבן. עם הרצון האלוהי אתם מעוררים את המודעות לזהות את השינויים שצריכים להיעשות על מנת שהסביבה שלכם תוכל לתמוך בכם לחיות כנשמה וביצירה של תכלית החיים שלכם.

אתם יכולים לעבוד עם הרצון ליזום כדי לקבל תובנות חדשות ביחס לסביבה שלכם והאנרגיות שסובבות אתכן. בעזרת מודעות רחבה יותר יש לכם יכולת רבה יותר לדעת, לראות, להפוך מודעים וליצור את הסביבה האידיאלית שלכם. חשבו על הסביבה שלכם עכשיו, ושלבו מודעות חדשה של האנרגיות שאתם חיים בתוכן ובסביבתן בעת שאתם מתחברים עם הרצון ליזום.

הבחינו וכתבו אודות רגשות, התנסויות או תובנות חדשים כלשהם בזמן שאתם עובדים עם רצון זה ועם הרצונות הבאים ליצירת סביבה תומכת ואידילית.

משכו אליכם את האהבה המגנטית של הרצון לאחד, אשר זורמת מהישות הדגולה אשר משדרת את האיכות הזו של הרצון האלוהי. הרצון לאחד הוא שמסייע לכם להיות במערכת יחסים נכונה עם כל החיים. שדרו רצון זה לשכונה שלכם, לקהילה שלכם ולצמחים ולבעלי החיים אשר סביבכם. זהו הרצון אשר מביא אהבה ואחדות עם כל האנרגיות שבסביבתכם.

כאישיות, התמזגו עם הנשמה, הקרינו אהבה מגנטית אשר מאחדת אתכם עם כל האנרגיה סביבכם. הפכו מגנטים לאהבה ולאנרגיה טובה בזמן שאתם מתמלאים ברצון לאחד. היו מגנטיים לאנרגיות נשמה ולאנרגיות של אור. אתם יכולים להגביר את אנרגיית כוח החיים סביבכם בעזרת הזוהר שלכם, החיבור שלכם לנשמתכם, ובעזרת הרצון לאחד הזורם מכם כלפי חוץ.

התחברו עם הרצון להתפתח, עם הישות האדירה אשר משדרת את האנרגיה אשר מפתחת את המודעות שלכם ואת צורות החיים. בעזרת הרצון הזה הזורם בכם, השקיטו את עצמכם. שחררו את התוכניות של האישיות שלכם ואת השאיפות שיש לכם ביחס לסביבה האידיאלית שלכם. היפתחו לחזון ולתוכניות של נשמתכם, לחוכמה שלה ביחס למה שעשויה להיות הסביבה האידיאלית שלכם. אפשרו לעוצמה של נשמתכם ליצור את הסביבה האידיאלית שלכם.

הרגישו ביצירתיות שלכם מתרחבת כאשר אתם מתחברים עם הרצון להתפתח. שפע של רעיונות זורם אליכם אודות דרכים חדשות ליצור את הסביבה האידיאלית שלכם, אודות היבטים חדשים של הסביבה האידיאלית שלכם. בזמן שאתם מתחברים עם רצון זה, אתם יכולים לחזק את היכולת שלכם לראות את הצעדים הספציפיים שעליכם לנקוט בהם על מנת ליצור סביבה תומכת. אתם מסוגלים לתכנן, לבנות אסטרטגיות ולבחון מה נדרש. ככל שרצון זה זורם לתוככם, כך התודעה שלכם מתרחבת – היכולת שלכם לחוש, לדעת וליצור את הסביבה האידיאלית שלכם.

עבדו עם הרצון ליצירת הרמוניה כדי לשחרר מגבלות. זהו הרצון של האיזון והזרימה הרגשית, הרצון אשר מסייע ליצור יופי בכל דבר אשר הוא משודר אליו. משכו אליכם את הרצון הזה וראו אותו זורם החוצה אל הסביבה שלכם, כשהוא מוסיף גל של יופי בזמן שהוא זורם החוצה, נוגע בכל אובייקט סביבכם. שדרו את הרצון הזה לקירות הבית שלכם, לשטחים הפתוחים, כל הדרך לקהילה שלכם ואז רחוק אף יותר.

תנו לגלים האלו של ההרמוניה לנוע דרככם, כשהם מביאים יופי, אור והרמוניה לכל סביבתכם. הנשמה שלכם אוהבת יופי, הרמוניה ואור. בזמן שאתם מביאים איכויות אלו לתוך חייכם, אתם מבטאים את עצמכם כנשמה, עושים את העבודה של הנשמה שלכם. יש לכם את היכולת ליצור סביבה שתתמוך בכם, שתזין אתכם ושתוסיף לאור שלכם.

קראו אליכם את האנרגיה של הרצון לפעול, על מנת לחזק את יכולתכם לחשוב ולפעול בדרכים שיובילו לשחרור שלכם. בזמן שאתם עושים זאת, אתם משחררים את ההיצמדות שלכם לצורות בחיים שלכם אשר כבר לא משרתות אתכם. אתם יכולים לשחרר ביתר קלות כל צורה, סביבה או דבר אשר יצרתם ואשר לא יכולים להכיל את האור החדש שלכם. דמיינו שהצורות החדשות אשר מייצגות את האור הגבוה יותר שלכם – צורות אשר מביאות לכם חופש ואשר תשארנה את הנשמה והרוח שלכם חופשיות – מגיעות אליכם.

משכו את הרצון לפעול אל תוך השכל שלכם, כך שתוכלו לראות בבהירות מה להביא לחיים שלכם ומה לשחרר. הידע הזה יגיע אליכם בזמן המתאים ובדרך המתאימה.

עמדו באורו הטהור של אלוהים. הניחו לו לנוע דרככם ולזרום החוצה אל הסביבה שלכם, כשאתם מוסיפים את האור הטהור הזה לכל האנרגיה שסביבכם. פנו זמן כעת לדמיין את האור הטהור הזה זורם לכל דבר שאתם יכולים לחשוב אודותיו בזמן שאתם מחזיקים בו ומקרינים אותו.

התחברו עם הרצון לגרום, הדחף לפעולה יצירתית שמבוססת על האידיאלים של הנשמה שלכם. התמלאו באנרגיה הזאת ושדרו אותה אל הסביבה שלכם. זה הרצון שיאפשר את הגשמת האידיאלים של הנשמה שלכם בכל תחום של חייכם. עבדו עם הרצון הזה כדי להוסיף אור, יופי, הרמוניה, סדר ואהבה לסביבה שלכם. אתם יוצרים סביבה אשר מאפשרת לכם להגשים בצורה טובה יותר את המטרות של נשמתכם ולהפוך לאור בהיר יותר, כך שתוכלו להוסיף אהבה ואור לעולם בדרכים קלות ומשופרות. אתם יוצרים סביבה אידיאלית אשר תשרת אתכם בחייכם, חיי נשמה.

הרצון לגרום מחזק את היכולת שלכם לשחרר את אותן הצורות אשר לא משרתות אתכם, צורות שלרוב נוצרו על-ידי האישיות שלכם ואשר מבוססות על אידיאלים של האישיות. אם יש דבר כלשהו אשר אתם צריכים לשחרר או לשנות ביחס לסביבה שלכם, אפשרו לו לעלות במחשבתכם. משכו את הרצון לגרום ואמרו לעצמכם "אני רוצה שדבר זה יעזוב את חיי", כשאתם יודעים שבזמן שאתם אומרים זאת, הרצון האלוהי עובד דרככם ואיתכם כדי שדבר זה יתרחש.

התחברו עם הרצון לבטא, כשאתם מביאים את האנרגיה של הרצון הזה לתוככם. זוהי האיכות של הרצון האלוהי אשר מביאה לכדי התגלמות פיזית את כל העבודה הפנימית שעשיתם על מנת ליצור סביבה תומכת. זה הרצון אשר דוחף את האור לצאת מהמישורים הגבוהים אל תוך העולם הפיזי, כך שתוכלו לחוות במציאות הפיזית את אותו הדבר שאתם יוצרים במחשבתכם.

בעזרת הרצון הזה, וכל העבודה שעשיתם עם שאר האיכויות של הרצון האלוהי, אתם מוכנים ליצור את הסביבה התומכת והאידיאלית שלכם. אתם יכולים להגשים את הסביבה האידיאלית שלכם כך שהמקום בו אתם חיים, האנשים שבסביבתכם והאנרגיות אשר סביבכם ימצאו בתיאום עם נשמתכם.

בעת שהרצון לבטא זורם דרככם, אתם מניחים את האנרגיה ליצירה של הסביבה האידיאלית שלכם – סביבה עם יופי, מוזיקה, אמנות, טבע, אור וכל אשר אתם צריכים. בעזרת הרצון הזה אתם מגשימים תוך כדי תשומת לב לפרטים, עם מיקוד ודיוק. יש לכם את ההתמדה והסבלנות ליצור את הסביבה האידיאלית והתומכת שלכם. השינויים יגיעו בעיתוי נכון, צעד אחר צעד, בדרך ריתמית ומסודרת.

אתם יכולים לשדר את הרצון לבטא לסביבה שלכם על מנת להביא את הממלכה המלאכית אל הסביבה שלכם. הזמינו את הממלכה המלאכית אל תוך הבית והחיים שלכם, אם תבחרו בכך. הניחו לרעיונות לבוא אליכם ביחס למה שאתם יכולים ליצור בסביבה שלכם – מוזיקה, אומנות, יופי, ניחוחות, פרחים, צמחים ועוד, דברים מזמינים עבור הממלכה המלאכית.

תנו לכל שבעת הרצונות לזרום דרככם, כשהם קורנים בגלים כלפי חוץ, מסדרים הכול סביבכם לכדי דפוס גבוה יותר של יופי נעלה.