יצירה של מערכות יחסים אידיאליות

הצטרפו לאורין, סאנאיה ולכל מי שלומד את שבעת האיכויות של הרצון האלוהי על מנת לשנות את חייהם. אתם יכולים להצטרף לקבוצת הלימוד של הרצון האלוהי, ולהתחבר לרצון האלוהי עם או בלי קלטות השמע של אורין.

מסר מאורין כולל במה להתבונן

אהבתי שלוחה אל כולכם, אני שולח לכם "חיבוק קוסמי" ענק וגדול ומודה לכם על כל מה שאתם עושים על מנת להביא את הרצון האלוהי אל החיים שלכם ובכך להפוך אותו זמין לאנושות. אתם החלוצים, החוקרים את האנרגיות שמגיעות כרגע אל כדור הארץ. זהו חודש נפלא להתמקד באהבה ובמערכות יחסים ולהעלות את מערכות היחסים שלכם למישור חדש.

כפי שאתם מודעים, (קראו את המסר הרצון לבטא) הדגש של המחזור הבא של האנושות הוא על עבודה קבוצתית. העבודה הקבוצתית שאתם עושים במישורים הפנימיים, כאשר אתם מתחברים זה לזה על מנת לקבל את האנרגיות של הרצון האלוהי, היא הדרך הבאה של עבודה משותפת. עבודה קבוצתית, במישורים הפנימיים כמו גם במישורים החיצוניים, תיצור שינויים נפלאים, מהירים וחיוביים שיפתחו בפני האנושות את השער לעולם הנשמות (בדיוק כפי שממלכת החיות נכנסת אל הממלכה האנושית).

עבודה קבוצתית כרוכה בהימצאות במערכות היחסים האידיאליות שלכם עם כל הנשמות שאתם עובדים איתן, ועם הישויות הגבוהות יותר שנוכחות תמיד. אחת הסיבות שכתבתי את הספר אהבת נשמה, הייתה כדי להכין אתכם לחיים באחדות עם הנשמות של האחרים, בכך שתלמדו כיצד ליצור מערכות יחסים אידיאליות עם כל מי שנמצא בחייכם. כל השיעורים שאתם לומדים במערכות היחסים שלכם אודות מתן כבוד לעצמכם, לנשמות של אנשים אחרים, הבחירה באהבה ובשלום וכן הלאה, מכינים אתכם לחיים במישור הנשמה ובמישורים גבוהים אף יותר. השלב ההתפתחותי הבא של האנושות הוא התפתחות אל תוך הנשמה, הצטרפות אל ממלכת הנשמות (אפילו עם גוף ארצי) וחיים כנשמה בהרמוניה, באיחוד, באחדות, ובמערכת יחסים נכונה אחד עם השני. הרצון לאחד והרצון ליצירת הרמוניה חשובים במיוחד כהכנה שלכם לשלב הזה.

כאשר אתם מצטרפים אלינו במישורי הנשמות, אתם תמצאו סיוע והדרכה רבים אף יותר זמינים עבורכם, כיוון שכולנו במישורים הגבוהים עובדים יחד. אתם לא לבד! אתם חלק מקבוצה שעובדת יחד. ככל שאתם מתפתחים, אתם הופכים מודעים יותר להדרכה שמוצעת לכם מהמישורים הגבוהים יותר, מהנשמה שלכם ומהישויות המוארות. זוהי הנחיה שתסייע לכם להצטרף לאנרגיה הקבוצתית, לשרת את השלם, ליצור מטרות קבוצתיות ולחיות בצורה הרמונית בתוך האחדות עם האחרים.

אין זה משנה כמה גבוה אתם מגיעים, תמיד יהיו אלו אשר ידריכו אתכם, וחלק מהיצירה של מערכות יחסים אידיאליות הוא להתכוונן לישויות אלו שמדריכות, כפי שעשיתם. למעשה, ככל שאתם נעים גבוה יותר, כך תהיו מודעים יותר לאנרגיה של המדריכים ותקבלו אותה במידה רבה יותר, כמו במקרה של הרצון האלוהי, הישויות המוארות, האור הסולרי, השמש הרוחנית המרכזית והממלכה המלאכית. ההרמוניה הקבוצתית נשמרת והשירות של המטרה הקבוצתית מתבצע באמצעות הקשר עם הישויות הגבוהות יותר. יצירת מערכות יחסים אידיאליות עם ישויות גבוהות יותר אלו היא חלק חשוב מאד מהחיים בתור הנשמה שלכם. הרצון לאחד פותח את הראיה שלכם ואת היכולת לחוש ולעבוד עם ישויות גבוהות אלו.

חלק מהעבודה עם כל הישויות המוארות, כולל אלו אשר משדרות את הרצון האלוהי, הוא להדריך את אלה שעדיין לא כה מפותחים ולסייע להם. כאשר אתם מתפתחים, אתם תגלו שאתם מתחילים לקבל תפקידי הדרכה, ריפוי, לימוד וסיוע לאלו שעדיין לא כל-כך מפותחים כפי שאתם הפכתם להיות. חלק מיצירה של מערכות יחסים אידיאליות הוא ליצור את מערכות היחסים עם אלו שהם עדיין לא כל-כך מפותחים ~ לגלות היכן אתם יכולים לתרום לתזוזה ואז לעשות זאת. אתם גם תלמדו שיעורים רבים הקשורים להימנעות מהצלת אחרים, הימנעות מסיוע עד אשר מבקשים מכם והלימוד לשחרר את הציפיות והרצונות שלכם ביחס לאחרים. אתם תלמדו כיצד לחוש בצורה בהירה יותר את הנשמות של אנשים אחרים ולעזור להם לזהות בעצמם מהו הנתיב שלהם.

התמקדו ברכישת התבונה שתדריך אתכם להשקיע את האנרגיה שלכם היכן שאחרים יקבלו אותה וירוויחו ממנה. שדרו רצון אלוהי אל אחרים אם אתם מרגישים משיכה לעשות זאת, כשאתם בוחרים מבין שבעת הרצונות את אלו שאתם מרגישים שיהיו המועילים ביותר. חלקכם כבר מרגישים את הקריאה לשרת אחרים באמצעות הלימוד שלכם, הריפוי ואפילו דרך התשוקה שלכם ללמד את הרצון האלוהי לאחרים.

כאשר עבדתם עם הרצון לאחד, הגברתם את היכולת שלכם לחוש באלו שנמצאים בנתיב, כולל עובדי אור אחרים. תחום נוסף שניתן ליצור בו מערכות יחסים אידיאליות, הוא עם אחרים שנמצאים בנתיב. אתם לומדים לעשות זאת כאשר אתם חולקים זה עם זה את החוויות שלכם מהתהליך. שדרו רצון אלוהי לכל אדם שפתוח לקבל אותו כרגע, ושהוא עובד אור כמוכם. חיבורים פנימיים אלו יוצרים מרחב אנרגטי להיווצרות של צורות חיצוניות אשר ישרתו את הרצון האלוהי.

תהיה לכם הזדמנות לשדר לממלכת החיות, הצמחים והמינרלים. אפילו אם נדמה לכם שאתם ממציאים את הכל, החיבור שלכם לרצון האלוהי הוא אמיתי מאוד, והכוונה שלכם לשדר אותו לממלכות האחרות תגרום לדבר להתרחש. כיוון שאתם עושים זאת כקבוצה, העוצמה והכוח של התשדורות גדולים יותר וההשפעה שלהן רחבת היקף אף יותר. אתם עוזרים לפתוח את השער להתפתחות הגבוהה יותר של כל החי!

לבד מאשר לחלוק את חוויות יצירת מערכות יחסים אידיאליות עם הישויות המוארות, עם עובדי אור אחרים, אלו שאתם נמצאים כאן כדי לסייע להם והממלכות האחרות, ייתכן שתרצו לחלוק את החוויות שלכם ביחס ליצירת מערכות יחסים אידיאליות עם אנשים מסוימים שבחייכם.

כאשר אתם משדרים את שבע האיכויות של הרצון האלוהי לכל אדם בחייכם או למישהו מסוים, שימו לב לחוויות שלכם. ייתכן שתרצו לחפש אחר הבנות ומחשבות חדשות, תובנות חדשות אודות הדרך שבה אתם יכולים ליצור עוד אהבה, ראיה נרחבת יותר של מערכות היחסים שלכם והתכלית הגבוהה יותר שלהן בחיים שלכם, ודרכים בהן תוכלו לשחרר קונפליקט ומגבלות וליצור הרמוניה גדולה יותר ביניכם ובין אחרים. אתם עשויים לשים לב לכל מיני תובנות אודות העבר, אודות שחרור הרגלים מן העבר ודרכים ישנות של התייחסות לאנשים, ואודות חלקים חדשים של עצמכם שאתם מבטאים במערכות היחסים שלכם. אתם עשויים לראות תוצאות חיצוניות במערכות היחסים שלכם, או אולי לא יהיו שום שינויים נראים לעין.

שימו לב לכל תובנה שיש לכם אודות השחרור והשינוי של הרצונות והציפיות של האישיות שלכם כך שתוכלו לראות, לדעת ולבטא יותר מהאידיאלים של הנשמה שלכם במערכת היחסים. ייתכן שתבחינו בדרכים שהתחלתם לשחרר כמו הצורך להציל, להתחבב או עוד דברים של האישיות שהשתמשתם בהם כמניע שלכם.

שחקו עם כל אינטראקציה שיש לכם עם אחרים, כשאתם שמים לב למרכז הלב המתרחב שלכם. אם מישהו מנהל אתכם מאבק כוחות, הרימו את האנרגיה למרכז הלב שלכם, התחברו עם הרצון לאחד או הרצון ליצירת הרמוניה ושדרו אותם לאדם זה. שימו לב והבחינו אם יש שינוי באינטראקציה שלכם עם אותו אדם.

לפחות פעם אחת, שדרו את הרצון האלוהי לכל מערכות היחסים שלכם בו בזמן, מבלי שתצטרכו להכיר כל אדם, אלא פשוט שלחו אנרגיה לכל אדם שהכרתם בעבר, שאתם מכירים כיום ואשר תכירו בעתיד.