חניכה בלמוריה

מצאי מקום שקט… חופשי מהסחות-דעת…. שחררי לבוש לוחץ…. ודאי שהטמפרטורה נכונה…..

צרי מרחב בטוח… שקט…. מואר בנרות…. השמיעי מוזיקה… הדליקי קטורת….

שבי או שכבי בנוחות… מצאי תנוחה נוחה….

תורגם, הורחב ועובד מן אתר: http://www.crystalinks.com/index.html

 

השקיטי את מוחך…. השקיטי את מחשבותיך….

הרגיעי את גופך… את שרירי הפנים והלסת… את שרירי הצוואר והעורף…. הכתפיים…. שחררי את שרירי הזרועות…. החזה…. הבטן…. הרפי את שרירי הגב…. את האגן….. הרגיעי את שרירי הרגליים…. עד קצות האצבעות…. הרפי את כל גופך…. שחררי כל מתח….. כל דאגה….

נשמי נשימות עמוקות…. שאפי דרך האף…. החזיקי באוויר מעט… ושחררי לאט דרך הפה…. כל נשימה מכניסה אותך עמוק יותר למצב שקט ומדיטטיבי…. נשמי כמה נשימות שאת רוצה…. בדרך זו…..

כעת עצמי את עינייך…. ודמייני את עצמך חוזרת אחורה בזמן…. צפה במרחבי הזמן והמרחב…. ככל שאת חוזרת בזמן… כך פחות ופחות את מודעת לגופך הפיזי….. רוחך צפה על גלי הזמן…. חוזרת ללמוריה…..

את מגיעה לאחת מהפירמידות של למוריה…. פירמידת האור…. את נכנסת לפירמידת האור…. את פוגשת בכוהני הפירמידה…. אחד מהם ידריך אותך בתהליך החניכה….  מולך ניצבת דמות אור מוכרת…. היא מברכת אותך בחום… זמן רב עבר….

גלימה צבעונית מונחת כעת על כתפיך…. בידייך מונחים קריסטלים גדולים…. הדמות מובילה אותך אל תוך חדר קריסטלים…. את מוצאת מקום נוח לישיבה או לשכיבה בינות לקריסטלים המתנשאים מעליך…..

צלילים נשמעים בחדר…. הצבעים מרצדים…. הקריסטלים שבידייך מתחילים לפעום, והחניכה שלך לידע ולחכמה העתיקים מתחילה….

הרטט שלך עולה…. ואת מבינה שמהות החניכה היא היזכרות בכל הדברים שנשמתך כבר יודעת…. הידע והחכמה תמיד היו שלך…. אך הם נשכחו…. כעת הם חוזרים…. זיכרונות… ידע… חכמה… אמיתות…. תובנות…. תמונות…. צבעים…. הכל חוזר ונשמתך סופגת את קליידוסקופ הצבעים והצלילים המדהים בשקיקה ובצמא….

שהי בחדר הקריסטלים כמה זמן שדרוש….

כשתרגישי שהחניכה תמה… נשמי כמה נשימות עמוקות… כדי להטמיע את כל שספגת עמוק בתוך ישותך…. קומי לאט וצאי מחדר הקריסטלים…. צאי אל מחוץ לפירמידה…. הצבעים שונים כעת… בהירים וזוהרים בהרבה….. את יודעת שהגיע העת לחזור….. את צפה על גלי הזמן חזרה אל גופך…. גלימת הצבעים והקריסטלים הפכו כעת לחלק ממך…. את שבה ומתאחדת עם גופך שגם הרטט שלו עלה בעת החניכה….

נשמי עמוק, וחושי עד כמה נוח לך גופך עכשיו, אף יותר מבעבר… נשמי שלוש נשימות עמוקות וחזרי לכאן ועכשיו…. פקחי לאט את העיניים…. שבי ואחר קומי לאט….

קרקעי את עצמך… שתי מים…. שבי על האדמה…. השעיני גבך אל עץ…. הניחי ידייך על האדמה….

וזכרי….