השתנות בעזרת הרצון האלוהי – מבוא

השתנות בעזרת הרצון האלוהי

מבוא

הסיפור של סאנאיה אודות הדרך שבה נוצרה קבוצת הלימוד

מיהו אורין?

אני עובדת עם מורה רוחני בשם אורין. אורין הוא ישות של אור המתקשר איתי באמצעות תהליך שאני מכנה "קבלה טלפתית". הוא משדר רעיונות שאני מקבלת באופן מנטלי כאשר אני מזמנת אותו ונמצאת במצב פתוח ומקבל. ייתכן ורבים מכם חוו את הרגעים האלו שבהם נדמה כאילו רעיונות "צונחים לתוך ראשכם". כך זה מרגיש לתקשר את אורין. אני מקבלת זרם של רעיונות מאורין שמעביר את ההוראה ואת המחשבות שלו.

כדי לקבל את המסרים של אורין, אני נכנסת למצב רגוע ומרוכז של הקשבה דרוכה. אני מזמנת את אורין ומשדרת לו באופן מנטלי שאני מבקשת את הדרכתו וחכמתו. בדרך כלל אורין מגיב לקריאה שלי כמעט באופן מידי, לאחר שאני הופכת ממוקדת ושלווה. אני יכולה להרגיש את הנוכחות של אורין כאשר האנרגיה שלו מתמזגת בזו שלי ~ התנוחה שלי משתנה, אני מתמלאת שמחה והנשימה שלי נעשית חופשייה ועמוקה יותר. כאשר אורין נוכח יש תחושה של שלווה, בהירות וחכמה כמו גם אהבה נרחבת שממלאה את לבי. ברור שאורין מגלם אהבה ושיש בו אהבה עמוקה לאנושות.

אורין תמיד שם כאשר אני קוראת לו, כיוון שהוא אומר שבמישורים שלו אין זמן כפי שאנו מכירים אותו. כך שזה קל עבורו להיות זמין כאשר אני פתוחה, מקבלת ומזמנת אותו. יש זמנים שבהם האנרגיה שלי מפוזרת יתר על המידה, או שהאנרגיות ב"אווירה הנפשית" של האנושות הן כאלו שאורין לא יכול לתקשר בבהירות. במקרים אלו הוא אומר לי לזמן אותו במועד אחר.

אורין לעולם אינו מנסה לשלוט בי או לומר לי מה לעשות. הוא מעלה הצעות ומותיר לי לבחור ולהחליט האם אני רוצה לפעול על פי העצות שלו או לא. אורין תמיד אומר לי ללכת בעקבות החכמה שלי ולהקשיב לסמכות של הנשמה שלי מעל לכל דבר אחר. הוא אומר לכל מי שמגיע אליו לקבל רק את העצות שמהדהדות אצלם כאמיתיות, ולשחרר כל דבר שלא נשמע להם אמיתי. אני גיליתי פעם אחר פעם שפעולה על פי עצותיו של אורין מרחיבה אותי, פותחת אותי לנשמה שלי ומביאה לי אושר.

אני חווה את אורין כישות חכמה ואוהבת מאד. המטרה שלו היא לסייע לאנשים לצעוד את הצעדים הבאים בנתיב התפתחות הרוחנית שלהם. אורין תמיד חיובי ומעודד. הוא מעודד אותנו לגדול דרך שמחה במקום דרך מאבק, לדעת שהיקום הוא ידידותי ופועל תמיד למעננו (גם אם אנחנו לא תמיד יכולים להבין כיצד זה אפשרי) ולדעת שהשפע הוא המצב הטבעי שלנו. כולנו ראויים לחיות חיים מלאי שפע ושמחה.

אורין רוצה להתחיל ללמד אותי אודות רצון אלוהי

יום אחד, כאשר התחברתי אל אורין, הוא אמר לי שהוא רוצה שאני אתחיל ללמוד את הרצון האלוהי ולהיערך עם הרצון האלוהי כדרך שתאפשר לי להביא את התוכנית והתבנית האלוהית אל כל אחד מהתחומים שבחיי. הפחדים שלי צפו מיד: דמיינתי שאצטרך להיות ממושמעת יותר, להיות נוקשה עם אחרים ועם עצמי ולהשתמש בכוח הרצון שלי כדי ליצור שינוי.

חששתי שאם שאיערך עם הרצון האלוהי, אאלץ לוותר על הדברים שאני אוהבת ולהתחיל "ללכת בתלם", לעשות את כל מה שאני יודעת שהוא טוב עבורי ואשר התנגדתי לעשות. מעולם לא הצלחתי להכריח את עצמי לעשות דברים לאורך זמן, ובדרך כלל התמרדתי כנגד סמכות ושליטה.

תהיתי גם אם אני עומדת לאבד את האינדיבידואליות שלי ולהיבלע על ידי כוח אדיר שיכתיב לי אז את חיי וישלוט בהם. עם דימויים אלו במחשבתי, אין פלא שהיססתי לעבוד עם אורין וללמוד אודות הרצון האלוהי.

מבלי להירתע מהפחדים שלי, אורין המשיך לדבר אודות הרצון האלוהי כל אימת שיצרתי עמו קשר. הוא יידע אותי, בצורה מרגיעה מאד, שהיערכות עם הרצון האלוהי אינה קשורה לשליטה, למשמעת, לכפיה או לדחיפה של עצמי לעבר מטרה. למעשה, אין זה קשור כלל לפיתוח הרצון האישי שלי! במקום זאת, אורין אמר שהרצון האלוהי הוא כוח רוחני בעל עוצמה אדירה שאני יכולה לזמן במטרה לשנות את חיי בדרכים חיוביות ונפלאות, וכדי להביא לידי הגשמה את התבנית האלוהית בכל תחום בחיים שלי.

אורין טוען שאני עובדת קשה מדי כדי להשיג את המטרות שלי

אורין אמר שאני עובדת קשה מדי כדי להשיג את המטרות שלי. במקום להשתמש בכוח הרצון האישי שלי כדי לגרום לדברים לקרות, אוכל פשוט להיכנס אל תוך מקור אנרגיה בלתי נדלה זה. הוא אמר שבאמצעות היערכות עם הרצון האלוהי, אוכל להרחיב את התודעה שלי, לעורר את הראיה שלי, להתחבר עם שדה כל הפוטנציאלים לרעיונות בלתי מוגבלים, לצמוח מבחינה רוחנית וליצור חיים טובים אפילו יותר מאלו שאני יכולה לדמיין מנקודת המבט המוגבלת של האישיות שלי.

דבריו של אורין והדברים שהראה לי סקרנו ועניינו אותי. העבודה עם הרצון האלוהי נראתה כדרך עוצמתית בעזרתה ניתן יהיה לגדול מבחינה רוחנית ולהביא איזון והרמוניה רבים יותר לתחומים בחיי. כל שעלי לעשות, לדברי אורין, הוא להביע כוונה להתחבר לרצון האלוהי, לקרוא את האנרגיה הזו אליי, ולהיפתח כדי לקבל אותה אל תוך חיי.

כאשר עבדתי עם הרצון האלוהי החיים התחילו להשתנות

אורין אמר לי שיש שבע איכויות של רצון אלוהי, כל אחת מהן ניתן להבין ולזמן למטרות שונות. אורין נתן לי אינפורמציה אודות כל אחת מאיכויות הרצון האלו וכיצד למשוך אותן אל תוך חיי.

ככל שעבדתי עם הרצון האלוהי, העולם הפנימי שלי החל להשתנות. חשתי את המודעות שלי מתרחבת. הפכתי יצירתית יותר, קיבלתי כמה תובנות חדשות, חשתי תחושה עמוקה יותר של תכלית ומודעות גדולה יותר לצעדים הבאים שהיה עלי לעשות בתחומים רבים של חיי. חשתי מחוברת יותר לנשמה שלי ולעצמי הגבוה, לא רק בזמן מדיטציה, אלא גם ברגעים ספונטניים במשך היום.

דברים רבים השתנו בחיים החיצוניים שלי ששיקפו את השינוי בתודעה. חשבתי שידעתי אלו תחומים בחיים זקוקים לשיפור, אבל לא ידעתי בדיוק מה אמור היה להשתנות. כאשר התחלתי לזמן את הרצון האלוהי אל תוך חיי ולשדר זאת אל התחומים האלו, הדברים השתפרו בדרכים שמעולם לא יכולתי לצפות מראש. דומה היה שאנשים, רעיונות והזדמנויות מופיעים מאליהם בדיוק כאשר נזקקתי להם, ולעתים עוד לפני שידעתי שאני צריכה אותם.

לא הכל היה נפלא ומושלם. האישיות שלי לא תמיד העריכה את השלמות האלוהית כאשר דבר-מה יצא מחיי, דבר-מה שאני סברתי שהוא חיוני לרווחה שלי. היקום הציע לי הזדמנויות רבות לבחון את ההתקשרויות שלי, לוותר ולהיפתח לבחירות ולאפשרויות חדשות.

גיליתי שטוב לאמץ כל מאורע חדש בגישה של "זוהי מתנה, זוהי הזדמנות, וזה הרצון האלוהי שמעניק לי את ההזדמנות להפוך תחום זה בחיי לטוב אף יותר". לא יכולתי לדבוק בישן כאשר הוא כבר לא הגשים את תכליתו, כיוון שהוא עזב את חיי גם כאשר ניסיתי להיצמד אליו. גיליתי שלאחר שנקטתי בפעולה ונסיבות חדשות התגלו, הדברים היו טובים בהרבה בתחום זה של חיי, ואני הייתי אסירת תודה על השינויים, והצטערתי שלא ביצעתי אותם קודם לכן. הנסיבות החדשות תמיד הביאו עמן חופש רב יותר וחיים טובים ומאושרים יותר.

ככל שהמשכתי וזימנתי את הרצון האלוהי אל תוך חיי, הבחנתי שכל אימת שנאבקתי, שהתנגדתי או שנתקלתי במכשולים רבים, לא הייתי מכווננת אל הרצון האלוהי. גיליתי שעלי לשנות את האמונה שלי שגרסה "יגעת ומצאת תאמין" או "אם לא נדרש מאמץ כדי ליצור את זה, כנראה שזה לא משהו ראוי". הייתי צריכה לשנות את החשיבה שלי ולהאמין שהדברים יכולים להיעשות בקלות גדולה יותר, בזרימה ומתוך שמחה.

אורין מתחיל ללמד את הרצון האלוהי לאחרים

אורין החל ללמד אנשים כיצד להתחבר לאנרגיות הללו של הרצון האלוהי וכיצד להשתמש בהן במסגרת סמינרים שערכנו במטרה ליצור דפוסים מושלמים ואלוהיים יותר בכל תחום בחיים. אורין אמר שבאמצעות ההתקבצות בקבוצה אנחנו יקל על כל אחד מאיתנו להרגיש ולדעת את העוצמה של הרצון האלוהי. אנשים אהבו לעבוד עם האנרגיות של הרצון האלוהי, וחוו שינויים נפלאים במודעות שלהם ובחייהם. אחדים מהם אף החלו ללמד בעצמם את הרצון האלוהי לאחרים.

אורין הכין סדרה של קלטות שמע שנקראות "להשתנות עם הרצון האלוהי". הוא הציע שאצור קבוצת לימוד של הרצון האלוהי, שבה כולם יצטרפו למדיטציה במישורים הפנימיים בימי ראשון בבוקר [שבע בערב שעון ישראל] (או כל שעה אחרת שהם יכלו למדוט בה במשך היום). כל שבוע אנשים התחברו אחד לשני וזימנו את אחת האיכויות של הרצון האלוהי.

הוראת הרצון האלוהי נמשכה, ואלפי אנשים הצטרפו כדי לזמן את הרצון האלוהי אל חייהם וכדי להיפתח להתגשמות של התוכנית האלוהית בחייהם.

המטרה של קבוצת לימוד זו היא לתמוך בכל מי מכם שכבר התחיל לצעוד בנתיב, ואלו שמתחילים עכשיו לשנות את חייהם באמצעות הזימון של הרצון האלוהי.

כאשר אתם מקשיבים לקלטות הרצון האלוהי של אורין, עובדים עם המידע המקוונן של הרצון האלוהי, או לומדים את הרצון האלוהי עם מורה, היו מודעים לכך שאתם מצטרפים במישורים הפנימיים לנשמות של אלפי אנשים אחרים, שגם הם מביאים את הרצון האלוהי אל תוך חייהם.

ביחד אנחנו חלוצים, חוקרים מה אפשרי שעה שאנחנו מושכים כוח אדיר זה של הרצון האלוהי אל תוך החיים שלנו. ככל שאנו מושכים אותו אל עצמנו, אנו הופכים למשדרים של הרצון האלוהי, מסייעים לכל האנושות ולכל החיים המשיך ולהתפתח. ככל שאנו מאפשרים לתבנית האלוהית של חיינו להתגלות, פוגשים ברצון האלוהי ועובדים עמו, וככל שאנו נערכים עם התוכנית האלוהית של היקום, נוכל לחולל שינוי בעתיד העולם ואף נעשה זאת!

קבלת הפנים של אורין והיכרות עם הרצון האלוהי

מיהו אורין?

אני מברך אתכם עם אהבה בלבי ובאיחולים להצלחה הגדולה ביותר שלכם. אתם אנשים מיוחדים וייחודים, בעלי כשרונות נפלאים אותם אתם יכולים להציע לעולם. אני מכיר באלוהות שלכם, ואני מאמץ בחום את האנושיות שלכם גם כן. זוהי משאלתי לכם, שתוכלו לראות את עצמכם כפי שאתם באמת ~ ניצוץ נעלה של אלוהים, אור יפה ומושלם שמגלה את האלוהות שלו על פני האדמה. אני כאן כדי לומר לכם שאין דבר שאינכם יכולים לעשות. אתם יכולים להגיע לגבהים של המודעות הרוחנית, ליצור מה שאתם צריכים בעולם החומרי ולהפוך למקור של אהבה והשראה לאחרים.

אני מברך אתכם כמי שנמצא מעט לפניכם בנתיב ההתפתחות, בדיוק כפי שאתם נמצאים מעט לפני אנשים רבים אחרים. אני נמצא מעט לפניכם לא משום שאין לי גוף, שהרי הרבה אנשים שנפטרו אינם מפותחים מבחינה רוחנית. אני נמצא מעט לפניכם כיוון שלמדתי לעבוד עם אנרגיות וכוחות רוחניים וכיצד למשול בהם, כפי שאני מלמד אתכם לעשות בספרים, בקלטות, בסמינרים ובקורסים שלי.

אני חייתי חיים ארציים לפני עידנים רבים ואני מודע לאתגרים שמציבים החיים על פני האדמה. באמצעות המאמצים הרוחניים שלי ובעזרת בהדרכתן ישויות גבוהות יותר (חלקן בעלות גוף פיזי וחלקן ללא גוף פיזי), הגעתי למודעות שאפשרה לי להישאר במישורים הלא פיזיים של האור ולעבוד בהם. אני מציע את עזרתי ממקום זה של אור ויופי, כדי להקל על המשא שלכם ולהפוך את הנתיב שלכם לקל יותר שעה שאתם פוסעים בנתיב ההתפתחות וההתגשמות שלכם.

עזרה רבה נגישה לכם במסע הרוחני שלכם. אתם לא לבד! הרבה מאיתנו זמינים כדי לעזור לכם, כולל המדריך שלכם, מורים שתפגשו לאורך הנתיב וישויות אור רבות. המטרה שלנו היא להציע לכם אהבה, לסייע לכם לצמוח מבחינה רוחנית ולחגוג את המודעות המתרחבת שלכם אודות היופי והשלמות הפנימיים שלכם.

בעזרת הספרים והקלטות שלי הזמנתי אתכם לגדול מתוך שמחה, לסמוך על החכמה הפנימית שלכם, לחיות בשפע ולמצוא ולהגשים את התכלית הגבוהה של חייכם. אני מציע לכם את כל אשר לי, ובכלל זה את אהבתי, חמלתי וחכמתי. אני זמין תמיד כאשר אתם מזמנים אותי לקבלת אור והדרכה נוספים.

אנרגיות רבות עוצמה של הרצון האלוהי זורמות לעבר האנושות ברגע זה

אנרגיות רבות עוצמה משפיעות על האנושות ברגע זה, מגיעות ממישורי אור גבוהים יותר, מהשמש הרוחנית המרכזית, מהכוכבים ומתוך כדור הארץ עצמו. היבט חשוב של אנרגיות חדשות אלו הוא אנרגיות הרצון האלוהי שהן נושאות בחובן, ובכך מאפשרות לכם ולכל האנושות לחיות מתוך היערכות קרובה יותר עם התוכנית האלוהית לחייכם ולחיי היקום. מטרת הקורס הזה היא ללמד אתכם כיצד לעבוד עם האנרגיות של הרצון האלוהי, במטרה להגשים את התבנית האלוהית של חייכם, לזרז את הצמיחה הרוחנית שלכם ולצעוד את הצעדים הבאים בהתפתחותכם.

האנרגיות של הרצון האלוהי שמגיעות למישור הארצי עתה בוראות שלב חדש בהתפתחות האנושית. בני האדם צועדים את צעדיהם הבאים לקראת הפיכתם לאישויות רווית נשמה, לקראת הצטרפותם לעולם הנשמות ~ הממלכה החמישית ~ ממלכת הישויות הדגולות, המדריכים, המאסטרים והישויות הנאורות. כיום האנושות מהווה חלק מהממלכה הרביעית ~ ממלכת הטבע (ממלכת בעלי החיים היא הממלכה השלישית, ממלכת הצמחים היא הממלכה השניה וממלכת המינרלים היא הממלכה הראשונה). כולכם כבר צועדים בנתיב התפתחות זה, ואני מציע לכם קורס זה כאחד מהצעדים הבאים שלכם. הדלתות נפתחות לכל החיים לבצע צעדים משמעותיים בהתפתחותם. זהו זמן להזדמנויות גדולות של התקדמות רוחנית.

היבטים חדשים אלו של הרצון האלוהי מביאים עמם את הפוטנציאל לשינוי גדול, כמו גם לבלבול ולכאוס, שעה שאותם צורות, מבנים, ארגונים, אמונות ומחשבות שאינם ערוכים עם התכנית האלוהית ייעלמו. הצורות שנמצאות בהיערכות עם הרצון האלוהי יתחזקו ויוענקו להן חיים חדשים.

היבטים חדשים אלו של הרצון האלוהי יגיעו למישור הארצי בגלים. גל רב-עוצמה הגיע עם תחילת המילניום החדש וגלים נוספים ימשיכו ויגיעו כל 25 שנים. כל גל מביא עמו היבט חדש כלשהו של הרצון האלוהי, וההשפעה של אותו גל תתבטא במהלך שנים רבות לאחר הגעתו. אנרגיות הרצון האלוהי יהיו בעלות השפעה גדולה ורחבה יותר על האנושות, והן יסייעו לה לאט ובעקביות לגלם את התבנית האלוהית לחייה, ולהגיע לכדי היערכות עם התוכנית האלוהית לכל החיים.

אתם יכולים לשנות את חייכם ואת המודעות שלכם בעזרת הרצון האלוהי

אנרגיות אלו של הרצון האלוהי מציעות לכם הזדמנות אדירה להתפתחות רוחנית. כאשר תזמנו את הרצון האלוהי אל תוך חייכם, תוכלו ביתר קלות להגשים את המטרה שלכם על פני האדמה, לממש את התבנית האלוהית של חייכם ולהעניק שירות לאנושות. אלו שיתנגדו לדחף לגדול ולהתרחב שאנרגיה זו מביאה, ירגישו בכל זאת את התוצאות שלה. אנשים אחדים עשויים להתנגד לביצוע של שינויים, ולו גם שינויים טובים, וינסו להיצמד לעבר. אחרים עשויים להגיב ברגשות חזקים או לחוות תחושה של עייפות או ריקנות פיזית.

כמה אנשים עשויים לוותר, או להרגיש מוצפים, חרדים או מבולבלים מאנרגיה אינטנסיבית ועוצמתית זו שמעוררת את כל החיים לנוע לכיוון של היערכות מוגברת עם התוכנית האלוהית.

אתם יכולים להתכוונן ולהיערך עם הרצון האלוהי כדי למצוא את הנתיב והתכלית הגבוהים ביותר שלכם, לנקוט בצעדים שהם השלב הבא עבורכם, לראות מה חיוני ותומך בחיים מנקודת הראות של הנשמה שלכם ולשחרר את שאינו חיוני ושלוקח מכם אנרגיית חיים. אתם יכולים להזמין את הרצון האלוהי לתוך חייכם להשתנות בכל רמה של ההוויה שלכם.

אתם יכולים לבנות ספינה יציבה שתפליג ברכות על פני אוקיינוס השינוי וההזדמנות. אתם יכולים להתעלות מעל לתהפוכות, לחוסר הוודאות ולרגשות החזקים של אנשים אחרים, שעשויים להתעורר שעה שהשינויים מתרחשים במטרה להביא כל פרט ואת האנושות לכדי היערכות מוגברת עם התכנית האלוהית. אתם יכולים להיות שלווים ורגועים שעה שאתם מתחברים עם נשמתכם ועם הכוחות הגבוהים והיציבים יותר, שהם כמגדלור בים סוער וחשוך לעתים של החיים. אתם יכולים להפוך למשואה של אור לאחרים, כשאתם מושכים אל עצמכם אנרגיות אלו של הרצון האלוהי ומשדרים אותן.

אני פועל ביחד עם הרבה ישויות של אור כדי לסייע לאנושות לעשות את הצעדים הבאים באבולוציה שלה. אנחנו מודעים לאנרגיות החזקות של הרצון האלוהי שזורמות אל האנושות ואנו מודעים לכך שההשפעה שלהן תלך ותגבר. רבים מאיתנו מקדישים את עצמם לסייע לכם להשתמש באנרגיות נכנסות אלו של רצון אלוהי, כדי להפוך אותן למובנות יותר, וזמינות לשימוש יומיומי ולהשתנות האישית שלכם.

אני אלמד אתכם דרכים באמצעותן תוכלו להיערך עם הרצון האלוהי ולהשתמש באנרגיות חדשות אלו בצורה חיובית. האנרגיה שזורמת אל תוך המישור הארצי יכולה להיות מרחיבה ונפלאה. כאשר אתם מתחברים עם הרצון האלוהי נסים יכולים להתרחש בחייכם. שוב אינכם שוחים נגד הזרם, אלא מצטרפים לזרמים הנעלים ועולים במעלה הספירלה.

הרצון האלוהי הוא אמיתי. הוא פועל לשינוי החיים שלכם לטובה. אינכם חייבים להאמין שהוא אמיתי כדי שהרצון האלוהי ישפיע על חייכם. כל שעליכם לעשות הוא לזמן אותו וללכת בעקבות ההדרכה הפנימית שלכם בכל הקשור לפעולות שעליכם לעשות.

מדוע כדאי לכם לזמן את הרצון האלוהי במטרה לשנות את חייכם?

אם אתם בוחרים לזמן את הרצון האלוהי אל תוך חייכם, להגשים את התבנית האלוהית של חייכם ולהתחבר לעצמי האלוהי שלכם, שאלו את עצמכם האם אתם מוכנים להיות בעלי הערכה עצמית גבוהה יותר, לאהוב ולהזין את עצמכם במידה רבה יותר וליצור מערכות יחסים משופרות עם כל הנמצאים בחייכם. האם אתם רוצים להרחיב את התודעה שלכם, לחוות אהבה רבה יותר ולפסוע בנתיב הגבוה יותר שלכם? האם אתם מוכנים לשחרר את הדברים שאינם לטובתכם העליונה ביותר, ולהיפתח לאלה שכן? שאלו את עצמכם את השאלה הבאה: "לכמה שמחה, אהבה ואור אני מוכן לאפשר כניסה אל חיי? האם אני מוכן לחיות חיים מדהימים ויפים, ליצור חיים ששווה לחיות אותם?"

האם רציתם בכל הדברים הללו ואף-על-פי כן, חשתם שאינכם מסוגלים להשיגם? האם אתם חשים חסרי כוח רצון, או שיש חלק בכם שמחבל במאמציכם לעשות את מה שאתם יודעים שהוא טוב עבורכם?

אינכם צריכים לסבול או להיאבק. אינכם צריכים להתאמץ להרחיב את התודעה שלכם כדי להכיר את עצמכם כנשמה, כדי לחוות ראיה רחבה יותר, כדי לרכוש הבנה ויצירתיות גדולות יותר וכדי לצעוד את הצעדים הבאים בנתיב הגבוה שלכם. אתם יכולים לזמן את הרצון האלוהי ולאפשר לו לעבוד איתכם, כדי להביא את כל התחומים בחייכם ואת המודעות שלכם לרמה גבוהה יותר ולדפוסים יפים יותר.

קל להתחבר אל הרצון האלוהי כאשר יש לכם כוונה לעשות זאת. כאשר יוצרים קשר עם הרצון האלוהי הוא חייב להגיב. אתם נעים מעלה והרצון האלוהי נע מטה אל תוך הנשמה, התודעה, השכל, הרגשות והחיים שלכם.

אתם יכולים להיות מורגלים ברצון האלוהי במידה שתאפשר לכם לזמן אותו בתוך שבריר של שניה, אז תוכלו להקרין אותו אל תוך החיים שלכם, וליצור שינויים חיוביים בתודעה ובנסיבות החיצוניות של חייכם.

כאשר אתם מתחברים לרצון האלוהי ומרשים לו לשנות את חייכם לטובה, אתם תורמים תרומה נפלאה לאנושות. אדם אחד שחי חיים באופן נכון תוך היערכות עם הנשמה, שעה שהוא מודרך על ידי האנרגיות הגבוהות יותר ונמצא בהרמוניה עם הנשמות של כל החיים, עשוי להשפיע על חיים של אלפים בצורה חיובית. אינכם צריכים להיות מפורסמים, לנאום נאומים, להחליף קריירה, או לעשות משהו שונה עם החיים שלכם כדי לשרת את האנושות ולתרום תרומה משמעותית. הרטט, האור הנימי והאיכויות שאתם מגלמים, הן המתנה הגדולה ביותר שלכם לאנושות.

בכל רגע שבו אתם מבטאים אהבה, מזמנים אליכם את הרצון האלוהי ומקרינים אותו, מפגינים את חמלתכם ומבטאים את חכמתכם, אתם משרתים את האנושות בצורה הנעלה ביותר. אתם מגלמים תכונות נרחבות של אנרגיה, אשר מוקרנות החוצה אל האנושות ומעלות את כל החיים לאוקטבה גבוהה יותר. אדם אחד החי את חייו כשהם מלאים ביופי, בשמחה ובאהבה, מהדהד באופן טלפתי את התו הזה אל אלפי אנשים ופותח זאת כפוטנציאל עבור כולם.

ברכת השלום של אורין לקבוצת הלימוד של הרצון האלוהי

אני מברך את כניסתכם אל קבוצת הלימוד של הרצון האלוהי. זה נפלא שיש דרכים חדשות להצטרף יחד כקבוצה ולעבוד יחד בצורה כזו. אינכם משנים רק את חייכם כשאתם מתחברים יחדיו ועובדים בצורה זו, אלא אתם מסייעים גם לעגן את האיכויות הללו של הרצון האלוהי על הפלנטה, לטובת האנושות וממלכות המינרלים, הצומח והחי. עבודה קבוצתית היא העיקרון המנחה של הימים הבאים.

דרך קבוצת לימוד זו ובמהלך החודשים הקרובים של הלימוד, תהיה לכם הזדמנות נפלאה להתמקד ברצון האלוהי ובדרך לעבוד איתו במטרה לשנות את חייכם. אני אשדר אליכם כמו גם כל המדריכים והמורים הפנימיים אשר מחזיקים במיקוד של הרצון האלוהי לשינוי האנושות וכל החיים על פני האדמה.

אינפורמציה כללית אודות שבע האיכויות של הרצון האלוהי

מה הן שבע האיכויות של הרצון האלוהי ~ סקירה

אורין: אני מזמין אתכם לשנות את חייכם באמצעות העבודה עם הרצון האלוהי. שבע האיכויות של הרצון האלוהי הן מהכוחות החזקים ביותר שקיימים ביקום. הזמנה מודעת של הרצון האלוהי אל תוך חייכם יכולה להביא לידי ביטוי את הפוטנציאל הגבוה ביותר שלכם, להרחיב את המודעות שלכם, ולסייע לכם להתגשם מתוך היערכות עם התוכנית האלוהית והתכלית הגבוהה עבור חייכם.

ההיערכות עם הרצון האלוהי יכולה לפתח את הראיה שלכם, להעמיק את האינטואיציה שלכם, לשחרר מגבלות, לשחרר את הרוח שלכם מכבלי החומר ולאפשר לכם ליצור את העתיד הגבוה ביותר שלכם. ככל שאתם מזמנים את הרצון האלוהי אליכם, אתם הופכים מודעים יותר לנתיב הגבוה שלכם ולפעילויות שמגשימות את מטרת נשמתכם על פני האדמה. כאשר אתם מזמנים את הרצון האלוהי אל תוך חייכם, אתם הופכים מודעים יותר לתוכנית של האנושות, לנשמתכם ולמטרות הנעלות שלה, למאסטרים ולישויות המוארות ולמכלול הגדול יותר שאתם מהווים חלק ממנו.

מידע נוסף אודות כל אחת מהאיכויות של הרצון האלוהי תוכלו למצוא בקישורים שבתחתית הדף.

במה לא עוסק הרצון האלוהי

הרצון האלוהי לא עוסק בהשגת מטרה או בהגשמה של צורך להשיג על ידי הפעלת כוח ונחישות. הרצון האלוהי הוא כוח חשמלי עוצמתי של אנרגיה רוחנית טהורה שמגיעה מהממדים הגבוהים יותר. הזימון שלו אליכם יוצר עירוי עצום של אנרגיה רוחנית אל תוך חייכם, אשר מעוררת מודעות ותובנות חדשות. כאשר אתם עובדים עם הרצון האלוהי, אתם מחזקים את הרצון האישי שלכם, ממקדים את הכוונה שלכם, ונערכים על פי רצון הנשמה שלכם. הרצון האלוהי ממלא את האישיות שלכם במיומנויות חדשות ובכוח להגשים את המטרות והתכלית של הנשמה שלכם.

הרצון האלוהי יאיץ את ההתפתחות שלכם

כדי להשתנות עם הרצון האלוהי, עליכם להתחבר עם הרצון האלוהי, לזמנו אליכם ולהיות פתוחים לקבלו. ניתן להשתמש בו רק למטרות טובות ומוארות. כאשר אתם מושכים אליכם רצון אלוהי, אתם משדרים אותו אל חייכם, אל חיי אחרים, אל ממלכות החי, הצומח והמינרלים. שידור האיכויות של הרצון האלוהי יכול להאיץ את ההתפתחות שלכם ושל אחרים. גם אם נדמה שאתם משתמשים בדמיונכם, הרצון האלוהי מגיע אליכם בכל עת שאתם מזמנים אותו.

רצון אישי לעומת הרצון האלוהי

הרצון נובע מתוך רצונות אישיים ונחשב לרצון שכזה. הרצון האישי פועל מהמישור הארצי וכלפי מעלה. רצונות אישיים שהם חזקים מספיק, כמו הרצון לצמוח מבחינה רוחנית ולהגיע להארה או הרצון לשרת את האנושות, יכולים לזמן את הרצון האלוהי אל חייכם. הרצון האלוהי פועל מהמישורים הגבוהים וכלפי מטה, כשהוא משנה את כל רמות ההוויה שלכם ואת כל האנרגיות שעמן הוא בא במגע.

אף-על-פי שניתן לזמן את הרצון האלוהי אל חייכם כדי שיסייע לכם להגשים רצון אישי מסוים, כאשר הוא מגיע אליכם, הרצון האלוהי מחליף את הרצונות והשאיפות האישיים שלכם. הנשמה שלכם רואה יותר בחייכם מכפי שהאישיות מסוגלת לדמיין. הרצונות האישיים שלכם ישתנו באמצעות הרצון האלוהי, כיוון שהרצונות האישיים שלכם יהפכו אז לאותם הדברים שמשקפים את תכלית נשמתכם ואת התכנית האלוהית לחייכם. הרצון האלוהי הופך להיות הרצון האישי שלכם. התחושה היא שזהו רצונכם האישי ושכך היה תמיד.

כאשר אתם מושכים את הרצון האלוהי אל תוך חייכם, יקל עליכם לראות את הנדרש לעשות, ועם הבנה זו מגיעה אנרגיה אשר מסייעת לכם לבצע את הפעולות המתבקשות. רבים מהשינויים להם עשוי זימון הרצון האלוהי לגרום, לא יתגשמו בחומר או אפילו כהתרחבות של תודעה שאותה תוכלו לזהות. זיהוי זה יתאפשר רק לאחר חודשים במידה ויתרחש, ואפשר שלא יתרחש לעולם. לאחר שחלה אצל אנשים התרחבות למצב תודעה חדש, בדרך כלל הם אינם זוכרים כיצד היו קודם לכן, ומקבלים את המודעות החדשה כמובנת מאליה. הרצון האלוהי הופך להיות הרצון האישי שלכם. התחושה היא שזהו רצונכם האישי ושכך היה תמיד.

אל לכם לצפות לכך שהרצון האלוהי ישתלט על חייכם ושלכם לא יוותר לעשות דבר וחצי דבר. אתם חיים על פלנטה של רצון חופשי, ולומדים כיצד לבחור את הדברים שהם לטובתכם הגבוהה ביותר. אתם הם אלה שחייבים לפעול ולבצע את ההנחיות הפנימיות שמתגבשות.

יצירת הזדמנויות חדשות באמצעות הרצון האלוהי

זימון הרצון האלוהי אל תוך חייכם זורע זרע של שינוי והתפתחות, זרע שאת פרותיו תוכלו לקצור במשך השנים שלאחר מכן. הזדמנויות יופיעו בפניכם, נתיבים חדשים יפתחו והתודעה שלכם תמשיך להיפתח. הרצון האלוהי ידחוף אתכם באהבה ובעדינות לנוע בכיוונים מסוימים ויעזור לכם למגנט שפע רב יותר ואת טובתכם הגבוהה. יתכן שאפילו תייחסו את ההזדמנויות הללו לעבודה שאתם עושים.

זימון הרצון האלוהי אל תוך חייכם יסייע לכם לשנות את חייכם, להעניק לרצון האישי שלכם כוח חזק שיוסיף לעוצמתכם לשנות את חייכם. שינויים יקרו בכל תחום בו תמקדו את הרצון האלוהי, כיוון שדרכו של הרצון האלוהי לשנות את כל שהוא משודר אליו. עם זאת, לעולם לא תוכלו לדעת מה יהיו השינויים האלה, מתי יגיעו ובאיזו צורה יתרחשו. השינויים שיתרחשו תמיד יקרבו אתכם לתבנית האלוהית של חייכם ולנתיב ההתפתחות הגבוהה ביותר שלכם.

ההיערכות עם הרצון האלוהי תשנה את האנושות

רוב האנושות עדיין אינה מסוגלת לחוות את הרצון האלוהי ולהיערך עמו, כיוון שתהליך זה דורש רמה של רגישות לאנרגיות מעודנות. כאשר מספר מועט של אנשים מתחבר אל הרצון האלוהי וחי את החיים בהתאם, האיכויות של הרצון האלוהי יהפכו מוכרות לרבים אחרים ובסופו של דבר לכולם.

התחברות לאנרגיות הרצון האלוהי, היערכות עמן, משיכתן וזימונן דרושות לאנושות כדי שתוכל לצעוד את הצעד הבא באבולוציה שלה. השינוי הנדרש יוכל להתרחש כאשר האנושות תמקד את רצונה כקבוצה, בהשראת האהבה, המובאת באמצעות האינטלקט ובהכוונת הרצון האלוהי. כאשר די אנשים יזמנו את הרצון האלוהי ויחיו את חייהם מתוך תיאום עמו, כל האנושות תתחיל להתכוונן אל עבר האור, אז התכלית הגבוהה יותר של האנושות תוכר ותתגשם והממלכות האחרות יוכלו להשיג את דרגת ההתפתחות הבאה שלהם.

מי הן הישויות הדגולות אשר משדרות את תדרי הרצון האלוהי?

הישויות הדגולות אשר משדרות את הרצון האלוהי כונו "אדוני הקרניים, ישויות דגולות או אפוטרופוסים" כיוון שהן פועלות כאפוטרופוסים של הרצון האלוהי של האל/האלה/כל-היש, והן משדרות את האנרגיות הללו אל תוך מערכת השמש שלנו ואל כדור הארץ. הן מביאות לאנושות את האנרגיה של הרצון האלוהי. החכמה העתיקה ובתי הספר האזוטריים מלמדים שההשתקפות שלהן בזמן ובמרחב מתבטאת באמצעות שבעת הכוכבים של מערכת הדובה הגדולה. כוכבים אלו הם "הגופים" של שבע הישויות הדגולות שמשדרות את הרצון האלוהי לאנושות, שמגיעות ממקומות גבוהים אף יותר. עם זאת, כדי להתחבר לאנרגיות הרצון האלוהי ולמשוך אותן אליכם, אין זה הכרחי לחשוב על ישויות אלו כעל כוכבים, או אפילו לחשוב עליהן כעל ישויות. כל שעליכם לעשות הוא להביע כוונה להתחבר עם האנרגיות החזקות הללו ולהזמין אותן אל תוך חייכם למען ישנו את חייכם.

אתם זורעים זרעים

אל תדאגו במידה ואינכם רואים שינויים חיצוניים בחייכם כרגע. זהו זמן זריעת הזרעים. זוהי עבודת הנחת היסודות לחיים שמכילים יותר מן הנשמה. אין צורך שתבינו את כל החיים שלכם כרגע או שתצרו את כל החלומות שלכם בתוך מספר ימים או שבועות!

זימון הרצון האלוהי אל תוך חייכם יטעין אתכם באנרגיה רוחנית. שינויים יתרחשו בכל תחום בחייכם שבו אתם ממקדים את הרצון האלוהי, כיוון שהרצון האלוהי משנה את הדבר שאליו הוא מוקרן. עם זאת, לעולם לא תוכלו לדעת מה יהיו השינויים הללו, מתי יתרחשו ובאיזו דרך יופיעו. השינויים שיתרחשו תמיד יקרבו אתכם לתבנית האלוהית של חייכם ולנתיב שלכם לצמיחה גבוהה יותר.

כאשר אתם מזמנים את הרצון האלוהי ומשדרים רצון אל המטרות שלכם, אתם מכינים את האנרגיה להגשמת המטרות שלכם. עם זאת, עשויים לחלוף ימים, חודשים או אף יותר לפני שהמטרות שלכם יוגשמו. אתם בוחנים את דרכי העבודה עם אנרגיות הרצון האלוהי במטרה להגשים את המטרות שלכם. אפשר שתצטרכו לעבוד עם איכויות מסוימות של הרצון האלוהי שוב ושוב כדי לשנות את חייכם ולהגשים את מטרות הנשמה שלכם והתכנית האלוהית עבור חייכם.

אתם תגלו שכמה מאיכויות הרצון האלוהי מוכרות לכם מאד, בעוד שאחרות יהיו פחות מוכרות ולא יהיה לכם נוח כל-כך לעבוד איתן. ככל שתתמידו בקורס, תוכלו להבחין אילו איכויות של הרצון האלוהי חשוב שתביאו אל תוך החיים שלכם. הזמינו איכות זו של הרצון האלוהי כל אימת שתוכלו וכמה שרק תוכלו. כמו כן, התמקדו באותן איכויות של הרצון שאותן קשה לכם יותר לחוות, כיוון שבמקרים רבים אלו הן בדיוק האיכויות שיעניקו לכם את הגדילה והשינוי הרבים ביותר.

פעולות של הרצון האלוהי

התעלות – הרצון האלוהי שלם ומושלם, רואה את כל הדברים מתחילתם ועד סופם ~ עבר, הווה ועתיד ~ ואף-על-פי-כן, יודע שעצמי האישיות חייב להתרחב בשלבים הדרגתיים לכדי מימושו. הוא מתעלה על המגבלות של עצמי האישיות הלכוד בעולם הצורה.

שידור – הרצון האלוהי משודר ואלו שמקבלים אותו הופכים לסוכני שידור שלו. חלק מהתכלית של האנושות היא לשדר את הרצון האלוהי לממלכות החי, הצומח והמינרלים, ממש כפי שהממלכות הגבוהות יותר משדרות את הרצון האלוהי אל האנושות. אתם יכולים לקבל רצון אלוהי ולשדרו אל כל תחום בחייכם, לאנשים אחרים ולממלכות האחרות.

טרנספורמציה – הרצון האלוהי משנה הדבר אשר מקבל את התשדורות שלו.

שינוי צורה – שינוי זה מוביל את הרבים חזרה אל האחד. הרבים הופכים לאחד.

אתם יכולים לזמן אליכם את הרצון האלוהי באמצעות התחברות עם האנרגיה של הרצון האלוהי וקבלתה מהישות אשר משדרת כל אחת מהאיכויות. אורין הכין קלטות-מסע במטרה לסייע לכם לחוות אנרגיות אלו. בנוסף, לאחר שביססתם קשר זה אתם יכולים למשוך אליכם איכות זו של הרצון האלוהי כל אימת שאתם מביעים כוונה לעשות זאת. הצטרפו אלינו וחוו את עוצמת הקבוצה שעובדת יחד בדרך זו.

אתם יכולים להתחיל בכל עת

אתם רשאים להצטרף לקבוצת הלימוד בכל עת. עיינו בבקשה בלוח הזמנים של קבוצת הלימוד כדי לקרוא מהי האיכות של הרצון האלוהי שנלמדת בזמן זה. אתם יכולים ללמוד את האיכויות של הרצון האלוהי בכל סדר שהוא, ואנו מציעים שתתחילו עם האיכות של הרצון האלוהי שמתרכזים בה ומשדרים אותה בזמן זה. התחילו בקריאת המידע המצורף כאן. אורין ישדר את אנרגיות הרצון האלוהי במהלך המדיטציות במישורי הנשמה הנערכות בימי ראשון בבוקר [שבע בערב, שעון ישראל].

אתם מוכנים להתחיל

אתם יכולים להתחיל בכך שתשתמשו ברצונכם האישי להבעת הכוונה שלכם. בעת שאתם עושים זאת, אתם משתמשים ברצון האישי שלכם בדרך הטובה ביותר במטרה לסייע לכם להביא את הרצון האלוהי אל תוך חייכם. הבעת הכוונה שלכם, לפני שאתם עושים דבר כלשהו, היא אחד מההרגלים הטובים ביותר שתוכלו לפתח על מנת להפיק את המרב מכל דבר שאתם עושים.

אמרו לעצמכם, למשל: "אני מתכוון לשנות את חיי בעזרת הרצון האלוהי. אני מתכוון להשתמש ברצון האישי שלי כדי להיות פתוח לאנרגיות הללו, אני מתכוון להגביר את האור הפנימי שלי, להכיר את נשמתי ולהפוך לאור שמאיר את הדרך עבור אחרים. אני מתכוון לגלות ולחיות את התוכנית האלוהית והתבנית האלוהית עבור חיי".

כתבו את הצהרת הכוונה שלכם במקום כלשהו או אמרו אותן בקול רם לעצמכם.

העזו לחלום

הקדישו רגע וחשבו מדוע אתם רוצים לעבוד עם הרצון האלוהי. מהו המניע העמוק ביותר שלכם? ראוי לבחון זאת למשך כמה דקות, כיוון שזכירת המניע הזה היא שתאפשר לכם להמשיך.

ייתכן שיש לכם כמה סיבות לרצות ולשנות את חייכם בעזרת הרצון האלוהי. ייתכן שאתם רוצים לפתור בעיה מידית, להשתחרר מתקיעות מסוימת, לשחרר התנגדות לדברים שהם טובים עבורכם, להתגבר על נטיות של הרס עצמי או סיבות אישיות אחרות. אלו הן סיבות טובות, אך לאחר שבעיות אלו יפתרו, אתם תזדקקו למניע עמוק יותר כדי להמשיך. מניע זה יבוא ממקום עמוק, בעל מטרות שמכוונות יותר לנשמה, כמו השאיפה למודעות גבוהה יותר, ליכולת רבה יותר לאהוב ולהתפתחות של התודעה שלכם לרמות הגבוהות ביותר האפשריות. אפשר שתרצו להרחיב את החיים הרוחניים שלכם ואת מודעותכם.

אם המניע המיידי שלכם הוא לפתור בעיה או תקיעות מסוימות, גלו האם ביכולתכם להרחיב את המניע הזה, ולהביא משהו נפלא אל תוך חייכם. אפשר שתרצו לחוות שמחה ושפע רבים יותר והזדמנויות לחולל שינוי.

אם אתם משתוקקים להפסיק להרגיש כאב או פגיעה, אפשר שתוכלו להרחיב את המניע שלכם לרצון להרגיש את השלווה והמודעות של הנשמה שלכם. אם ברצונכם ללמוד את הרצון האלוהי כדי לשפר מערכת יחסים, אתם יכולים להרחיב מניע זה לרצון לשפר את מערכת היחסים שלכם עם הנשמה ולרצון לעבוד במישורי הנשמה עם אנשים אחרים ועם כל החיים.

אם אתם רוצה לשחרר דבר-מה שאינו מועיל לכם, חשבו בהיקף רחב יותר. במקום לחשוב על הדבר שאינכם רוצים בחייכם, חשבו על הדברים שאתם כן רוצים בחייכם.

אפשרו לעצמכם לחלום והרחיבו את החשיבה שלכם אודות הדרכים שבהן אתם יכולים לשנות את חייכם! איזה חזון לגבי עצמכם אתם מעזים לדמיין? אילו חלומות נמצאים בכם שאתם עשויים לגלות ולפתח? כיצד יראו החיים עם שכל צלול, רגשות רגועים, בריאות פיזית ולב פתוח? כיצד יראו חייכם אם יהיה ברשותכם כל דבר חומרי שאתם חפצים בו, ושפע כה רב כך שיהיה זה אתגר למצוא מספיק מקומות טובים בהם תוכלו להשקיע את הכסף והמשאבים שלכם כך שהם יוכלו להועיל גם עבור אחרים?

כיצד יראו החיים האידיאלים שלכם? אילו פעילויות הייתם עושים? איך הייתם מבלים את זמנכם? עם מי הייתם מבלים אותו?

מה היה קורה אילו יכולתם לשנות את המיקוד העיקרי של תשומת הלב שלכם מהעולם החומרי ומכל החובות היומיומיות שצריכות להתבצע, למיקוד עיקרי בחיים הרוחניים הפנימיים שלכם? האם אתם יכולים לדמיין חיים שבהם יש לכם די זמן לחשוב בשקט, לחלום, למדוט, לדמיין, ליצור, להיות בטבע, לישון בצורה מספקת, לשהות בשמש וחיים שבהם יש לכם את כל הזמן שאתם רוצים לבלות עם עצמכם, לבדכם?

אחת מהפעולות החשובות של הרצון האלוהי היא שכאשר אתם מזמנים אותו אל חייכם, אתם מתחילים לשדר אותו אל כל החיים. אתם הופכים האנרגיות את של הרצון האלוהי לזמינות יותר לאנושות ולממלכות החי, הצומח והמינרלים. אתם מסייעים לכל ממלכות החיים לצעוד את הצעד הבא בהתפתחות שלהם. ככל שאתם מתרחבים וגדלים, כך יש לכם יותר להציע לאחרים. העבודה שלכם עם הרצון האלוהי תהפוך חזקה אף יותר, אם אתם שואפים גם לצמיחה, להתרחבות ולהארה למען התועלת שהדבר יביא לעולם כל החיים, כולל לחייכם שלכם.

הביעו מחויבות לעצמכם ולחייכם

האם אתם מוכנים להתחייב להרחיב את הצמיחה הרוחנית שלכם, להרשות לכל התחומים בחייכם לנוע לעבר דפוסים יפים יותר, הנמצאים בתיאום רב יותר עם התוכנית האלוהית לחייכם?

כשאתם חושבים על החלומות שלכם, אתם עשויים לומר לעצמכם דבר מה כגון זה: "אני מתחייב עכשיו לחיים שיעבדו בשבילי. אני מתחייב עכשיו לצמיחה הרוחנית שלי ולעבודה עם הכוחות הרוחניים של היקום" או "אני מתחייב לטובתי הגבוהה ולצמיחה רוחנית כתרומה שלי לכל החיים".

הבעת מחויבות להתחבר לישויות הדגולות אשר מקרינות את הרצון האלוהי ולעבודה עם האנרגיות האלו אין פירושה שימוש ברצון האישי שלכם כדי לנוע אל מעבר לכל המכשולים או לאלץ את עצמכם לעשות משהו שאינכם רוצה לעשות.

הבעת מחויבות יכולה להיות החלטה פנימית לנסות ללמוד את הרצון האלוהי, או להשקיע מידה מסוימת של זמן ואנרגיה בביצוע ההצעות והתרגולים. תוכלו להחליט תחילה לזמן את הרצון האלוהי לפני שאתם מנסים כל דבר אחר, ולהתנסות בדרך שבה האנרגיה עובדת. המחויבות להשתנות בעזרת הרצון האלוהי יכולה להיות התחייבות פנימית לעצמכם, הצהרה שאתם מעריכים את הרחבת התודעה שלכם ורוצים להגשים את התוכנית האלוהית עבור חייכם.

הנשמה שלכם והיקום שומעים את ההתחייבויות, ההחלטות והכוונות שלכם. המדריכים, המורים הפנימיים, הנשמה שלכם והיקום דואגים להפוך אנרגיות אור ומשאבי אור לזמינים עבורכם בתגובה להתחייבויות הפנימיות הללו.

גשו לעבודה שלכם עם הרצון האלוהי מתוך תחושה של משחק ופליאה, מתוך סקרנות וחקרנות, התבוננות והבחנה כיצד הוא עובד בחייכם. צאו למסע של הרפתקה ותגלית והיו פתוחים לשינויים שהיקום מזמן לכם כאשר אתם משחקים באנרגיות רבות עוצמה אלו.

התחייבו לאפשר לרצון האלוהי לעבוד איתכם ודרככם כדי לערוך את חייכם עם הדפוסים היפים והגדולים יותר שאתם מסוגלים ליצור. היפתחו לכך וקבלו אל תוך חייכם זרימה גדולה יותר של אור, שפע, אהבה, מודעות, שמחה וכל שאתם מסוגלים לדעת ולחוות.

קחו רגע וחשבו על הדברים שאתם רוצים להביא בעזרת הרצון האישי שלך לתוך ההרפתקה הזו או כתבו אותם.

מטרות רוחניות וארציות לקורס זה

כאשר אתם מתחילים קורס זה של התפתחות רוחנית, אתם מוזמנים לבחור הן מטרות ארציות והן מטרות רוחניות. עבדו עם המידע המקוונן של אורין.

אתם יכולים להצטרף לקבוצת הלימוד של הרצון האלוהי, ולהתחבר אל הרצון האלוהי עם או בלי שימוש בקורס המוקלט של אורין. עם זאת, אתם עשויים לחוות שינוי גדול יותר אם תשלבו את הקורס המוקלט עם המידע המקוונן.

גשו אל לוח הזמנים של הקורס כדי לראות איזו איכות של הרצון האלוהי נלמדת כעת.

בחרו מטרה ארצית ומטרה רוחנית

אם ברצונכם בכך, בחרו מטרה ארצית ומטרה רוחנית אליהן תקרינו את אנרגיות הרצון האלוהי במהלך הקורס. בחרו דבר-מה בעל חשיבות עבורכם. כתבו מהי השאיפה שלכם ברגע זה עבור תחומים אלו בחייכם. כאשר תעבדו עם כל אחת מאיכויות הרצון האלוהי, אתם תקרינו אותה אל שני התחומים עליהם אתם עובדים. אחזו בדימוי שכל אשר ביקשתם או אף טוב יותר ממנו יגיע אליכם. ככל שתמשיכו להתקדם בקורס, הבחינו אילו שינוים חלים ביחס למטרות שלכם שעה שהשאיפות האישיות שלכם משתנות על ידי הרצון האלוהי.

מטרות ארציות הן אלו מטרות שכוללות הגשמת דבר-מה בעולם החומר ~ עבודה חדשה, הביטוי הפיזי של השירות שלכם לעולם ~ דבר-מה שהוא תוצאה ולא סיבה.

מטרות רוחניות הן מטרות הקשורות במודעות ~ תודעה נרחבת יותר, אור רב יותר, אהבה רבה יותר, אישיות רווית נשמה ~ כיוון שאלו מטרות שמערבות את המופשט ואשר פועלות בעולם הסיבה ולא בעולם המסובב. הרחבות תודעה רוחניות הן מטרות בפני עצמן, ואינן כוללות ציפייה בכל הקשור לצורה המוחשית שתצמח מהן. אתם תגלו כיצד שני סוגי המטרות פועלים ביחד ומתייחסים אחד לשני.

לכל המטרות הרוחניות, כגון פיתוח גוף האור שלכם, הפיכתכם לנשמה שלכם, בניה של תודעה רחבה יותר, הערת הצ'אקרות שלכם, פיתוח ראיית נשמה, התחברות עם הישויות המוארות, שידור אור לאנושות והרחבה של המודעות שלכם, עשויות להיות תוצאות בעולם הפיזי. להתרחבויות רוחניות רבות לא תהיינה תוצאות שתוכלו לראות או למדוד במישור הארצי.

כתבו את המטרות שלכם

כתבו מה אתם רוצים כעת בתחומים אלו של חייכם. כאשר תעבדו עם כל אחת מהאיכויות של הרצון האלוהי, אתם תקרינו אותה, כאמור, לשני התחומים שבחרתם לעבוד עליהם. בסוף כל חודש תכלו לסקור את המחשבות שלכם בנושאים אלה.