הרחבת היצירתיות שלכם

ברכות מאורין

במסע הזה אנחנו נעבוד עם הרצון האלוהי כדי להרחיב את היצירתיות שלכם, כך שתוכלו לבטא את עצמכם בצורה יצירתית בכל שאתם עושים. כשאתם מבטאים יצירתיות, אתם חיים את חיי הנשמה שלכם, כיוון שהנשמה שלכם היא יצירתית עד אין סוף.

משכו את הרצון ליזום, התחברו עם הישות הדגולה אשר משדרת את האנרגיה הזאת, אשר יוזמת את הפעילות האמיתית של הנשמה שלכם, בתיאום עם התוכנית האלוהית לחיים שלכם. הנשמה שלכם היא יצירתית מאד. היא מבטאת את היצירתיות שלה בכל מה שהיא עושה. כשאתם נפתחים לרצון ליזום, תנו לתודעה חדשה לעלות מתוככם, התודעה של ביטוי יצירתיות, של להיות יצירתיים. אפשרו ליצירתיות שלכם לפרוח. רעיונות, תובנות ותגליות יגיעו אליכם כאשר תתרחבו ותבטאו את היצירתיות שלכם. תנו לרצון הזה להטעין את הכוונה שלכם להיות יצירתיים ולבטא את היצירתיות שלכם. התבוננו וכתבו אודות תחושות, התנסויות ותובנות חדשות כלשהן שעולות כאשר אתם עובדים עם הרצון הזה והבאים אחריו על מנת להרחיב את היצירתיות שלכם.

קבלו זרם של אהבה אלוהית מהישות שמשדרת את הרצון לאחד. תנו לה לעורר את היצירתיות שלכם במערכות היחסים שלכם עם אחרים ועם כל החי.

חקרו כשאתם מבטאים דרכים חדשות ויצירתיות לעורר השראה, לרומם, להפגין חמלה ולאהוב את עצמכם ואת האחרים.

מצאו דרכים חדשות ויצירתיות כדי לעבוד עם הרצון הזה כדי ליצור אחדות ביניכם לבין אחרים.

גלו דרכים חדשות ויצירתיות כדי להתמזג עם הנשמה שלכם, לאחד את כל החלקים של ההוויה שלכם.

התחברו עם הרצון להתפתח אשר משדר את האינטליגנציה היצירתית של השכל האוניברסלי. הרצון הזה מסייע לכם להביא וליצור את המטרות והחזון של הנשמה ושל העצמי הגבוה שלכם. הוא מאפשר לכם לחשוב ביצירתיות ובצורה המופשטת של השכל הגבוה שלכם, כדי לראות מעבר לעולם הצורות ולהבין כיצד היקום עובד.

בעזרת הרצון הזה אתם יכולים להרחיב את היכולת שלכם לחדור למסתורין של העולם, לדעת ולראות את המהות והאלוהות שנמצאות מעבר לכל הצורות. השתמשו ברצון הזה כדי להרחיב בצורה יצירתית את התודעה שלכם, את הפוטנציאל שלכם ואת היכולת שלכם לחשוב ולהיות מודעים. תנו לתבונה היצירתית הזאת לעורר את התבונה היצירתית שלכם. כאשר אתם נפתחים לרצון הזה, אתם עשויים להרגיש שמגיעים אליכם רעיונות רבים חדשים, יצירתיים, מקוריים ורעננים ביחס לדרך שבה אתם יכולים להגשים את הדבר שאתם מתרכזים בו. יכול להיות שתקבלו רעיונות חדשים ומרחיבים ביחס למה שאתם יכולים ליצור בחיים שלכם.

הנשמה שלכם רואה דרכים יצירתיות רבות להגשמת מטרה, והיא יצירתית גם בבחירה של המטרות. בחרו אחת מהמטרות שלכם ודמיינו שאתם משדרים את הרצון להתפתח אל תוך המטרה הזו. שחררו את הרצונות שלכם ביחס לתחום זה של החיים שלכם, והיפתחו לכך שתקבלו אף יותר. היו יצירתיים והשתמשו בכושר המצאה בהגדרה מחדש של המטרה. חקרו רעיונות חדשים כלשהם שמגיעים אליכם ביחס לדרך שבה אתם יכולים להגשים את המטרה הזאת באופן היעיל והמרחיב ביותר.

כאשר אתם חוקרים את הרצון ליצירת הרמוניה, אפשרו לו להרחיב את היצירתיות שלכם בידיעה ובביטוי של האינטואיציה שלכם. הרחיבו את הרצון שלכם לבטא את היצירתיות שלכם באמצעות הכנסה של יופי אל תוך החיים שלכם בכל רמה. היפתחו לביטויים היצירתיים של יופי של הנשמה שלכם, למשל באמצעות תנועה, אומנות, מוזיקה וכל הביטויים היצירתיים שמוסיפים יופי לעולם.

עבדו עם הרצון הזה כדי לשחרר מגבלות ולשחרר כל דרך מסוימת שבה האישיות שלכם הגבילה את הנשמה שלכם לגבי הביטויים היצירתיים שלה. היפתחו ליכולת הלא מוגבלת שלכם ליצירתיות. תנו לנשמה שלכם להראות לכם משהו שאתם יכולים לעשות ברגע זה כדי לבטא את היצירתיות שלכם.

משכו אליכם את הרצון לפעול. עבדו איתו כדי לקשר את השכל הגבוה והנמוך שלכם כאשר אתם מדמיינים שאתם בונים גדילי אור אחד אחרי השני שמחברים בין השכל הגבוה שלכם לבין השכל ההגיוני, המעשי והיום-יומי שלכם. כשאתם עושים זאת, היצירתיות שלכם תשגשג עוד יותר. המחשבות שלכם תהפוכנה ליצירתיות. יהיו לכם מחשבות חדשות, מחשבות רבות המצאה, מחשבות מקוריות. היפתחו לזרעים חדשים של מחשבה, מחשבות נפלאות, מלאות שמחה, מעוררות השראה ויצירתיות שיראו לכם דברים חדשים שתוכלו לעשות עם חייכם, יראו לכם כיוונים חדשים ללכת בהם, נתיבים חדשים שתוכלו לנסות, אפשרויות חדשות. השכל היצירתי של הנשמה שלכם הוא בעל יכולת המצאה בלתי מוגבלת.

חקרו את הרצון לגרום, שהוא מהות הדחף ליצור. זהו הדחף היצירתי של האלוהות, של הנשמה, של הרוח. זהו הרצון שמעורר את ההשראה שגורמת להגשמה, גורמת לאידיאלים להתגבש כך שהם הופכים למוטיבציה ליצור. התחברו עם הרצון הזה כדי שכל מה שאתם יוצרים יהיה מונע מהאידיאלים של הנשמה שלכם ובתיאום עם הדבר שנמצא בתיאום עם טובתכם הגבוהה ביותר וטובתם הגבוהה ביותר של האחרים. הרגישו את היכולת של הרצון הזה לחזק את הדחף שלכם לבטא את היצירתיות שלכם ולנהל חיים יצירתיים.

עבדו עם הרצון לבטא כדי ליצור גן עדן עלי אדמות. זהו הרצון אשר מביא את האנרגיות הגבוהות יותר לכדי הגשמה בדרך מסודרת וקצבית. הפכו לדחף להגשים בצורה יצירתית את תכלית הנשמה שלכם, את המטרות שלכם ואת השאיפות שלכם ואת כל מה שהוא טוב ויפה.

כאשר אתם עובדים עם הרצון לבטא, היו יותר יצירתיים בכל הדברים שאתם מגשימים. הרחיבו את החשיבה שלכם. היו מדויקים וטפלו בפרטים. צרו באמצעות העבודה עם הכוחות המעודנים והאנרגיות המעודנות, בעזרת אור ואנרגיה, כשאתם מרחיבים את הדרכים היצירתיות שבהן אתם יודעים להגשים. בעזרת הרצון הזה אתם יכולים להרחיב את היכולת שלכם להגשים בצורה יצירתית את כל החלומות, הנתיבים והצורות שתצטרכו כדי להגשים את תכלית הנשמה שלכם וכדי לחיות חיי נשמה.

כעת חשבו על עצמכם כעל אדם יצירתי, כשאתם חווים יצירתיות בכל תחום של החיים שלכם.