הפכו לנשמה שלכם

ברכות מאורין

ברכות מאורין, וברוכים הבאים לקורס הרצון האלוהי "לחיות חיי נשמה". בקורס הזה נשדר את שבע האיכויות של הרצון האלוהי לתחומים שונים בחייכם על מנת שתוכלו לחיות חיי נשמה.

הרצון האלוהי הוא כוח רב עוצמה. האנרגיה שלו תשנה ותייפה כל דבר שאליו היא תשודר. זהו כוח שלא ניתן לכופף אותו ולא ניתן לעצור אותו. הוא לוקח את הדפוס הנמוך יותר ומשנה אותו לדפוס יפה יותר, הרמוני יותר ומסודר יותר. כאשר אתם עובדים עם הרצון האלוהי, אתם עובדים עם אחד הכוחות החזקים ביותר ביקום ~ כוח שיכול לשנות את חייכם לטובה, להרחיב את התודעה שלכם ולהביא אתכם לכדי היערכות עם הנשמה שלכם, כך שתוכלו ליצור חיים של שמחה, אהבה ושפע. למידע נוסף על הרצון האלוהי קראו שנית את "המבוא".

כעת לאחר שהשלמתם את הסדרה "להשתנות עם הרצון האלוהי", עבדתם בצורה אינטנסיבית ואינדיבידואלית עם כל אחת מהאיכויות של הרצון האלוהי. בקורס זה תעבדו עם כל שבעת הרצונות כדי לשנות תחומים שונים בחייכם, להביא אותם לכדי היערכות עם התוכנית האלוהית לחייכם ולחיות חיי נשמה. אתם מוזמנים לעבוד עם כל איכות או איכויות שתרגישו משיכה לעבוד איתן. בחרו אלו מהן עשויות ליצור את התזוזה שאתם צריכים ברגע מסוים או בסיטואציה ספציפית. שתפו אחרים בשינויים ובדרכים שגיליתם בהן ניתן לשחק עם הרצון האלוהי.

בכל המסעות של אורין, במהלך הקורס לחיות חיי נשמה, תתבקשו לעבוד מרמת הנשמה, להתרחב אל תוך נשמתכם כדי לקבל את הרצון האלוהי. אתם מתבקשים גם לחבור לנשמות של כל מי שלומד את הרצון האלוהי ולראות את האור והאנרגיה הקבוצתית. האור הקבוצתי הזה תמיד זמין לכם על מנת להגביר את האור שלכם ולחוות את הרצון האלוהי.

אתם תעברו מסעות למישור הנשמה, ואז תעברו למישור אור גבוה אף יותר על מנת ליצור קשר עם הרצון האלוהי. כאשר אתם יוצרים קשר עם הרצון האלוהי בדרך הזו, אתם יכולים להעמיק את החוויה שלכם אותו. עם זאת, אני מציע שתזמנו את הרצון האלוהי אליכם, פשוט על-ידי כך שתעשו זאת במהלך היום. שימו לב למה שמשתנה, שהרי הרצון האלוהי תמיד מגיב לקריאה שלכם אליו. אתם יכולים לקרוא לרצון אינדיבידואלי, או לכל השבעה בו בזמן.

עבדו עם הרצון ליזום כשאתם יוצרים קשר עם הנשמה שלכם כדי שיהיו לכם תובנות והבנות חדשות וכדי לחוות יותר את התודעה של הנשמה שלכם. זה הרצון אשר מניע את הפעילות האמיתית של הנשמה שלכם בהתאם לתוכנית האלוהית ולתכלית האלוהית של החיים שלכם. משכו אליכם את הרצון הזה כדי לשחרר מכשולים שניצבים בדרככם להפוך לנשמה שלכם. היפתחו לקבל את הרצון הזה שמראה לכם את הנתיב היעיל והקצר ביותר למטרה שלכם של הפיכה לנשמה שלכם. זה הרצון שמניע אנרגיה, יוזם את החדש ומביא איתו אומץ ועוצמה. התבוננו וכתבו אודות כל תובנה חדשה, מודעות, נקודות מבט והתבוננויות על החיים שלכם כאשר אתם מתרחבים אל תוך הנשמה שלכם עם הרצון ליזום.

התחברו עם הרצון לאחד, כשאתם מביאים אותו אל מרכז הלב שלכם, כדי להתאחד עם נשמתכם והעצמי הגבוה יותר; וכדי לאחד את כל החלקים של האישיות שלכם עם החלקים הגבוהים יותר של הוויה שלכם. בעזרת המיזוג הזה אתם מקבלים ראיה בהירה. אתם יכולים לראות ולהכיר דרך העיניים של הנשמה שלכם את מערכת היחסים הנכונה שלכם לאנשים אחרים ולכל החי. היכולת שלכם לדעת שאתם הנשמה שלכם תתחזק כאשר תעבדו עם איכות זו של הרצון. כתבו על תפיסה חדשה כלשהי בנוגע למערכת היחסים שלכם עם אחרים, עם הנשמה שלכם או עם תתי האישיות שלכם.

עבדו עם הרצון להתפתח כדי להכיר ולחוות את התבונה היצירתית של הנשמה שלכם. הביאו את הרצון להתפתח למרכז הגרון שלכם כדי להעיר תקשורת ואת היכולת לדעת את התוכניות והתכליות של הנשמה שלכם. השתמשו באנרגיה הזו כדי לפתח את התודעה שלכם אל התודעה המלאה של הנשמה שלכם. כאשר אתם עובדים עם הרצון הזה, אתם יכולים להכיר את עצמכם כחי האחד, החי שהוא לא תודעה ולא צורה, אלא גדול יותר משניהם. שימו לב אם יש לכם תוכניות חדשות כלשהן, או מחשבות חדשות לגבי הדרך להפוך לנשמה שלכם.

היפתחו לאיכות הרביעית של הרצון האלוהי, הרצון ליצירת הרמוניה, שמשחרר מגבלות. הרצון הזה משחרר את המגבלות שהאישיות שלכם הטילה על הנשמה שלכם. הוא משחרר את המגבלות שמנעו מכם לדעת שאתם הנשמה שלכם. עבדו עם הרצון הזה כך שתוכלו לזהות בקלות יתר את שאיפות הנשמה שלכם לעומת שאיפות האישיות וכדי להתמסר לרצון הנשמה עבור החיים שלכם. כאשר אתם עושים זאת, האישיות שלכם תתפתח, תתחזק ותרכוש יכולות ועוצמות חדשות. זהו הרצון שיכול להביא לכם איזון רב יותר ואת הקבלה השלווה של העליות והמורדות. עבדו עם הרצון הזה כדי לאפשר לאישיות שלכם לשקף בצורה טובה יותר את השלווה, הביטחון והאיזון של הנשמה שלכם. הבחינו בתחושות של שלווה לגבי מצבים שהיו עשויים לגרום לכם לחוסר שקט רגשי, או תחושה חזקה יותר של הנשמה שלכם בדרך כלשהי.

קבלו את האיכות החמישית של הרצון האלוהי, הרצון לפעול, שמסייע לכם לנסח מחשבות בהירות ומדויקות ולדעת אלו פעולות לבצע אשר משקפות את השאיפות של הנשמה לחיים שלכם. הרצון הזה יוצר מיינד אשר הינו מואר עם האור והעוצמה של הנשמה שלכם. אפשרו למיינד שלכם להתמלא במחשבות אשר מביאות לכם שחרור מעולם הצורה והחומר. חוו את היכולת לחשוב באובייקטיביות ובריחוק, ולשחרר את עצמכם מדפוסי אישיות ישנים. כאשר אתם עובדים עם הרצון הזה, התבוננו במחשבות שמשקפות את השלווה, האור, התכלית והשמחה של הנשמה שלכם.

עבדו עם הרצון לגרום, כשאתם מושכים אותו לתוך מרכז האג'נה (הצ'אקרה השישית) שבין הגבות שלכם, כך שתוכלו לראות את המניעים לפעולות שלכם. זה הרצון אשר הופך את המניעים של האישיות למניעים של הנשמה שלכם. הוא יכול לחזק את השאיפה שלכם להגשים את האידיאלים של הנשמה שלכם, ליצור יותר יופי, אהבה, הרמוניה ואור בעולם. משכו אליכם את הרצון הזה על מנת לחזק את המחויבות שלכם ליצירת חיי נשמה ועל מנת להפוך למסורים לנשמה שלכם ולמטרות שלה. גלו יותר אודות המניעים שלכם לפעולות שאתם מבצעים, ודמיינו אלו פעולות הייתם עשויים לבצע אם המניעים שלכם היו המניעים של נשמתכם.

הביאו את הרצון לבטא, הרשו לו לנוע מטה מקודקוד ראשכם אל בסיס עמוד השדרה, כשהוא מערב את הנשמה שלכם עם האישיות שלכם עד שאין יותר הבחנה. ההתמד (אינרציה) של האישיות שלכם ~ הרצון להישאר ללא תנועה, ללא שינוי ~ מתרחב עם הרצון הזה לכדי תנועה, זרימה וההתרחבות של הנשמה שלכם. תנו לעצמכם להתרחב לכל מה שאתם יכולים להיות!  מהן הפעולות שאתם מרגישים משיכה לבצע כדי להיות קרובים יותר לנשמה שלכם?

שחקו עם כל שבע האיכויות של הרצון כדי להיות בעלי מודעות-נשמה גדולה יותר. הרהרו השבוע בדרכים שבהן אתם יכולים להרגיש את הנשמה שלכם, באיזו תכיפות אתם יכולים להיות מודעים לנשמה שלכם, ומה משתנה בנוגע למחשבות, לרגשות, לגישות, לתפיסות, לגוף, לנשימה וכדומה, כאשר אתם מתרגלים את זימון הנשמה שלכם במשך היום ועובדים עם הרצון האלוהי.