הנתיב המואר במרכז הדואליות


מסר המלאך הנעלה מיכאל

באמצעות רונה הרמן

28 באוקטובר, 2011

מאנגלית: סמדר ברגמן

מאסטרים אהובים, אנו יודעים שאלה הם זמנים מוזרים ומטרידים עבור כולכם, ואין זה משנה איזו מידה של מודעות עצמית הצלחתם להשיג. התורות והאמיתות שקיבלתם כשלכם בתקופת החיים הנוכחית מוחלפות בהדרגה בתורות גבוהות ומתקדמות יותר, ובתפיסות חדשות ומדהימות רבות. כדי להשיג מאסטריות עצמית אתם חייבים לפתח את היכולות העל-מודעות שלכם ואת הכוחות המנטליים המעודנים יותר. הדבר מחייב ניקוי מנטלי ורגשי, שמשמעותו שאתם חייבים לגלות ולהתמיר את כל צורות החשיבה הישנות שמותירות אתכם כבולים למציאות האשלייתית של הממדים הנמוכים והכאוטיים.

בן אנוש/רוחני הופך מודע בהדרגה לתת-מודע ומתחיל לעדן אותו, דבר שמוביל לחיבור מחדש עם עצמי הנשמה והעל-מודע. זהו החיבור שלכם לדפוסי הרטט ולחוכמה הרחבה של הממלכות הרוחניות בעלות תדר גבוה יותר, באמצעות ההיבטים הרבים של העצמי הגבוה שלכם. קרוב לוודאי שבשלב זה התחלתם לחוות הבזקים של השראה באמצעות האינטואיציה, המואצים באמצעות מדיטציה וכניסה פנימה. הכוח המנטלי מועצם עקב כך, והשוחר הרוחני מתחיל לראות את העולם ואת האירועים העכשוויים מנקודת מבט גבוהה יותר, שמשלבת תמונת מציאות רחבה וגדולה יותר. מרכזי הצ'אקרות שבים בהדרגה לאיזון ולהרמוניה ומתחילים בתהליך שילוב החוכמה הגבוהה יותר של השכל והלב המקודשים, ובכך מתפקדים בהרמוניה האחד עם השני תחת הכוונתה של הנשמה והעל-נשמה-העצמי הגבוה.

בן אנוש/פיזי, מתפקד במסגרת דפוסי הרטט המעוותים של הממדים השלישי והרביעי הנמוכים יותר, משתמש בתת-מודע והמודע יחד עם מעטה של זיכרונות מגלגולים קודמים. בדרך כלל, הוא בעל מיקוד חיצוני ומושפע במידה רבה על-ידי התניות משפחה, יחד עם מסורות תרבותיות ודת. דפוסי החשיבה מעוותים לעתים קרובות ובדרך כלל ממוקדים בעצמי, ועקב כך הוא רואה רק תמונה מצומצמת.

קיימות עדיין נשמות צעירות רבות בארצות הלא-מפותחות שמתפקדות ברמת הטבע האנושי/חייתי שלהן והן ממוקדות בראש ובראשונה בשלוש הצ'אקרות התחתונות. ברמה הזאת, מרכזי הצ'אקרות הם בעיקר מרכזים מנטליים לא-מודעים. נשמות יקרות אלה מושפעות בראש ובראשונה על-ידי התת-מודע והתודעה המוגבלת. הן מודרכות על-ידי זיכרונות גזע וגלגולים קודמים, ומציאות אינסטינקטיבית בעלת דחף הישרדותי. לרובן השקפה צרה מאוד על העצמי והישרדות המשפחה. אלה הן הנשמות היקרות אשר תילקחנה לפלנטות חדשות אחרות, שבהן הטווח הממדי השלישי והרביעי של הדואליות/קוטביות הוא באיזון הולם. נשמות אהובות אלה תקבלנה הזדמנות להמשיך במסען בממלכות התודעה הפיזיות בסביבה נעימה ומזינה הרבה יותר.

אתם, זרעי כוכבים, מראי-הדרך בנתיב, שמאפשרים זאת, כיוון שהסכמתם להתגלם אל תוך מפלסי החומר הדחוסים ביותר כדי לסייע לרומם את המודעות של האנושות כולה חזרה אל תחומי האור והמאסטריות העצמית הנאורים. אולם, אתם חייבים לזכור שאין זה משנה מהו גילה של נשמתכם, וללא קשר לדברים הנדיבים והנפלאים שהגשמתם בעבר, הבחירה לצעוד בנתיב האור חייבת להתבצע באופן מודע בכל תקופת חיים, בכל התגלמות ובכל מחזור של התנסות.

רבים מכם קרובים מאוד לגילוי הנתיב המואר שבין הצדדים המקוטבים: האיזון שקיים במרכז הדואליות. יגיע זמן שבו יותר ויותר מכם יתחברו אל דפוסי הרטט הנבחרים של הממד החמישי וישלבו אותם, ואפילו אל כמות מוגבלת של תדרים מהממד השישי. על-ידי התחברות אל ערי האור השמימיות שבאזורכם וביקור בהן, תדרי אור הולמים יחלחלו בהדרגה אל תוך הכפיל האתרי שלכם השוכן בתוך פירמידת האור האישית שלכם. אנרגיה מעודנת זו תנוע לאט מטה דרך עמוד האור האישי שלכם אל תוך נשמת הכוכב שלכם, אלהצ'אקרה השמינית. נשמת העל-העצמי הגבוה שלכם יקבעו באיזו כמות ובאיזו מהירות תוכלו לשלב בבטחה מתנה זו של אור הבורא.

כדי לתת לכם מבט חטוף למה אתם יכולים לצפות בעודכם משיגים גישה לתת-המפלסים של הממד השישי דרך ערי האור השמימיות, ביקשנו מהשליחה שלנו לחלוק איתכם את מה שהיא חוותה וחווה במסעות הלילה שלה אל תוך מציאות מופלאה זו של העתיד. כפי שהסברנו לכם במסר שלנו מחודש יוני, 2010, תהליך של איחוד מחדש נמצא בתנופה מלאה בכל רחבי היקום ובייחוד בתוך תת-יקום זה. אחד מהשינויים הדרמתיים שמתרחשים הוא מיזוג כל התורות הרוחניות/דתיות לכדי הוראות קוסמיות מאוחדות תחת הכוונתה של מועצת האור הקוסמית. אנו מתמצתים מסר זה לטובת הבנה טובה יותר: זמן קצר לאחר תחילת שנת 2010, הענקנו חזון לשליחה שלנו, הידועה בתקופת החיים הזאת כרונה הרמן. היא שיתפה בחזון זה את האנשים שהשתתפו בסמינר שערכה במאי, 2010. כעת הגיע הזמן לחלוק מידע זה עם כל מי מכם שמחפש בשקדנות את נתיב האור. נתאר חזון זה באוזניכם במילותיה של השליחה שלנו כפי שניתן לקבוצה שהשתתפה באירוע.

ידידים יקרים ביותר, החזון שאני עומדת לחלוק אתכם התרחש זמן קצר לאחר תחילת שנת 2010. בעת המדיטציה, ראיתי קבוצת ישויות זוהרות בגלימות לבנות שעמדו בחצי מעגל סביב קריסטל עצום בעל שני קצוות. הקריסטל הפיץ אורות יפהפיים, והיו גם דפוסי אור גיאומטריים מורכבים שהבהבו דרך הקריסטל וממנו. עוד ישויות היו נוכחות, אבל הישויות שזיהיתי היו המלאך מיכאל, ישוע, דג'אל קהול, אל מוריה וג'רמיין הקדוש. נאמר לי שמידע ספציפי ואינדיבידואלי מהמאסטרים, המלאכים הנעלים וישויות האור הדגולות ימשיך להגיע כבעבר. אולם, בנוסף לכך, יגיעו מסרים/תורות חוכמה מישויות דגולות רבות, אווטארים ומאסטרים מן העבר והעתיד. תורות החוכמה הישנות מתחילות להתמזג עם תורות החוכמה של העתיד, והן מוצגות כתורות של מועצת האור הקוסמית. מידע חדש זה מוצפן בתוך הקריסטל הגדול (הם השוו אותו למחשב קוסמי אדיר), והוא יהיה נגיש לאלה שהתדרים שלהם תואמים לתדרים הנעלים הספציפיים של הקריסטל הגדול. ככל שאתם מגלמים תדרים מעודנים יותר, כך תהיו מסוגלים להתחבר לרמות מידע מעודנות יותר של הקריסטל הקוסמי הגדול.

נאמר לי שכל מידע שאקבל יגיע עדיין באמצעות דפוסי הרטט של המלאך מיכאל, כיוון שאני מכווננת לאנרגיה שלו. הוא יעביר עדיין את המסר החודשי שלו דרכי; אולם, לטובת הספרים שאני כותבת, הקורסים והסמינרים לחיפוש אחר המאסטריות שאני עורכת, יגיעו מידע ותורות מכמה מחברי המועצה הקוסמית. כדי להבדיל ביניהם, את כל המסרים מהמועצה עלי לרשום תחת הכותרת: רונה – רשמת מקודשת. עדיין יעטה אותי אור האנרגיה של המלאך מיכאל, והמסרים שאקבל יהיו בדרך כלל מהישויות: המלאך מיכאל, ישוע, דג'אל קהול, אל מוריה, ג'רמיין הקדוש.

שבעה תתי-מפלסים של הממד השישי

רונה – רשמת מקודשת

כמעט בכל לילה, באמצעות מדיטציה והצהרת כוונה, אני נכנסת אל הפירמידה האישית שלי ומצטרפת אל הכפיל האתרי שלי על גבי שולחן הקריסטל. תכופות אני נלקחת אל עיר האור השמימית שבאזורנו, או למקומות למידה אחרים. המלאך מיכאל סיפר לנו לראשונה על ערי האור שמכילות את הממדים מהשישי ועד השנים-עשר בחודש דצמבר של שנת 2004. ערים שמימיות אלה הן אדירות ומעבר לכל דמיון. כמה מהן מאירות כמעטה ארצות שלמות. הוא נתן לנו אישור מדהים באמצעות תמונה של שער הנפתח מעל לנקודת גריימס, אתר מקודש בנבאדה, בעת שביצענו שם לבקשתו את הפעלת עמוד ההתעלות. מאז אותו זמן, מאות אלפי אנשים בראו עמוד התעלות בבתיהם, ורבים מאותם אנשים מבקרים דרך קבע בעיר האור השמימית שמאירה את ארצם.

אני חולקת את הרשמים והחוויות האישיים שלי כדי שתוכלו לפתח רעיון או תמונה ולדעת למה לצפות כאשר תצליחו להיכנס לתתי-המפלסים השונים של הממד השישי שבתוך עיר האור שבאזורכם. אני בטוחה שכל ערי האור בנויות כמו זו בה אני מבקרת, שמאירה כמעטה את החלק הצפון-מערבי של ארצות הברית. אף על פי שהפרטים מורכבים למדי, אתאר אותם בפשטות ככל שאוכל, ואתן לכם רק סקירה קצרצרה מאוד.

זכרו, יש שבעה תתי-מפלסים בתוך כל שנים-עשר הממדים של התת-יקום שלנו. הרמה השלוש-עשרה היא המקום בו שוכן האלוהים אבינו/אמנו, עם ליבת הבורא במעגל הפנימי ביותר.

תת-מפלס ראשון של הממד השישי בתוך עיר האור: הקיר החיצוני ביותר של המעבר מלא בחדרונים פינתיים המכילים כיסאות קריסטל מאיצי התעלות. בילינו זמן בכיסאות המיוחדים הללו עם קרני אור זוהרות שזהרו מטה עלינו ודרכנו כדי לסייע לנו להאיץ את תהליך הניקוי, העידון והטיהור של דפוסי האנרגיה השליליים שלנו. בסופו של דבר, כאשר הדבר הולם, אתם תנועו אל תוך תאים בקיר הפנימי של המעבר ככל שתתקדמו דרך היכלי המעבר.

תת-מפלס שני: לאחר שהתקדמתם במפלס מסוים, יפתח שער בקיר האחורי של התא, ואתם תובלו אל תוך חדר קטן שצורתו צורת פירמידה. כאן, תשאירו כפיל אתרי של עצמכם על גבי שולחן קריסטל בעת שאתם חוצים את המפלסים הרבים של הממד השישי. בשעה שאתם נשארים במפלס הזה, אתם תשכבו על שולחן הקריסטל כדי שהרטטים המתאימים של הממד שישי יוכלו לזרום דרך הכלי הפיזי שלכם, לטהר ולנקות אותו, כהכנה לשילוב עתידי של תדרי רטט גבוהים יותר ויותר.

תת-מפלס שלישי: זהו מפלס הלמידה הגבוהה שבו תתחילו לקבל מידע חדש וחיוני, אותו אתם חייבים לשלב בקיום הפיזי שלכם ולעשות בו שימוש. לפעמים מורים לי לשכב על שולחן קריסטל, ובפעמים אחרות להתיישב בכיסא קריסטל ליד השולחן. אני יכולה לחוש שיש ישויות אור בחדר, אבל איני יכולה לראות אותן בברור והן לא מציגות את עצמן.

תת-מפלס רביעי: מפלס זה מלא בדפוסי תדר אור עדינים שזורמים בכל כיוון בתבניות, בצורות ובצבעים דרמתיים. במשך הזמן, אתם תתחילו להרגיש בהדרגה את ההבדל שבין כל צבע ותבנית, ותרכשו את היכולת להבדיל בין מאות גווני הצבע המעודנים. אתם גם תרכשו בהדרגה הבנה שהצבעים מכילים צפני מחשבה; אולם, אני בטוחה שיחלוף זמן רב לפני שתלמדו כיצד לפענח אותם. אני מתחילה רק עכשיו לקבל כמה רשמים ולפעמים העניין מתסכל למדי.

תת-מפלס חמישי: תת-מפלס זה מלא בצלילים – במוזיקה, בקולות, בשירה ובתבניות מוזיקליות ייחודיות שמימיות. אתם תבינו עד כמה הצליל חיוני ואת התפקיד החשוב שיש לקולכם בטיהור הכלי הפיזי.

מעניין לציין שהתחלתי לחוות מפלס זה כאשר סבלתי רבות מגרוני. מאז הניתוח, וכאשר הושלם תהליך הריפוי, התחלתי לחוש תשוקה עזה לזמזם צלילי תנועות, דבר שעשיתי דרך קבע מאז אותו זמן. כמו כן, זמזמתי את חמשת השמות המקודשים של חמשת השפות המקודשות במשך זמן רב; אולם, לפתע, התחלתי לשיר אותם, והייתה לכך תחושה עוצמתית ונהדרת. כמו כן ניתנו לי הוראות אחרות ביחס לשימוש בקולנו ככלי לטרנספורמציה, אותן אני מקווה לחלוק בעתיד.

תת-מפלס שישי: זהו מפלס הגיאומטריה המקודשת. לא שהיתי זמן רב במפלס זה; אולם, אני מודעת לכך שהוא מלא בתבניות אור של גיאומטריה מקודשת, יחד עם צליל וצבע. זהו עולם חושי אמיתי של גירויים נפלאים למוח, לגוף ולנשמה. אתן לכם עדכון בשלב מאוחר יותר ככל שאלמד עליו יותר. אני יודעת שאבלה זמן רב במפלס הזה לפני שאוכל להמשיך למפלס השביעי של הממד השישי.

היו מודעים בבקשה לכך שאנו מחזירים חזרה מהממד השישי רק כמות מזערית של דפוסי תדר. אנו ממוקדים עדיין בסביבת הממד החמישי ופעילים בה באופן אינטנסיבי ויחלוף זמן רב מאוד לפני שנהיה מוכנים להרגיש או לשלב את מלוא הכוח והעוצמה של תתי המפלסים הממדיים שמעל לחצי הראשון של הממד החמישי. כמו כן זכרו, בכל פעם שאתם מבקרים בפירמידות כלשהן שבממד החמישי שבראנו, אתם מחזירים מעט יותר דפוסי רטט, איכויות ויכולות מאותו מפלס.

אם אתם מוכנים לכך, אני ממליצה בחום שתביעו כוונה להגיע לפירמידת האור האישית שלכם לפני שאתם הולכים לישון, ואז בקשו להילקח לעיר האור שבאזורכם כדי שתוכלו לנצל את המתנות המדהימות שמוצעות לכולנו. אולם, היו מודעים לכך שבמשך הזמן החיים שלכם ישתנו באופן דרמתי כתוצאה מכך, ותהליך ההתעלות שלכם יואץ באופן דרמתי אף הוא. יהיו מבחנים ואתגרים בדרך, אבל אני מבטיחה לכם, חברים יקרים, זה שווה את המאמץ. אהבה נצחית וברכות מלאכים.

רונה, אחות הנשמה שלכם.

המלאך מיכאל: זכרו, אמיצים שלי, בזמנים אלה כאשר ההתפתחות של כדור הארץ והאנושות נעה קדימה במהירות, אתם יכולים לחולל שינוי. אפשרו לנו לסייע לכם להגשים את המשימה שלכם ולהזין אתכם באהבתנו. אני תמיד קרובים כדי להדריך אתכם ולהגן עליכם.

אני הנני המלאך מיכאל.