הנומרולוגיה של 2014

אוון ווטרס

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

בתרבות המערב, רובנו מתחילים את שנת 2014. במערב אנו משתמשים בלוח השנה הגריגוריאני, שנקרא על שמו של האפיפיור גריגוריוס השלושה עשר. גריגוריוס הוא שקבע את האופן שבו נספור, ואנו עושים זאת עד ליום זה, את הימים, החודשים והשנים.

על פי הנומרולוגיה, 2014 היא שנת "7": 2+0+1+4 שווה 7. השפעת המספר הזה היא שהופכת את שנת 2014 לשנה של מיקוד והבנות עמוקים. אולם, תתהו אולי מדוע השפעות הנומרולוגיה עובדות במערכת לוח השנה המסוימת שלנו כאשר קיימים לוחות שנה אחרים בהם נעשה שימוש ברחבי העולם.

לוחות שנה שונים משתמשים במערכות מספור שונות. בלוח השנה העברי, שנת 2014 מקבילה בערך לשנה העברית 5774, בעוד שבלוח השנה האיסלמי זוהי שנת 1435. מערכות לוח שנה אחרות כוללות את לוח השנה הסיני העתיק, את לוחות השנה של ההינדים (כן, לוחות שנה, ברבים), ואפשר להזכיר גם את לוח השנה האשורי, הבודהיסטי, הקופטי והיפני.

אבל, מי קבע ששנת 2014 היא המספר הנכון שמתאר שנה זו? איך היא יכולה להיות שנת "7" כאשר לוחות שנה אחרים ממספרים אותה במספרים שונים מ-2014?

המפתח הוא, למספרים יש השפעה על החיים. אם תגידו שהשנה מכונה "2014", אז היא תשפיע עליכם בדרך של הספרה "7". וכאשר מיליארד אנשים אומרים שהיא 2014, יש לכם קונסנזוס אדיר של תודעה שיוצר שנת "7".

במילים אחרות, המספרים עובדים כיוון שאנו מצהירים שהם כאלה! זה כלל עתיק של תודעה: "נהגו כאילו, וכך יהיה… בגדול!"

כשנת "7", שנת 2014 היא זמן שבו העולם יתמקד פנימה כדי להבין אמיתות עמוקות יותר. מאותן הבנות יצוצו דרכי פעולה חדשות. הם עשויים פשוט להבין את עבודתם באופן עמוק יותר, אבל עבור מחפשים רוחניים, זו תהיה שנה להשגת הבנה טובה יותר של חוקי השפע האוניברסליים.

2014 היא שנה ליצירת קשר עם רמות תודעה עמוקות יותר בתוך עצמכם, לשקילה מחדש כל דבר בחייכם עד כה, ושנה שבה תוכלו להמציא את עצמכם מחדש באמצעות דרכי פעולה חדשות. השפעת השנה הזאת תסייע לכם להבחין בהזדמנויות חדשות להגשמת פוטנציאל רב יותר בחייכם.

שתהיה לכם שנה נהדרת!