הגשמה בעזרת הרצון האלוהי

הצטרפו לאורין, סאנאיה ולכל מי שלומד את שבע האיכויות של הרצון האלוהי על מנת לשנות את חייו. אתם יכולים להצטרף לקבוצת הלימוד של הרצון האלוהי, ולהתחבר לרצון האלוהי עם או בלי קלטות השמע של אורין.

ברכות מאורין

כולכם השתתפתם בצורה נפלאה ביצירה של אור קבוצתי בעזרת האנרגיות הללו, שפותח את הדרך לרבים אחרים שילכו בעקבותיכם. כאשר הצטרפתם אל הישויות שמשדרות את הרצון האלוהי, הבאתם אל ההילה שלכם חומר חדש, זוהר ומעודן שנראה בעינינו ובעיני בעלי הראיה העל-חושית כנצנוץ עדין. חומר זה כבר פועל על מנת למשוך אנרגיות נפלאות חדשות אל החיים שלכם. המעבר לאנרגיות אלו יהיה קל או קשה בדיוק במידה שתעשו אותו! שחרור העבר, סליחה ואהבה כלפי עצמי העבר שלכם והיכולת להיפתח אל החדש יעזרו לחוות בצורה שמחה יותר את כל אשר יש ליקום להציע לכם כאשר אתם משתנים עם הרצון האלוהי.

השקעתם עד כה הרבה אנרגיה בשידור שבע האיכויות של הרצון האלוהי אל המטרות שלכם. יצרתם היערכות בין המטרות שלכם והמטרות של הנשמה שלכם והרצון האלוהי בדרך של עידון, התאמה והבהרה שלהן. יש לכם הרבה יותר אנרגיה רוחנית וכוח רוחני מאחורי המטרות שלכם מאשר כאשר התחלתם. באמצעות העירוי הזה של אנרגיה רוחנית אתם מוכנים להוסיף אף יותר אנרגיה רוחנית למטרות שלכם כאשר אתם משדרים את כל שבע האיכויות של הרצון האלוהי למטרות שלכם בו זמנית.

בחרו מטרה אחת להגשמה

בזמן שאתם לומדים את המושג של ההגשמה בעזרת הרצון האלוהי, אני מציע שתבחרו מטרה אחת ספציפית ותעבדו על ההגשמה שלה. אם אתם בוחרים מטרה לא מוחשית, למשל, "אני רוצה לחיות חיים שהנשמה מעורה בהם", בחרו דרך אחת שתוכלו לזהות אם אתם אכן עושים זאת, ורשמו זאת כמטרה שלכם. למשל, "כאשר אני חי חיים שהנשמה מעורה בהם, אני אדע זאת כיוון ש…". ייתכן שתבחרו אירוע אחד או שניים שכאשר הם יתרחשו תוכלו לומר "כעת אני חי חיים שהנשמה מעורה בהם". או, אתם עשויים לבחור להגשים פרויקט, משהו ספציפי שתרצו להביא אל החיים שלכם, דבר שעבדתם עליו. ודאו שהמטרה שלכם ספציפית מספיק, כך שתוכלו לזהות אותה כאשר היא מגיעה אל החיים שלכם. בנוסף, אל תבחרו מטרה שמחייבת שמישהו אחר ישתנה; קבעו כמטרה שלכם משהו שהיצירה שלו נמצאת בתחום היכולת שלכם.

רשמו את המטרה שלכם בצורה ברורה ככל שתוכלו

אתם יוצרים "מחשבה" בהירה שאתם רוצים להביא אל תוך החיים שלכם. למחשבות יש ממשות, הן דברים חיים, הן נעות החוצה אל העולם ומושכות אליכם את הדברים שאתם חושבים עליהם. בזמן זה אתם עומדים לערות את כל שבע האיכויות של הרצון האלוהי אל המחשבה של המטרה שלכם, ואז לשלוח את המחשבה הזאת אל העולם כדי שתתגשם. המחשבה המנוסחת בבהירות תצבור סביבה חומר ותתחיל לזמן אליכם אירועים, מצבים, נסיבות ושינויים פנימיים, שיהפכו אתכם למגנטיים יותר למטרה שלכם. יש המכנים זאת "אנרגיה מתעבה" ~ עיבוי האנרגיה המעודנת של המחשבות אל החומר הדחוס יותר שמתגלה כצורות, כנסיבות וכמצבים בעולם הפיזי שלכם.

דברים נוספים להתבונן בהם

שימו לב כיצד אתם מרגישים כאשר אתם עובדים עם כל שבע האיכויות של הרצון האלוהי בבת אחת, וכל דבר אחר שאתם יכולים להבחין בו ביחס להתנסויות שלכם בהגשמה עם שבע האיכויות של הרצון האלוהי. ייתכן שתרצו לראות שכמה מהמטרות שלכם כבר מתגשמות, החלו להגיע אליכם, השתנו או שהוחלפו במטרות חדשות. המטרות שלכם עשויות שלא להתגשם באופן מיידי, אבל כיוון שאנרגיה נעה בעקבות המחשבה ~ אתם הנעתם את האנרגיה לכך שהמטרות שלכם יגיעו אליכם בזמן המושלם ובדרך המושלמת.

הדרך להגשים עם כל שבעת הרצונות ~ סיכום קצר

כדי להגשים מטרה, אתם יכולים להתחיל ליזום תודעה חדשה באמצעות הרצון ליזום, כך שתוכלו להביא יותר מודעות אל תחום זה של חייכם ולדעת בצורה טובה יותר מה נדרש.

אתם יכולים להתחבר עם הרצון לאחד כדי לצבור ראיה מוגברת אודות השינויים שצריכים להיעשות, האיחוד של כל החלקים של ההוויה שלכם, הרחבת היכולת שלכם לאהוב ולהפוך לחלק גדול יותר מהאחדות של כל החי ובכך מגנטיים יותר לכל מה שהוא לטובתכם העליונה ביותר.

בהתחברות עם הרצון להתפתח, אתם יכולים לפתח את הידיעה ואת המיומנות שלכם, ולהתחיל לפתח תוכנית כדי להגשים את המטרות שלכם.

בעבודה עם הרצון ליצירת הרמוניה, אתם יכולים להביא יופי והרמוניה לאותו תחום, ולשחרר את כל המקומות התקועים והמגבלות. האינטואיציה המעמיקה שלכם תדריך אתכם לנקוט באותם הפעולות והצעדים שייערכו אתכם עם הזרימה הגדולה יותר של היקום ועם הרצון האלוהי.

ההתחברות עם הרצון לפעול יכולה לסייע לכם ליצור רעיונות חשיבתיים בהירים, טעונים באנרגיה של השכל הגבוה שלכם, כך שאתם צוברים בהירות ביחס למה שאתם מגשימים, ומאפשרים למה שאתם מגשימים להיות חלק מהשחרור של הרוח שלכם מכל צורה שמגבילה אותה. אתם יכולים לשחרר את עצמכם מהמשיכה של עולם הצורות וללמוד לחשוב בצורה בהירה ומדעית על המטרות שלכם.

כאשר אתם מתחברים עם הרצון לגרום, אתם יכולים לזהות את המניעים הבסיסיים שלכם להגשמה, לבקש לשחרר את אותם מניעים שמבוססים על האגו, ולהדגיש את אלו שהן השאיפות של הנשמה שלכם ביחס לחיים שלכם. בדרך זו מה שאתם יוצרים יביא לכם שמחה רבה יותר ויגשים את התכלית הגבוהה של חייכם.

כאשר אתם מושכים לעצמכם את האנרגיה של הרצון לבטא, אתם יכולים להביא את המטרות שלכם לידי הגשמה בדרך מסודרת, עם דאגה, דיוק ותשומת לב לפרטים, כך שאתם מבטאים אלוהות בצורה. אתם יוצרים גן עדן עלי אדמות, מביאים "את הקיים שמעל אל הקיים מתח

אלו הם השמות של שבעת הכוכבים של הדובה הגדולה (ההתגשמות הפיזית של שבע הישויות הדגולות) אשר משדרות את שבע האיכויות של הרצון והתכלית האלוהים לאנושות: (לא נאמר איזה כוכב משדר איזו איכות).

באנאטנאסך Benetnasch (ידוע גם בשם Alkaid) אלקייד

מיצר Mizar (כוכב בעל שני חלקים; החלק השני ידוע בשם אלקור Alcor)

עליות Alioth

מגרז Megrez

דובה Dubhe

מראק Merak

פאקדה phekda