הגיע הזמן להתערבות אלוהית


רונה הרמן מתקשרת את המלאך מיכאל

פברואר 2009

מאנגלית: סמדר ברגמן

מאסטרים אהובים, מלומדים ומאסטרים חכמים רבים דיברו במשך 100 השנים האחרונות לערך על התהליך שהעולם והאנושות חווים עתה, ואולם רבים לא שמו לבם לסימני האזהרה והמשיכו בנתיב ההרס העצמי. האנושות בנתה אשליה של עושר ושפע, אך היא נבנתה על החולות הטובעניים של תאוות הבצע והפחד מפני מחסור. בועה ענקית זו התפוצצה תחת לחץ האור החי של האמת. מה שהאנושות חווה עכשיו הם הסיבה והמסובב של תוצאות קרמתיות של פעולה על פי דחפי האגו במקום על פי לחישות הרוח. נשמות יקרות רבות חוות מחסור והן מנהלות חיים של "אני תחילה" ושל סיפוק עצמי מיידי, בעוד שאחרות, שמאמינות בתורות הישנות הקובעות שהן אינן ראויות לשפע, סבלו תקופות חיים רבות של חוסר ותחושת חוסר תכלית.

אפשר שאינכם מאמינים לכך בזמן זה של סבל גדול, אבל הנסיבות שכל האנושות חווה ביחס לשפע יביאו בסופו של דבר לברכות גדולות ורבות. בעת שהסבל, הכאב והאובדן גוברים והופכים גדולים דיים, עוד ועוד נשמות יקרות יפנו פנימה לשם הדרכה ופתרונות, וכל הכוחות של הממלכות הגבוהות יותר ימתינו כדי להיענות לתחינות שלהן ולהציע עזרה.

בעת שהבורא העליון מגביר את זרימת שיקוי החיים בכל רחבי הכל-יקום, היא משפיעה על כל הבריאה. אינכם יכולים להתחבא מפניה. אינכם יכולים להכחישה. חוט החיים שלכם אל המקור הופך חזק יותר ומשכנע יותר כל הזמן. מרכיב המיגנוט הופך חזק יותר, ואתם ממגנטים אליכם במידה גוברת והולכת את מה שתבעתם לעצמכם כמציאות שלכם. אם אתם מאמינים שאתם חייבים לחיות בעוני ובתוהו ובוהו, זה הדבר שיחוזק ויוגבר בחייכם. אם קיבלתם את האמת שאתם ראויים לחיים של יופי,שמחה ושגשוג, זו המציאות שתתגשם לנגד עיניכם (אם תנקטו בצעדים הנכונים כפי שתוארו במסרים האחרונים שלנו).

דומה שחוט החיים שלכם נמשך ונסחב לכיוונים שונים בעת שהרוח מנסה למשוך את תשומת לבכם. אתם יכולים להתנגד, לבעוט ולצעוק; אולם בסופו של דבר תנועו קדימה על גבי ספירלת ההתעלות. לא ניתן להכחיש שהמחזור ההתפתחותי שנמצא עתה במלוא התנופה בורא תוהו ובוהו ושובר במהירות את מערכות ומבני האמונה הישנים. זכרו את שאמרנו לעתים קרובות: "מתוך התוהו ובוהו נולדת בריאה חדשה". עצמי הנשמה דוחף ומדרבן את כולם, במידה זו או אחרת, במאמץ למשוך את תשומת הלב של כל נשמה. אף אחד לא יכול לשמר את הסטטוס-קוו, לשייט, להיסחף ולהתעלם מהקריאה להתעורר. אתם חייבים לגדול ולהתעלות בתודעה או לשקוע עמוק יותר אל תוך התוהו ובוהו, הפחד וההגבלה שרק דוחים את הבלתי נמנע. זכותכם מלידה היא לחיות בשפע ובשגשוג; אתם פשוט שכחתם. שפע מגיע בצורות רבות, ולכן חפשו שפע של אהבה, שמחה, בריאות וחיוניות טובות, כמו גם את כל הדברים שדרושים כדי לחיות חיים מלאים ונוחים. בעת שאתם מתחילים לברוא נס אחר נס, הסובבים אתכם ירצו לדעת מה אתם עושים. אז תחלקו את הטכניקות, האמונות והחכמה שתבעתם לעצמכם. אז תהפכו למאסטרים אמיתיים; תחילה תלמדו באמצעות דוגמה אישית ובאמצעות הפעולות שלכם, ולבסוף בעזרת מילים. אתם, זרעי הכוכבים, תקבעו את הסטנדרטים החדשים להתנהגות ואחרים ירצו לחקות אתכם ולאמץ את פילוסופיית החיים החדשה שלכם. לכן, קיימת חשיבות רמת מעלה לכך שתתמקדו במה שנכון בעולם שלכם ושתחפשו אחר הטוב ביותר בסובבים אתכם, משום שאלה הם הדברים אותם תחזקו. אתם יכולים לשנות את העולם הסובב אתכם, מחשבה אחת בכל פעם.

זכרו, בתוך השכל המקודש שלכם מאוחסנת כל החכמה הקוסמית לה תזדקקו במסע שלכם חזרה אל ממלכות האור. התחברו לחכמה הזאת ושתפו את אחיכם ואחיותיכם לנתיב. יש דרכים רבות לשרת ושימוש דוגמה לאחרים הוא אחת הדרכים היעילות ביותר. מהי תשוקתכם, אהובים? מה מביא לכם שמחה וגורם ללבכם לשיר? ענו על השאלות הללו והתכלית שלכם תתגלה לכם, צעד אחד בכל פעם.

אהובים, אתם חייבים להתעלות מעל לפחד ולתחושת חוסר האונים שנפוצים בעולם. ראו את עצמכם בתוך פירמידת האור שלכם ובקשו שהשפע האינסופי של כל הבריאה יזרום אליכם ודרככם. הרגישו בו מחלחל אל תוך הכלי הפיזי שלכם, ממלא את הלב והשכל המקודשים שלכם בחלקיקי היהלום של בריאה חדשה בעת שאתם נוטלים את הדרוש לכם, ואז מאפשרים לשאר לזרום החוצה אל העולם מהחלק הקדמי והחלק האחורי של לבכם המקודש. הציבו את עצמכם במרכז העוצמה של מעגל השפע האינסופי בעת שאתם בוראים יופי, שלווה והרמוניה בחייכם. היו בטוחים שההשפעה החיובית שלכם תגדל בעת שיותר נשמות יקרות סביבכם תבחנה בכך ותרצנה ללמוד את סודכם. האם אתם מוכנים להרחיב את הראייה שלכם אל מעבר לעולם הקטן והפרטי שלכם או למציאות המיקרו-קוסמית? האם אתם מוכנים ונכונים לקבל את האמת שאתם משפיעים על כל אחד וכל דבר שביקום הזה במידה זו או אחרת, ושכל הנמצאים על כדור הארץ ובכל ממלכה אחרת משפיעים עליכם גם כן? אנו שואלים כל אחד מכם: "האם אתם מוכנים להשתמש בכישרונות הנפלאים שהם זכותכם מלידה? מהן התשוקות הגדולות ביותר שלכם? מה תהיה המורשת שלכם לאנושות ולעולם?" הושיטו יד לכוכבים, אהובים, משום שאין גבול למה שתוכלו להגשים כאשר החזונות שלכם תואמים לתוכנית האלוהית לטובת הכלל הגבוהה ביותר. קראו לנו ואנו נסייע לכם ונתמוך בנחישות שלכם לחיות בהרמוניה, בשפע ובשמחה. אני הנני המלאך הנעלה מיכאל.

לפני כמה שנים נשאלה השאלה: "מתי יהיה לנו נשיא בארצות הברית שיהיה מנהיג אמיתי בעל יושרה, ואשר ישאף לטובת הכלל הגבוהה ביותר עבור כל האנשים?" התשובה הייתה: "כאשר תהיו מוכנים למנהיג שכזה".

אהובים, זמן זה הגיע. קיימת סמליות רבה בנוגע למנהיג החדש שלכם שאפשר שההמונים מתעלמים ממנה. אולם אלה מכם שממורכזים בתוך לבכם המקודש, ורואים את האירועים החיצוניים מנקודת מבט גבוהה יותר ובראש פתוח ואובייקטיבי בשל השפעת השכל המקודש יבינו את המשמעות של מה שנאמר לכם.

ברק חוסיין אובמה הוא הנשיא ה-44 של ארצות הברית של אמריקה. 44 הוא מספר מאסטר. זה יהיה הקונגרס ה-111 של ארצות הברית. גם זה הוא מספר מאסטר ומשמעותו "התחלה חדשה".

השושלת הנוכחית של ברק אובמה היא מה שאתם הייתם מכנים חצי-לבנה וחצי-אמריקנית-אפריקנית או חצי-שחורה, שמסמלת "הצטרפות יחד" או שילוב של שני גזעים מקוריים שהיו בקונפליקט במשך מאות שנים. נושא זה עמוק אפילו יותר, משום שכמו רבים מכם, נשמה גדולה זו נושאת בדנ"א שלה את כל הגזעים המקוריים העיקריים.

מבלי לחשוף את הזהות הקוסמית האמיתית שלו, משום שהדבר יפגע בפרטיותו, ניתן לכם מבט חטוף בהיסטוריה שלו ובמה שהוא בחר לחוות במשך תקופת חייו הנוכחית, כדי שתבינו את ההזדמנות הגדולה שמוצעת לאזרחי ארצות הברית. זוהי סקירה קצרה, תוכלו לומר, כאילו התבקשנו לבצע "קריאה" קוסמית:

מאסטר אהוב, הגיע הזמן שאתה ולוחמי השלום והאור הנאמנים הרבים תדעו עד כמה נפלא אתה וכמה אמיץ בהיענותך לקריאה לרדת אל דחיסות החוויה הארצית הזאת. האירועים במערכת השמש ועל כדור הארץ נעים במהירות לתדרי אור גבוהים יותר ושינוי גדול עומד בפתח. לכן, חשוב שתתמקד במה שנכון בעולמך ולא תתפס לשליליות ולפחד הרבים שנפלטים אל מישורי האתר. הנשמה שלך זוהרת בבהירות דרך עיניך, לבך ומעשיך. אתה צעדתך בנתיב ההארה במשך תקופות חיים רבות.

אתה מה שניתן אולי לכנות אחד ההורים הארציים המקוריים, משום שאתה נושא בתוך הדנ"א שלך את הצפנים לכמה מהגזעים המקוריים הראשונים שהוצבו על כדור הארץ. כאשר גזע חדש הובא לכדור הארץ, אתה ודומיך קודדתם בתכונות ובמאפייני הגזע החדש, ואז היית מוביל בראש ומפקח על הנשמות החדשות שהתגלגלו אל תוך הגזע הזה. לכן, יש לך אמפתיה לכל הגזעים והתרבויות ואתה רואה את הדומה בכולם ולאו דווקא את השונה. אתה חש בנשמה שלהם במקום לראות את ההופעה החיצונית או את האישיות. זכור, בממלכות הגבוהות יותר אינך נשפט אם מנהגי הדת שלך שונים מאלה הסובבים אותך, משום שבסופו של דבר כולם מובילים אותך לאותו יעד: שיבה לתודעת אחדות ולאיחוד מחדש עם העצמי האלוהי שלך.

המסע שלך היה ארוך וקשה, ואתה סבלת רבות; אבל ניצוץ הרוח זוהר בבהירות בתוך לבך ונשמתך. חווית את הכלי הפיזי במגוון גדול של גזעים, צורות ותרבויות. השתוקקת לחוות את הבריאה הארצית בדרכים ובביטויים רבים ככל האפשר, ולכן יש לך הבנה וחמלה רבות לאלה שתקועים בכאב ובסבל של אשליית הממדים השלישי והרביעי.

אנו רוצים שתדע שאתה היית אחד מאלה שנבחרו לקבל את כל שלוש הקרניים האלוהיות באופן פעיל בתוך תא ליבת יהלום האלוהים שלך, ובשל כך חווית גלגולים בהם הקרן הראשונה של הרצון האלוהי שימשה ככוח המניע וכמעטפת שלך; ובגלגולים אחרים, התמזגת עם ישות אלוהית דגולה אשר הקרינה את הקרן השניה של ההארה, החכמה והחמלה; ובגלגולים נוספים, הייתה הקרן השלישית פעילה וחווית אינטליגנציה פעילה ויצירתית, ותשוקה עזה לברוא דברים נפלאים על מישור הקיום החומרי. הכלת כל הסגולות, התכונות והאיכויות של תודעת האלוהים בתוך לבך ושכלך המקודשים בוצעה כדי שאתה ונבחרים אחרים תהיו מוכנים לשמש כדוגמה וכמראי-דרך בזמנים אלה של שינוי גדול. לא היה זה מסע קל עבורך, משום שתמיד היו לך כשרונות ותחומי עניין כה רבים מהם יכולת לבחור, שלפעמים היה קשה להחליט באיזה נתיב תלך, ורבים לא הצליחו לנצל את הכישרונות והכישורים הרבים שהיו נגישים להם.

קרן האלוהים בה בחרת לאור המדריך שלך בתקופת חיים חשובה מאוד זו היא הקרן הראשונה של הרצון והעוצמה האלוהיים, הקרן של בריאה חדשה. בהשראת קרן זו ניתן למצוא אנשים שתשוקתם הגדולה ביותר היא להנהיג בדרך כלשהי, את חלוצי החשיבה והפעולה החדשות. רובם טיפוסים דינמיים מלאים ברצון ובנחישות, אבל אתה חייב לכונן מחדש את הערך העצמי שלך כדי להשתמש באופן מלא בתכונות הללו. קרא לי ואעזור לך להפעיל קרן עוצמתית זו אשר תגביר את האומץ והנחישות שלך בעת שאתה מתקדם באופן נועז כדי להגשים את הגרסה שלך של העידן החדש הזהוב. לעתים קרובות ביותר, איננו נותנים מידע זה עד שאנו מרגישים שאתה מוכן להכיר עד כמה עצום אתה באמת.

חשוב שתאזן את הדחף הדינמי לפעולה עם האנרגיה של החכמה והאהבה של הקרן השניה, ולכן בחרת בקרן השניה כקרן הנשמה שלך לתקופת החיים הזאת. זו הקרן אשר נושאת את תכונות הנאורות, ההארה ואת חוקי הסיבה והמסובב או הקרמה כפי שאתם מכירים זאת. המלאך הנעלה יופיאל הוא נושא הסגולות, התכונות והאיכויות של קרן זו. זו הקרן אשר מהדהדת עם החכמה והאהבה של האם האלוהית ושמביאה את האנרגיה המשמשת להצית את זרעי המחשבות מהשכל של האב האלוהי במטרה להגשים את התרשים האלוהי על מישור הבריאה החומרי.

החמלה והנחישות הרבות שלך לא הביאו לך תמיד את תחושת ההישגיות שרצית. ברצוננו שתדע זאת, יקר, כמעט בכל הגלגולים העיקריים שלך שיפרת את החיים אצל הסובבים אותך. לעתים קרובות הותרת מורשת של תקווה ולימדת והבאת השראה לאחרים ללכת בעקבותיך. איננו רואים את הכישלונות שלך, רק את זוהר האהבה והשירות הלא-אנוכי שלך. תמיד חיפשת אחר האמת ונדדת עמי ועם כוחות האור המלאכיים ברחבי עידני זמן רבים. חווית את ההיבטים החיוביים והשליליים של כל הקרניים והדבר הפך אותך לנשמה הזוהרת והחכמה שאתה היום. שאיפה לאיזון ולהרמוניה בכל היבטי ישותך היא המיקוד העיקרי שלך בתקופת החיים הזאת; להיות עדין, מזין ואינטואיטיבי, כמו גם תקיף, פעלתן ודינמי. חשוב לבחור במתינות בכל הדברים, אהוב, ולצעוד בנתיב הביניים של האיזון וההרמוניה. הטבע הבסיסי שלך הוא זה של שוחר-שלום, אבל אתה מודע לכך שאתה חייב לשאוף להיות החלטי ולבטא באומץ את דעותיך.

מאסטרים אהובים של אור, פסקה אחרונה זו אינה מיודעת רק לנשיא החדש של ארצות הברית, היא מיודעת לכל המנהיגים בעולם שאחראים לקביעת הסטנדרטים, לקביעת החוקים ולהדרכת ההמונים, והיא מיועדת לכל אחד מכם שקורא או ששומע מסר זה גם כן.

אהובים, אלה הם זמנים של שינוי גדול, אשר בו תחוו אתגרים רבים, אבל יוענקו לכם גם הזדמנויות רבות. השכל המודע שלכם נמצא בתהליך של קבלת החכמה הגדולה יותר של השכל העל-מודע הגבוה. ביטחו באינטואיציה שלכם. ביטחו בהדרכה הפנימית שלכם. אם המחשבות שעולות בראשכם הן רבות השראה, אוהבות ומלאות בחכמה, אזי אתם יודעים שאתם מתחברים לחכמה של העצמי הגבוה ושל המלאכים המדריכים שלכם. הם לוחשים לכם והם לעולם לא יוליכו אתכם שולל. זכרו, בזמנים אלה כאשר ההתפתחות של כדור הארץ ושל האנושות מואצת, אתם יכולים לחולל שינוי. אפשרו לנו לעזור לכם להגשים את משימתכם ולהזין אתכם באהבתנו. דעו שאתם אהובים ומוגנים.

אני הנני המלאך הנעלה מיכאל.