הגברה של שפע

ברכות מאורין

במסע הזה אתם תעבדו עם הרצון האלוהי על מנת להגביר שגשוג ושפע בחייכם, כיוון שהיקום הוא שופע ושפע היא איכות של הנשמה שלכם ושל הרצון האלוהי.

כשאתם חושבים על הרצון האלוהי, שאלו את עצמכם: "האם עובדת היותי בשפע, באחווה ובשגשוג תואמת לרצון האלוהי עבורי?"

מצב של שפע תואם תמיד לרצון האלוהי, כיוון שהיקום מלא שפע ויש מספיק כך שלכולם יהיה שפע ושגשוג.

בידיעה שהיותכם בשפע הוא בתיאום עם הרצון האלוהי, אתם עשויים לדעת לא רק שאתם רוצים שהוא יכנס אל חייכם, אלא שהרצון האלוהי רוצה בו עבורכם גם כן. הוא עובד עמכם. הרצון האלוהי רוצה שתחוו שפע ושגשוג. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להיפתח לקבלת האנרגיה העוצמתית הזאת של הרצון האלוהי, ואז להקשיב לה ולפעול על סמך המסרים הפנימיים שלכם לגבי הצעדים שעליכם לנקוט על מנת לחיות חיים של שפע.

התחילו בכך שתהיו מאד ברורים ביחס למטרה שלכם. אשרו שאתם רוצים שיהיה לכם שפע ושגשוג, שאתם ראויים לכך ושתהיו פתוחים לקבל זאת!

פנו אל הרצון ליזום כדי לעורר תודעה, תובנה ומודעות חדשה לגבי יצירה של שפע ושגשוג והקיום איתם. אפשרו לאיכות הזאת של הרצון האלוהי לזרום אליכם כמו זרם חשמלי. היא משחררת את כל האנרגיות שמסתירות את אור הנשמה שלכם ואת הפוטנציאל שלכם. היא מביאה עימה אומץ כך שתוכלו לצאת החוצה וליצור את החלומות שלכם. שימו לב לתובנות חדשות שיש לכם ביחס לשפע בחיים שלכם, מודעות חדשה כלשהי למה שאתם יכולים לעשות כדי להגביר את השגשוג שלכם. התבוננו ורשמו תחושות, התנסויות או תובנות חדשות שעולות כאשר אתם עובדים עם הרצון הזה או הרצונות הבאים כדי להגביר שפע ושגשוג.

הצטרפו אל הרצון לאחד, ישות האהבה הקורנת אשר משדרת את הרצון הזה. התמזגו עם הנשמה שלכם ותנו לאהבה שלה לזרום אליכם. כאשר אתם נפתחים לידיעת האהבה של הנשמה שלכם ומרגישים את האחדות שלכם עם כל החי, הלב שלכם מתעורר ואתם מפתחים הילה מגנטית. ההילה המגנטית שלכם מושכת אליכם את כל הדברים הטובים ומציעה אהבה, טוב לב ועדינות לאחרים.

כשתעבדו עם הרצון לאחד, תוכלו להשיג ראיה רחבה יותר. תוכלו לראות יותר מהתמונה הגדולה של החיים שלכם ואיך לחיות את תכלית החיים שלכם. הגשמת תכלית החיים שלכם פותחת דלתות לשפע, כיוון שאתם הולכים אחרי הלב והשמחה שלכם. בכל פעם שאתם עושים מה שאתם אוהבים לעשות, יהיה לכם שפע ושגשוג רבים יותר, מאשר מצבים בהם אינכם אוהבים את שאתם עושים. שגשוג אמיתי נובע משירות התוכנית הגדולה יותר של החיים שלכם, מהליכה בעקבות הלב שלכם, ומהוספה של עוד אור ואהבה לעולם בדרך כלשהי. אתם יכולים לחוש את עצמכם הופכים למגנטיים במידה רבה יותר לשפע ושגשוג, כשמרכז הלב שלכם קורן וממגנט אהבה.

התחברו עם הרצון להתפתח, הרצון של האינטליגנציה היצירתית. היו מוכנים לוותר על התוכניות של האישיות שלכם למטרות, לחלומות ולחזון של הנשמה שלכם. הנשמה שלכם שופעת ומכירה נתיב נפלא יותר עבורכם, מכפי שתהיו מסוגלים לדמיין לעצמכם. תנו לתמונה שלכם אודות החיים האידיאלים שלכם להשתנות ולהתפתח עם הרצון הזה. בעזרת הרצון הזה, התודעה שלכם מתפתחת לרמה הבאה שלה, כשהיא מאפשרת לכם ליצור צורות ונסיבות נפלאות אף יותר. הרשו לדפוסים של האישיות שלכם להשתנות לדפוסים גדולים יותר שיביאו לכם שפע רב יותר.

תנו לאינטליגנציה היצירתית של הרצון להתפתח ושל הנשמה שלכם לנוע דרככם. הדבר מגביר את היכולת שלכם להביא שפע לחייכם באמצעות היצירתיות שלכם, באמצעות השכל היצירתי שלכם ובאמצעות שפע רעיונות שיכולים לזרום דרככם כאשר אתם מתחברים אל הרצון להתפתח.

היפתחו אל הרצון ליצירת הרמוניה כדי לשחרר מגבלות כלשהן ששמתם על עצמכם ביחס למה שיכול להיות לכם או מה שאתם מסוגלים ליצור. דמיינו שהמגבלות שלכם מתפוגגות באנרגיה של הרצון ליצירת הרמוניה, כיוון שהנשמה שלכם אינה מוגבלת, היא יצירתית ויודעת איך ליצור שגשוג בלתי מוגבל ושפע. העירו את האינטואיציה שלכם שתוביל אתכם אל המטרות שלכם, תשים אתכם במקום הנכון בזמן הנכון, ותגיע דרך הרגשות, הדחפים והחלומות שלכם. שימו לב ללחישות שעולות עם הרצון הזה.

הרצון ליצירת הרמוניה מחזק את היכולת שלכם לבטא אלוהות באמצעות יצירה של צורות יפות, כולל אמנות, מוזיקה וכתיבה. הוא מאפשר לכם לראות יופי בכל מקום וליצור יופי רב יותר סביבכם. אפשרו לרצון הזה להפוך כל דפוס של מחסור לדפוס יפה יותר של שפע.

הרצון ליצירת הרמוניה משחרר מגבלות. אשרו שאתם מוכנים לכך שכל האמונות, המחשבות והרגשות שהגבילו את היכולת שלכם ליצור שפע ינשרו מכם. הרגישו את עצמכם נפתחים לקבל אמונות חדשות שימשכו שגשוג אל החיים שלכם.

התכווננו עכשיו אל הרצון לפעול. תנו לו לזרום אל השכל שלכם כך שהמחשבות שלכם יובילו לשחרור. אתם יכולים ליצור מחשבות ברורות ומדויקות שיובילו אתכם לשפע ושגשוג, שלא רק יראו לכם את הדרך אל המטרות האלו, אלא יראו לכם גם איך ליצור אותן בדרך שתשרת את ההארה שלכם ושהיא לטובת כל החי. עם הרצון הזה המחשבות שלכם והפעולות שתנקטו יובילו לשחרור שלכם. משכו אליכם את האיכות הזאת של הרצון ותנו לה להאיר את השכל שלכם כך שתוכלו לראות את הצעדים הבאים שלכם ביתר בהירות.

התחברו עם הרצון לגרום שיכול לסייע לכם ביצירת אמונות שתומכות בכך שיהיה לכם שפע ושגשוג, בידיעה שזוהי גם הכוונה של הרצון האלוהי עבורכם. תנו לרצון הזה לערוך את המוטיבציה שלכם לשפע ושגשוג עם המוטיבציה של הנשמה שלכם. כאשר אתם מתחברים עם הרצון האלוהי, תתכוונו ליצור שפע ושגשוג לתועלת כולם, כך שתוכלו להוסיף עוד אור לעולם ולחיים שלכם. בעזרת הכוונה שלכם, הרגישו את הרצון האלוהי עובד עמכם כדי להביא לכם שפע ושגשוג.

כאשר אתם עובדים עם הרצון לגרום, הוא מסייע לכם לראות אילו אידיאלים שהגשמתם ואילו אמונות שהחזקתם בהן, עיכבו אתכם מליצור שפע. אתם יכולים לעבוד עם הרצון הזה כדי שיראו לכם אמונות או אידיאלים שאתם צריכים לשחרר. כתבו והתבוננו במה שעולה כאשר אתם עושים זאת. קחו את כל האמונות השליליות, ושנו אותן להצהרות חיוביות. למשל, אם אתם מאמינים שאם יהיה לכם שפע אתם תהיו פחות חומלים, הצהירו בפני עצמכם במקום זאת שלהיות בעלי כסף יגרום לכם להיות יותר חומלים מאי פעם. אפשרו לאמונה חדשה וחיובית יותר להגיע לתודעה שלכם ומשכו את הרצון האלוהי כדי להטעין את האמונה החדשה הזאת.

התחברו עם הרצון לבטא והרגישו את התנועה הפועמת והקצבית שלו, כשאתם מקבלים את האנרגיה שלו שמביאה את גן העדן עלי אדמות, שמביאה את הגבוה אל הנמוך יותר. אתם, כאישיות הרוויה בנשמה, יכולים ליצור גן עדן עלי אדמות. התחברו עם הרצון הזה כדי לחזק את היכולת שלכם להגשים ולהביא שפע ושגשוג אל החיים שלכם.

כאשר אתם מושכים אליכם את כל שבע האיכויות של הרצון, אתם עשויים לבחור לומר לעצמכם: "אני רוצה בכניסה של שפע ושגשוג אל חיי", כשאתם מרגישים בעוצמה של כל שבעת הרצונות עובדת אתכם כאשר אתם אומרים זאת. אתם יכולים לומר את המשפט שוב ושוב כדי לחזק את האמונה שלכם ביכולת שלכם ליצור שפע ושגשוג.