האנרגיות בספטמבר 2013


מאת
 ג'ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

מילת המפתח של ספטמבר היא "לאמץ", והיא כוללת הכרה, קבלה ואהבה של כל היבט של עצמנו, כדי שנוכל לאסוף את האנרגיה שלנו יחד ולצעוד את הצעד הבא במסע ההתעלות שלנו. שני סוגי אנרגיה פועלים החודש, ניקוי השאריות, שמתרחש בחלק הראשון של החודש. אז, עם יום השוויון שחל ב-22 בספטמבר, אנו יכולים להמריא אל סטרטוספירות חדשות. לא מדובר עוד בנכונות לחקור חלקים לא ידועים, מדובר ביצירת הדחף היצירתי שמאחורי פרדיגמה חדשה ומתהווה. לחודש ספטמבר יש פוטנציאל להתפתחות רבת עוצמה כאשר אנו מבינים שהמקום שאליו אנו הולכים, מה אנו עושים ומה שמתרחש שם הם תוצאה של מה שאנו בוראים באמצעות הכוונה שלנו.

לפעמים הנתיב שלנו חסום ואיננו מבינים מדוע, ולכן אנו בוחנים את התחום שבו אנו מתקשים יותר מכול ותולים את האשמה בבעיות שלנו עם מצב או אדם אלה. אך שום חלק מהטרנספורמציה הנוכחית אינו ממוקד בתחום אחד, אף על פי שאנו עשויים לחוות אותה בתחום אחד. המטרה היא למקד אותנו בריפוי שלנו, מבלי לאפשר לשום דבר להסיח את דעתנו, כדי שנאפשר לריפוי להתרחש. כאשר אנו חווים שינויים אדירים, אנו גם מניעים כמויות אדירות של אנרגיה (בצורה של אמונות ורגשות) ובכך עוסקת הטרנספורמציה שלנו, בניקוי, בשחרור ובהתחדשות. אנו לא צריכים "לעשות זאת פעם נוספת", מדובר בהתחלה חדשה.

נתיב זה להתחלה חדשה עלול להיות חסום או מוגבל על ידי "עניינים" ישנים שכוללים דפוסי אמונה והתנהגות, רגשות, מחשבות ותחושות, חוסר יכולת לראות את העתיד מעבר למצב או לשיפוט הנוכחיים שלנו שלא מאפשרים לנו לראות אפשרויות אחרות. שעה שאנו קרבים לסופו של מחזור אנרגיה ומוכנים לנוע אל פוטנציאלים חדשים, אנו קרבים ל"קוף המחט", הצרות הנתיב שלנו שמאלצת אותו להקל על המשא שלנו, אם ניתן להתבטא כך, ולשחרר את כל מה שלא נמצא ביושרה או בהיערכות עם הרטט והממד אל תוכם ברצוננו לצעוד. דבר זה מתרחש בחלק הראשון של חודש ספטמבר ואתם עשויים לחוש שהנטל לשחרר גדול יותר ממה שאתם משחררים. וייתכן שעליכם לשחרר דברים מעטים, שום דבר או דברים רבים, בהתחשב בכוונות שלכם וכמה אתם ערוכים עמן ברגע ההווה.

משמעות הדבר הבניה מחדש קיצונית של החיים שלנו, תחילה של מערכות האמונה שלנו, בהן מתחילה כל המציאות שלנו. מהו הפוטנציאל שלכם שנמצא מעבר לפצעים, לכאב ולריפוי? היכן "העניינים" הישנים שלכם סיימו את תפקידם ואילו נתיבים חדשים אתם יכולים לסלול לעצמכם בלעדיהם? כל מה ששוב אינו מקור של שמחה עבורכם מילא את תפקידו וכל ניסיון לחדש, לשקם, ולעורר אותו שוב רק יהווה מקור של תסכול. שותפות האנרגיה שפעם חלקתם הגיעה לסיומה; הגיע הזמן להתנתק ממנה ולברוא חיבור חדש למשהו אחר. וזכרו לאמץ כל דבר שאתם משחררים, כיוון שהכול חלק מכם ומהנתיב שבראתם עבור חייכם. כאשר אתם משחררים מתוך עמדה של הודיה אוהבת, אתם בוראים מרחב רחב ורב עוצמה למשהו אחר להיכנס אל חייכם על גבי זרם של הודיה.

האנרגיות של ספטמבר מאפשרות לנו לראות אל מעבר לריפוי, להכיר בחוכמה שלנו ולראות את עצמנו כנרפאים, כשלמים, כראויים וכזכאים לשלווה, לשמחה, לאהבה ולשפע שאנו מבקשים. שאר שנת 2013 עשוי להיות מטלטל מעט (ובוודאי שמלא באירועים) וייתכן שיהיה קל יותר לטפל בדברים הללו עכשיו, כאשר אנו יכולים להקדיש לכך את הזמן, מאשר בשלב מאוחר יותר. השתמשו בחצי הראשון של החודש כדי לעשות "סדר פסח" אנרגטי ורגשי ולאחר ה-22, תהיו חופשיים לנסוק אל תוך ההתחלות החדשות שלכם.

שיהיה לכם חודש נהדר.