האנרגיות בינואר 2016

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

אני ממש שמחה ששנת 2015 הסתיימה. באופנים רבים הייתה זו שנה קשה מאוד, אף על פי שלא חוויתי רבים מאתגרי הבריאות והאתגרים האחרים שעמם התמודדתי בשנים הקודמות. אבל מה שהפך את 2015 לקשה כל כך, לדעתי, היו ההמתנה, ההתחלות המזויפות, האמונה שהנה זה מגיע, ואז לא הגיע. הדבר דמה לצירי לידה מזויפים ולנסיעה לבית החולים, רק כדי לחזור הביתה כי עדיין לא הגיע הזמן. עכשיו הגיע הזמן ולפני שניכנס לסחרור של אנרגיה שהייתה עצורה, מרקורי נכנס לנסיגה החודש, וכך גם צדק, ולכן אנו יכולים לבצע כמה פעולות, אבל אפשר שהן תהיינה פנימיות יותר מאשר חיצוניות. וזה בסדר, כיוון שקל יותר לפעול לאחר הכנה נכונה מאשר לפעול כאשר אינכם מוכנים.

נכונות גם כאן האזהרות הרגילות ביחס לנסיגת מרקורי, חזרו ובדקו את התקשורת שלכם, הותירו מעט יותר זמן לעיכובים בזמן נסיעות, חשבו לפני שאתם מדברים, הביטו לפני שאתם פועלים, אל תתחילו פרוייקטים חדשים והיו מודעים לתנועות שלכם. בזמן נסיגת מרקורי יש לנו נטייה להניח את המפתחות ואז לחפש אחריהם במשך שעה, כיוון שדיברנו בטלפון או חשבנו על מחר או שתשומת הלב שלנו הוסחה. אך יש עוד דברים שנכון לעשות בעת נסיגת מרקורי: לשקול מחדש, לשחרר, להירגע, לשחזר, לסקור, לרענן, להיפטר, להשיב על כנו. בחיינו המואצים תכופות אנו עושים דברים מתוך הרגל, במקום מתוך כוונה מודעת, ונסיגת מרקורי תעורר את תשומת הלב שלנו לדברים הללו.

צדק נסוג ב-7 לינואר והוא השחקן הגדול בחודשים הבאים, עד ליוני. זוהי קרמה מיידית על מגש של כסף עבור אלה שחושבים שהחוק הרוחני לא תקף לגביהם. עם צדק במזל בתולה, מיקום רוחני ביותר, המתקרב לזנב הדרקון הדרומי, גם כן במזל בתולה, ובזווית ריבועית לשבתאי במזל קשת (המזל של צדק), ושניצב מול נפטון, זו לא מלחמה בין החומרי לרוחני, זו אכיפת חוק רוחני על העולם, אותה מובילים ״הענווים״, אנשים בעלי מודעות עצמית. הגאולה שלנו היא שהם כולם בזווית מסייעת ברובה, אך ניטרלית, לפלוטו, אף על פי שהריבוע בין אורנוס לפלוטו עדיין תקף. אלה שהבומרנגים הקרמתיים שלהם קרבים עשויים לשקול ללכת לכנסייה בכל יום בחודשים הקרובים. אבל לא צריך להקצין עד כדי כך, די אם נזכור את ההלימות האנרגטית שלנו, נישאר בתדרים הגבוהים ביותר שלנו ונחזיק בחוזקה בכוונות שלנו.

לאחר שנים של המתנה ואכזבות רבות, בייחוד לאחר שדבר לא אירע באמת בשנת 2012, אנחנו שחוקים ומותשים עתה – אבל האם זה נכון? דברים רבים התרחשו ברקע והכינו את הקרקע לשנת 2016 כך שתהיה שנה מדהימה. כמה למדתם מאז 2012 וכמה שונים חייכם עכשיו? אילו כלים למדתם שבהם אתם יכולים להשתמש כדי לברוא את החיים ״העשירים, המאושרים והמצליחים״ שלכם עכשיו? לא מדובר בכסף, בעוד רכוש, במשרה מפונפנת או בתואר כלשהו. מדובר בעושר אלוהי, בשמחה חסרת גבולות ובהישגיות מרגשת. הנושא של 2016 הוא ״הלימות אנרגטית״ [Energetic CongruenceTM] וכדי להגיע למקום זה עלינו ללמוד לממש אינטגרציה לפני שנוכל לנסוק אל הבטחת החיים הרב-ממדיים.

ינואר הוא חודש מספר 1, בשנה של 9 (2+0+1+6 = 9), והרטט שלו הוא 10, התחלות חדשות ובנייה על יסודות הסיומים וסגירת המעגל של העבר. הספרה 9 נכתבת בעזרת עיגול וקו, ה-0 וה-1. אפס (0) הוא כלום שמייצג את הכול, האחד (1) הוא פעולה ותנועה. האחד והאפס (1, 0) הם המרכיבים הבסיסיים של תכנות המחשב, שתי הפקודות הקטנות שמאפשרות את העולם הטכנולוגי שלנו; כל הטכנולוגיה בנויה על ספרות אחד ואפס. אנו חייבים הלימות, המיוצגת על ידי שלמות הספרה אפס לפני שנוכל לקבל את הזמנת האחד לפעולה. לפעמים אנו מתפתים להשתמש באחד, בפעולה, כבמקל, כדי להכות באפס ולהכניעו, אבל הדבר לא יועיל לנו כלל, כפי שכבר למדנו.

על אף שנסיגת מרקורי רומזת אולי כדאי ש״תקחו זאת בקלות״ בינואר, אל תתעלמו מהסימנים הקטנים שמכינים אתכם לפעולה. הרגשתי שעליי להיות יעילה יותר ושהאנרגיה לא זורמת בחדר העבודה שלי. ואז היה עליי לתקן את הטלפון שלי, שהפסיק לעבוד. כאשר הזזתי את שולחן העבודה שלי, כדי לנסות להבין מה קרה לטלפון שהתנתק בדרך מסתורית מחיבורו אל הקיר, החלטתי לשנות את סידור הרהיטים בחדר העבודה ועכשיו הוא מסודר טוב הרבה יותר ועם זרימת אנרגיה טובה יותר. אתם יכולים לצפות לתובנות מסוג זה בינואר, לכן נצלו אותן. יש לנו שנה שלמה להגשים את החלומות והשאיפות שהתחלנו להניע עתה. ועלינו ללמוד ללכת לפני שנוכל לעוף, אז בואו נברר עד כמה גדולות הכנפיים שלנו, אני חושבת שנזדקק להן בקרוב.

שיהיה לכם חודש נהדר.