האנרגיות בחודש פברואר

ג׳ניפר הופמן

2 לפברואר, 2015

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

המיקוד בפברואר הוא אהבה, והוא גם החודש שבו אנו חוגגים את יום האהבה. לבסוף, זהו חודש שמתחיל באנרגיה רכה ועוצמתית, עם הצמידות בין נפטון לנגה ב-1 לחודש, אנרגיה יפהפייה שמזמינה אותנו לחקור את היצירתיות שלנו ולחשוב כיצד אנו מעצימים את האהבה בחיינו, ובראש ובראשונה, כיצד אנו אוהבים את עצמנו. אנו חושבים שאהבה מתרחשת כאשר אנו אהובים, אבל היא מתחילה בנו ובאופן שבו אנו אוהבים את עצמנו. העולם הוא מראה של האהבה העצמית שלנו ואנו נראה גרסאות לכך לאורך החודש כולו. זוהי אהבה רוחנית, שלוקחת את האהבה הרומנטית לגבהים שלאמונתנו קיימים רק באגדות. אנו יכולים לזכות באהבה שכזו, אך תחילה עלינו להעניק אותה לעצמנו.

אנרגיית האהבה ממשיכה לאורך כל החודש, עם צמידות מאדים ונגה, הזוג הקוסמי, שמתחילה ב-20 בפברואר, ונמשכת כשלושה שבועות. זו גם הזדמנות לאחד את ההיבט הגברי וההיבט הנשי שלנו, לאפשר הן לעצמי הגברי האלוהי והן לעצמי הנשי האלוהי שלנו להתעצם. אנו מתכוננים ליצירת שותפות אלוהית בה רצינו זמן רב כל כך. האמונה שאנו זקוקים לבני זוג כדי להיות נאהבים היא שיצרה חוסר סיפוק רב כל כך בתחום זה של חיינו. מערכות יחסים לא עובדות כאשר אנו רוצים שמישהו ישלים או ירפא חלק כלשהו בנו. הן יכולות לעבוד כאשר שני הצדדים מתאחדים כאדם שלם ונרפא, כך שמערכת היחסים אינה אחראית לספק אותנו ברמה כלשהי או לרפא את לבנו הפצוע.

הירח המלא ב-3 בפברואר הוא ירח תומך ומרחיב. אנו מקבלים הפסקה מאנרגיית הניקוי והשחרור וזוכים במבט חטוף בפוטנציאל שלנו. ב-14 מעלות במזל אריה ובמזל דלי, הוא מוסיף רובד נוסף לזווית הריבועית של אורנוס ופלוטו שמתכוננת לזווית הריבועית האחרונה בחודש הבא. הזווית הריבועית של מארס היא היחידה שבה שתי הפלנטות נעות קדימה, המראה נחוצה ביותר למציאויות חדשות לאחר שנתיים של שיעורים מאתגרים בפרדיגמות המקוטבות התלת ממדיות של שליטה ובקרה, חוסר אונים והיעדר עוצמה. אם אהבה עצמית היא האתגר הגדול ביותר שלנו, אז פברואר מביא אותנו לנקודה שבה נוכל סוף סוף לגלם ולשלב את שיעוריה. עד כמה אנו מוכנים עתה לאהוב את עצמנו ולהיות פתוחים לקבל ולתת אהבה? איזו סוג אהבה משרתת אותנו ואת הכוונות שלנו והאם אנו מוכנים להיות גם פגיעים וגם עוצמתיים בכל מערכות היחסים שלנו, ובכלל זה מערכת היחסים שלנו עם עצמנו?

הירח החדש במעלה 0 האחרון יחול ב-18 בפברואר, במזל דגים, שמתחיל להניע אותנו לכיוון השלמת המחזור הזה שהחל באוקטובר 2014. השלב האחרון יתרחש במארס, יחד עם הזווית הריבועית האחרונה בין אורנוס לפלוטו, יום השיוויון, והירח החדש ב-29 מעלות במזל דגים שהוא גם ליקוי ירח. זו נקודת מפנה לאנושות, שילוב קווי הזמן לכדי נקודת בחירה אחת. האם נצעד קדימה אל העתיד הרב-ממדי שלנו או האם נחזור אל העבר? אנו חיים בזמנים מעניינים והם לא יכולים להיות מעניינים עוד יותר מכך.

השתמשו באנרגיה של החודש הזה כדי להתמקד באנרגיה של אהבה, שהיא הביטוי האמיתי של האהבה ללא תנאי. אם נתמקד רק ברגש האהבה, נוכל ללכת לאיבוד בזיכרון הדרכים הרבות שבהן אנו יכולים לחוות את האהבה ככאב. אהבה ללא תנאי היא מודעות, הרחבה, פוטנציאל ואפשרות. מהן הדרכים הרבות שבאמצעותן אנו יכולים לברוא את הביטוי הגבוה ביותר של האהבה בחיינו? האם אנו יכולים להתחיל בעצמנו ולברוא אהבה כיסוד למציאויות שלנו, להתחיל עם אהבה עצמית ללא תנאי? אם נכיר בכך שאנו בוראים שותפים עוצמתיים של המציאויות האינדיבידואליות והקולקטיביות שלנו, חשבו למה נהיה מסוגלים כאשר נשתמש בביטויים הגבוהים ביותר של אנרגיית האהבה כנקודת ההתחלה שלנו.

הכול קשור לאהבה עכשיו, כפי שהיה תמיד. אנרגיית האהבה מתדלקת את מטרת ההתעלות וההתרחבות של הנשמה, מאפשרת לנו להשלים את משימת בניית גן עדן עליי אדמות לשמה באנו. בואו נשתמש בביטויים הרבים של אנרגיית האהבה החודש כדי לברוא יסודות של שמחה, אהבה, שלווה ושפע אשר יקחו אותנו לסופו של המחזור הזה ויעזרו לנו להתחיל את המחזור החדש כבוראים שותפים עוצמתיים של הפרדיגמות החדשות שלנו.

שיהיה לכם חודש נהדר.