האנרגיות בחודש פברואר 2018

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

אם אתם מחפשים קצת שקט לאחר התוהו ובוהו הארוך והמייגע של ינואר, קרוב לוודאי שהוא לא יגיע בפברואר. למעשה, אנו עלולים להיות עדים לעוד תוהו ובוהו ותהפוכות לאורכו של החודש, בעת שהקרב בין החשכה לאור נמשך – ושלא יהיו לכם טעויות, מדובר בקרב.

החודש חלה התקדמות ביכולת שלנו להביא עוד אור לכדור הארץ, אבל איננו יכולים לשלוט בתגובות האנשים לאור זה והדבר עשוי להיות האתגר הגדול ביותר שלנו, בשעה שאנו רואים בבהירות רבה מי מוכן לצעוד אל האור ומי לא. הנושא של פברואר הוא איזון הרמוניה ואפשר שלא נחווה לא איזון ולא הרמוניה בעת שמחזור ההתעלות ״מתחמם״, אבל הוא יוביל להולמות שהיא הברכה וההבטחה של נתיב ההתעלות.

בואו נבחן תחילה את רטט המספר 22 של חודש פברואר – החודש השני בשנה של 11 (2). יש לנו רטט של מספר המאסטר 11 כל השנה, שהוא הרמה הראשונה או ההתחלתית של המאסטריות. זהו מחזור למידה שכולל פעולה, אבל הוא מעודד אותנו לפעול בביטחון גם אם איננו מרגישים שיש בידינו את כל המידע או את כל חלקי הפאזל הדרושים לנו. רמות פוטנציאל נוספות נפתחות בכל צעד, אל לנו לפחד לצעוד צעד זה.

רטט ה-22 של פברואר מעודד אותנו לנקוט בפעולה נאורה ולכן אם נחכה עד שנהיה מוכנים לדעתנו או עד שיהיה בידינו המידע הדרוש לנו לדעתנו, אנו עלולים למצוא את עצמנו נסחפים בים של בלבול. פעלו, העריכו, חשבו מסלול מחדש ופעלו שוב – זו היא דרך טובה להתמודד עם רטט האנרגיה של ה-22 של חודש פברואר.

בנוסף לרטט ה-22 של פברואר, פלוטו נכנס למעלה 20 במזל גדי (עוד 2). פלוטו נע באיטיות רבה כל כך שהוא זז בערך מעלה אחת בחודש. לכן כל מעלה מפעילה טרנספורמציה רבה. עם פלוטו במעלה 20, יש לנו עוד אנרגיה של 2 הנוספת לקלחת של הרמוניה מאוזנת.

הספרה 2 מתייחסת לאיזון, לזוגות, ליחד, לקהילה ולהתעצמות באמצעות כוונה משותפת. ישוע אמר ש״בכל-מקום אשר יאספו שניים או שלושה בשמי, שם אני בתוכם״. בשנת 2009, לין מק׳טאגרט ערכה את ״ניסוי הכוונה״ הראשון עם קבוצה קטנה של 16 איש בלונדון, הם התבקשו לשלוח כוונה שתגרום לעלה במעבדה באריזונה לזהור. התוצאות היו מדהימות. אתם יכולים לצפות בוידאו בקישור זה.

אף על פי שיש לנו את האנרגיה של 2 כדי לברוא איזון, הוא חייב להיות הרמוני, והמשמעות היא שיש לחלוק אותו, שהוא צריך להיות הוגן והדדי. אם קיימות מערכות יחסים שבהן אתם מעניקים את כל האנרגיה ולא מקבלים דבר בתמורה, או אתם אלה שעושים את כל העבודה, אלה הן מערכות יחסים לא מאוזנות, לא הרמוניות, שהשיתוף לא קיים בהן והן אינן הוגנות והדדיות. אנרגיה זו של 2, בנוסף לרטט המאסטריות של 22, תסייע לכם לראות אמת זו ולתקן את האופן שבו אתם חולקים את האנרגיה שלכם.

אך זה לא הכול. ליקוי השמש של פברואר, שיחול ב-15 לחודש במעלה 27 במזל דלי, מביא עמו את האנרגיה של הליקוי שהתרחש ב-21 באוגוסט, 2017. נתיב הליקוי הזה חולף על פני ארצות הברית ואנו עדים עתה להשפעות שמתרחשות לנוכח הגילויים על שחיתויות והתנהגות בלתי ראויה בסוכנויות הממשלתיות השונות. הליקויים נושאים אנרגיה של הפתעות בלתי צפויות, הם יכולים להזיז אנרגיה רבה ולברוא שינוי חזק ובלתי צפוי אצלנו כפרטים ואצל הקולקטיב. ליקוי זה עוצמתי עבור ארצות הברית בדרך נוספת גם כן, שאותה אסביר בעוד רגע.

אירוע עוצמתי מאוד מתרחש מחודש זה ועד דצמבר, דבר שמתרחש פעם בכל 248 שנים, והוא שובו של פלוטו, זו הפעם הראשונה, לנקודה שבה היה ב-4 ביולי, 1776 במפה של ארצות הברית (מעלה 57׳19 במזל גדי). שובו של פלוטו לא אירע מעולם עבורנו כפרטים, כיוון שלוקח לפלוטו 248 שנים להשלים סיבוב בגלגל המזלות, אך הוא כן מתרחש עבור מדינות, ולכן יהיה מעניין לראות מה יתרחש במדינות ״זקנות יותר״ לאור שובו של פלוטו.

עבור ארצות הברית, מעלה זו תחזור על עצמה פעמיים נוספות בעת שפלוטו נסוג השנה, 15 ביולי ו-12 בדצמבר, 2018. הניסיון שלי ביחס לנסיגות הוא שהמעבר הראשון הוא קשה, הנסיגה מעלה דברים רבים לפני השטח, והמעבר השלישי הוא הזמן שבו הדברים מתיישבים. ואם אתם בוחנים את מפת הלידה של ארצות הברית, הירח במפת לידה זו שוהה באותה מעלה של הליקוי שיחול ב-15 בפברואר, ומדובר באנרגיית טרנספורמציה רבה בפעולה. אין פלא שתוהו ובוהו רב כל כך מתרחש עכשיו בארצות הברית. וזה לא יהיה הכול משום שפלוטו יוצר טרנספורמציה עמוקה, וחורש במעמקים כדי להגיע לשורש הבעיות שבוראות חוסר איזון, חוסר הרמוניה, ו״מגרש משחקים״ מוטה ואנוכי שהוביל לכך שכמות עצומה מהעושר של העולם מוחזקת בידי קבוצת אנשים קטנה מאוד.

המעברים של פלוטו הם קשים מאוד, כיוון שהם דורשים ללא הרף טרנספורמציה, בכל דרך אפשרית, עד אשר היא מושלמת. זוהי טרנספורמציה ברמות עמוקות מאוד, פלוטו לא עובד במים רדודים, הוא יורד מטה לשורשים העמוקים ביותר ומעלה אותם אל האור. התכוננו להמשך של ״ההתעוררות הגדולה״ ולכך שעוד אנשים יגלו את האמת, הם יחפשו אחר אור, שלווה, שמחה והבנה, ולכן המשיכו להאיר באורכם כדי שהם יוכלו לראות שיש אור בקצה המנהרה.

הנושא של פברואר, הרמוניה מאוזנת, זוכה לתמיכה חזקה במשך החודש כולו. אבל היא לא תתרחש על ידי כך שהאיזון יווצר עבורנו או למעננו. במקום זאת, נראה בברור מה בכוונות ובאנרגיות שלנו לא מאוזן ולא בהרמוניה, ותהיה לנו הזדמנות לבצע התאמות ותיקוני מסלול. לפעמים איזון מושג על ידי שינוי האנרגיה, הכוונה וההיערכויות שלנו. בפעמים אחרות, הוא מושג על ידי הסרת מקור חוסר האיזון משדה האנרגיה שלנו, על ידי מישהו שבוחר לעזוב אותנו, או משרה שאינכם אוהבים שמסתיימת בעזיבה או בפיטורים.

הישארו צעד אחד לפני תהליך זה על ידי שימוש בכוונות עוצמתיות לדברים שאתם רוצים בחייכם. אם הכוונה שלכם לא מתגשמת בחייכם עכשיו, אזי תנועות והורדות האנרגיה העוצמתיות הללו יבראו פתח בחייכם לאנרגיה חדשה. שום דבר לא מתרחש במקרה.

ואין ירחים מלאים החודש, ירח מלא מביא השלמה, ובינואר היו שני ירחים מלאים (ב-1 וב-31), ולכן תהיה לנו אנרגיה חדשה רבה שתסייע לנו עם השינויים, אבל אפשר שהתוצאות הסופיות יתרחשו רק בחודש הבא. התבוננו כיצד האירועים מתממשים החודש, בחייכם ובעולם.

ראו כיצד נוצרת הרמוניה מאוזנת – תחילה על ידי חשיפת היעדר איזון והרמוניה, ואז על ידי יצירת הזדמנויות לקבל החלטות אחרות. ואם אינכם יודעים במה לבחור, היזכרו בכוונות שלכם אשר יוצרות את מיכל האנרגיה ואת תדר האנרגיה שאתם יכולים לקבל. הדבר יניע את האנרגיה בכיוונן. זכרו לפעול, צעדים קטנים משיגים את התוצאות הטובות ביותר, ותכופות הצעד הראשון הוא הקשה מכולם. בטחו בעצמכם, יש לכם ריבונות אנרגטית – מה אתם רוצים בחייכם?

זהו חודש לפעולה נאורה, ואין משמעות הדבר נקיטת כל פעולה שהיא רק כדי שתוכלו להרגיש אתם עושים משהו לאחר שבועות וחודשים של תקיעות. צעדו צעד קדימה בהתבסס על מה שאתם יודעים ברגע זה. אז תקנו את הנתיב, אם הדבר הכרחי, כדי להישאר ערוכים עם הכוונה שלכם וצעדו את הצעד הבא.

זכרו את הנושא של פברואר – הרמוניה מאוזנת, בעת שאתם שוקלים את האפשרויות שלכם ורואים כיצד תזוזות ושינויי האנרגיה נערכים עם הרצון שלכם לברוא הרמוניה מאוזנת בכל היבט של חייכם. פעלו בטווח הקצר, תכננו לטווח הארוך, ובצעו פעולה נאורה, כל צעד חשוב.

שיהיה לכם חודש נהדר!

***

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם, כדי להמשיך בעבודת התרגום אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר