האנרגיות בחודש פברואר 2016

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

הרבה מתרחש בפברואר ואם היה לכם קשה בינואר, אני לא חושבת שהחודש הזה יהיה חזרה על אותה אנרגיה (וזה דבר טוב). אך אף על פי שהזרימה עשויה להיות מאוזנת יותר מאשר בחודש שחלף, זהו חודש של מספר מאסטר, עם רטט של 11. וזוהי שנה מעוברת, כך שיש לנו 29 ימים בפברואר, יום נוסף לאנרגיית מאסטר זו. משמעות הדבר היא שאנו מקבלים אנרגיה מתדר גבוה עמה נוכל לעבוד, זמן נוסף לתרגל את מה שלמדנו עד כה והכול נתון לבחינה חוזרת, לשחרור ולהתחדשות בעת שאנו מתחילים את החודש בצל נסיגת מרקורי.

הדגש של חודש פברואר על אהבה יביא אנרגיה זו לקדמת הבמה, עם חג האהבה שחל ב-14, התחלות חדשות עם הירח החדש וראש השנה הסיני ב-8 לחודש, מרקורי עוזב את הצל ב-15, אנו מתכוננים לזווית הריבועית שבין צדק לשבתאי בתחול במארס, ויש יום נוסף לעבד כל זאת. הפעם האחרונה שהייתה לנו שנה מעוברת הייתה בשנת 2012. האם מישהו זוכר על מה חשבנו בשנת 2012? רמז, רמז, זה חוזר. אולי הפעם נרגיש שאנו מתקדמים לאנשהו עם תהליך ההתעלות (כבר התקדמנו, רק שתדעו). אני חושבת שהסיבה שכה התאכזבנו בפעם שעברה היא משום שהאמנו שההתעלות ״תקרה״ לנו, במקום היותה תהליך המתרחש מתוך הכוונה עצמית. אז בזמן שכולנו חיפשנו אחר החוצנים, החלליות, המלאכים והטרנספיגורציה הפלאית, הכול התרחש מאחורי גבנו. עכשיו אנו עומדים עם הפנים בכיוון הנכון ואנו יכולים לראות את הפעולה בשעה שהיא מתרחשת, כיוון שאנו שם.

האנרגיה זורמת בדומה לגאות האוקיינוס, היא מגיעה בהדרגה, מתקדמת ונסוגה במשך תקופת זמן. אם הייתם פעם בחוף בעת הגאות, אינכם שמים לב לכך שהמים עולים עד שהמגבת שלכם נרטבת. זכרו זאת החודש, ובמשך רוב השנה, בעת שכל רמת אנרגיה שנגשים עולה מתוך העבודה שעשינו בחודש הקודם. חודש זה מביא אנרגיית מאסטר רבה לקדמת הבמה, זאת אומרת שהאנרגיה מאפשרת לנו להשיג רמות חדשות של מאסטריות, אם אנו מוכנים לכך. אם לא, האנרגיה תהיה שם בכל זאת, למקרה שנחליט להשתמש בה.

צדק נמצא במזל בתולה, מתחיל במחזור חדש בן 12 שנים של מודעות והתעוררות רוחניות, והוא בצמידות לציר הירח החודש, דבר שמעניק תדר גבוה ביותר. זוהי רוחניות על סטרואידים, הגשמה מיידית, בריאה ספונטנית והכוח איתכם. השתמשו בו בחכמה והשתמשו בו היטב. אנו מקבלים את הדברים אליהם אנו מביעים כוונה ושאותם אנו מבקשים ואם איננו מביעים כוונה ומבקשים, לא נפיק את המירב מאנרגיה עוצמתית כל כך זו.

אם דחיתם ביצוע שינויים לזמן מה, ייתכן והחודש הם יקראו בשמכם. אפשר שתצליחו למצוא את המוטיבציה, הנחישות והאומץ לקבל החלטה זו. המילה ״אומץ״ (באנגלית courage) נובעת מהמילה בצרפתית ״coeur״, שמשמעותה ״לב״. אומץ הוא נוכחות הלב, לא היעדר פחד. ובחודש שהמיקוד שלו הוא אהבה, זה זמן טוב לבחון את מה שלבכם מבקש. לא ממצבו השבור, המבקש להירפא, אלא מתשוקתו לשלמות* ולהלימות עם שמחה, סיפוק, בטחון, בהירות ושלווה. מה יידרש כדי לברוא לב שליו בתוככם? בריפוי אנו מחפשים אחר החתיכות החסרות ומנסים לחברן יחד כדי לברוא שלם, ממלאים את החורים או הפערים שבראו הכאב או הפחד שלנו. אז אנו חייבים לבצע את השלב הבא, באומץ – מהלב – לאמץ שלמות* ואז אנו יכולים לברוא הרמוניה, שנובעת מהלימות, אשר בה כל החלקים מתאימים זה לזה היטב. ואין זמן טוב יותר לעשות זאת מאשר בחודש שהמיקוד שלו הוא אהבה.

הרבה מחודש זה, ומהשנה, יכלול מיקוד חזק על פצעי הנשמה, הטראומות והכאב שלה ועל הפחדים שלנו הסובבים אותם. בעת שאנו יוצאים מהקוטביות התלת-ממדית ונכנסים לדואליות הממד החמישי, אנו גם נעים מריפוי לשלמות* ולהלימות אנרגטית. זוהי תכלית תכליתנו והדבר יכול להתרחש באופן אורגני כאשר אנו נכנעים – שמשמעות הדבר, מפסיקים להילחם, לא מוותרים – לתהליך האישי שלנו.

מה מרים את ידו כדי לצאת מהחדר כיוון שמשהו אחר ניצב בפתח, ממתין להיכנס למציאות שלכם? הפנו מבטכם לאופק חדש, לא לעָבָר שרציתם שיתרחש באופן שונה.

הירח החדש ב-8 לחודש הוא גם ראש השנה הסיני, והשנה היא שנת קוף האש (כל פעם שאני חושבת על זה, אני מדמיינת קוף יורה זיקוקים). הקופים הם פקחים, ערמומים ואינטליגנטיים מאוד, כך שלאחר שנת הכבשה (2015), שנה זו מביאה פעילות רבה יותר, כך אני מקווה. האם שנת הכבשה הראתה לכם היכן אתם נגררים במקום להנהיג, היכן אתם מוותרים על עוצמתכם, והיכן אינכם מביעים כוונות רבות עוצמה? ירח חדש זה גם הוא משמעותי, כיוון שהוא כולל את כל הפלנטות, ובכלל זה כירון, המרפא הפצוע. האם אתם חושבים שכמה פצעים אישיים וקולקטיביים עשויים לעלות לפני השטח? חפשו אחר סודות נוספים ואחר המומנטום הקולקטיבי לבריאת אמת, שקיפות וטרנספורמציה בכל הדברים. ה-CIA של ארצות הברית פרסם זה עתה אלפי מסמכים העוסקים בנוכחות החוצנית בשנות ה-50 וה-60. יכול להיות שהארגון יחשוף את המידה המלאה של נוכחות זו עתה.

חודש זה מרחיב את האנרגיה שהייתה לנו בינואר, מקדם אותנו עוד יותר אל הדואליות של הממד החמישי, זאת אומרת, הפיכתנו לרב-ממדיים. זוהי טריטוריה חדשה עבורנו, אנו הולכים ״לצעוד באומץ למקום שבו לא דרכה רגל אדם מעולם״, פשוטו כמשמעו, לכן אל תצפו לקבל את כל התשובות. אבל לא מדובר בשאלה ובתשובה משום שאנו מובילים את התנועה, ההתעלות מתרחשת בגללנו ובשל התשוקה שלנו להגיע לתדר ולרטט הגבוהים ביותר שלנו. הממד השלישי מפנה מקום להוויה ולחיים ממדים גבוהים יותר וזאת תכננו מאז ומעולם, זה רק לקח קצת יותר זמן ממה שחשבנו שייקח.

איננו יכולים לשגות, אבל אנו יכולים לפספס את ההזדמנויות להכין את עצמנו עכשיו לשינויים גדולים יותר שמגיעים השנה. בתחזיות לשנת 2016, שתוכלו לקרוא כאן, כתבתי שהתקופה שמינואר עד מארס בונה את היסודות לשנה זו. הגענו עתה לחודש השני של תקופה זו. עם רטט המאסטריות של פברואר, יש לנו את כל האנרגיה שאנו צריכים כדי להמשיך את המומנטום. זכרו שאתם מְכָל אנרגיה, לכן השאירו את המְכָל שלכם פתוח לרווחה והמשיכו להזרים את האנרגיה.

שיהיה לכם חודש נפלא.

~~~

מלשון שלם,  ״wholeness״.