האנרגיות בחודש ספטמבר

ג׳ניפר הופמן

ספטמבר 2014

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

ספטמבר פותח את ארבעת החודשים האחרונים של שנת 2014 ובין אם אתם סבורים שהשנה חלפה מהר או לאט, כולנו היינו חלק מתהליך מכוון של שינוי ההיערכות כולה של כל היבט של האנרגיה בתוכה ועמה אנו חיים. מיכלאנג׳לו אמר שהוא מזהה את הדמויות בשיש עמו הוא עובד ופשוט מסלק את השיש המיותר כדי לחשוף אותן. אנו עשינו דבר דומה, הסרנו את רובדי התשפוכת הרגשית מתקופות חיים של קרמה, פצעי נשמה, חוזים, התחייבויות, אכזבות, בגידות, עצב, כאב ופחד כדי לגלות את האהבה, השמחה והיופי של ליבת העצמי שלנו. הגיע הזמן להכניס קצת ״אלוהי אל תוך הרטט שלנו״ (סימן רשום) ולנוע מריפוי לשלמות. אנו עושים זאת על ידי בחירת התוצאות העוצמתיות ביותר שלנו ואז היערכות עם האנרגיה שתאפשר אותן.

לאלה שמתעניינים באסטרולוגיה, שבתאי ופלוטו נמצאים זה במזלו של זה (״חילופי פלנטות״), שבתאי בעקרב, הנשלט על ידי פלוטו, ופלוטו בגדי, הנשלט על ידי שבתאי. דבר זה הופך את האנרגיות וההשפעה של הפלנטות הללו לעוצמתיות עוד יותר, כך שהלמידה והטרנספורמציה עוטות רמה חדשה לגמרי של משמעות והשפעה, אשר מתרגמת לכדי חוויית למידה מסוג של ״עשו זאת עכשיו״. האם זו הייתה עד כה ההתנסות שלכם בשנת 2014? הדבר הופך מעט קל יותר בספטמבר אבל רק אם יש לנו את האומץ להמשיך ולצעוד. אנו כמעט במקום שבו אנו רוצים להיות ובדיוק במקום שבו עלינו להיות כדי שהדבר יתרחש.

מה חשפה שנה זו בחייכם עד כה? אם הייתה זו שנה קשה עבורכם, הסיבה היא שהגעתם לנקודת האומללות הרבה ביותר. לפעמים עלינו להגיע לנקודה זו לפני שנוכל להחליט שאנו ראויים למשהו אחר. מסע הטרנספורמציה, ההתפתחות וההתעלות שלנו אינו ליניארי או תנועה קדימה, תכופות הוא תנועה של הלוך ושוב ולפעמים אנו יכולים לסגת למרחק גדול לפני שנחליט שדי לנו. נתיב היסורים שלנו עובר דרך ואז עולה מעלה, אך תכופות אנו הולכים לאיבוד במאבקים שלנו ומפסיקים להתמקד באור שבקצה המנהרה.

האמת המאתגרת עמה אנו מתמודדים עתה היא שאנו מקור העוצמה שאנו מחפשים כדי להגשים את חלומותינו. ובספטמבר עלינו ליצור חיבור עם אמת זו כיוון שהיא הדבר שיעביר אותנו על פני גשר הממד הרביעי ואל הממדים הגבוהים יותר אותם ראינו בחטף במהלך החודשים האחרונים. אנו יודעים שהם שם, עלינו פשוט להיות מוכנים לחצות את הגשר אל תוך טריטוריה לא נודעת של ממדים גבוהים יותר, מבלי לפחד שהתוצאות יאכזבו אותנו.

מאדים משנה מזל בספטמבר, נע מעקרב לקשת. במזל עקרב הוא רוקן את מעמקי האמונות, הפעולות והמחשבות המגבילות שלנו. במזל קשת הוא יכול לעזור לנו להתרחב אל תוך האמת הגבוהה יותר שלנו, כל עוד אנו מוכנים להאמין בכך. מאדים היה פעיל במיוחד השנה, נסוג שמונה חודשים ארוכים במזל מאזניים וכך למדנו על איזון, ואז עבר למזל עקרב עם מיקוד בלתי מתפשר על אמת, היערכות וכנות. עכשיו הוא עובר למרחב נרחב יותר, אבל אל תתרווחו בנוחות בשל כך. מזל קשת הוא מזלו של הפילוסוף כמו גם של הפאנאט. הכול במידה הן מילות המפתח בספטמבר.

כבר מזמן הגדרנו את מאבק האנושות בחיים כניסיון לנצח את האנושיות שלנו. אבל זה דומה למלחמה באש באמצעות אש. המסע שלנו עוסק בלמידה לנוע מריפוי לשלמות, מהוויות אנוש להוויות אלוהיות, מהגבלה להתרחבות, מפחד לאהבה, משיפוט לקבלה, וניתן לעשות זאת רק באמצעות היערכות מחדש אנרגטית שכוללת את ההיבטים האלוהיים שלנו. איננו צריכים להיות פחות אנושיים כיוון שהאנושיות שלנו כוללת את פוטנציאל שילוב האנרגיות והממדים הגבוהים ביותר ביקום. עלינו להיות ערוכים במידה שלמה יותר עם כל ההיבטים האנרגטיים שלנו ולהרחיב אותם כך שיכללו את האלוהות שלנו. האלוהות מדברת על שלמות, לא על קדושה.

זרענו את הזרעים לכך במשך השנה כולה ועכשיו, בספטמבר, הדבר אפשרי. כאשר אנו מתחילים את החודש יש לנו הזדמנות לבחון היכן היינו עד כה, להשליך את המטען הרגשי והנפשי שלנו ולהתחיל לפעול, כאשר אנו מתחילים בכוונה ובהיערכות.

כל מה שערוך עם הרטטים הנמוכים יותר שלנו חייב ללכת כדי שנוכל להחליפם בחלופות מרטט גבוה יותר.

מה משמעות הדבר עבורכם?

בחנו היכן חייכם מוגבלים, היכן אתם מרגישים תקועים, חסומים, אומללים או מפוחדים.

האם יש לכם אומץ לשנות, אפילו אם אינכם בטוחים מה משמעות הדבר או לאן השינוי יוביל אתכם?

האם פחד, מחסור והגבלה הם התמכרויות או הרגלים עבורכם? אם כך חיים כל בני המשפחה שלכם, קרוב לוודאי שהתשובה היא כן. אתם יכולים להיפטר מהתמכרויות והרגלים אלה וללמוד לחיות ממקום של ריפוי, שלמות וסיפוק רבים יותר, אבל אתם תהיו הראשונים, החלוצים, ולכן לא יהיה לכם מושג לאן הדבר מוביל אתכם. דרוש אומץ כדי להיות חלוץ או לחיות ברטט גבוה יותר כאשר אינכם יודעים מה משמעות הדבר עבורכם או אילו תוצאות תקבלו, אבל ברגע שתצעדו לכיוון גשר הממד הרביעי ותבחינו בממדים הגבוהים יותר ובדרכי ההוויה האחרות, לא תהיה דרך חזרה.

מילות המפתח בספטמבר הן מעבר, טרנספורמציה והיערכות מחדש. פוטנציאל התנועה שלנו הוא קדימה, כאשר אנו מוכנים. כעת מדובר בתזמון, לא בזמן, ותזמון מתייחס לאנרגיה, להיערכות, לתהודה, לתדר, לרטט ולנכונות הפנימית שלנו לטרנספורמציה, עם מיקוד בשלמות (לא בקדושה) ודחיפה להעלות את הרטטים שלנו ולברוא שותפות אנושית/אלוהית.

שיהיה לכם חודש נפלא.