האנרגיות בחודש ספטמבר 2018

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

ספטמבר מביא לנו, סוף סוף, מעט הקלה מהכרייה הרוחנית והרגשית המתמשכת שחווינו מאז חודש מאי. אם אתם עייפים מהעיסוק ומהחפירה בעבר, תקדמו בברכה את האנרגיה של ספטמבר. אבל אפשר שלא תשמחו כל כך בנוגע לספטמבר, אם אינכם מוכנים עדיין לשחרר את העבר ולעבור למציאות חדשה בהווה. זהו חודש שבו נוכל לבנות את המציאות הרוחנית/החומרית המשולבת שלנו, לשלב את ולהיערך עם הפרדיגמה של הממדים השלישי/החמישי, שהיא איזון של הטוב ביותר משתי האנרגיות העובדות יחד כדי לברוא מציאות עוצמתית, מספקת ושמחה. האנרגיה של ספטמבר מתמקדת בהיותנו משרתים או מאסטרים, קורבנות או מנצחים, ואנו נקבל את הדרוש לנו כדי להחליט החלטות אלה החודש.

אחת מהברכות של ספטמבר היא השחרור מפעילות הנסיגה הקשה שחווינו מאז חודש יוני. הדבר דמה לצעד קטנטן קדימה ולתריסר צעדים אחורה. כאשר נגה תתחיל לסגת באוקטובר, נחווה את נסיגת כל הפלנטות בנוסף לשלושה ליקויים, בתקופה זו. זו הצטברות של אנרגיה טרנספורמטיבית גדולה שמתחילה להשתחרר בספטמבר.

אך אנו נהיה עדים לשחרור ולתנועה קדימה רק אם אנו באמת מוכנים לנוע קדימה. האנרגיה עובדת איתנו, לא עבורנו, כפי שהמלאך אוריאל תמיד אומר לי. אנו בוראים מיכלי אנרגיה בעזרת הכוונה שלנו ואז משתמשים באינטואיציה שלנו כמדריך שמכוון אותנו לכיוון המועיל ביותר. לשום דבר ביקום אין את הכוח או היכולת לומר לנו מה לעשות, אף על פי שהוא מסוגל להציע כמה הצעות עוצמתיות ביותר. וגם אז, עדיין עלינו להסכים לצעוד בנתיב זה – הבחירה הסופית היא תמיד שלנו.

החודש יש לנו תמיכה רבה לאינטגרציה של הממד החמישי והממד השלישי לנוכח הפעילות החזקה של כירון. אם אתם זוכרים, כירון הוא המרפא הפצוע, מייצג את הקרמה ואת מחזורי הנשמה שלנו. הוא עלול להיות מורה קשוח מאוד שחושף ללא רחם את פצעי הנשמה העמוקים ביותר ואת הטראומות הגדולות ביותר שלנו לצורך ריפויים. שבתאי מקיים זווית ריבועית עם כירון כל החודש, ולכן אם עדיין לא התמודדנו עם הנושאים הללו, נקבל הזדמנות נוספת לבחון אותם לפרטי פרטים. אבל זה לא הכול.

מולד הירח ב-9 לחודש במזל בתולה ניצב בדיוק מול נפטון במזל דגים. כתבתי על ציר בתולה/דגים פעמים רבות, כיוון שזהו המסע שלנו, מהמרפא שהוא קדוש מעונה של מזל בתולה, למאסטר העוצמתי של מזל דגים, מהיותנו קורבן של חיינו להיותנו מנצחים. עלינו למצוא את שביל הביניים שבין השניים, לא להיות יותר מדי באף אחד מהצדדים, הרוחני או החומרי.

יש לנו ברירה החודש, האם נמשיך במסע של המרפא-הקדוש-המעונה או נשקול אלטרנטיבה עוצמתית ומעצימה יותר. האם אנו סבורים עדיין שעלינו לרפא אנשים אחרים או להיות מקור הריפוי שלהם? למזל בתולה יש אנרגיה חזקה של ״משרת״, כאשר היא באה לביטוי באמצעות היבטי הקורבן, או היא יכולה להיות מקור השראה עוצמתי מאוד כאשר היא חולפת דרך מסנן הרצון שלנו להיות מנצחים ומשתמשת באנרגיית המאסטר שלה.

ובסוף’ החודש יש לנו ירח מלא שחוזר על נושא כירון/שבתאי של ריפוי טראומת הנשמה שלנו. כירון מניח לפנינו את טראומת הנשמה ואת פצעי הנשמה, שבתאי דורש שנטפל בהם. עלינו להשלים משימה זו’ כיוון שהאינטגרציה של הממד החמישי והממד השלישי שלנו אינה יכולה להמשיך כל עוד אנו נושאים את כל המטען הרגשי הישן הזה עמנו. הכול תופס מקום בשדה האנרגיה שלנו. לכן, אם אתם חשים בדחף לבצע ניקוי בית אנרגטי, מדובר בניקוי מרחב בשדה האנרגיה שלכם לטובת אנרגיה חדשה.

כל חודש, מעכשיו ועד סוף השנה, יציג היבט מסוים של ניקוי אנרגיה זה, כדי שנוכל להתחיל את שנת 2019, שתתחיל ללא פלנטות נסוגות, דבר שהיינו עדים לו הן בשנת 2017 והן בשנת 2018 – כדף חלק. בנובמבר, צדק עובר למזל שלו, מזל קשת, והדבר יתחיל רמה נוספת של אינטגרציה רוחנית בעולם. ״ההתעוררות הגדולה״ תקבל דחיפה ומנוע הצדק הרוחני יעבור להילוך גבוה.

אז, בשנת 2019 הפלנטות ינועו למקום של תמיכה בצמידות של פלוטו ושבתאי בתחילת 2020. החל מעכשיו, אנו עדים לכך שהאינטגרציה של הממדים השלישי והחמישי ומחזור ההתעלות הופכים לשגרת הכלל ולחלק מהנרטיב הקולקטיבי, במקום ל״תיאוריית קונספירציה״ מוגבלת.

כפי שאומר ״קיו״: ״לאן שהאחד הולך – הולכים כולם״. אנו תמימי דעים, נשמה אחת שנובעת ממקור אחד של אור, אנרגיה ואהבה. מסע זה מתחיל עכשיו, תיהנו מהנסיעה.

שיהיה לכם חודש נהדר.

*~*~*~*~*~*~*

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם, כדי להמשיך להעניק לכם שירות זה, אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר