האנרגיות בחודש ספטמבר 2017

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

הגענו לחודש חדש ולמחזור חדש בן 9 חודשים, בעת שספטמבר פותח ב״בלגן״ של אנרגיה שדומה שמחליקה אל תהום חשוכה, אך שהיא למעשה הבניה מחודשת גדולה של כל פרדיגמת הממד השלישי. עלינו לקבל כמה החלטות גדולות בספטמבר, אבל יש בידינו את הכלים והידע לבחור וכיוון שאנו מתחילים במחזור חדש עם מודעות רבה הרבה יותר, אנו יכולים לשנות את גאות החשכה לאור זוהר. ריבונות עצמית והולמות אלוהית (הנושא של 2017) הן מילות המפתח לחודש ספטמבר, ואנו נקבל הזדמנות לבחון אותן בחודש קאוטי למדי. 

הדבר הראשון שהבחנתי לגבי ספטמבר הוא שיש בו נוכחות חזקה למדי של הספרות 9-1-1, משום שהחודש מתחיל ב-9-1-1 (2017 = 1), ה-2 בספטמבר הוא 9-2 ששווה ל-11. אז מגיע ה-11 בספטמבר, 9-11 שהוא גם יום השנה ה-16 לחורבן הנשלט ולמבצע הצבאי המזויף של מגדלי התאומים ב-11 לספטמבר, 2001, ויש לנו עוד 9-11 ב-29 לספטמבר. 11 הוא מספר המאסטר הראשון וזהו חודש למאסטריות, או אם נכנע לפחד, למצב של שליטה בנו. תנועת האינטגרציה של הממד השלישי והממד החמישי חזקה מאוד עכשיו ומתרחשת במהירות רבה, ולכן תוכלו לצפות לקצת ״ברדק״ החודש, משום שכפי שאתם יודעים, החשכה לא מוותרת על כוחה והשפעתה ברצון או בקלות.

ואז מגיע סוף הנסיגה של מרקורי ב-6 לספטמבר, במעלה של הליקוי של ה-21 באוגוסט ומאדים שנמצא באותה מעלה. מעלה זו, 29 במזל אריה, היא המעלה האחרונה של מזל המלכים והשולטים. אתם תוהים אפוא מדוע מושקע מאמץ גדול כל כך לשלוט באנושות? האם שמתם לב עד כמה ״גוגל״ מצנזר את האינטרנט בשבועות האחרונים? אני הפסקתי להשתמש בגוגל, כיוון שאיני יכולה עוד לקבל את תוצאות החיפוש הנכונות. זהו סופו של עידן השליטה (הממד השלישי) ותחילת הריבונות העצמית, והחודש מביא נושא זה לקדמת הבמה כדי שנוכל לבחור מה ברצוננו לעשות.

אם צפיתם במה שהתרחש בעקבות ההצפות ביוסטון, ראיתם מאות אנשים מתנדבים ומסייעים לשכנים ולקהילה, בין אם הם חיים בשכנות או בצדה השני של המדינה. ראיתם אותם מביאים סירות לסייע להציל, מביאים מזון ומצרכים. בעקבות האירועים המתופעלים על רקע הגזענות שהתרחשו בארצות הברית, ראיתם גם אנשים המתאחדים ביוסטון ללא קשר לגזע, לצבע, למין או לכל דעה קדומה אחרת. בזמנים שכאלה, אנשים עוזרים אלה לאלה, הרבה לפני שהממשלה מספקת משאבים כלשהם. זוהי האנרגיה של הממד החמישי בפעולה ונהדר לראות זאת. אבל חכו, עוד דברים יקרו החודש.

סביב ה-22 לספטמבר, שהוא גם התאריך של יום השיוויון, כל פלנטה אישית, השמש, הירח, מרקורי, נגה ומאדים, יהיו במזל בתולה, מזל אדמה. זהו מזל השירות או המשרת, והוא מייצג גם ריפוי, שלמות, קציר ומוזר למדי, הוא גם מזל של פוריות. זהו המזל השישי בגלגל המזלות, הספרה 6 מייצגת ״הורדה״, הבאת גן העדן אל האדמה. בתקופה זו של יומיים, צדק גם חולף דרך מקטע של מזל בתולה שהוא התגשמות כביכול של פרק י״ב בספר ״התגלות״ מהברית החדשה. אני לא מומחית בברית החדשה ומה שחשוב בתקופה זו מתואר בפרק י״ב ב״התגלות״ כמאבק בין שמים וארץ, בין המלאך מיכאל וה״נחש״, משמע השטן. בפרק זה נאמר שהנחש גורש מגן העדן אל האדמה ואף על פי שהברית החדשה והנוצרים אומרים שזהו סיפור הנחש (השטן) שגורש אל כדור הארץ, אני חושבת שבזמנים אלה של מחזור ההתעלות שלנו, בראנו גן עדן עליי אדמות – את האינטגרציה של הממד השלישי והממד החמישי, ולכן למעשה ״הנחש״ מגורש מכדור הארץ שעבר אינטגרציה לממד החמישי.

וכאן זה הופך מעט מוזר. אם קראתם משהו מעבודתו של דיוויד אייק, בייחוד את ספריו משנות התשעים ותחילת שנות האלפיים, הוא אומר ש”אנשי הלטאה״ (הרפטיליאנים) נוכחים מאוד על הפלנטה. על פי אייק, הם שייכים למשפחות מלוכה, מנהיגי ממשלות, שליטים וכל מי שנמצא בעמדת כוח או שייך ל״אליטה״. ואף על פי שהתיאוריות שלו זוכות ליחס מזלזל מאוד, מה שהוא כתב הוכח כנכון בשנים האחרונות.

לכן השאלה שלי היא זו: אם החודש תגיע לסופה השליטה באנושות? זה משהו שעלינו לחשוב עליו. יהיה זה שינוי מבורך ללא ספק ואני חושבת שהוא מתרחש עכשיו בעודנו מאמצים את האלוהות שלנו במטרה להפוך לבני אנוש רוחניים אלוהיים, וכמו כן, דוחים את ההיבטים התלת ממדיים הטהורים של השליטה, הפיקוח והכוח שהיו נפוצים בעולם במשך מאות שנים. זה לא ״העידן החדש״, אנו נכנסים ל״עידן האור״, והמאבק מתחולל. מי מנצח? אנחנו, אם לוקחים בחשבון את כמות התוהו ובוהו שנוצרת בזמן הזה.

נושא המרפא הקדוש המעונה בא לידי ביטוי בספטמבר, והאם נמשיך להחזיק באנרגיה הזאת או נצעד אל תוך אנרגיית המודעות הנעלה (אנרגיית המשיח) שהייתה השיעור האמיתי שהביא לנו ישוע. הוא לא הגיע כדי להראות לנו מה הוא יכול לעשות או כיצד היה טוב מאיתנו. הוא תמיד אמר: ״המאמין בי יעשה גם הוא את המעשים שאני עושה, וגדולים מאלה יעשה״. הגיע הזמן שנבין את משמעות ״וגדולים מאלה״, כיוון שעלינו לנטוש את המרפא הקדוש המעונה, את ישוע על הצלב, את הסבל למען תודעת הקורבן של האנושות ולהפוך למנהיגי אור בעלי מודעות עצמית, העצמה עצמית, ריבונות עצמית – שתמיד היינו ושתמיד נהיה.

אנו יכולים להיות קורבנות או מנצחים, משרתים ועבדים בשירות האנושות, להקריב את עצמנו למען ריפוי של אחרים או לכפר על הנושאים הקרמתיים שלנו, או אנו יכולים להיות משואות אור, בשירות האנושות, כאנשים בעלי שלמות רבת השראה שמשמשת דוגמה למשמעות של התעצמות אמיתית והולמות אנרגטית.

או שישלטו בנו או שנבטל את סדר היום הזה ונצעד אל תוך עוצמתנו, לא כדי לשלוט באחרים אלא כדי להיות בעלי ריבונות עצמית, וזה הנושא הגדול לחודש ספטמבר.

לא אומר שאין אלה זמנים מפחידים, כיוון שהם אכן מפחידים. אנו מותקפים מכל פינה, ממלחמות מזג אוויר לטכנולוגיות של שליטה באנרגיה, לצנזורה, לתקשורת מלאה בתעמולה, לממשלות מחרחרות מלחמה, לאפשרות של התקפה גרעינית ולמלחמת עולם נוספת. אבל הנה הסיפור לגבי כל המאמצים הללו, הם לא יעבדו אם אף אחד לא יאמין בהם או יקבל אותם.

אין להם שום השפעה כאשר אנו בתדרים הגבוהים ביותר שלנו. כל הטכנולוגיות הללו שמתוכננות ליצור פחד ודרמה פועלות באנרגיות ובתדרים נמוכים ביותר. כאשר אנו נמצאים בתדר וברטט הגבוהים ביותר האפשריים שלנו, אין להן השפעה עלינו. לכן עלינו להתמקד בהימצאות בתדרים גבוהים מאוד כדי לשמר את הכוונה שלנו שמחזור התעלות זה ימשיך לנוע קדימה.

ספטמבר ״העסוק״ ממשיך עם ההיבט המשולש בין צדק לאורנוס במעלה 27 במזל מאזניים בשבוע האחרון של ספטמבר, ועם פלוטו שנע קדימה בשבוע האחרון גם כן, ולכן כעת יש לנו הזדמנות גדולה להזיז דברים קדימה. באוקטובר, צדק נכנס למזל עקרב ואז נקבל דגש נוסף על טרנספורמציה, כיוון שהוא יעצים את פלוטו (שמושל במזל עקרב) ושדוחף את סדר היום של ההתעלות קדימה.

הירח המלא שלנו חל ב-6 לספטמבר והוא צמוד לנפטון, הפלנטה שמושלת ברוחניות ובאשליה. מה אשליה ומה מציאות, ובמה נבחר? האם האדם האלוהי הוא אשליה או מציאות? האם אנו באמת ניצוצות של אור המקור, ומשמעות הדבר היא שגם אנו אלוהיים? או האם אנו מוטציות של אנשי לטאה ללא עוצמה כלל?

מולד הירח חל ב-20 בספטמבר ומדגיש את הצמידות במזל בתולה ואת זמן הקציר. האם נקצור את השמחה שלנו או האם נקצר על ידי הפחד? אני יודעת שזה נשמע מעט קיצוני אבל לכל השליטה והמניפולציות שאליהן אנו חשופים יש כוונה אפלה ואני תמיד תהיתי מדוע מושקעים מאמצים ואנרגיות רבים כל כך כדי לשלוט בנו. מה כל כך מיוחד בנו ובאנרגיה שלנו שהופך את השליטה בנו לחשובה כל כך? ואם היא כה חשובה ומיוחדת, אנו יכולים לתבוע אותה לעצמנו כבוראים-שותפים של המציאויות האינדיבידואליות והקולקטיביות שלנו.

אנו מבינים עתה שאנו יכולים להחליט ולבחור את הפרדיגמה של הממד החמישי הדוגלת בקהילתיות, בשיתוף פעולה, בחיבור ובחמלה על פני הפרדיגמה התלת-ממדית של השליטה, הפיקוח, התחרות ותאוות הבצע. הביטו סביב וראו מי מתעורר, מי מוכן לדחות את פרדיגמות הממד השלישי.

היו האור הזוהר שיהיה הדבר הראשון שהם יראו כאשר יחפשו אחר אלטרנטיבה לתוהו ובוהו, לסבל ולפחד שלהם. האירו בחוזקה למען עצמכם ולמען העולם, כיוון שאנו באמת נמצאים בזמני מפנה וכבר עברנו את המסה הקריטית והגענו למומנטום הקריטי. רכבת ההתעלות נמצאת במהלך גבוה ונעה במהירות האור, היא לא תעצור ולא משנה מה יקרה.

הישארו בכוונה שלכם לשלווה, לשמחה, לאהבה ולשפע שאתם רוצים בחייכם והרחיבו אותם לשאר העולם. כבר הצלחנו, כל עוד נישאר חזקים, נישאר נאמנים למשימת ההתעלות של נשמתנו, ונאמץ את המודעות הנעלה שלנו כדי להגשים את הנושא של 2017, שהוא הולמות אלוהית.

שיהיה לכם חודש נהדר.