האנרגיות בחודש ספטמבר 2015

ג׳ניפר הופמן
מאנגלית: סמדר ברגמן

 

ששש, זה ספטמבר. אני חשה צורך ללחוש כיוון שנכתבו מידע ופרסומים שליליים כל כך בנוגע לספטמבר 2015 שייתכן ואנו חוששים מעט מחודש זה. ואף על פי כן, הוא אחד מהחודשים העוצמתיים יותר של השנה, עם שני ליקויים, יום שוויון, ופעילות נסיגה רבה, סיום והתחלה של מחזורים, צמידות נדירה נוספת של מאדים ונגה ונקודת מפנה במחזור ההתעלות. החודש נזכה לקטוף את פירות עמלנו, לקבל כמה החלטות חדשות ולברוא חזון חדש לעצמנו ולעולם. האם אתם מוכנים לסופר-ספטמבר? אני מקווה שכן, כיוון שהוא הגיע ואתם יכולים להפיק את המירב מאתגרי השינויים של החודש אם תדעו מה עומד להגיע. תזכורת קבועה לספטמבר – לא ניתן להיות שלווים ברגע ההווה כאשר אתם נלחמים בעבר.

ספטמבר יוצא לדרך עם כמה דינמיקות מעניינות. ראשית, כל פלנטה נמצאת בהיבט נסיגה כלשהו, באופן ישיר או על פי מחזוריות. הדבר אומר רבות על האופן שבו אנו מתחילים את החודש התשיעי בשנה, כאשר תשע הוא מספר של השלמה. ובראשון בספטמבר חלה השניה מבין שלוש הצמידויות של נגה ומאדים. גם עם נגה בנסיגה, מדובר בצירוף נדיר למדי ורב עוצמה ביותר, המעבר מהזכר/הנקבה האנושיים לאנרגיה הגברית/הנשית האלוהית. מאדים ונגה נצמדים שלוש פעמים בשנת 2015, דבר שהוא נדיר למדי; הצמידות השלישית תתרחש בראשון לנובמבר, במזל בתולה, יחד עם צדק.

שני המחזורים החשובים ביותר החודש הם צדק במזל בתולה, שמתחיל מחזור חדש שהחל בשנת 2003, ושבתאי שמזדחל החוצה מהמעלה האחרונה של מזל עקרב, משלים את המחזור מדצמבר 2014. אתם זוכרים את כוונות השנה החדשה של שנת 2015 שלכם? תרצו אולי להוציא אותן החוצה החודש, כיוון שתוכלו להתחיל ליישם אותן.

צדק במחזור בתולה הוא חשוב, כיוון שהוא חוזר לשנת 1991 ואז לשנת 2003, שני רגעים חשובים במחזור ההתעלות. בשנת 2003 ביקר אותי לראשונה המלאך הנעלה אוריאל ובשנת 1991 התחלתי לתקשר ולהכיר במתנות הרוחניות ובכישורי האינטואיציה שלי. מה עשיתם אתם בשנים 1991 ו-2003? האם הן היו מהשנים הגרועות בחייכם – 2003 הייתה כזו עבורי, הייתה זו שנה שבה הייתי חסרת פרוטה, כמעט חסרת בית ומובטלת. בכיתי כל לילה לפני שנרדמתי, התחננתי בפני אלוהים ש״ייקח אותי הביתה״ במשך שישה חודשים עד שהחלטתי לנקוט בגישה שונה. אז מצאתי עבודה ובראתי טיול חינם לצרפת.

בכל פעם שצדק נמצא במזל בתולה מתרחשת התעוררות רוחנית והשתיים הראשונות היו קשות, זו יכולה להיות שונה. אנו ערים ומודעים עתה הרבה יותר, ולכן אנו יכולים באמת להיערך עם האנרגיה הזו ולשלב אותה. לא עוד ״רוחניות חששנית״ או מרפאים קדושים מעונים, זה זמן למאסטריות עוצמתית. מה אתם רוצים לברוא בחייכם עכשיו כאדם רוחני אלוהי משולב לגמרי?

שבתאי עוזב את מזל עקרב ב-16 לספטמבר, אני חושבת שאחגוג את האירוע. הייתה זו שחיקה קשה וארוכה ולא רק בשנתיים האחרונות שבהן שבתאי שהה במזל עקרב. יש סוג של למידה (אומללה) כאשר שבתאי נמצא בעקרב וזה מחזור נוסף שחוזר לשנים 1917, 1950 ו-1982. ב-16 לספטמבר, כאשר שבתאי יכנס למזל קשת, נסיים מחזור זה ונוכל ליישם את שלמדנו בו לפרדיגמות החדשות שלנו. ״תשמחו שזה נגמר״ אבל אל תעצרו שם, קחו את הצעד הבא והשתמשו במה שלמדתם כדי לעשות דברים באופן שונה. איננו יכולים לשנות כלום אם לא נחולל שום שינויים.

בואו נדבר על הליקויים, שהם מחזורי ירח מלאי אנרגיה, ויש לנו שניים החודש. לא היו לנו כלל ליקויים מאז חודש מארס ולכן אלה יהיו קריאת השכמה. נחוש בוודאות את הליקוי שיחול ב-13 בספטמבר, שחל בדיוק מול כירון, המרפא הפצוע. פצעים ישנים שבים וצצים לבחינה, לשחרור או לחזרה. זה גם זמן טוב לגילוי סודות. מעלת הליקוי, 20 מעלות במזל בתולה, היא גם המקום שבו נראה את הצמידות השלישית בין מארס לנגה וצדק בראשון לנובמבר, ולכן שימו לב למה שקורה כאן. כל דבר שדומה שהסתיים עשוי לחזור. הליקוי השני שחל ב-28 לספטמבר, במעלה הרביעית במזל טלה, והוא קרוב לנקודת האפס או ההתחלה של גלגל המזלות. עם הפעילות במשך השבועיים האחרונים של חודש זה, מבחינה אנרגטית, חברתית ופוליטית, אני חושבת שנראה כמה התחלות חדשות.

יום השוויון ב-23 בספטמבר הוא מול המעלה של הליקוי של ה-20 במארס במעלה 29 במזל דגים, ומביא דברים שהתחילו באותו זמן לכדי פתרון. החל מאוקטובר 2014, כל מולד ירח חל במעלה אפס, כאשר בפברואר 2015 הוא היה במעלה אפס במזל דגים. כמו כן בפברואר 2015, היינו עדים לצמידות הראשונה של מאדים ונגה במעלה אפס במזל טלה, תחילת גלגל המזלות. זהו תחום נוסף של ריפוי עבורנו, מנקה את הדרמה, הטראומה, התוהו ובוהו והכאב הסובבים את מערכות היחסים הקשות ביותר שלנו. כל האנרגיה של תשעת החודשים האחרונים נבנית עכשיו לקראת רגע השיא. בזמן זה דלתות נפתחות לרווחה.

אם כל הנדנוד הזה הלוך ושוב גורם לכם לסחרחורת, חשבו על גלגל הקרמה שסובב וסובב עד אשר מישהו מחליט שדי לו. ״גלגל לעולם חוזר״ ובסופו של דבר הוא עוצר כאשר הפרט או הקולקטיב רוצים לעשות משהו אחר. הזמן בשל לשינוי ואנו נתמכים על ידי האנרגיה בדרכים רבות כל כך. אבל שינוי מתחולל כאשר אנו מחליטים לעשות משהו אחר, ומדובר בצעד אחד נוסף מעבר להבנה עד כמה אנו אומללים בגלל המצב הנוכחי, וצעד זה מוריד אותנו מגלגל הקרמה.

המנהיגים הגלובליים שלנו חושבים שה-23 בספטמבר חשוב כל כך שהם נפגשים בכמה מקומות שונים כדי להכריז על פוליטיקה גלובלית חדשה. הם ניסו לעשות זאת במשך עשרות שנים, כאשר ההכרזה האחרונה הייתה בשנת 1991 (שבתאי במזל עקרב) וזה לא עבד. אני לא חושבת שהחלפת ״סדר יום 21״ עם ״סדר יום 2030״ תגרום לשינוי כלשהו, בייחוד כיוון שאיננו רוצים בהמשך הפרדיגמות התלת ממדיות וכיוון שכבר התנתקנו מהן ברמות כה רבות. אף על פי שהם לא יפסיקו לנסות לכפות את אשליות תאוות הבצע, הבקרה והשליטה שלהם על העולם, אנו יכולים לפעול מתחת למכ״מ שלהם, על ידי כך שנישאר נאמנים לתשוקה שלנו לקיום עוצמתי, רב-ממדי ומכוון שמקדם שלווה, שמחה, אהבה וחמלה. זה העולם שאני רוצה לחיות בו ושלו אני מעניקה את הסכמתי האנרגטית, כל דבר אחר הוא פרט זעיר וזניח.

הרבה מהנושאים בהם דנתי בחודשים האחרונים מגיעים לכדי מימוש בספטמבר. הסכמה אנרגטית, גבולות אנרגטיים, שחרור ״פרות קדושות״, מציאה של מרכז האמת שלנו, שחרור העבר כדי שנוכל לראות בברור את ההווה – איננו יכולים להציב רגל אחת בכל אחד מן העולמות, עבר והווה, וגם להתחייב לברוא שינוי לעתיד. מילות המפתח בספטמבר הן היערכות ואינטגרציה – אם אילו זרמי  אנרגיה אנו רוצים להיערך וכיצד אנו משלבים אותם בחיינו? ייתכן שהגיע הזמן לניקוי רגשי ואנרגטי כדי שנוכל לפנות מקום לשינויים ולהזדמנויות שמחכים שנאפשר להם להיכנס למציאויות שלנו.

אנו נעים מעידן חדש לכדור ארץ חדש, מעובדי אור למשואות אור, ומדחיסות היעוד לאור הבריאה הבהיר. במקום לתהות היכן להתחיל, התמקדו בתוצאה שברצונכם לברוא – ודאו שהיא גדולה, נועזת ויפהפייה, שאפו להגיע אל הכוכבים והמשיכו להאיר.

שיהיה לכם חודש נהדר.