האנרגיות בחודש נובמבר

ג׳ניפר הופמן
2 בנובמבר, 2015
מאנגלית: סמדר ברגמן

נובמבר מתחיל עם היבט יפהפה, צמידות במזל בתולה בין נגה, מאדים וצדק. זו הצמידות השלישית בין נגה ומאדים המתרחשת השנה ויחד עם צדק יש לה השפעה רבת עוצמה. היא גם מתרחשת מול כירון, המרפא הפצוע, ולכן הפצעים יהיו ברורים יותר, אבל כך גם הריפוי הדרוש להם, אם יש לנו את האומץ ליישמו.

אחד מהשיעורים של נובמבר יהיה הצורך באומץ כדי לנוע לשלב הטרנספורמציה הבא, לשחרר את הקשרים האנרגטיים של מסע הריפוי שלנו ולהחליפם בכנפי החירות והשלמות. זהו חודש להתלכדות יצירתית, שבה כל החלקים מצטרפים יחד כדי שנוכל לברוא את נתיבי החיים החדשים שלנו. איננו צריכים לדעת לאן אנו הולכים, עלינו רק לרצות להתחיל לנוע קדימה.

צעדנו בנתיב הריפוי תקופות חיים רבות כל כך שהפיזור, הניתוק וההתנהגות כמרפאים מעונים הפכו לדרך חיים. אנו מכירים טוב כל כך את הכאב שלמדנו לקבלו, לצפות לו כחלק ממשא החיים. כעובדי אור חפרנו את השוחות עבור האנשים עמם עבדנו, ואז ארחנו להם חברה באומללותם. כמשואות אור אנו מאירים את הדרך, אבל תחילה עלינו להיות מוכנים להניח את הצלבים, החרבות והמגנים שלנו, כדי שנוכל להבין כיצד ההנאה יכולה לקחת חלק במסענו. מתי נהניתם בפעם האחרונה?

יש אנרגיה רוחנית רבה החודש הזה, אבל אם אתם חושבים שזו הרוחניות המתוקה והמוארת, חשבו שוב. היא דומה יותר לז׳אן דארק המובילה באומץ את הלוחמים אל הניצחון. ״הבתולה של מזל בתולה״ מסמלת את ניצחון הרוח על החומר, את האלכימיה החומרית העושה שימוש באנרגיה רוחנית. אנו יכולים עכשיו להפוך עופרת לזהב. זוהי עוצמה יצירתית טהורה שיכולה להגשים אנרגיה לכדי צורה באמצעות כוח הכוונה שלה. האם יש לכם כוונות ביחס לחייכם? זהו חודש טוב להתחיל להביע אותן.

המיקוד של מזל בתולה מתעצם ב-12 לחודש, כאשר צומת הירח נכנס למזל בתולה. הצמתים נעים במחזור של 19 שנים והם היו במזל בתולה בינואר 1997, ביולי 1978 ובדצמבר 1959. האם אלה היו שנים משמעותיות עבורכם? הן היו עבורי ועבור העולם גם כן. הנסיכה דיאנה נהרגה ב-31 באוגוסט, 1997, כאשר חווינו גם ליקוי עוצמתי במזל בתולה. אם תתבוננו במיקום הפלנטות באותם ימים, רבות שהו באותה מעלה אבל במזלות אחרים. מזל בתולה הוא גם המזל של האמת הטהורה, הידע, המודעות, השקיפות והבהירות. התכוננו לחשיפת סודות, אין יותר מקומות מחבוא כאשר אור האמת זוהר בעוצמה רבה כל כך.

זוהי אנרגיה רוחנית על סטרואידים, כיוון שגם צדק שוהה במזל בתולה, מסמל תמיד התעוררות רוחנית, ונפטון במזל דגים, מזל הבית שלו, יחד עם כירון. הם מאירים זה את זה החודש, ״משיכת חבל״ רוחנית שמעלה את הרף עבור כולנו. עם כמה רוחניות ואנרגיה נוכל להתמודד? ברגע שספגנו את כל שאנו יכולים לספוג ברמה התלת-ממדית, עלינו להעלות את הרטטים, התדר והמודעות שלנו כדי שנוכל להתמודד עם כמות נוספת. הרחבנו את המודעות התלת-ממדית שלנו ככל שיכולנו, ובנובמבר אנו יכולים להתחיל לחקור ממדים חדשים אליהם אפשר להתרחב.

האם אתם מוכנים לריבוי משימות רב-ממדי? אין זה הזמן לנטוש את העולם הפיזי לטובת הרוחני, או ההפך. עלינו להיות מקורקעים בחוזקה בכל המציאויות הממדיות שלנו כדי להיות מוכנים לפתוח במרץ את שנת 2016 והחודש נוכל להתחיל לתרגל זאת. רצי מרתון מתאמנים חודשים רבים לפני המירוץ, הם לא ניגשים לקו הזינוק ומתחילים לרוץ. גם אנו איננו יכולים לעשות זאת והאימון שלנו מתחיל עכשיו.

אם אתם עייפים מההתמודדות עם הנסיגות של הקיץ האחרון, הן הסתיימו סוף סוף (חוץ מאשר פלוטו ונפטון), שגם נעים בנובמבר. כל הפלנטות האישיות נעות במידה רבה, צפו לתנועה מהירה של שיעורים, חלקם עשויים להסתיים לפני שתבינו שמדובר בסיום. מאדים ונגה נשארים קרובים למדי, מזכירים לנו את העוצמה שאנו מאמצים כאשר אנו זוכרים את הדואליות המשולבת שלנו – הזכר והנקבה, האנושי והאלוהי, החומרי והרוחני. קוטביות מייצגת דחייה; דואליות מייצגת אינטגרציה. נפטון נע קדימה לאחר ה-15, מסיר את צעיף ההתפכחות האחרון מהנתיב שלנו. בכל מקום שבו התעלמנו מהאמת, היא תהיה יותר מברורה.

המסר לחודש זה הוא שעלינו להיות משולבים כדי למקד את העוצמה שלנו לנקודת ביטוי בודדה. האם איננו עוצמתיים יותר כאשר אנו ממוקדים כלייזר, במקום מפוזרים בכיוונים רבים ושונים? אין זה זמן לתחייה או לקימה מן המתים (איננו מתים, אף על פי שזו הייתה ההרגשה), זוהי הצתה והמראה, נסיקה אל תוך פוטנציאלים, אפשרויות וכיוונים חדשים. איננו ממציאים תכלית חדשה לדרכים או לנתיבים הישנים שלנו, אנו בוראים עכשיו משהו חדש. הישן הגשים את תכליתו, הגיע הזמן להניח לעבר לחלוף.

אך הנה הערה חשובה לחודש זה: אין זה משנה עד כמה אתם חסרי סבלנות ומשתוקקים שדברים ישתנו, אפשרו לעצמכם לזרום עם האנרגיה. הגיע הזמן לנסות דברים חדשים ולבחון אם הם מתאימים, לערוך ניסיונות עם הכוונות שלכם ולתרגל את כישורי ההגשמה שלכם. איננו צריכים למהר ואין צורך לנסות להאיץ ולזרז דברים – תזמון אלוהי עדיין קיים ואנו הנהגים, לא הנוסעים. מצאו מעט זמן ליהנות מהמסע שלכם, ולשנות את דעתכם כאשר התוצאות לא עולות בקנה אחד עם הציפיות שלכם. וזכרו לשים את עצמכם במקום הראשון. מימוש הצרכים שלכם הופך אתכם נאמנים לעצמכם, לא לאנוכיים. קראו את המאמר שלי בנושא זה כאן.

הנושא של נובמבר הוא התלכדות, שבה חלקים רבים מתאחדים לשלם, ואנו יכולים להרגיש מה המשמעות של היותנו רחבים ונרחבים, על ידי היותנו משולבים ביותר עם האנרגיה שלנו ולא מפוזרים. זו דרך הוויה חדשה עבורנו, שיכולה עתה להתרחש ללא טראומה או דרמה. עבדנו קשה במשך זמן רב, ועכשיו אנו יכולים לאפשר לסיום ולהשלמה להתרחש בשעה שאנו נהנים מהשבועות המעטים האחרונים של מסע השנה הזו ומתכוננים לעבור אל השנה החדשה.