האנרגיות בחודש מארס

ג׳ניפר הופמן

מארס 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

מבחינה היסטורית, נאמר על חודש מארס שהוא ״נכנס כאריה״, וכך יהיה. הבה נקווה שגם החלק השני של המשפט – ״ויוצא כטלה״ – יתברר כנכון, אף על פי שאני חושבת שעם כל הפעילות שנראה החודש, הוא עשוי להיות טלה גדול מאוד ובעל שיניים. עד כה עיבדנו השנה אנרגיה בכל תחום ואם אתם עייפים כיוון שאינכם ישנים בלילות והתמודדתם עם הוריקן של תמורות והורדות אנרגיה שמסמלות את השנה הזאת, אין זה החודש לשבת ולנוח. במקום זאת, כיוון שהוא נפתח עם הדהוד מליקוי הירח החדש העוצמתי ביותר של השנה, שחל ב-26 לפברואר, ועם האנרגיה העוצמתית של מאדים ונסיגת נגה, תהיינה תקופות של פעילות רבה, ובמידה שווה, תקופות של אי פעילות רבה. גם היום הארוך/הקצר ביותר בשנה חל במארס, ומצב מנוגד מעניין של פלנטות במזל טלה, המזל הראשון, ומזל דגים, המזל אחרון. זו תחילת הסוף וסוף ההתחלה. למארס שני נושאים הצועדים יד ביד כל החודש, הדברים שנגמרו ושנמצאים עתה בשלב ה״שלכת״ והדברים שמוכנים להשתרש ולנבוט. שני הנושאים הללו הם נושאים הולמים לחודש שחוגג את האביב.

מארס מתחיל עם אנרגיה פעילה של מאדים, בעת שהוא נמצא בכמה היבטים עם כמה מהפלנטות הגדולות, צדק, שבתאי, אורנוס ופלוטו, במגוון היבטים שהם גם קלים וגם מאתגרים. הדבר דוחף אותנו לנוע קדימה אבל יש עדיין ״ניקיונות״ שעלינו לעשות ובכך אנו מפנים מקום להגעת אנרגיה נוספת של הממד החמישי. אנרגיה זו זורמת עתה פנימה בשצף, וזו הסיבה מדוע אתם מרגישים אולי נהדר לרגע אחד, ונורא ברגע הבא. אנו נחווה היערכות, אינטגרציה ואיזון של אנרגיה כל החודש.

נגה נכנסת לנסיגה החודש והיא לא תצא ממוד הנסיגה עד סוף אפריל. הדבר מתרחש כל שנתיים ושמתי לב שבשנה של נסיגת נגה צצים נושאים רבים יותר הקשורים למערכות יחסים. הנסיגה הנוכחית חלה במזל טלה, מזל שנגה לא מרגישה בו בנוח, כיוון שהוא מזל שפוגע בה, במונחים אסטרולוגיים. היא תיסוג לשלוש המעלות האחרונות של מזל דגים, מזל ההתעלות שלה (שבו היא רבת עוצמה ביותר), במעלה של ה-1 בפברואר ולכן פעם נוספת אנו הולכים כמה צעדים קדימה ואז כמה צעדים אחורה.

נגה מושלת ביופי ובערך ובמזל טלה הדבר עשוי להפוך לעניין אישי. האתגר שלנו הוא להכיר בערך שלנו החודש ולא להתבסס על דעתם של אחרים בנוגע לערך שלנו. האם החיפוש שלנו אחר קבלה הוא גם תשוקה לאישור, לדעת שאנו בעלי ערך וראויים לאהבה של אדם כלשהו מבלי לשקול מה התשלום שאנו משלמים עבור אישור זה, במונחים של זמן, אנרגיה ומאמץ? לעתים קרובות כל כך אנחנו מנסים לזכות באישור ממישהו שמלאי אנרגיית האישור שלו אזל, ואין לו יותר לתת לנו. זהו חודש של מודעות עצמית, ערך עצמי ואהבה עצמית, ומזל טלה, כמזל הראשון, עוסק בראש ובראשונה בעצמי.

כמו כן, אנו ממשיכים עם הצמידות של מאדים ונגה במזל טלה, אף על פי שבמארס מאדים יתקדם למזל הבא, מזל שור, שהוא המזל של נגה. חווינו צמידות זו בחודש פברואר, שליוותה את ההתעוררות של האנרגיות הנשיות והגבריות האלוהיות. הדבר ימשך במארס בעת שנלמד ליישם הגדרות חדשות לפרדיגמה חדשה זו, ועם מאדים ונגה הנמצאים כל אחד במזל של האחר, נזכה בתמיכה לפרדיגמה החדשה שלנו גם אם היא תגיע במחיר של ויתור על אלה שלא מעריכים, אוהבים או מכבדים אותנו, לא יכולים או רוצים לעשות זאת. האלוהי שבנו לא זקוק לאישור מאחרים אבל הוא זקוק לקבלה עצמית, וזה נושא אחד עליו נעבוד בעת נסיגת נגה.

ויש לנו היבט חדש החודש, המשמש כגשר בין הממדים. לא מדובר בעמידה על גשר הממד הרביעי ומתן עזרה לאנשים בחצייתו, מדובר בגישור בין העולם החומרי לעולם הרוחני, ומציאת אזור הנוחות שלנו בשניהם. אף על פי שאנו מרגישים בנוח בעולם הרוחני משום שתחושתנו לגבי עצמנו טובה יותר, עלינו למצוא את אותה רמת הנוחות גם בעולם החומרי.

חיכינו זמן רב לכך שהצעיף בין העולמות יתפוגג והוא לא קיים כבר כמה שנים. אף על פי שאנשים רוחניים מאוד סבורים שהעולם החומרי קשה ומאתגר, האינטגרציה של האנרגיה של הממד החמישי מחייבת שנלמד לפעול בממד השלישי ברמה גבוהה יותר. זוהי משימת הנשמה – ״גן עדן עליי אדמות״ – שכולנו עסוקים בהשלמתה מאז ההתגשמות הראשונה שלנו. כל יום מקרב אותנו להשלמתה אבל לא משום שאנו דוחים את העולם החומרי לטובת הרוחני. במקום זאת, אנו מביאים את האנרגיה הרוחנית שלנו לעולם החומרי שרעב למשמעות רוחנית ולנוכחות רוחנית רבות יותר.

יש לנו קהל מוכן ומזומן שרוצה משמעות ותכלית חדשות בעת שאשליית הממד השלישי מתפוררת ואג׳נדת השליטה שלו מתפוגגת. החודש נהיה עדים לחשיפות נוספות של אג׳נדות סודיות ונסתרות והדבר ימשך עד לחודש אוגוסט. בעת שמערכות התמיכה התלת-ממדיות הישנות מתמוטטות, תדרים חדשים של הממד החמישי חייבים לבוא במקומן וזה המקום שבו אנשי הגשר חייבים להיענות לקריאה. איזה מן גשר אתם, גשר חורק ולא יציב שמתפורר בגלל חוסר שימוש, או גשר מצוחצח וחזק שמזמין אנשים לחצות על גביו בבטחה? באיזו מידה אתם בטוחים בעולם החומרי ועד כמה אתם מקורקעים בשתי המציאויות? זה יהיה מבחן גדול החודש, שימשך כל השנה ועד שנת 2018. אין עוד הפרדה בין הרוחני לחומרי, הם אחד ואנו חייבים להיות מאוחדים עם האנרגיות הללו גם כן.

ונהיה עדים לעוד אנרגיה מאטלנטיס שיוצאת לאור בעת שאנו מתמירים את השליטה הגברית בשיתוף פעולה אלוהי, מחליפים את סדרי היום הצמאים לכוח בשיתוף פעולה שמתמקד בקהילה. המעבר לאינטגרציה של הממד החמישי אינו חלק, כיוון שהממד השלישי לא יוותר ללא מאבק. ישנן ישויות ואנרגיות על הפלנטה שחייבות שהממד השלישי יהיה שלם וללא פגע כדי לשרוד, והן חוות עתה את פרפורי הגסיסה שלהן. השתמשו ביכולת ההבחנה שלכם החודש כיוון שלא הכול הוא כפי שהוא נראה, וזכרו שחדשות שמפיקות תזמורת הכחשה מתואמת ומשומנת הן אמת לאמיתה.

לא נוכל לשכוח כמה היבטים חשובים שבוראים את התוהו ובוהו והמהפכה שאנו חווים עכשיו. פלוטו מפעיל את הריבוע אורנוס/פלוטו של 2012 ל-2015 במשך כל השנה. אנו חווים עדיין את הריבוע המתמשך בין שבתאי לכירון שיצבור עוצמה בעת ששבתאי נסוג עכשיו חזרה לכירון. הצמידות בין אורנוס לאריס במזל טלה נמצאת עדיין במלוא הכוח, מעצימה את הקולות שמתעוררים עכשיו ומאחדים כוחות כדי להחזיר את הכוח לאנשים, דבר שבו תומך אריס במידה רבה. הירח המלא שיחול ב-12 במארס מדגיש במדוייק את כירון, המרפא הפצוע, ויוצר זווית לא נוחה לצדק, שבתאי, אורנוס, אריס, פלוטו ונפטון, אף על פי שהמעגל הוא רחב. הדבר מספק תמיכה מתמשכת ונסתרת לשינויים שאנו עורכים בכל תחום בתודעה האישית והקולקטיבית שלנו, בעת שאנו הופכים במידה גוברת והולכת לישות אלוהית בעלת מודעות עצמית. הנושא של שנת 2017 הוא הולמות אלוהית והוא יהיה נוכח בכל שמתרחש השנה.

היום הקצר/הארוך ביותר שיחול ב-20 במארס הוא תחילת השנה הסולרית החדשה, כאשר אנו מגיעים לנקודת האפס של גלגל המזלות, מעלה אפס במזל טלה. אנו נכנסים למחזור חדש זה עם חכמת הניסיון של מה שחווינו בשנים עשר החודשים האחרונים ואנו מוכנים להתחלה חדשה. זכרו, שנת 2017 היא שנת ״1״ בנומרולוגיה, ולכן זהו מחזור גלובלי חדש שמסתמך על מה שכבר למדנו. אנו נמצאים עדיין בנתיב התהודה של אנרגיית הליקויים של פברואר, ולכן זכרו זאת בעת שאתם הולכים קדימה ואחורה החודש הזה, צועדים קדימה לפוטנציאלים חדשים שעלולים לצעוד צעד לאחור ולנקות עוד מחסומים מהנתיב להגשמתם. אתם יכולים לקרוא את המאמר שלי על ניהול האנרגיה הזאת בקישור הזה. אנו מתקדמים בכל יום, ולכן המשיכו להאיר באורות הבוהקים וזכרו שהאורות הבהירים ביותר ראויים לברכות הגדולות ביותר.

שיהיה לכם חודש נהדר.