האנרגיות בחודש מארס 2016

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

 

בעודי חושבת על האנרגיה של חודש מארס, המילים ״התעוררו וקומו״ צצו בראשי. ואני חושבת שהן הולמות לחודש עמוס מאוד זה. נאמר שחודש מארס ״נכנס כארי ויוצא כטלה״. על אף שהמשפט הזה מתייחס למזג האוויר, אני חושבת שברמה האנרגטית נשמע כמה שאגות החודש, הרבה מאוד מתרחש. החודש מתחיל בשבוע התשיעי של שנה שנושאת רטט של הספרה תשע, תשע היא ספרה של השלמה ו״גן עדן עליי אדמות״, וכל סוגי ההשלמות נתמכים. מארס הוא החודש השלישי ועם ה-9 של שנת 2016 (12=9+3), יש לנו רטט משולש של הספרה שלוש כל החודש, הספרה של ״המאסטריות הנאורה״. ויש לנו גם שני ליקויים ואת נקודת השוויון, בנוסף לפעילות הפלנטרית הכבדה המתמשכת הרגילה שברקע. אם רציתם לנוע קדימה, זה יכול להיות הזמן שלכם להמריא, זכרו רק להישאר מקורקעים, קל לאבד את אחיזת הרגליים כאשר קיימת פעילות רבה כל כך.

ראשית, בואו נדבר על ה-33 של מארס משום שזה ההיבט החשוב ביותר של החודש. ״מאסטריות נאורה״ היא עניין מורכב משום שאנו יכולים להצמיד ציפיות רבות למושג זה ולהתאכזב אם דומה שדבר לא מתרחש. אנו חושבים עליה כעל ״מתנה מאלוהים״ והיא בכלל לא כזו. למעשה היא הפעלה של אנרגיית המקור האישית שלנו, המקום שבו אנו יוצרים בתוכנו דו-קיום בין האנושיות והשותפות האלוהית שלנו.

אף על פי שיכול להיות שאנו מעדיפים להתייחס אליה כאל מתנה או ברכה מיוחדת, אנו אלה שמברכים את עצמנו ברמה חדשה זו של דואליות – אנושיות ואלוהיות בתוך אותו מרחב פיזי. אנו משחררים קוטביות עם האינטגרציה וההתעלות של הממד החמישי, וקוטביות ודואליות אינן אותו הדבר. קוטביות היא הפרדה תלת-ממדית; דואליות היא רב-ממדיות בממד החמישי, דו-קיום של קוטביות של תדרים אנרגטיים רחבים.

המציאות החומרית שלנו זקוקה לזמן כדי להשיג את המציאות הרוחנית שלנו, ולכן אל תתעלמו מכל מה שקורה מתחת לפני השטח, כיוון שזה המקום שבו מתרחשת הפעולה האמיתית. ברגע שאנו רואים את ההשפעות במציאות החומרית שלנו, כל הפעולה האנרגטית כבר התרחשה. הדבר דומה לאכילת ארוחה נאה במסעדה. כל העבודה שנדרשה כדי להכין את הארוחה כבר התרחשה. הם לא מגישים לכם צלחת מלאה מרכיבים ואומרים לכם להתחיל לאכול; אתם מקבלים ארוחה מוכנה. במקרה זה, ״הארוחה״ היא התוצאות שערוכות עם הכוונה שלכם, לכן הביעו כוונות נעלות.

ואל תשפטו שום דבר שלדעתכם קורה או לא קורה החודש, ״שימו לב למרווח״ באנרגיה, משום שמה שלתפיסתכם שגוי או לא מתגשם הוא סימן להתקדמותכם. אתם מתנתקים מחיבורי פרדיגמת הממד השלישי ומחפשים ערוצי פוטנציאל חדשים. שוב, זה קצת מורכב, כיוון שאפשר שיש לכם ציפיות לגבי האופן שבו דברים צריכים להתרחש, וחלק מהתוצאות עשויות להיות מאכזבות, בייחוד אם הן כוללות שינויים גדולים באנשים ובמצבים, להם לא ציפיתם.

הדבר הבא הוא ליקוי חמה מלא ב-9 למארס שאינו בלתי רגיל, משום בדרך כלל יש לנו ליקויים במארס. אבל הליקוי הזה מיוחד משום שהוא מאחד עוצמה רוחנית רבה כדי לברוא סערה מושלמת לטובת ריפוי וטרנספורמציה. עם החיבורים לצדק, כירון, שבתאי, פלוטו, מאדים, נגה, ראש הדרקון, קרס ומרקורי (כל הפלנטות), קרמה רבה תתעורר והפער בין הממד השלישי לממד החמישי יגדל אף יותר. שבתאי בזווית ריבועית לכל האנרגיה הרוחנית הזאת, מזמין אותנו לבחור את הנתיב שלנו אבל לא בדרך מפרידה, אנו נמצאים בנתיב של אינטגרציה במציאויות הממד החמישי. הנוכחות של שבתאי מבקשת מאיתנו לנעול נעלים גדולות, שאנו יודעים שמתאימות לנו. הרבה כל כך מההוראה הרוחנית היום היא אור ואהבה מיופייפים שמהווים בריחה מהמציאות במקום דרך לקרקע את הרוחני בעולם החומרי. זכרו שאנו מביאים  גן עדן לאדמה כשילוב, לא הורסים את האדמה כדי שגן העדן יוכל להשתלט.

הדבר עלול ליצור פערי אנרגיה גדולים בחייכם, בעת שהנתיב שלכם להולמות אנרגטית מתהדק, ומשמעות הדבר שההתגשמות מתרחשת במהירות רבה בכל הרמות. לכן מערכת היחסים שקרטעה מסתיימת לפתע, או הדבר שרציתם מופיע ועכשיו עליכם לחשוב כיצד לשלב אותו בחייכם. או אתם מחליטים שאינכם רוצים עוד להתמודד עם אנשים ומצבים מסוימים ואתם חווים המולה רגשית גדולה לגבי כל האנשים בחייכם שמביאה לכם בהירות רבה מאוד, אולי בפעם הראשונה. אל תבקרו או תשפטו את עצמכם אם אתם נוהגים ברשעות או בחוסר רגישות, קרוב לוודאי שסחבתם את האנרגיה הזאת זמן רב מאוד וכמו כל דבר שהוסתר, הוכחש, הודחק ולא בא לידי ביטוי, כאשר הוא יוצא סוף סוף, זה לא תמיד נעים.

חשבו על היבטי הליקוי כניצבים בארבע פינות של ריבוע, שופכים אנרגיה למרכז הריבוע ואנו נמצאים באמצעו. השאלה לגבי ״מאסטריות נאורה״ אינה ״מה אתם רוצים לרפא?״ אלא ״מה אתם רוצים לברוא עכשיו?״ עם רמת מאסטריות זו, העבר הופך לפרט מסייע, אם אנו ממשיכים להניע את האנרגיה שלנו לרמות הבריאה הבאות ואל רב-ממדיות נרחבת. הוא מקבע את הביטוי שלנו אם אנו מתמקדים בו וממשיכים לנסות לשנות אותו כך שיהפוך לדבר מה אחר. רק מה שקורה עכשיו חשוב, משום שזה הדבר היחיד שבו אנו יכולים לשלוט. ולמרות כל מה שקרה בשבעים השנים האחרונות ביחס לשליטה במחשבות ובאנרגיה, יש לנו ריבונות על האנרגיה האישית שלנו.

הכמות העצומה של אנרגיה רוחנית שנשפכת אל תוך הריבוע, מגדילה כל דבר בתוך הריבוע, שכולל את האמונות, המחשבות, התקוות, הפחדים, החלומות והמציאות העכשווית שלכם. מה אתם רוצים לראות יותר בחייכם? מה אתם רוצים לראות פחות בחייכם? האנרגיה לא שופטת והיא מרוממת את כל התדרים והמחשבות, ודאו ששלכם ערוכים עם מה שאתם רוצים לברוא עכשיו.

יום ההיפוך ב-21 במארס הוא תחילת השנה האסטרולוגית, גלגל המזלות חוזר למעלה אפס במזל טלה ואנו מתחילים מחזור נוסף. אבל אנו נמצאים כבר בכמה מחזורים חדשים עוצמתיים, לכן יום ההיפוך הזה הופך נקודת מיקוד נוספת לטרנספורמציה. חשבו על כך כעל השנה הקוסמית החדשה שלנו והביעו כמה כוונות להתחלות חדשות, אותן מייצג מזל טלה. עם מאדים, שליטו, הנכנס למזל אש נוסף, בשעה שהוא מתכונן לנסיגה בחודש אפריל, יש עכשיו אנרגיה רבה לנקיטת פעולה מושכלת ומכוונת. אבל מאדים נמצא בצל הנסיגה גם כן, לכן צפו לחזור על כך בחודשים הבאים בעת שנסיגת מאדים מסתיימת ב-21 באוגוסט.

ובואו לא נשכח את הליקוי השני ב-23 במארס, ממש לאחר יום ההיפוך, שכולל את מרקורי, הערמומי הקטן, ואת מאדים, שבצל הנסיגה. זו נקודה עוצמתית נוספת החודש שיכולה להביא הפתעות, לכן אל תטילו ספק בעוצמתו של מרקורי. הוא עשוי להיות הפלנטה הקטנה ביותר אבל יש לו קשר חזק לקרמה, לכוח היצירה ולשיעורי החיים שלנו. הוא גם מושל במזל השלישי שבגלגל המזלות, עוד ״שלוש״ בחודש שנושא אנרגיית מאסטריות כבדה.

אם אתם תוהים כיצד לעשות זאת עם כל שאר הדברים שמתרחשים עכשיו, זכרו שאנו עובדים ממצב ״המאסטריות הנאורה״ שלנו החודש. אנו השולטים כאן, אנו שולטים בזרמי האנרגיה – הם פשוט זורמים בכל כיוון. עלינו להיות מכלים הולמים, פתוחים וערוכים, בעלי כוונות חזקות ותוצאות גדולות אליהן תוכל האנרגיה לזרום.

ואני חייבת להזכיר את הזווית הריבועית המתמשכת בין אורנוס ופלוטו, משום שהיא פעילה עכשיו גם כן, והיא נשארת איתנו במשך כל השנה. אני חושבת שזו הסיבה לכך שאנו עדים לחשיפות ולמידע חברתיים ולסוגים שונים של גילויים בעולם עתה. הם נחשפים בשל הלחץ המתמשך מצד הזווית הריבועית בין אורנוס לפלוטו. אפילו חשיפת הניסויים בשליטה אנרגטית/מוחית, והספר שלי משקף זאת. בתחילת שנות השישים, כאשר הניסויים הללו נערכו בכל מקום, אורנוס ופלוטו היו בצמידות במזל בתולה, שהוא גם המזל שמקבל את כל תשומת הלב החודש.

גלגל לעולם חוזר, בסופו של דבר, ותגמולים קרמתיים מתרחשים בדרך מוזרה כאשר איננו מצפים להם כלל. נחכה ונראה מה יקרה בחודשים הבאים כאשר עוד אנשים יחשפו מידע ואת האמת ויהיה עלינו לחשוב מה לעשות בקשר לכך. כעס הוא תגובה אחת אבל כך גם החופש שאפשרי כאשר אנו יודעים מהי האמת ובידינו כל המידע.

שבתאי נייח, עומד ולא זז בעת שהוא מתכונן לנסיגה ב-25 במארס, חוזר על מחזור מיולי לנובמבר, 1987. יכול להיות שתהיו עדים לכמה חזרות בזמן הזה, בצורה של אנשים, אמונות ומצבים. אין זו חזרה על דברים, מדובר בנקודות אתחול, בהן אנו יכולים להציב את האנרגיה ברמות חדשות ולקבל החלטות שונות. מתי זה מסתיים? זה לא מסתיים, האנרגיה ממשיכה לנוע ולזרום ואנו יכולים להשתמש בה כדי לקבל החלטות שונות, להעריך את התוצאות שלנו ולהתאים מחדש את האופן שבו אנו משתמשים באנרגיה.

סוף השבוע האחרון של מארס הוא חג הפסחא, כאשר אנו חוגגים את תחייתו והתעלותו של ישוע כמטפורה דתית לנתיב ההתעלות שלנו. אנו יכולים להתעלות החודש, יש אנרגיה רבה לשם כך, או אנו יכולים להניח לפחדים שלנו להכריע אותנו. אני מציעה שנבחן את ההתעלות, היא הרבה יותר מהנה מאשר האלטרנטיבות.

אל תחפשו עכשיו את סוף הדרך, חפשו אופקים חדשים שהנשמה שלכם מבקשת מכם לחקור כאשר אתם מגשימים היבט אחד של תכלית חייכם ומתכוננים לעבור לפוטנציאלים חדשים ולמשימות נשמה חדשות. מחזורי ריפוי צריכים להסתיים כאשר אנו מקבלים את שלמותנו, כך שנוכל לנוע אל הולמות אנרגטית™️. העבר מייצג את מה שכבר סיימתם והוא מהווה אבן דרך אל ההווה והעתיד. לבסוף, זהו חודש לפעולה אבל תהליך זה מתחיל בהיערכות, לא בהאצה. תחילה אנו זקוקים לכיוון, לפני שניכנס למכונית וניתן גז. פרשו את כנפיכם החודש, הגיע הזמן לעוף.

שיהיה לכם חודש נהדר.