האנרגיות בחודש מאי 2017

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

הנסיגות הרבות של אפריל החזירו אותנו לעבר כדי שנוכל לנוע קדימה אל העתיד. אם שמתם לב לכך שהעבר שב וביקר אתכם, היה זה כדי שתוכלו לסגור מעגל ולסיים את הסיפור, מנטלית ורגשית. במאי אנו מקבלים חדשות טובות וחדשות פחות טובות, כיוון שהיבטי האנרגיה יהיו חזקים. אך האופן שבו נבחר לחוות אותם הוא שיהפוך אותם לקשים עבורנו. מילת המפתח של חודש מאי היא ״כניעה״*, ולא במובן של ״ויתור״, אלא במובן של אי התנגדות לשינויים. אנו זוכים לשינוי מבורך בעת שהדרקונים של הירח עוברים למזלות אריה ודלי, שם הם מכבידים פחות מבחינה אנרגטית מכפי שהכבידו כאשר היו במזלות בתולה ודגים. אם אתם מוכנים לשינוי, כניעה היא הדרך הנכונה, לכן אפשרו למעברים ולטרנספורמציות והיו מוכנים לאפשר ולקבל. אנו נעים במהירות רבה עתה ואנו נעים במהירות רבה אף יותר כאשר אנו מורידים את הרגל מהמעצור ומשלבים להילוך גבוה.

החדשות הגדולות ביותר של חודש מאי הן מעבר דרקוני הירח מבתולה ודגים, שם הם היו מאז נובמבר 2015, אל ציר אריה ודלי. כיוון ששהינו גם במחזור ההתעוררות הרוחנית של צדק במזל בתולה באותו זמן, קיבלנו מנה כפולה של שיעורים רוחניים, כאשר הבולט שביניהם היה הבחירה בין פרדיגמת המרפא המעונה לבין הפרדיגמה של המאסטר העוצמתי. ועם כירון שנמצא אף הוא במזל דגים, לפעמים הלמידה הזו יכולה להיות קשה מאוד. אם בתולה ודגים מייצגים את הבחירה בין הממד השלישי לממד החמישי, אריה ודלי מסייעים לנו ליצור את האיזון שבין ריבונות עצמית אנרגטית (בניגוד לשליטה של שליטים וריבונים) וחיבור והתעצמות קהילתיים וחברתיים. כל אחד מאיתנו יכול להיות עוצמתי בחייו, ובו בזמן להתחבר עם שאר האנושות בדרך שמעצימה את העצמי ואת הכלל. אף אחד לא צריך לשלוט באנשים אחרים, זה כל כך תלת-ממדי ועבר זמנו.

הדרקונים נעים במחזורים בני תשע-עשרה שנים, והמחזור הקודם של אריה ודלי היה מספטמבר 1998 עד אפריל 2000. הייתה זו תקופה חשובה עבורנו, כאשר נכנסנו למילניום החדש ובאותו זמן ״גירדנו״ רק בקושי את פני השטח של מחזור ההתעלות שלנו. ראו כמה הרחקנו לכת מאז. עד כמה הייתם מרפאים מעונים בשנת 1998 ועד כמה אתם מאסטרים עוצמתיים עתה? עד כמה שונים החיים שלכם היום, לא במונחים של חיים טובים יותר או גרועים יותר, אלא במונחים של הבנה, מודעות והתעצמות רבות יותר היום מאשר לפני תשע-עשרה שנים? יש מחיר למעבר לפרדיגמות חדשות של הבנה, מודעות והתעצמות, מחיר שעשוי לעתים להיות גבוה, כאשר עלינו לוותר על מה ששוב לא מתאים למציאות החדשה שלנו. תהליך זה של שחרור הוא כניעה, הכרה בכך שאנו חייבים לשחרר את מה שמייצג התנגדות לטרנספורמציה שלנו.

אריה ודלי נושאים את האנרגיה של השמש ואורנוס, שם השליט (אריה) פוגש במהפכן (דלי). האם אתם חושבים שהדבר ישפיע על המצב הנוכחי הפוליטי, החברתי והכלכלי של העולם, שמציב את ה״אליטות״ כנגד ההמונים? אני חושבת שכן. מזל דלי מייצג גם את הקהילה, לכיוון זה נעה האנושות בעודה דוחה את כת הידוענים ורוצה תמיכה, חיבור ואינטראקציה חברתיים רבים יותר. נהיה עדים להיבט זה עד נובמבר 2018 וקרוב לוודאי שהוא יהיה חלק מהשינויים הרבים שנראה בשמונה-עשר החודשים הבאים.

כמו כן, שינוי ראש הדרקון מתחיל במעלה 29 במזל אריה, שהיא גם המעלה של הליקוי הגדול של ה-21 באוגוסט, כך שהאנרגיה כבר מוצבת במקומה. ליקוי זה משפיע על כל אלה מכם שנולדו מאמצע שנות החמישים עד תחילת שנות השישים, כיוון שהוא צמוד בדיוק למיקום של פלוטו במפת הלידה שלכם, שהוא פלנטה דורית משום שהוא נע כה לאט.

יש לנו שני אירועים גדולים נוספים אשר יהיו ״רגעים מכריעים״ מבחינה אנרגטית ויבראו פערי אנרגיה אשר יוציאו החוצה אנרגיה רבה ויצרו מקום לאנרגיה חדשה. הראשון הוא המולות של מאדים ושבתאי בסוף החודש. אלה הן אנרגיות קשות כאשר הן באות במגע באופן זה, אך הן גם רגע של ״קו פרשת מים״ שבו נוכל לקבל את החלק האחרון בפאזל מסובך למדי ונדע בדיוק היכן אנו עומדים. זהו רגע בחירה ברור מאוד, האם להישאר או ללכת, שחור או לבן, ללא אזורים אפורים.

באותו זמן, מאדים יוצר זווית ריבועית לכירון (בעת שכירון ושבתאי נמצאים עדיין בהיבט ריבועי וכך יהיו רוב השנה) ואני רואה בכך את החלק חסר הסבלנות שלנו, שמוכן להתקדם, מנהל ויכוח עם החלק שבנו שרוצה לראות רק ״עוד פעם אחת״ אם נקבל את התוצאות שרצינו. הדבר מהווה גם הוא חלק מהכניעה שלנו, היכולת לאפשר למצבים להסתיים על ידי כך שנבין שהם הגיעו לסוף ״נתיב האנרגיה שלהם״. לפעמים כאשר דברים מגיעים לקצם אנו מרגישים תחושת כישלון, כיוון שהתאמצנו ועבדנו קשה כל כך כדי לברוא תוצאה זו. לא נכשלנו ואיננו יכולים להיכשל כאשר התוצאה תלויה בבחירה של אדם אחר.

בנוסף אנו עדים להתקדמות רבה, לאנרגיה משבשת של מזל טלה כל החודש, עם היבט חזק של אורנוס, הפלנטה של הגאונות, המהפכה, רעיונות חדשים וטרנספורמציה נועזת, ושל אריס, פלנטת הריב והסכסוך. גם מרקורי וגם נגה החלו לנוע בקו ישר במעלה 25 במזל טלה, אותה מעלה של אורנוס ואריס, ובאופן זה יש בידינו את האנרגיה להגשים את התשוקות העמוקות ביותר שלנו החודש. אנו בוחרים כיצד לעשות זאת, אך האנרגיה נמצאת שם כדי לתמוך בנו ולהזין אותנו. אנו אלה שנוהגים במכונית, חשוב לזכור זאת כאשר הדברים משתבשים מעט, כפי שהם יכולים להשתבש כאשר אנרגיה רבה כל כך נעה סביבנו.

ועדיין יש לנו היבטים חזקים עם פלוטו (טרנספורמציה) ועם שבתאי (המחנך) בתוך כל ״הבלגן״, שנמצאים שם כדי להזכיר לנו שהעבר איננו עוד ושעלינו להפנות פנינו לעתיד. אף על פי שאנו עשויים להצטער על כך שדברים מסוימים לא התממשו כפי שרצינו שיתממשו, תמיד יש שחר חדש, יום חדש, פוטנציאלים חדשים והתחלה חדשה.

כיצד אלה יתממשו בחייכם? במידה שבה תאפשרו את הטרנספורמציה. אם אתם מוכנים לשחק ״על כל הקופה״, צפו לתוצאות גדולות. אם לא, התוצאות ישקפו את המידה שבה הסכמתם לצאת מאזור הנוחות שלכם. אבל אל דאגה, ההצגה לא הסתיימה ותוכלו לנצל את ההזדמנות בשידור החוזר.

בקנה מידה חברתי, אנו רואים כיצד הפערים בין מודעות והבנה יוצרים פערים בין אנשים. אף על פי שאמיתות חדשות נמצאות שם בחוץ לעיני כול, כמות ״האמת החדשה״ שאדם יכול לקבל תלויה ברמת ההבנה שלו. תפיסות הפוטנציאל הבלתי מוגבל שלנו, היותנו מאסטרים-בוראים, בעלי חיבורים רב-ממדיים וגלקטיים הן פשוט יותר מדי עבור אנשים מסוימים שרוצים רק לחזור הביתה, להרים את רגליהם ולצפות בשעשועון בטלוויזיה.

מבחינה גלובלית, החודש הזה נושא עמו הבטחה רבה, בהתחשב באיזה צד של האור אתם נמצאים. אלה שתכננו את השמדת האנושות במשך מאות שנים נכשלים במהירות, והדבר יגרום להם להכפיל את מאמציהם בעודם הופכים נואשים יותר ויותר. האור הבהיר הוא האנשים הרבים שמתעוררים, שמוכנים לראות ולשלב אמיתות חדשות לגבי כל הדברים. הפרדיגמות המתפוררות של הממד השלישי כה חשופות עתה שמציאויות ״ישנות״ מעטות מאוד עדיין רלוונטיות כיום. וזה דבר טוב.

היו בעולם סבל, כאב, טראומה, הגבלה ושליטה רבים מדי. סדרי היום של מלחמה, רצח, גניבה ומניפולציה הם סדרי יום ששוב איננו רוצים בהם. אך כדי שנוכל לשלב את אנרגיית הממד החמישי אל תוך הממד השלישי, עלינו להיות בעלי מודעות עצמית, נחישות עצמית ועוצמה עצמית, ובכך עוסקת האנרגיה של חודש מאי. לכן היכנעו לטרנספורמציה, אפשרו את סגירת המעגל, שרטטו נתיב לשלום, לשמחה ולשגשוג שאתם רוצים לעצמכם והרחיבו אותם לכלל האנושות. ובואו נראה איזה סוג של עולם חדש אנו יכולים לברוא יחד.

שיהיה לכם חודש נהדר.

~~~

* כניעה – הכוונה ל״כניעה רוחנית״, לא במובן של הנפת דגל לבן וויתור על הרצונות והחלומות שלנו. אלא למצב שבו עשינו כמיטב יכולתנו, ואז שחררנו את ההתקשרות שלנו ואת הציפיות שלנו והעברנו את המצב/הבעיה לידי האלוהי. סמדר

BeFunky Design2